OH - Stolní tenis - Týmy (muži) – čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  14. srpna 2016   15:00

Týmy (muži) – čtvrtfinále

15:00 čtvrtfinále

Jsou za námi úvodní dva čtvrtfinálové duely, ze kterých se podle předpokladů radují z postupu Čína a Jižní Korea. Odpolední část začne ve 20:00, do té doby vám přejí hezký den.
Dopolední část právě skončila!
Je konec! Youngsik Jeoung poráží svého švédského soupeře Kristiana Karlssona 3:1 na sety! Švédsko – Jižní Korea 1:3!
10:5! 5 postupových mečbolů pro Jeounga a celou Jižní Koreu!
Jeoung jde ve čtvrtém setu nad švédským hráčem do vedení 5:3. Jižní Korea je už opravdu velmi blízko postupu.
Ano, Jeoung získává třetí sadu hladce 11:3 a jde do vedení 2:1 na sety. Jižní Koreu už tak dělí pouze jediný set od postupu do semifinále.
Vstup do třetího setu ale patří jednoznačně Jeoungovi, který vede již 6:1. Třetí se stává jednoznačnou záležitostí pro jihokorejského hráče.
No vida! Karlssonovi se nakonec podařilo vyhrát celý druhý set poměrem 11:8 a srovnat tak stav zápasu na 1:1!
Švéd ale dokázal zabrat a srovnat stav na 7:7! Čeká nás tedy vyrovnaná koncovka druhé sady.
Druhá sada je zatím o něco vyrovnanější, přesto si ale Korejec dokázal vypracovat vedení 5:3.
11:4! To je výsledek, kterým získává jihokorejský stolní tenista první sadu nad svým soupeřem Kristianem Karlssonem!
Jeoung si dokázal vypracovat již vedení 8:3 a kráčí za vítězstvím v první sadě.
Možná poslední dvouhru duelu mezi Švédskem a Jižní Koreou obstarají Kristian Karlsson, který se utká s Youngsik Jeoungem, stav první sady je zatím vyrovnaný 2:2.
Jihokorejská dvojice Jeoung/Lee vítězí ve třetím setu poměrem 11:7, po kterém poráží švédskou dvojici Gerell/Karlsson M. výsledkem 3:0 na sety! Švédsko – Jižní Korea 1:2!
Jeoung/Lee vedou ve třetím setu již 5:2 a kráčí tak za druhým bodem pro svoji zemi.
Také druhý set je minulostí! Jihokorejci zatím ve čtyřhře naprosto jasně dominují, po výsledku 11:4 vedou již 2:0 na sety.
Korejská dvojice zatím dominuje také ve druhém setu, na tabuli nyní svítí stav 7:4 pro Jeoung/Lee.
Jeoung/Lee vítězí v prvním setu proti švédské dvojici naprosto jednoznačným rozdílem 11:2 a ujímají se tak vedení 1:0 na sety.
Korejci do čtyřhry vlétli s velkým stylem, stav první sadě hovoří pro jihokorejskou dvojici 5:1.
Už se také rozeběhla čtyřhra mezi Švédskem a Jižní Koreou, na švédské straně nastoupila dvojice Gerell/Karlsson M., na té korejské Jeoung/Lee.
Zhang/Xu poráží britskou dvojici Walker/Drinkhall 3:1 na sety! Čína se tak jako první stává postupujícím do semifinále! Čína – Velká Británie 3:0!
Zhang/Xu vedou ve třetí sadě už 7:5. Vypadá to, že duel mezi Čínou a Velkou Británií je rozhodnutý.
Mattias Karlsson nakonec dokázal vyhrát vyrovnané utkání proti Leemu 3:2 na sety a srovnat tak stav duelu! Švédsko – Jižní Korea 1:1!
11:7! To je výsledek druhého setu čtyřhry mezi Čínou a Velkou Británií, čínský tým je tak jediný set od postupu do semifinále!
Čínská dvojice kráčí za vítězstvím také ve druhé sadě, průběžný stav je 8:4. Na druhém stole nedokázal Karlsson využít dva mečboly, stav je nyní 10:10.
Číňané poté přeci jenom zabrali a dokázali vyhrát první set hladce 11:4. Karlsson s Leem mají stav srovnaný 5:5.
Čtyřhra mezi Čínou a Británii je v prvním setu zatím poměrně vyrovnaná, navrch ale mají přeci jenom o maličko favoriti. V rozhodující sadě mezi Karlssonem a Leem je stav 4:3 pro jihokorejského hráče.
Sangsu Lee dokázal nakonec vyhrát čtvrtou sadu 11:8! O vítězí utkání mezi Leem a Karlssonem tak bude muset rozhodnout až poslední pátá sada!
Stav čtvrtého setu mezi Karlssonem a Leem je zatím vyrovnaný 4:4.
Třetí zápas mezi Čínou a Velkou Británii bude ve znamení čtyřhry, na čínské straně nastoupí dvojice Zhang/Xu, na té britské Walker/Drinkhall
Xu Xin poráží britského hráče Paula Drinkhalla 3:1 na sety a zařizuje tak svému týmu další bod! Čína – Velká Británie 2:0!
Švéd se opravdu dostává do vedení 2:1 na sety a hodně tak přiblížil svojí zemi k vyrovnání stavu zápasů na 1:1. Xu Xin se mezitím dostal do vedení 8:1.
Xu Xin chce evidentně ukončit svůj zápas co nejdříve. Do čtvrtého setu vlétl s velkým stylem, nyní vede 3:0. Za vedením 2:1 na sety poté kráčí Mattias Karlsson, který vede již 8:4.
Xu Xin vítězí ve třetím setu poměrem 11:6 a je tak jedinou sadu od vítězství. Ve druhém utkání se momentálně hraje třetí set, ve kterém vede švédský hráč 4:3.
Sangsu Lee dokázal urvat druhou sadu pro sebe a srovnat tak stav zápasu na 1:1! Xu Xin se mezitím dostal ve třetím setu do vedení 6:2.
Xu Xin vítězí ve druhé sadě poměrem 11:6 a srovnává stav utkání proti Drinkhallovi na 1:1! Ve druhém utkání se zatím velmi dobře daří Švédu Karlssonovi, který se ujal vedení také ve druhé sadě a to 4:2.
Mattia Karlsson se po výsledku 11:9 dostává do vedení 1:0 na sety proti Korejci Leemu! Ve druhé sadě druhého zápase vede Xu Xin nad Drinkhallem již 7:3.
Opravdu se tak děje! Paul Drinkhall vítězí v prvním setu 11:9 a ujímá se vedení 1:0! Na vedlejším stole vede v prvním setu Švéd Mattias Karlsson 6:5.
Hrát se již začalo i druhé utkání. Mattias Karlsson zatím vede 2:1 v prvním setu, na druhém stole je poté blízko v vyhrané první sadě Paul Drinkhall, který vede nad Xu Xinem 8:6.
Paul Drinkhall zatím statečně vzdoruje Xu Xinovi, v prvním setu dokonce vede 6:4. Druhé utkání na vedlejším stole zatím nezačalo.
Druhý zápas duelu Švédska s Jižní Koreou obstará Mattias Karlsson na straně švédské, na té korejské to bude Sangsu Lee.
V souběžně hraném duelu mezi Jižní Koreou a Švédskem vítězí v prvním zápase Korejec Saehyuk Joo nad Kristianem Karlssonem 3:1 na sety! Švédsko – Jižní Korea 0:1!
Ve druhém zápase se za Čínu představí Xu Xin, za Británii bude hrát Paul Drinkhall.
Ma Longovi se nakonec podařil otočit čtvrtý set, který vyhrává v poměru 11:9, celé utkání pak ovládl tento čínský hráč 3:1 na sety! Čína – Velká Británie 1:0!
Pitchford je dva míčky od toho aby srovnal stav na 2:2! Na druhém stole poté za vítězstvím kráčí Joo, který se ujímá vedení ve čtvrtém setu již 4:1.
Ano, Karlsson snižuje poměr setů na 1:2. Mezitím se Ma Long ve čtvrté sadě opět přetahuje s Pitchfordem o každý balon. Stav je nyní 4:4.
Ma Long nakonec dokázal vyrovnanou třetí sadu urvat pro sebe výsledkem 11:9 a dostat se tak do vedení 2:1! V druhém utkání poté míří za snížením Karlsson, který vede již 8:4.
Souboj mezi Číňanem a Britem je ve třetí sadě srovnán 7:7, na druhém stole se dostal ve třetím setu Švéd Karlsson do vedení 3:1.
Saehyuk Joo vítězí ve druhém setu 11:6 a dělí ho už tak jediná sada nad vítězstvím proti Švédu Kristianu Karlssonovi.
Joo je pouhé dva míčky od vedení 2:0 na sety, momentálně vede 9:5. V souboji mezi Ma Longem a Liamem Pitchfordem je průběh třetí sady zatím vyrovnaný, Brit vede 4:3.
Ma Long vítězí ve druhém setu hladce 11:4 a srovnává tak stav na 1:1. Joo se mezitím dostal do vedení ve druhé sadě 5:2.
Vypadá to, že čínský hráč již nenechává nic náhodě, ve druhém setu vede již 5:1. Na vedlejším stole se do vedení ve druhé sadě dostal Korejec Joo, který vede 3:0.
Ve druhém utkání se dostává do vedení 1:0 na sety Joo, který vyhrál první sadu poměrem 11:5.
Ma Long prohrává první sadu 6:11! Pitchford zatím hraje výborné utkání!
Utkání mezi Švédem a jihokorejským hráčem je zatím vyrovnané v první sadě 5:5.
Ma Long zatím vstoupil do zápasu velmi vlažně, neboť prohrává v první sadě již 4:9!
V tom druhém se utká Švéd Kristian Karlsson, který bude soupeřit s jihokorejským hráčem Saehyuk Jooem.
V prvním zápase nastoupí za Čínu vítěz olympijské dvouhry Ma Long, kterému bude čelit britský stolní tenista Liam Pitchford.