Zase 7:0! V poháru ale Slavia vyhrála nad Chomutovem

Autor: iSport.cz
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?

I Slavia umí rozdrtit soupeře a nasázet mu sedm gólů. Ligová porážka 0:7 s Teplicemi sice pořádně srazila fotbalovou Slavii. Ta se teď ale postupně zvedá z kolen. Vyhrála v nejvyšší soutěži nad Znojmem 1:0 a v pohárové soutěži dokonce deklasovala Chomutov 7:0. Sešívaní tak odvrátili další hrozbu pokuty ve výši půl milionu korun, tu by platili, pokud by nevyhráli.

Už v úvodní půlhodině zařídili Slavii dvoubrankové vedení obránce Bortel se záložníkem Hurkou. Po změně stran skórovali ještě kapitán Kisel a podruhé v zápase Hurka. Během osmnácti minut se pak dvakrát trefil také útočník Škutka a v 86. minutě uzavřel skóre Koreš.

Pokud porazí Slavia ještě Jihlavu, vyhnou se sešívaní hrozící pokutě půl milionu korun.

2. kolo fotbalového Poháru České pošty:

Chomutov - Slavia Praha 0:7 (0:2)

Branky: 30. a 60. Hurka, 64. a 82. Škutka, 13. Bortel, 47. Kisel, 86. Koreš.

Sestava Slavie: Rakovan - Dostál (50. Nitrianský), Bortel, Kolařík, Čonka - Gecov (46. Petrák), Zmrhal - Koreš, Kisel (61. Fenin), Hurka - Škutka. Trenér: Petrouš.

Další výsledky: Brumov - Karviná 0:1 (73. Pavelka), Admira Praha - Roudnice nad Labem 1:1, 2:4 na penalty.

ONLINE | Chomutov - Slavia:

MATCH OVERVIEW LEGACY

Martin Hůrka vstřelil Chomutovu dva góly a Slavia nakročila do další fáze Poháru České pošty