+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. března 2015 • 08:50

Patrik Berger popřel, že měl v plánu letět letadlem, které spadlo v Alpách

Autor: ,
Patrik Berger popřel informace o tom, že měl letět letadlem, které spadlo v Alpách...
TOP VIDEA
Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává
SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šokující zpráva, která přišla ve čtvrtek večer z Arménie, se ukázala jako nepravdivá. Organizátoři exhibičního utkání na oslavu narozenin Chorena Oganesjana oznámili, že Patrik Berger se nezúčastní, jelikož jen šťastnou náhodou nenastoupil do letadla, které spadlo ve francouzských Alpách a nikdo z cestujících nepřežil. Berger však informace na svém twitterovém účtu popřel.Patrik Berger měl dorazit na exhibiční zápas v Arménii k příležitosti šedesátých narozenin bývalého arménského fotbalisty Chorena Oganesjana. Svoji účast ale odřekl a organizátoři pustili do světa smyšlený příběh o tom, že jen kvůli zdržení na letišti nestihl let, který se stal osudný 149 pasažérům.

"Berger měl letenku do toho letadla a vyvázl šťastnou náhodou, protože se na letišti zdržel. Je to jenom člověk se svým nervovým systémem. Každý normální člověk by za těchto okolností v nejbližších dnech do letadla nenastoupil," citovala arménská tisková agentura Novosti-Armenija člena organizačního výboru sobotního zápasu Vitalije Prichodčenka. Zprávu ve čtvrtek večer vydala ČTK.

"Zprávy o tom, že jsem si měnil let, jsou všechno lži! Letěl jsem v pondělí domů z Barcelony do Prahy, tak jak jsem měl," napsal si Berger na Twitter.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze