František Fodor - Matěj Kuzník | ONLINE | 17.10.2020 19:19 | Oktagon MMA 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Oktagon MMA - František Fodor - Matěj Kuzník -  ONLINE PŘENOS -  17. října 2020   19:19

Ukončeno

Štěpán Guba - Matěj Kuzník

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: M. Kuzník (TKO)
Máme za sebou první duel hlavní karty, který přinesl naprosto jednoznačnou podívanou. Matěj Kuzník se totiž držel svého plánu a svého soupeře vzal po několika vteřinách na zem, kde se mu dařilo pracovat. Guba sice první kolo přečkal, avšak v úvodu druhého kola raději sám odklepal konec zápasu. Matěj Kuzník tak naplnil roli favorita a připisuje své čtrnácté vítězství.
Konec zápasu.
02:04'
Je konec! Matěj Kuzník se znovu celkem jednoduše dostal do plného mountu, což mu dalo šanci na ground and pound. Guba tento atak nakonec nevydržel a sám si mávl o předčasný konec zápasu!
01:33'
Oba borci se nasunuli směrem k pletivu, kde Matěj Kuzník přidává celou řadu velice tvrdých úderů, které ve většině případů skutečně nacházejí svůj cíl.
00:44'
Štěpán Guba se však na zemi snaží působit aktivně, jenomže by se potřeboval dostat zpět do postoje. Tohle Kuzníkovi chutná, tohle je jeho game plan.
00:10'
To se dalo čekat. Kuzník hned v prvních vteřinách druhého kola skončil po soupeři, který se nedokázal takedownu ubránit. Jsme tedy znovu na zemi.
Začalo druhé kolo.
Skončilo první kolo.
04:22'
Kuzníkovi se povedlo zaháknout ruku soupeři, který se tak nemohl bránit. Guba tak několikrát inkasoval přímo na obličej, navíc jsme sledovali také lokty.
03:33'
Kuzník rozjel tvrdý ground and pound, jenomže Guba drží jako skála. Matěj Kuzník tak zkusil jinou pozici na zemi, uvidíme, jaké zlepšení to přinese.
03:05'
Kuzníkovi se navíc povedlo přejít do plného mountu, což je pro jeho soupeře hodně nepříjemné. Tady klidně může hrozit konec zápasu.
02:30'
Několik čistě trefených úderů v podání Kuzníka, který má tento duel jasně pod kontrolou. Guba by se potřeboval dostat zpět do postoje, což se ale nedaří.
01:48'
Oba borci se i nadále nachází na zemi, což se nějako tu dobu měnit nebude. Guba se snaží eliminovat případné údery, mezitím jich pár schytal.
01:14'
Kuzníkovi se zatím daří držet plánu, naopak s Gubou to nevypadá nikterak optimisticky. Uběhla totiž necelá minuta a schytal celou řadu nepříjemných úderů.
00:36'
Kuzník se snaží být na zemi aktivní, přičemž svého soupeře zásobuje několika údery. Postupně střídá kombinaci žebra – hlava.
00:10'
Hned v úvodu se Kuzníkovi povedlo svého soupeře dostat na zem, což se před zápasem očekávalo. Guba se tak rychle dostává do problémů.
Začalo první kolo.
Guba je na scéně, pomalu a jistě přichází také Kuzník.
Matěj Kuzník (13-5)

Velkým favoritem dnešního duelu bude Matěj Kuzník, který doposud nastoupil do sedmnácti duelů, ve kterých hned dvanáctkrát dokázal zvítězit. Kuzník se ovšem v posledních měsících nenachází v úplně ideální formě, z posledních šesti duelů totiž vyhrál pouze v jediném případe. Kuzník však naposledy zápasil před necelými dvěma lety, kdy na turnaji XFN dokázal zdolat Jaroslava Jartima. Matěj Kuzník hned pět svých výher ukončil skrze submisi, bude tomu tak i dnes?
Štěpán Guba (0-0)

Štěpán Guba se v dnešním utkání představí místo zraněného Františka Fodora a bude se jednat o těžkou zkoušku. Guba totiž nejčastěji zápasí v muay thai, nicméně před krátkým časem si vyzkoušel působení v OKTAGONU Underground. Tam se Gubovi v rámci prvního duelu povedlo porazit Jana Pajtaše, avšak v nadcházejícím duelu už nestačil na pozdějšího vítěze pyramidy Tadeáše Růžičku. Uvidíme, jak se Gubovi bude dařit v dnešním duelu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 20:00.
Články odjinud