+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. prosince 2012 • 16:00

Strakovi nadávali fanoušci Sparty. Dostal jsem další facku, říká

Autor: ,
TOP VIDEA
Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává
SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Fanoušci Sparty to dali na Silvestra Františku Strakovi sežrat. Jejich někdejší idol u nich skončil ve chvíli, kdy přijal angažmá trénovat konkurenční Slavii. Tuhle zradu mu prostě neodpustili, a když při derby internacionálů nastoupil v rudém dresu Sparty, tak na něj pískali a křičeli „Straka ven!“ Bývalý vynikající obránce bral vše s nadhledem. „Dostal jsem v životě hodně facek a tohle byla další,“ řekl novinářům po zápase.Na hřišti bylo víc hráčů, kteří si zakopali v obou „S“, terčem fanoušků Sparty byl ale pouze Straka. "Zrada se neodpouští" či "Býval si bohem, teď si volem". Výjimkou nebylo ani používání hesel spojovaných se Strakou jako "Srdíčko" či "Tataráček".

VIDEO: František Straka po derby "S" v Edenu

1080p 720p 480p 360p 240p
František Straka si od fanoušků vyslechl svoje

„Některé reakce můžu chápat, ale vadí mi vulgarity. Jsem rád, že mám ten zápas za sebou,“ poznamenal Straka.

Ten zároveň upozornil, že starou gardu Sparty nehrál poprvé. „Nastoupil jsem třeba zrovna tady v Edenu 26. prosince, takže to nebylo poprvé, co jsem hrál za Spartu," hlásil Straka hloučku novinářů.

"Tady je ale daleko víc sledované a prestižnější. Proto asi i ta reakce fanoušků. Já jsem hlavně rád, že jsem si mohl zahrát a vidět kluky,“ dodal bývalý reprezentační obránce.

Strakovi nevyšel zápas ani po fotbalové stránce. Ještě v prvním poločase si dal vlastní gól a pak jen přihlížel, jak Slavia v pohodě navyšuje svůj náskok na konečných 7:2.

Fanoušci vyjádřili svůj názor na Františka Straku
Fanoušci vyjádřili svůj názor na Františka Straku

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze