OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  27. července 2021   03:00

Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo

03:00 3. kolo - muži

03:00 3. kolo - ženy

To je nyní ode mě vše, budu se na Vás těšit u odpoledního programu 3. kola a osmifinále.
Je konec také posledního zápasu dopoledního programu. Ma Lung v 5. setu vyhrál opět 11:4 a celkově tedy porazil Kamala Achantu 4:1.
Čtvrtý set skončil jednoznačně ve prospěch Ma Lunga, který jej vyhrál 11:4 a vede 3:1 na sety.
Číňan Ma Lung nakonec dokázal ubojovat třetí set pro sebe v poměru 13:11 a vede nad Kamalem Achantou 2:1.
Předposlední zápas je u svého konce. Hugo Calderano dokázal udolat slovinského hráče Boju Tokiče poměrem 4:1, ovšem hned tři sety vyhrál o dva body.
Hugo Calderano nakonec dokázal čtvrtý vyrovnaný set urvat pro sebe a vede nad Bojou Tokičem 3:1. Největší favorit na zlato Ma Lung ztrácí druhý set a Kamal Achanta tak srovnává na 1:1.
Szu Yu Chen nedala soupeřce Lily Zhang žádnou možnost nějak zdramatizovat tento zápas a vyhrála jednoznačně 4:0.
Japonka Mima Itová doklepala zápas se soupeřkou Fu Yü do vítězného konce a raduje se z vítězství 4:1.
Hugo Calderano zvyšuje svůj náskok a získává také druhý set. Szu Yu Chen pokračuje v cestě za hladkým vítězstvím, neboť vede už 3:0 a Mima Itová 3:1.
Momentální stav rozehraných zápasů je následující. Hugo Calderano vede 1:0. Szu Yu Chen je v náskoku 2:0 a Mima Itová hájí náskok 2:1.
Překvapení je na světě, jelikož singapurská hráčka Mengyu Yu naprosto rozdrtila favoritku I Ching Cheng z Tajwanu 4:0.
Mengyu Yu hraje zatím fantastický zápas, jelikož vede nad I Ching Cheng už 3:0! Mima Itová zatím poráží Fu Yü 1:0, ale ve druhém setu prohrává.
Třetí várku zápasů otevře utkání Mimy Itové, která bude hrát proti Fu Yü.
Hoi Kem Doo postupuje dál, jelikož porazila soupeřku Yubin Shin v poměru 4:2 na sety. Radovat se z vítězství může také Gustavo Tsubio, který porazil favorita Quadriho Arunu rovněž 4:2.
Quadri Aruna hraje s Gustavem Tsubioem 2:2, stejně jako Hoi Kem Doo s Yubin Shin.
Fan Čen-tun velice hladce 4:0 porazil Emmanuela Lebessona, kterému nedal žádnou šanci a ani v jednom setu neztratil více než 5 míčků.
Mezitím si už jeden z favoritů na celkové zlato Fan Čen-tung vytvořil jednoznačný dominantní náskok 3:0. Ve vedení 2:1 jsou Gustavo Tsubio a Hoi Kem Doo.
Je konec zápasu, který trval hodinu a půl a nabídl nevídané! Youngsik Jeoung prohrával 4:10 a 1:3 na sety, ale nakonec celý zápas otočil, dokázal se vyprostit z velkého počtu mečbolů a v 7. setu porazil Panagiotise Gionise 14:12 a celkově tedy vítězí 4:3!
Neskutečný zápas je k vidění mezi Korejcem Youngsik Jeoungem a Řekem Panagiotisem Gionisem, neboť je to 12:12 v 7. setu!
Youngsik Jeoung srovnal stav zápasu na 3:3, ovšem ve rozhodující sedmé sady vstoupil lépe Panagiotis Gionis. Quadri Aruna vyhrál první set, stejně jako Hoi Kem Doo.
Neskutečná otočka nizozemky Britt Eerlandové, která otočila zápas proti Dině Meshrefové z 0:3 na 4:3!
Nyní už začaly další zápasy v pořadí, kde hraje Quadri Aruna s Gustavem Tsubioem a Hoi Kem Doo s Yubin Shin.
Tak to je neskutečné! Řecký stolní tenista Panagiotis Gionis přišel o náskok 10:4 v 5. setu, čímž nevyužil 6 mečbolů a Youngsik Jeoung tak snižuje na 2:3!
Britt Eerlandová srovnává stav zápasu s Dinou Meshrefovou z 0:3 na 3:3!
Poslední dva zápasy nabídnou ještě velké drama, jelikož Britt Eerlandová snižuje s Dinou Meshrefovou na 2:3 a Youngsik Jeoung ztratil náskok ve čtvrtém setu a prohrává s Panagiotisem Gionisem už 1:3!
Tchajwanec Jün Ťü Lin slaví postup po výhře 4:1 nad Švédem Antonem Kaellbergem.
Máme tady první vítězství, které si připisuje Američanka Juan Liu, která porazila Rumunku Bernadettu Szocsovou 4:2.
Ovšem čtvrtý set Dina Meshrefová jednoznačně prohrála, ale stále vede 3:1 na sety. Panagiotis Gionis je znovu ve vedení, nyní 2:1. Juan Liu v páté sadě vede a jde si pro vítězství a Jün Ťü Lin zatím poráží Kaellberga 3:1.
Dina Meshrefová nedává nizozemské soupeřce zatím žádnou šanci a vede už 3:0! Set k vítězství už stačí také Juan Liu, která je ve vedení 3:2.
Youngsik Jeoung srovnává stav na 1:1. Dina Meshrefová má náskok dvou setů, Bernadette Szocsová vede 2:1 a Jün Ťü Lin hraje Antonem Kaellbergem 1:1.
Po prvním setu zatím překvapuje Panagiotis Gionis, který vede nad favoritem z Koreje 1:0 a také druhý set začal velmi dobře. Dále první set získali také Jün Ťü Lin a Dina Meshrefová. V zápase mezi Bernadette Szocsovou a Juan Liu je to již 1:1.
Zdravím Vás u 3. kola dvouher mužů a žen. V mužské části se o úvodní zápasy postarají Youngsik Jeoung s Panagiotisem Gionisem a Jün Ťü Lin s Antonem Kaellbergem. V ženské to budou Britt Eerlandová s Dinou Meshrefovou a Bernadette Szocsová proti Juan Liu.