29. října 2017 • 12:14

Dočkal dal penaltu a má čtvrtý gól, převálcovali ho ale Hulk a Oscar

Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci
Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost

Český fotbalista Bořek Dočkal se v předposledním 29. kole čínské ligy prosadil mezi střelce, ale jeho tým Che-nan Ťien-jie podlehl doma 2:4 celku Šanghaj SIPG. Reprezentační záložník otevřel ve 31. minutě skóre zápasu z penalty a zaznamenal svůj čtvrtý gól v sezoně.

Hosté ale v druhém poločasu skóre otočili a potvrdili roli favorita. Dva góly dal brazilský útočník Hulk, jeden jeho krajan Oscar. V zápase už příliš o moc nešlo - druhá Šanghaj v minulém kole ztratila šanci na titul, který obhájilo Kuang-čou Evergrande, Che-nan si zase zajistil záchranu.

Hosté: 53. Hulk, 61. Lei, 82. Oskar, 90+3. Hulk

Domácí: Wu Yan – Lu Yao, Long Cheng (64. Du Changjie), Gu Cao – Feng Gang, Feng Zhuoyi, <b>B. Dočkal</b> – Chen Hao, C. Bassogog, Wang Fei

Hosté: Yan Junling – Wei Zhen, He Guan, Shi Ke, Wang Shenchao – Oscar, O. Akhmedov, Cai Huikang – Lu Wenjun, Hulk, Wu Lei

Domácí: Cao, Zhao, <b>Dočkal</b>, Yao

Hosté: Akhmedov, Hulk, Lei