+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. června 2017 • 22:00

To bude boj! Pudilová se setkala se soupeřkou, ta jí nepodala ani ruku

Autor:
TOP VIDEA
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poprvé stanula česká MMA bojovnice Lucie Pudilová tváří v tvář své nastávající soupeřce. Obě se střetly den před zápasem, ráno na oficiálním vážení, večer pak na vážení pro veřejnost. Pro Jihokorejku Ji Yeon Kimovou to bude debut v prestižní UFC a už během vážení ukázala, že to bere opravdu vážně. Pudilové nepodala ani ruku, příbramská rodačka to však přešla s úsměvem.Když před třemi měsíci vcházela na podium v Londýně, kde se odehrávalo vážení pro diváky před jejím debutem v UFC, byla na Lucii Pudilové znát obrovská nervozita. Den před svým druhým zápasem v nejprestižnější světové MMA organizaci ukázala, že už si se zvýšenou pozorností fanoušků hlavu nedělá. V Singapuru rozdávala úsměvy a celkově působila uvolněně.

To pro její soupeřku je nyní všechno nové a během vážení na ní byla nervozita patrná. A rovnou také ukázala, že svůj debut bere opravdu vážně. Při střetnutí nereagovala a Pudilové nepodala ani ruku, což české bojovnici došlo dřív, než stihla dlaň natáhnout úplně. Čerstvě třiadvacetiletá Češka to celé přešla s úsměvem a pozdravila fanoušky v hale. Kimová po celou dobu zůstávala v bojové pozici, až na pokyn ruce spustila a odešla.

VIDEO: Podívejte se na celé vážení:

Pro Lucii Pudilovou se bude jednat o druhý zápas v prestižní UFC. V tom prvním smolně prohrála s Linou Länsbergovou na body, nyní doufá, že zápas ukončí ještě před limitem."Tentokrát nechci nechat rozhodnutí na rozhodčích. Buď tam zůstanu ležet já, nebo soupeřka," řekla před odletem do Singapuru v rozhovoru pro deník Sport.

Pudilová s Kimovou otevřou galavečer prvním zápasem. Všechny zápasy bude vysílat od 10:45 televizní stanice Nova Sport 1.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze