27. října 2008 • 20:01

Opava si s juniory poradila

Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Opavští volejbalisté zvítězili v dohrávce šestého kola extraligy nad juniorskými reprezentanty 3:0 na sety. V tabulce jim patří páté místo, mají však pouze jednobodovou ztrátu na vedoucí Ostravu stejně jako dalších pět mužstev.

Junioři přitom zápas výborně rozehráli a v prvním setu vedli 16:13. Slezanům se povedlo s pomocí podání skóre otočit a v dramatické koncovce měli navrch.

Ve druhé sadě uhráli mladí reprezentanti jen jedenáct bodů. Třetí set byl znovu vyrovnaný, po několika sporných rozhodnutích sudích ovládla hru nervozita, s kterou se lépe vypořádali Opavané.