Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Manchester City : Bristol - 9. ledna 2018   20:45

Manchester City
55' Bruyne  • 90+2' Agüero
2:1
(0:1)
Bristol
Bristol
44' Reid
Adarabioyo, Agüero, Delph, Diaz, Ederson, Fernandinho, Walker
Taylor – Betts, Perry
Etihad Stadium, Manchester
43 426 diváků
Bristol
Eliasson, Engvall, Kelly, Steele, Taylor, Vyner, Walsch

Z mé strany je to pro dnešní den vše, loučí se s vámi Radim Sochor. Na přečtenou!
Dnešní zápas má velmi hořký konec pro letošní překvapení z Bristolu. Agüero v poslední akci zápasu dokázal strhnout vedení na stranu City, čímž dost možná napověděl o postupujícím týmu do finále Ligového poháru.
Hosté se ale vůbec nemusí stydět za svůj předvedený výkon, hráli na své kvality nesmírně sympatický fotbal a málem z toho byla remíza na půdě Manchesteru City, který jen tak často nezaváhá.
90+3'
90+2'
Manchester City právě vstřelil branku!
Přišel, viděl, rozhodl o vítězství. Walker vyslal milimetrový centr na SERGIA AGÜERA, který předskočil bránícího hráče a přesnou hlavičkou rozhodl o dnešním vítězství Cityzens.
90+1'
Jeden z domácích se dostal k zakončení, ale rána byla zblokovaná, následně Bristol míč odkopl do zámezí.
90+1'
Nastavovat se budou 3 minuty.
90'
První poločas se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec základní hrací doby.
88'
Walsh se dostal ve vápně City k odraženému míči, ihned pálil, ale branku vůbec netrefil. Bravo bude odkopávat od své svatyně.
87'
Kevin De Bruyne měl na kopačce vítězný gól, ale branku z velmi dobré pozice netrefil! Belgičan si naběhl do vápna, zkoušel to na zadní tyčku, ale chyběla přesnost, škoda pro City.
85'
Reid způsobil Stonesovi velké trable, když mu sebral míč jako poslednímu hráči City. Nakonec ale zvolil první jmenovaný zpětnou přihrávku.
84'
Do vápna Bristolu nyní přilétly hned tři centry, ani jeden z nich ale nepřinesl ohrožení pro brankáře Fieldinga.
82'
Reid dostal míč na hranici velkého vápna, ihned zkoušel zakončit, ale netrefil jej vůbec dobře. Balón končí vysoko nad brankou a některý z diváků v takové patnácté řadě může mít chvilkovou radost.
82'
Z rohového kopu sice hosté nevytěžili nic, nicméně míč mají nadále na svých kopačkách.
81'
Mangala odvrátil centrovaný míč do zámezí, je tu pátý roh Bristolu.
80'
Sané si počínal ve vzdušném souboji s Flintem nedovoleně, Bristol bude rozehrávat u středové čáry.
80'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Zinčenko, přichází Walker.
80'
Centrovaný míč Bernarda Silvy byl až příliš dlouhý a končí v zámezí. Fielding bude odkopávat, nejprve ale budou domácí střídat.
79'
Cityzens si míč ihned vybojovali na své kopačky a opět tlačí na defenzívu soupeře.
78'
Mangala odklidil míč do zámezí před dotírajícím hráčem Bristolu, hosté budou vhazovat balón do hry.
77'
Útočný faul jednoho z domácích hráčů. Bristol bude rozehrávat na vlastní polovině.
Dnešní utkání sleduje 43 426 diváků.
75'
Manchester City opět kooperuje s balónem na útočné polovině, zatím ale bez jakékoliv možnosti k zakončení.
73'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Magnusson, přichází Walsh.
72'
Na Sterlinga byla přihrávka až příliš dlouhá, míč končí v zámezí. Hosté budou střídat.
70'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Touré, přichází Agüero.
70'
Sané se prodral do vápna a vypálil na zadní tyčku, jeho pokus ale skončil o dobrých dvacet čísel vedle tyče.
69'
To byla šance! Kevin De Bruyne vyslal do vápna skvělou přihrávku, na tu si naběhl na malém vápně Sterling, ale brankář Fielding ji dokázal zneškodnit!
68'
Ani tento centr na přední tyčku se neujal, Mangala si se svým strážcem neporadil.
67'
Wright dokázal vyskočit nejvýše a odvrátil centrovaný míč do zámezí. Sané bude zahrávat další rohový kop Cityzens.
65'
Ofenzivní výpad Bristolu byl ukončen pro ofsajdové postavení Reida.
64'
I podruhé byl u míče první Pack, tentokrát jej ale neodvrátil do zámezí, nýbrž do bezpečné vzdálenosti od branky Fieldinga.
64'
Pack odvrátila centrovaný míč na další rohový kop
63'
Manchester City si vybojoval rohový kop, ten bude zahrávat Sané.
61'
Sané zahrával standardní situaci, pokusil se zakončit technickou ranou na zadní tyčku, ale brankář Fielding nadvakrát míč zachytil.
60'
Bryan tvrdě sestřelil De Bruyneho, tentokrát už sudí tasí žlutou kartu.
59'
Bryan si počínal na vlastní polovině nedovoleně, ale sudí mu žlutý kartónek neukázal.
59'
Kevin De Bruyne vzal standardní situaci na sebe, ale jeho rána skončila pouze na dobře postavené zdi.
58'
Smith vidí žlutou kartu za zdržování.
57'
Flint zastavil po chybě v rozehrávce rozběhnutého soupeře, Manchester City bude rozehrávat standardní situaci z hranice velkého vápna.
55'
A je srovnáno! KEVIN DE BRUYNE si po nesmírně dlouhém sprintu narazil ve vápně soupeře se Sterlingem, načež přesně vypálil. Brankář Fielding neměl příliš mnoho šancí zakročit.
54'
Sterling se pokusil obhodit Magnussona, ale marně, islandský obránce si s ním poradil.
51'
Sterling běžel z levé strany téměř sám na brankáře Fieldinga, ale nedokázal jej prostřelit. Gólman Bristolu si vyběhl, čímž mu zmenšil střelecký úhel a následně zachytil jeho ránu tělem.
49'
Sterling proběhl z pravé strany do vápna, hledal Saného, ale brankář Fielding míč dokázal zachytit.
48'
Hra vypadá stejně jako v prvním poločase, Manchester City kombinuje na útočné polovině a Bristol naplno brání.
46'
Manchester City je jasně aktivnějším týmem, ale hosté brání na 110% a je to vidět. Na jejich polovině skutečně není příliš mnoho volného prostoru. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který bude zahájen přibližně ve 21:49. Zůstaňte s námi!
Tak to je něco. Hned osm tisíc fanoušků Bristolu sleduje na místě něco, co se jim zaryje do paměti na hodně dlouho. Po prvním poločase vede druholigový Bristol po brance Reida na půdě jednoho z nejlepších týmů celého světa.
45+2'
45+1'
Flint chvilkovým hrdinou Bristolu! Sterling běžel téměř sám na brankáře, velmi šikovně jej přeloboval, ale Angličan Aden Flint míč vyhlavičkoval téměř z brankové čáry do zámezí!
45'
Nastavovat se budou 2 minuty.
44'
Bristol City právě vstřelilo branku!
Bravo sice trefil směr, ale BOBBY REID míč umístil tak dobře, že na něj reprezentant Chile nedosáhl. Tak to je něco, že by si Bristol vyšlápl i na pátého účastníka Premier League?
Stones poslal rozběhnutého Reida k zemi a sudí Taylor neváhal ani vteřinu. Tohle je velká šance pro Bristol.
43'
Nařízen pokutový kop pro Bristol!
42'
Hosté to nyní nesehráli špatně, ale zakončení pokulhávalo. Bravo zůstal opět téměř bez práce.
40'
Bristol měl k dispozici rohový kop, ale nedokázal z něj nic vytěžit, nyní už kombinují s míčem znovu domácí.
39'
Manchester City to zkouší postupným útokem, Bristol ale brání pozičně na výbornou, na jeho polovině skutečně není příliš mnoho místa.
37'
Střela Gündogana zpoza vápna končí vysoko nad brankou, hráči Bristolu nesmírně přehušťují vápno, a tak na kombinace není příliš mnoho místa.
36'
Velká škoda pro Bristol. Bryan dostal ideální přihrávku do vápna, ale snažil se ještě kličkovat a nakonec se vůbec k zakončení nedostal.
36'
Manchester City zahrával další rohový kop, ale Mangala netrefil míč vůbec dobře, branka Fieldinga tak nemohla být ohrožena.
35'
Kevin De Bruyne to sehrál na krátkou vzdálenost se Sterlingem, druhý jmenovaný centroval, ale obrana si s míčem poradila.
35'
Centr Sterlinga odvrátila obrana Bristolu na rohový kop, k míči se staví opět De Bruyne.
33'
Hm, tak to nebyla špatná rána. Pack se dostal k odraženému míči za velkým vápnem jako první, ihned jej zkusil poslat na branku a nebylo to úplně marné. Razance byla vskutku velká, nicméně to chtělo lepší umístění, balón skončil v náruči brankáře Brava.
33'
Aktivní pressing Cityzens málem přinesl ovoce, naštěstí pro Bristol vše skončilo útočným faulem.
32'
Brankářovi Bristolu centrovaný míč vypadl z rukavic, nicméně kolem nebyl nikdo z domácích, kdo by jej rychle poslal do odkryté branky.
31'
Wright byl v souboji se Saném až příliš důrazný, sudí tentokrát píská faul, nicméně karta se udělovat nebude.
30'
Míč od rohového praporku byl až příliš dlouhý, nikdo z domácích na něj nedosáhl.
30'
Další zblokovaná rána, tentokrát pálil Silva. Hráči Bristolu hrají nesmírně obětavě. Roh pro City.
29'
Kevin De Bruyne se dostal k zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná obranou hostů.
28'
Sané se dostal na brankové čáře k míči, ihned se snažil prudce nacentrovat, ale Fielding opět zasáhl a nohou míč vyrazil.
27'
Reid se sice dostal k vápnu soupeře, tam ale narazil na Stonese a o míč přišel.
26'
Následný rohový kop nenabídl vůbec nic, míč už opět drží Bristol a rozhodně nikam nespěchá.
25'
Brankář Fielding se nyní vyznamenal! Nejprve dokázal zneškodnit prudký přízemní centr Saného, následně i technickou střelu De Bruyneho.
24'
Ani tentokrát ale nikdo z hostujících hráčů nezakončil, Bravo tak mohl zůstat klidný.
24'
Danilo srazil centr Bryana na rohový kop, je tu další šance na skórování pro Bristol.
23'
Obrana Cityzens dokázala míč odvrátit do bezpečí, Bristol si jej ale vybojoval na své kopačky vybojoval ihned zpátky.
22'
Bristol si vybojoval výhodu rohového kopu. Do vápna Cityzens si nabíhá hned šest hráčů v červeném.
20'
Bernardo Silva střílel zpoza vápna, ale branku vůbec netrefil. Domácí se požadovali odpískání rohového kopu, ale rozhodčí ukazuje, že bude Fielding odkopávat.
20'
Přihrávka po lajně na Saného neprošla, míč srazila obrana Bristolu do zámezí. Domácí budou vhazovat na vlastní polovině.
19'
Centrovaný míč nikoho z hostujících hráčů nenalezl, spíše naopak, City míří do rychlého brejku.
19'
Bristol bude zahrávat standardní situaci z pravé strany.
18'
Nyní byl stažen k zemi Sterling, ale ani teď sudí Taylor nepíská nedovolený zákrok. Bristol míří rychle kupředu.
16'
Bryan se dostal ke střele ze střední vzdálenosti a pořádně protáhl brankáře Brava. Ten tygřím skokem zneškodnil technickou ránu.
15'
Sterling přiťukl míč Silvovi, ten si udělal prostor na střelu, ale jeho pokus byl zblokován těsně nad břevno.
14'
Sané byl jasně faulovaný na levé straně Wrightem, ale sudí Taylor nechal hru pokračovat. Německý mladík se nyní hodně diví.
14'
Claudio Bravo si vyběhl a zachytil míč před dotírajícím útočníkem soupeře. Cityzens tak mohou opět útočit.
13'
Kevin De Bruyne nyní nepřihrál ideálně, míč doputoval do zámezí, a tak bude brankář Fielding odkopávat.
12'
Paterson se sice dostal k zakončení ze střední vzdálenosti, ale jeho rána nebyla přesná a skončila pouze na jednom z bránících hráčů.
11'
Bristol se nyní usadil na útočné polovině a snaží se o kombinaci. Zatím mu to vychází, nicméně možnost k zakončení zde není žádná.
9'
Kevin De Bruyne vyslal nakopnutý míč za obranu soupeře, Sané ale nedokázal přetlačit Flinta. Druhý jmenovaný si počínal mírně nedovoleně, ale u sudího Taylora mu to prošlo.
8'
Touré hledal ve vápně Danila, avšak je třeba dodat, že už zřejmě chtěl moc, neboť jeho spoluhráč byl obklíčen obranou soupeře.
7'
Do vápna Manchesteru City přilétl vysoký centr, nikdo z hostujících hráčů se ale k zakončení nedostal.
6'
Centrovaný míč od rohového praporku z kopačky belgického záložníka nepřinesl nic, co by stálo za zmínku.
6'
Po rohovém kopu se k zakončení z ostrého úhlu odhodlal De Bruyne, ale brankář Fielding tento pokus vyškrábl na další roh.
5'
Sané kombinoval na levé straně s De Bruynem, následně se k míči dostal Gündogan, jehož centrovaný míč srazila obrana do zámezí.
4'
Poprvé v dnešním zápase se dnes delší dobu s míčem ohřáli hosté. Nutno však dodat, že pouze na vlastní polovině.
3'
Centrovaný míč do vápna Bristolu dokázal ztlumit Wright do náruče brankáře Fieldinga. Hosté s rozehrávkou nikam nespěchají.
2'
Kevin De Bruyne dostal míč na pravé straně, vyslal do vápna přízemní centr, ale pozorná obrana hostujícího výběru jej dokázala odvrátit do zámezí, bude z toho další aut Cityzens.
2'
Magnusson odvrátil míč do zámezí, domácí budou vhazovat na útočné polovině.
2'
Manchester si míč vybojoval na své kopačky téměř okamžitě a míří ihned kupředu.
1'
Bristol, který nastoupil v červených dresech, uvedl míč do hry, semifinále může začít!
1'

Manchester City: Bravo – Danilo, Stones, Mangala, Zinčenko – De Bruyne, Gündogan, Touré – Sterling, Silva, Sané
Náhradníci: Adarabioyo, Agüero, Delph, Diaz, Ederson, Fernandinho, Walker

Bristol City FC: Fielding – Wright, Flint, Baker, Magnusson – Brownhill, Pack, Smith, Bryan – Reid – Paterson
Náhradníci: Eliasson, Engvall, Kelly, Steele, Taylor, Vyner, Walsch

Rozhodčí: Taylor – Betts, Perry.
Dnešní utkání bude řídit devětatřicetiletý Anthony Taylor, na čarách mu budou asistovat Lee Betts a Marc Perry. Jako čtvrtý rozhodčí byl dnes nominován Lee Mason.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z anglického ligového poháru! Na programu je semifinále, ve kterém změří síly Manchester City a Bristol City FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 20:45, vás provede Radim Sochor.