ČFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n/J : Dobrovice - 30. srpna 2017   17:00

Benátky n/J
Benátky n/J
76' Synek
1:1
(0:1)

3:4 (PEN)

Dobrovice
Dobrovice
28' Novák
Benátky n/J
Michňa – Hakl, Borovička, Horák, Sudek – Walter, Knobloch, Tvrzník, Mařík (84. Jäger), Boček (46. Kocourek) – Synek.
Kraus, Jäger, Kocourek, Levíček
Štrincl – Cihlář, Šlapák
Městský stadion, Benátky nad Jizerou
420 diváků
Dobrovice
Bartoš – Novák, Routek, Skuhravý, Pelyak – Volf, Osvald, Žaloudek, Krystan (86. Eliáš), Bernát (65. Kostka) – Miškovský (71. Sedláček).
Kostka, Husenský, Fotr, Sedláček, Eliáš, Fialka, Dědek

V penaltách byli úspěšnější hostující hráči, kteří jen jedenkrát pokutový kop neproměnili, kdežto domácí zaváhali dvakrát.
Jindřich Jäger mířil k levé tyči, kam se Bartoš natáhl a penaltu zneškodnil.
Jakub Novák s přehledem poslal míč přesně k levé tyči.
Ondřej Walter taktéž zvolil opačnou stranu, než kam skákal Bartoš a proměnil.
Denis Pelyak zvolil pomalý rozeběh, Michňa jeho střelu přečetl a hostujícího obránce vychytal.
Michal Horák poslal Bartoše na druhou stranu a proměnil.
Marek Sedláček zvolil střelu k pravé tyči a je opět úspěšný.
František Hakl zvolil střelu k téže tyči, Bartoš se natahoval marně.
Marek Volf zamířil k levé tyči, Michňa opět vystihl směr střely, znovu ji ale nedokázal zneškodnit.
Jan Knobloch trefil prostředek branky, kde stál připravený Bartoš.
Dominik Kostka poslal míč k pravé tyči, Michňa vystihl směr střely, avšak ta byla dostatečně přesná.
Střílení penalt začíná.
Pohledný, bojovný zápas skončil, zřejmě spravedlivým, nerozhodným výsledkem. O druhý bonusový bod si zakopou oba týmy penalty.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Domácí se provinili útočným faulem, který hlavní rozhodčí Štrincl také odpískal.
90'
Nastavovat se bude 1 minuta.
90'
Dlouhý nákop směřoval na Synka, ten míč nezastihl. Vykopávat bude brankář Bartoš.
89'
Centr z levé strany přizvedl chumel hráčů před Michňou. Neoblomný pomezní rozhodčí Cihlář ukazuje na odkop od branky.
88'
Za taktický faul na levé straně obdržel žlutou kartu domácí Jan Knobloch.
87'
Knoblochův centr hledal Jägera, který měl ale k míči příliš daleko. Vykopávat bude Ondřej Bartoš.
86'
Hosté střídají. Místo Jiřího Krystana jde hrát Josef Eliáš.
86'
Hakl oslovil Knoblocha, jenž se snažil ohrozit Bartošovu bránu, kterou o pár decimetrů přestřelil!
86'
Waltrův přetažený centr směřoval na Kocourka, kterému ale chybělo pár centimetrů tak, jak by potřeboval.
84'
Domácí střídají. Trávník opouští Stanislav Mařík, jehož nahrazuje Jindřich Jäger.
84'
Tentokrát z levé strany centroval Sudek, Bartoš stahuje míč do svých rukavic.
83'
Kocourek unikal po pravé straně, nahrával do pokutového území, kde ale Maříkovi směřoval míč na paty.
82'
Novákův centr z pravé strany směřoval přímo do Michňových rukavic. Domácí brankář se právě chystá vykopávat.
80'
Kostka na útočné polovině fauloval Hakla, sice se trošku zlobí na hlavního rozhodčího, s jeho verdiktem ale již nic nezmění.
79'
Domácí faulovali ve středovém kruhu, čehož si hlavní rozhodčí Štrincl dobře všiml.
79'
Synek rozběhl akci po levé straně, našel volného Kocourka, kterého hosté předběhli a následně čistě také o míč obrali.
78'
Krystan se uvolnil na pravé straně a nebezpečně přihrával do pokutového území, odkud domácí raději odkopli míč do zámezí.
77'
Po nepřesné přihrávce domácích uvede do hry míč brankář Ondřej Bartoš.
76'
Benátky právě vstřelily branku!
Hosté trošku pozapomněli v pokutovém území na JAKUBA SYNKA, jehož střelu vychytal dalším výborným zákrokem Bartoš. Míč se však k benáteckému útočníkovi odrazil a napodruhé byl Synek již úspěšný.
75'
Právě dobrovický Marek Volf obdržel za tento zákrok žlutou kartu.
75'
Hra se nám poněkud uklidnila. Nyní se však útočným faulem provinil hostující Volf.
71'
Hosté podruhé střídají. Místo Davida Miškovského jde hrát Marek Sedláček.
71'
Za útočný faul obdržel žlutou kartu domácí Jakub Kocourek.
69'
Poblíž poloviny hřiště zajel Sudek do Volfa, hlavní rozhodčí řeší vše jen domluvou, což se ale dobrovickému hráči příliš nelíbí.
67'
Znovu se domácí pokusili vysunout Hakla, nákop byl na benáteckého obránce příliš dlouhý. Vykopávat bude Ondřej Bartoš.
65'
Hosté střídají. Místo Pavla Bernáta bude hrát Dominik Kostka.
65'
Mařík se snažil prosadit individuální akcí, dostal se až do pokutového území, poté ale s míčem do zámezí.
64'
Miškovský posunul míč na Nováka, který odcentroval z pravé strany, hosté se ale k balonu v pokutovém území nedostali.
63'
Walter si obhodil v pokutovém území protihráče, poté ale mířil pouze do míst, kde dalším výborným zákrokem podržel hosty Bartoš!
62'
Centr z pravé strany směřoval na Waltra, o faul se ale zřejmě nejednalo, míč mají hosté, kteří zakládají útočnou akci.
60'
Také hosté se podívali do útoku. Razantní Krystanův centr z pravé strany ale nedostihl nikdo z hráčů v tmavých barvách.
60'
Další centr směřoval do pokutového území tentokrát z levé strany, od Hakla se ale míč odrazil do zámezí.
59'
Centr do pokutového území hosté přizvedli do bezpečí. Benátečtí se tentokrát k míči neprotlačili.
59'
Útočícího Synka zastavili hosté jen za cenu dalšího rohového kopu.
58'
Horák si ťukl míč s Waltrem, následně odcentroval do vápna, kde balon stáhl do svých rukavic brankář Bartoš.
57'
Benátečtí vybojovali další rohový kop, míč si tentokrát staví Horák.
57'
Nyní sledujeme vyrovnaný fotbal, který je ale velmi bojovný, notně se také přitvrdilo.
54'
Walter napřáhl zpoza vápna, avšak Bartoš byl u své levé tyče včas a míč vynikajícím zákrokem vyrazil!
53'
Dnešnímu zápasu přihlíží 420 diváků.
53'
Domácí se uvolnili na pravé straně, následný přízemní centr odkopli hráči Dobrovice do zámezí.
52'
Waltrův přízemní centr dopadl k Horákovi, který ale míč nezpracoval tak, jak by chtěl. Hosté se znovu ubránili, i když nyní s menšími problémy.
51'
Walter nyní odcentroval z levé strany, hosté ve skluzu odkopli míč na rohový kop.
51'
Další Waltrův dlouhý aut byl odhlavičkován před pokutové území, kde vládli hostující fotbalisté.
49'
Hosté rozehráli, k centru do pokutového území se ale nedostali.
49'
Přímý kop pro hosty z levé strany po faulu Knoblocha.
48'
Dlouhý nákop směřoval na Bernáta, který ale míč na trávníku nezachytil.
46'
Domácí o poločase vystřídali. V kabině zůstal Jan Boček, jehož nahradil Jakub Kocourek.
46'
Skončil první poločas, který se nesl ve vyrovnaném duchu. V jeho úvodu byli více na míči domácí, vypracovali si gólovou příležitost Borovičkou. Hosté z první střely na branku skórovali Novákem, následně nevyužili dvě velké možnosti. Do kabin přesto odchází spokojenější hráči z nedaleké Dobrovice.
45+2'
45+2'
Následně se v ofsajdovém postavení ocitl Synek, jehož prohřešek mu byl odpískán.
45+1'
Mařík obstřelil zeď, mířil do horní poloviny branky, kam se ale dostal brankář Bartoš a míč vyrazil.
45'
Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.
45'
Přímý kop z dobré vzdálenosti budou mít k dispozici také domácí po stažení Bočka.
45'
Bartošův velmi dobrý výkop směřoval k Osvaldovi, kterého si ale benátečtí hráči pohlídali.
44'
Opět dlouhý aut, na který byli hostující hráči připraveni a v pohodě dostali míč pod kontrolu.
43'
Waltrův centr hosté přečetli a odhlavičkovali míč do zámezí.
43'
Také domácí budou kopat standardní situaci. Bude to z pravé strany po faulu na Waltra.
42'
Knobloch se snažil vybojovat rohový kop, což se mu ale nepodařilo. Vykopávat bude dobrovický brankář Bartoš.
41'
Osvald hledal nákopem Volfa, kterého ale ubránil Hakl.
40'
U středového kruhu byl faulován hostující Osvald, hlavní rozhodčí opět zadul do píšťalky, hosté mají výhodu přímého kopu.
39'
Waltrův centr dopadl mezi dva domácí hráče ani jeden z nich se ale nakonec k míči nedostal.
38'
Po delší době se dostali ke slovu také domácí, kteří vybojovali rohový kop.
38'
Další velká šance hostů. Centr propadl na zadní tyč, kde se za Synkem zjevil nabíhající Routek, kterému ale míč skočil. Dobrovický obránce tak neměl ideální klid k zakončení, balon poslal těsně nad břevno!
37'
Benátečtí se provinili dalším faulem, tentokrát na pravé straně.
36'
Volf nádherně zatočil míč nad zdí, jeho střela orazítkovala pravou tyčku!
35'
Velká příležitost pro hosty. Sudek před pokutovým územím si počínal nedovoleně v souboji s Volfem. Dobrovičtí mají velkou příležitost k navýšení skóre!
32'
Centr z pravé strany proletěl před Michňovou brankou, Miškovský se po míči natahoval, svoji nohou ho ale nezasáhl.
32'
Sudek se snažil vysunout Bočka, před kterého se ale dostal Volf, na němž se domácí záložník provinil útočným faulem.
30'
Míč se také do pokutového území dostal, obránci Benátek ale tentokrát pracovali velmi dobře.
30'
Domácí musí znovu bít na poplach, hosté totiž u rohového praporku vybojovali další autové vhazování.
29'
Walter se uvolnil ve středu hřiště a snažil se vysunout Sudka, který na levé straně míč nedostihl.
28'
Dobrovice právě vstřelila branku!
Hosté se z první střely na branku ujímají vedení. Po dalším dlouhém autu míč propadl k nabíhajícímu JAKUBU NOVÁKOVI, po jehož střele k pravé tyči se Michňa natahoval marně.
27'
Dlouhý aut také na druhé straně, domácí však pohlídali nabíhajícího Žaloudka.
26'
Pokus o rozvíjející akci hostů přerušili domácí faulem na polovině hřiště vůči Krystanovi.
25'
Hlavní rozhodčí Štrincl nařídil přestávku pro občerstvení, které oba týmy právě využívají.
24'
Boček sprintoval s míčem po levé straně, avšak Routek mu ukopl míč od kopaček, navíc tak šikovně, že vhazují hosté.
23'
Nepřesní byli také domácí při dalším pokusu o založení útoku. U míče jsou hosté z nedaleké Dobrovice, kteří zakládají útočnou akci od svých stoperů.
22'
Synek se probíjel vstříc pokutovému území, tam se ale nedostal. Hosté znovu ukopli míč směrem k polovině hřiště.
21'
Další aut z Waltrovy dílny se k domácím nedostal, hosté odhlavičkovali míč před vápno.
20'
Po pěkné akci domácích centroval do vápna Sudek, hosté se štěstím ukopávají míč do zámezí.
20'
Waltrův dlouhý aut nadělal zmatek v pokutovém území, k volnému Bočkovi se ale míč neodrazil.
17'
Další pokus o rychlé vysunutí Hakla domácím znovu nevyšel. Vykopávat bude Ondřej Bartoš. Domácí jsou přesto o krapet aktivnějším týmem v úvodu zápasu.
15'
Miškovský se provinil útočným faulem vůči Haklovi, který se nyní těžce zvedá z trávníku.
14'
Horák rozehrál na Waltra, který točil míč do pokutového území, ten ale zamířil vedle pravé tyče.
14'
O malou chviličku později ale budou domácí kopat další rohový kop, tentokrát z druhé strany. Míč si staví Walter.
13'
Benátečtí rozehráli nakrátko, následný centr odhlavičkovali hosté do bezpečí.
13'
Horákův přetažený centr směřoval na Borovičku, který hlavou tlačil míč k levé tyči, odkud Bartoš vyrazil míč na další roh!
12'
Synek se snažil obtočit kolem Routka, který mu odkopl míč od kopaček na rohový kop.
10'
Na polovině hřiště se Hakl provinil nedovoleně vůči Miškovskému, což hlavní rozhodčí Štrincl postřehl a prohřešek odpískal.
9'
Na Waltrův centr vyrazil Bartoš z branky a jednou rukou míč srazil do bezpečí.
8'
Skákavý Haklův centr z pravé strany odhlavičkovali hosté před nabíhajícím Synkem na rohový kop.
8'
Nákop před pokutové území sklepával Boček nad Maříka, který prováhal vhodný okamžik ke střele, poté ale o míč přišel.
7'
Volf před vápnem v těžké pozici zpracoval míč, poté ho poslal vysoko nad Michňovu bránu.
6'
Pelyak nebezpečně odcentroval z levé strany,domácí tým s velkým klidem míč odhlavičkoval.
4'
Zatím sledujeme opatrný fotbal, hosté se na útočnou polovinu ještě nedostali. Nyní mají první příležitost, neboť domácí se provinili útočným faulem.
3'
Sudek se snažil poslat míč za obranu na Synka, ten byl ale velmi dobře obsazen.
2'
Benátečtí téměř dvě minuty drželi míč na svých kopačkách, poté se snažili vysunout Hakla, který odcentroval před Bartošovu bránu už ze zámezí.
1'

SK Benátky nad Jizerou: Michňa – Hakl, Borovička, Horák, Sudek – Walter, Knobloch, Tvrzník, Mařík, Boček – Synek.

FK Dobrovice: Bartoš – Novák, Routek, Skuhravý, Pelyak – Volf, Osvald, Žaloudek, Krystan, Bernát – Miškovský.

Rozhodčí: Štrincl – Cihlář, Šlapák.
Třetiligové fotbalisty čeká v nadcházejících dnech bohatý zápasový program, neboť na závěr prázdnin je naplánováno vložené 16. kolo Fortuna ČFL. A pro příznivce fotbalu z okresu Mladá Boleslav bude středa 30. srpna jistě tím pravým okamžikem zavítat na Městský stadion v Benátkách nad Jizerou, protože místní fotbalisté přivítají v okresním derby rivala FK Dobrovice. Věřme, že i termín uprostřed týdne přitáhne do hlediště benáteckého stadionu co nejvíce příznivců, kteří tak utvoří tu správnou atmosféru hodnou derby. Předpověď počasí slibuje slunečno, a tak nic nebrání tomu k Jizeře dorazit. ČFL má zatím za sebou tři odehraná kola a oba celky jsou na tom bodově téměř stejně. Benátečtí mají zatím pět bodů, Dobrovičtí, mimochodem vedeni někdejším trenérem Benátek Vladimírem Sedláčkem, o bod více. Dokázali totiž naplno bodovat ve dvou duelech a v jednom případě pak odešli poraženi. Při skóre 5:3 jim patří průběžná sedmá příčka
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.