OH - Synchronizované plavání - Týmy - finále -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2021   12:30

Týmy - finále

12:30 O medaile (Finále) - ženy
ROV 1. . Ruská federace
CHN 2. . Čína
UKR 3. . Ukrajina

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.

Finále skončilo
9'
Tým ROC slaví olympijské zlato! 98,8000 to je zkrátka suverénně nejlepší číslo v rámci volné sestavy. A protože i v prvním kole výkonem 97,2979 vyhrál celkové pořadí, nebylo co řešit. Celkový součet 196,0979, výhra o 2,5669 bodů před druhou Čínou a o 5,7961 před třetí Ukrajinou.
8'
97,3000 bodů, to byl výkon Číny ve volné sestavě. Asijské akvabely dostaly Zatím nejvyšší hodnocení v rámci druhého kola, celkový součet činí 193,5310. Číňanky se dostaly na první místo před Ukrajinu. Ale bude jejich slušný výkon stačit i na výběr ROC?
7'
Kanada se nakonec zařadila na průběžně čtvrté místo. Nepředvedla žádnou zázračnou sestavu tak, aby se jí podařilo proklouznout výše. Těsně padla s Itálií, která je aktuálně třetí, s celkovým ziskem 184,0325 bodů ztratily Kanaďanky na vedoucí Ukrajinu 6,2693 bodů.
6'
Japonsko na tom nebylo bodově zkrátka tak dobře jako před ním Ukrajinky. I tak může být se svým výkonem v podstatě spokojeno. Ale ne medaili už to nevypadá. To by musely výběry ROC a Číny opravdu hodně pokazit. Za Ukrajinou zaostaly Japonky o 1,9912 bodů.
5'
Ukrajina si samozřejmě řekla o medaili tímhle výkonem, ne že ne! 96,0333 bodů je suverénně nejlepší výkon volných sestav, tenhle počin je zařadil jasně na první místo. Dohromady získala 190,3018 bodů a dostala se před Itálii o 6,1646 bodů.
4'
Egypt během svého vystoupení ve volných sestavách zaznamenal lepší výkon než při prvním počínání. 80.0000 bodů rovných pro africkou zemi! Na medaile samozřejmě jeho výkon stačit nebude, alespoň však skolil Austrálii.
3'
Souboj Itálie a Španělska byl vlastně dost těsný! Nakonec ho lépe zvládl výběr z Apeninského poloostrova. 184,1372, to byl celkový sumář po druhém vystoupení Itálie. V součtu vede před Španělkami o 2,2259 bodů. Bude výkon Italek stačit na pódium? Uvidíme.
2'
Australanky bezpochyby nepatřily k žádným velkým favoritům tohoto závodu. A vlastně zapsaly dost podobnou známku jako včera. Celkově zaznamenaly 153,0018, za dosud vedoucím Španělskem zaostaly opravdu markantně.
1'
Jako první se představilo Španělsko. V součtu i s prvním vystoupením zaznamenalo dohromady známku 181,9113. Nebylo to špatné vystoupení. Ale na medailové umístění zřejmě tenhle výkon stačit nebude.
Finále začalo
Nejlépe si vedlo favorizované mužstvo ROC, následovala ji každopádně v těsném závěsu Čína a daleko nebyla ani Ukrajina. Výběry Japonska, Kanady, Itálie či Španělska by taktéž o pódium velmi rády zabojovaly.
Medaile v rámci duetů jsou již rozdány, teď si ještě akvabely musejí rozdat jednu sadu, a to v rámci týmů. Včera byla na programu první část závodů, teď je na pořadu dne ta druhá, rozhodující a klíčová. Nakonec se bude konat místo plánovaných deseti představení jen devět, neboť Řecko už včera do závodů nenastoupilo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 12:30.