+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Jan Malý
8. července 2016 • 19:30

Jarolím: Reprezentace? Ocenění mé práce, z Boleslavi nechci odejít násilně

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 5. kola La Ligy: Messiho geniální akce, Navasův nečekaný padáček TOP góly 5. kola La Ligy: Messiho geniální akce, Navasův nečekaný padáček
Holek o Spartě: Je mi líto, že se jí nedaří. Nejlepší fotbal jsme hráli za Lavičky Holek o Spartě: Je mi líto, že se jí nedaří. Nejlepší fotbal jsme hráli za Lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Má být novým trenérem české reprezentace. Trenér Mladé Boleslavi Karel Jarolím bere zájem předsedy fotbalové asociace Miroslava Pelty jako ocenění své práce a věří, že se vedení středočeského klubu s Peltou a spol. dohodne.„Na jednu stranu je to ocenění práce, kterou dělám. Na druhou stranu je to hektické, protože v Boleslavi jsme začali nějakou práci a připravovali jsme se na novou sezonu. A do nové kvalifikace není moc času,“ reagoval Jarolím pro deník Sport.

Jarolím: Trénovat národní mužstvo je ocenění a pocta

Věří, že k dohodě mezi klubem a asociací dojde a nebude se muset na sílu uplatňovat výstupní klauzule, kterou ve smlouvě má. „Myslím, že to půjde tou smírnější cestou. Nechtěl bych, aby to bylo násilně. V Boleslavi jsem dva a půl roku, vytvořili jsme tam poměrně dobrou pracovní atmosféru. S lidmi, se kterými přicházím do kontaktu, jsme našli dobrý vztah. Určitě tak není mým cílem, aby to bylo násilnou cestou. To bych v žádném případě nechtěl, možná bych to ani nedopustil, protože to by bylo špatné,“ řekl devětapadesátiletý kouč.

720p 480p 360p 240p
Pelta navrhl na post reprezentačního trenéra Jarolíma

Do začátku kvalifikace o postup na mistrovství světa zbývají necelé dva měsíce, což je málo času. „Podstatné je to, aby každý z nominovaných přijel s tím, že chce reprezentovat Českou republiku a odvést co nejlepší výkon. Bude na nás, abychom to dali nějakým způsobem dohromady a pokud možno se prezentovali tak, abychom to úvodní utkání zvládli,“ uvedl Jarolím, a dotkl se tak i prvního kvalifikačního zápasu, který reprezentaci čeká už 4. září doma proti Severnímu Irsku.

Celý rozhovor s Karlem Jarolímem, názory fotbalových osobností a komentář k jeho zvolení čtěte v sobotním vydání deníku Sport.

Pelta přiznal, že jediným kandidátem se kterým jednal, je Karel Jarolím
Pelta přiznal, že jediným kandidátem se kterým jednal, je Karel Jarolím

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze