16. listopadu 2015 • 09:34

České tenistky nadchly Jágra i Čecha: Skvělé jako Kanada na MS!

Autor:
TOP VIDEA
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
První třetina v retrodresech! Čeští hokejisté vzdali hold legendám První třetina v retrodresech! Čeští hokejisté vzdali hold legendám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Počtvrté z posledních pěti let dobyly svět! České tenistky zvítězily v dramatickém finále Fed Cupu nad Ruskem 3:2 a nadchly fanoušky i sportovní hvězdy. Týmu trenéra Petra Pály gratulovali Jaromír Jágr, Petr Čech i Martina Navrátilová. Útočník Floridy Češky přirovnal k hokejistům Kanady.Jaromír Jágr pojal gratulaci českým tenistkám se svým typickým humorem. „Mit tolik skvělých tenistek na týmu je sen každého trenéra. Pálič (Petr Pála) měl stejně lehkou práci, jako trenér hokejové Kanady na MS v Praze,“ připomněl hokejista na svém Facebooku suverénní cestu Kanady za zlatem na posledním šampionátu.

I taktiku měli asi podobnou... Stačilo říci - běžte hrát,“ pobavila populární osmašedesátka. „Gratulace našim holkám. Bez debat zasloužené celkové vítězství. A klobouk dolů před Marií Šarapovovou, dokázala, že je stále velká hráčka,“ dodal Jágr již vážněji.

Vítězství ve Fed Cupu nadchlo i brankáře Arsenalu Petra Čecha. „Obrovská gratulace holky!“ napsal na svém Twitteru.

S gratulací přispěchala na Twitteru i legendární tenistka Martina Navrátilová. „Výborná práce fedcupového týmu. Vítězství Fed Cupu 2015 bylo skutečně týmovou prací,“ pochválila celý tým trenéra Pály.

Počtvrté za pět let slaví Češky vítězství ve Fed Cupu
 Počtvrté za pět let slaví Češky vítězství ve Fed Cupu

Témata:  sporttenisFed Cupjágrčech