OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) – finále: Ma Long – Jike Čang -  ONLINE PŘENOS -  12. srpna 2016   02:30

Dvouhra (muži) – finále: Ma Long – Jike Čang

02:30 finále

Finálový zápas měl zcela jednoznačný průběh. Kraloval v něm Ma Long, který nyní pózuje společně s poraženým krajanem pod čínskou vlajkou.
11:4
Ma Long je olympijským vítězem! Zápas zakončil vítězným křižným forhendem!
10:4
Čang promáchl forhend a je zde šest mečbolů!
9:4
Další chyba z dílny Čanga. Duel spěje ke svému konci...
8:4
Forhend Longa končí v síti.
8:3
Je zřejmě rozhodnuto. Čang hraje na riziko, v tomto utkání se mu ale prakticky nic nedaří.
7:3
Čang pokazil bekhend, míč trefil ještě na svou polovinu. Náskok favorita roste.
6:3
Tentokrát se bekhendem neubránil Čang.
5:3
Dlouhý bekhend z dílny Longa.
5:2
Ma Long dal svému servisu pořádnou dávku rotace, Čang vracel jen do zámezí.
4:2
Dalšímu bodu outsidera ale zabránila jeho velice laciná chyba.
3:2
Forhendový winner Čanga!
3:1
Páska hrála tentokrát s Čangem.
3:0
Další bekhendový úder poslal Čang do sítě. Ten hned reaguje oddechovým časem. Zápas ale směřuje k jasnému konci.
2:0
Teď čínský hráč vůbec netrefil bekhend. Gesto zmaru...
1:0
Jike Čang přepálil forhend.
Začíná čtvrtý set.
11:4
Třetí sada je u konce! Ma Long působí o poznání živěji a po zásluze je vzdálen zlaté medaili již jen jeden set!
10:4
S pomocí prasátka má Long řadu setbolů.
9:4
Oba borci teď hráli dalekonosné údery daleko za stolem, nervy na uzdě nakonec udržel déle Ma Long. Ten je již velice blízko zisku třetího setu.
8:4
Ma Long pořádně přitlačil na forhendu a vypracoval si vedení čtyř bodů.
7:4
Další vyhozený úder. Vypadá to, že se opět láme chleba.
6:4
Úder Čanga končí v síťce.
5:4
Obranný bekhend tentokrát přistál v autu.
5:3
Další křižný forhend znamená navýšení náskoku.
4:3
Výborný forhend favorita. Ma Long se dostává do vedení.
3:3
Nyní Long zaskočil krajana nenadálým přitlačením a srovnává na 3:3.
2:3
Long se urputně bránil dělovým forhendům soupeře, bod ale nakonec slaví aktivní Čang.
2:2
Outsider zamířil do volné části stolu, míček ale poslal těsně mimo. Stav srovnán.
1:2
Čang získává druhý bod v řadě. Nakopne jej to?
1:1
Nádherná výměna. Razantní údery na obou stranách, na konci se raduje Jike Čang!
1:0
Čang na úvod třetího setu přepálil forhend za stůl.
Začíná třetí set.
11:5
Druhá sada je u konce. Čangovi pomohla páska, Long ale předvedl skvělý reflex a dokázal ještě výměnu získat pro sebe!
10:5
Soupeř ještě zariskoval a snižuje.
10:4
Setboly pro Ma Longa.
9:4
Ma Long působí u stolu o poznání živěji a dává průchod svým emocím.
8:4
Nyní Čang zatlačil na soupeře z forhendu, Ma Long vracel pouze do zámezí. Jeho náskok je ale stále více než komfortní.
8:3
Čang kazí bekhend a jeho akcie stále klesají.
7:3
Rozdíl ve skóre činí čtyři body.
6:3
Potlesk ale nyní patří Čangovi.
6:2
Náskok favorita tohoto utkání roste. Jestliže byl první set vyrovnaný, druhý je v tuto chvíli jasnou záležitostí.
5:2
A opět rychlý útok Longa. Ten vede rozdílem tří míčů a je na nejlepší cestě za ziskem druhé sady.
4:2
Favorit duelu odskakuje na rozdíl dvou bodů!
3:2
Nádherná výměna! Čang musel vybrat složitější kratší míč, po kterém se dostal do defenzívy. Ma Long následně do soupeře bušil, až vytěžil z výměny další bod.
2:2
Favorit srovnává.
1:2
Útočná snaha Čanga končí úspěchem, Ma Long se bránil, ale nakonec tlaku podlehl.
1:1
Ta druhá již končí vítězným pokřikem Longa.
0:1
První výměnu ovládl Čang.
Začíná druhý set.
14:12
Obrovská radost Ma Longa! Čínský borec vítězí v prvním setu 14:12 a je tak vysněné zlaté medaili z olympijských her o něco blíže!
13:12
Po autu soupeře má Ma Long, favorit tohoto duelu, svůj druhý setbol!
12:12
Posunuli jsme se o čtyři výměny dále, stav je stále totožný 12:12!
Omlouváme se za pozdější začátek. V tuto chvíli nám vrcholí koncovka první sady. Stav je 10:10!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 02:30.