+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. prosince 2012 • 13:20

Straka při derby veteránů: pískot z publika i vlastní gól

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na stejném místě zahajoval loni v říjnu svůj první trénink v bundě se slávistickým znakem, dnes v Edenu přetáhl přes hlavu dres Sparty. František Straka při silvestrovském derby poznal, že mu ještě řada diváků neprominula, jak šel jako vyhlášený sparťanský srdcař trénovat největšího rivala klubu z Letné.Na nikoho jiného se kolem pondělního oběda tak hlasitě nepískalo. „Franz“ se vešel do sestavy Sparty nad 45 let, jejíž zápas nebyl tolik sledovaný, ale i tak se často při jeho kontaktu s míčem ozýval zpoza hřiště pískot.  K tomu párkrát zaznělo i skandování Straka ven.


A to se na umělém trávníku objevilo několik obojživelníků, kteří prošli oběma kluby. Nikdo však fanouškům stále nevadí tolik jako Straka.

Bývalému reprezentačnímu obránci nevyšel zápas ani po fotbalové stránce. Ještě v prvním poločase si dal vlastní gól a pak jen přihlížel, jak Slavia v pohodě navyšuje svůj náskok na konečných 7:2.

Slavii posílila i červenobílá ikona Vladimír Šmicer
Slavii posílila i červenobílá ikona Vladimír Šmicer

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze