22. října 2017 • 12:33

Varnsdorf konečně vyhrál a už není ve druhé lize poslední

0
Fotbalisté posledního Varnsdorfu ve 12. kole druhé ligy porazili 1:0 předposlední Frýdek-Místek a opustili sestupové příčky. Uspěl i Žižkov, který si poradil 2:1 se Znojmem a vyhrál i druhý zápas pod vedením nového trenéra Bohuslava Pilného.

Jedinou branku duelu ve Varnsdorfu vstřelil už ve čtvrté minutě Fahrudin Durdevič. Domácí díky němu vyhráli po dvanácti utkáních a z poslední šestnácté příčky poskočili na čtrnáctou. Od patnáctého Ústí nad Labem je dělí jeden bod, od posledního Frýdku-Místku dva.

Pilný minulý týden nahradil Davida Vavrušku a poprvé vedl Viktorii v minulém kole, kdy vítězstvím 3:0 v Ústí nad Labem ukončil pražský celek sérii tří porážek. O domácí výhře nad Znojmem rozhodl tři minuty před koncem Lukáš Stratil a prodloužil šňůru soupeře bez vítězství na tři utkání.