Sjezdové lyžování - Slalom mužů, 1. kolo, Courchevel/Meribel -  ONLINE PŘENOS -  20. března 2022   10:30

Slalom mužů, 1. kolo, Courchevel/Meribel

Druhé kolo slalomu začíná ve 13:30 a postoupí do něj 25 závodníků. Tedy všichni, kteří v prvním kole dojeli v měřeném čase do cíle. Johannes Strolz (AUT) a Daniel Yule (SUI) druhé kolo nepojedou.
První při místa v prvním kole patřila Norům. Vyhrál Lucas Braathen, druhý byl Henrik Kristoffersen a trio nejlepších uzavřel Atle Lie McGrath.
DNF Daniel Yule (SUI)
27'
Alexander Steen Olsen (NOR) se představí dnes jako poslední v prvním kole. Jeho čas na prvním mezičase stačil na 18. místo. Pak si drobně polepšil. V cíli je v čase 45.63 a jde na dvacátou pozici.
26'
Albert Popov (BUL) se po dobrém začátku propadl výsledkovou listinou a ž ke nejhorším. Jde na jednadvacátou pozici s časem 48.81.
25'
Luke Winters (USA) neměl nejhorší začátek, na prvním mezičase byl šestnáctý. Následně se ovšem o čtyři místa propadl. Jeho čas je 45.67 a se ztrátou 2.98 jde na dvacátou pozici.
24'
Fabio Gstrein (AUT) byl na prvním mezičase už devatenáctý. Následně se ještě o jedno místo propadl. Jeho čas je 45.98 a jde na dvacáté místo.
23'
Joaquim Salarich (ESP) s číslem 23. Na prvním mezičase byl nejpomalejší. Ani on nejede dobře. Jeho výsledný čas je 46.46 a ztráta 2.47. Dnešní nejpomalejší jízda.
22'
Ramon Zenhäusern (SUI) jel hodně pomalu, nejpomaleji z jezdců, kteří do jeli do cíle. Jeho propad výkonnosti je velký. Čas 46.07 a průběžné dvacáté místo.
21'
Luca Aerni (SUI) se představí s číslem 21. Na prvních dvou mezičasech byl devatenáctý, následně si své postavení vylepšil. V cíli je v čase 45.44 a jde na šestnácté místo.
20'
Timon Haugan (NOR) je v cíli v patnáctém nejrychlejším dnešním čase, 44.99 a ztráta je 1.30.
19'
Kristoffer Jakobsen (SWE) dojel do cíle v docela dobrém čase. 44.66 znamená průběžné 9. místo, ztráta na vedoucího je 0.97.
18'
Filip Zubčić (CRO) byl na prvním mezičase zatím nejrychlejším jezdcem. Na druhém se propadl někam k osmému místu. Ve třetím mezičase měl ještě větší ztrátu. Jeho čas je 44.90 a aktuálně dvanácté místo.
17'
Michael Matt (AUT) se od prvního mezičasu pohyboval okolo 15. místa. Nakonec je v cíli čtrnáctý a jeho čas je 45.60, ztráta 1.91.
16'
Alexis Pinturault (FRA) jede na hranici svých možností, v posledním závodě sezony je aktuálně na čtrnácté pozici, jeho čas je 45.60 a ztráta 1.91,
15'
Marco Schwarz (AUT) byl na prvním mezičase s velkou ztrátou, tu ještě navýšil. Na dobré umístění to dnes nebude, v cíli je v čase 44.82 a jde na jedenácté místo.
15'
Marco Schwarz (AUT) se představí jako patnáctý. Následovat bude po něm TV přestávka.
14'
Tommaso Sala (ITA) jel na hranici svých možností, od začátku se pohyboval okolo desátého místa. Nakonec své umístění vylepšil. Je z toho čas 44.52 a průběžné sedmé místo. Ztráta 0.83.
13'
Johannes Strolz (AUT) byl na prvním mezičase osmý. Toto umístění si držel do té doby, než udělal chybu a do cíle v měřeném čase nedojede.
12'
Clement Noël (FRA) začal výborně, na prvním mezičase měl náskok a byl v zelených číslech. Pak se ale dostat do ztráty. Pohyboval se okolo čtvrtého a pátého místa. Nakonec jeho čas je 44.14 a jde na čtvrtou pozici se ztrátou 0.45.
11'
Alex Vinatzer (ITA) byl na prvním mezičase osmý, na druhém si o něco polepšil. Nakonec je jeho čas 44.72 a jde na sedmou pozici průběžného pořadí.
10'
Giuliano Razzoli (ITA) měl od prvního mezičasu ztrátu, která se po celou dobu slalomu navyšovala. Ital je v cíli v čase 44.92 a jde na osmou pozici se ztrátou 1.23.
9'
Atle Lie McGrath (NOR) je v cíli v dobrém čase 43.90 a jde na třetí pozici za Braathena a Kristoffersena. První tři místa aktuálně patří Norsku.
8'
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) byl na prvních dvou mezičasech nejhorším. Jeho ztráta se v dolní části slalomu začala navyšovat. Nakonec je z toho čas 45.51 a aktuálně sedmé místo.
7'
Lucas Braathen (NOR) měl na prvním mezičase ztrátu 0.33, postupně ji snižoval a druhou částí tratě prolétl. Jeho čase je ještě lepší, 43.69 a jde na první místo. Kristoffersen aktuálně druhý.
6'
Henrik Kristoffersen (NOR) jako jeden z favoritů. Na všech mezičasech měl zelený čas, jel velmi dobře, žádnou chybu neudělal a stanovil nový vedoucí čas. 43.74 a náskok na druhého Meillarda je 0.53.
5'
Linus Strasser (GER) se představí se startovním číslem 5. Na prvním mezičase měl nepatrný náskok. Na druhém se už dostal do červených čísel. Německý slalomář je v cíli v čase 44.53 a jde na třetí pozici.
4'
Daniel Yule (SUI) chyboval prakticky hned na začátku, takže do cíle v počítaném čase nedojede.
3'
Loïc Meillard (SUI) začal tento slalom velmi dobře, na prvním mezičase měl náskok na vedoucího jezdce. Na druhém mezičase svůj náskok ještě vylepšil. Švýcar je v cíli v čase 44.27 a jde na první místo. Má náskok 0.18 na Rydinga.
2'
Manuel Feller (AUT) měl na prvním mezičase drobnou ztrátu na Rydinga. Rakouský závodník jel hodně stabilně a až ve třetím mezičas nabral trochu větší ztrátu. Jeho čas je 44.72 a jde na druhou pozici.
1'
Dave Ryding (GBR) se rozjel jako první. Vedl si dobře a do cíle dojel v čase 44.45 a jde logicky na první místo.