+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
14. března 2010 • 20:26

Podlehli jsme euforii, mrzelo boleslavského kouče

Autor:
Trenér Stanner s Boleslaví proti Spartě nespěl.
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Místo toho, aby v závěru utkání zavřeli bránu, začali útočit. Fotbalisté Mladé Boleslavi chtěli rozhodnout o vítězství nad Spartou druhým gólem, což se jim nevyplatilo. „Takový pokyn jsem svým svěřencům nedal,“ zlobil se Karel Stanner, trenér poražené Mladé Boleslavi.Ještě v 86. minutě Mladoboleslavští vedli nad Spartou 1:0. Jenomže pak stačilo pět minut a všechno bylo jinak. „Po dvou standardních situacích jsme inkasovali,“ smutnil kouč středočeského celku Stanner.

O vyrovnávací branku se postaral Ondřej Kušnír, skóre otočil Libor Sionko. „Utkání bylo pro diváka určitě zajímavé,“ řekl trenér Sparty Jozef Chovanec.

Ne však pro Stannera, jehož svěřenci na konci utkání propadli.

„Podlehli jsme nějaké euforii. Objevovali se situace, kdy soupeř chodil před koncem tři na tři. Závěr jsme zkrátka nezvládli a byli po zásluze potrestáni,“ poznamenal.

Naopak Chovanec byl po dlouhé době s předvedeným výkonem hráčů Sparty spokojený. „Byli jsme daleko lepší a koncentrovanější než v předchozích zápasech,“ uvedl letenský kouč.

Jeden problém však u sparťanů přetrvává – bídná koncovka. Ačkoliv vstřelili dvě branky, několik dalších jich zahodili.

„Měl jsem jisté obavy, že branku nevstřelíme. Často jsme se dostali do protiútoku, ale řešení koncovky bylo špatné. Chybí nám klid,“ dodal Chovanec.

Na chvilku však může problémy hodit za hlavu. Díky vítězství v Mladé Boleslavi fotbalisté Sparty snížili náskok prvních Teplic na jediný bod.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze