Brozany
Lipš – Franc, Cibulka(K), Stehlík, Bubeníček – Šollar, Modr, Marič, Hovorka – Benda, Chukwuma
Danko, Slanička, Dunderović, Vlasák, Studecký, Spirkoski, Barnat

To je pro dnešek vše, díky za pozornost a na počtenou.
Tak je tu konec zápasu. Druhý poločas nebyl o nic více atraktivnější, nicméně jedna akce se povedla velice dobře a přinesla vedoucí gól pro benešovské mužstvo. Po centru zprava se trefil Pavel Čapek a rozjásal tribuny stadionu. Hosté se pak snažili osvěžit ofenzivu a dát ještě vyrovnávající gól, jenže jejich tlak byl spíše platonický a tak nakonec musejí Brozany přijmout dnešní porážku. Naopak Benešov zatím jede na vítězné vlně a po dalším vítězství se bude nadále držet na čele tabulky ČFL.
90'
A ani nemusí, jelikož rozhodčí píská konec zápasu.
90'
Rotbauer si došel daleko před bránu, aby zachytil vysoký centr. Nikam spěchat pravděpodobně nebude.
89'
Střídání Benešova, odešel Farkaš a přišel Filip.
88'
Centr to nebyl špatný, ale nikdo ze spoluhráčů ho nedokázal zachytit. Takže další neúspěšná šance hostů.
87'
Rohový kop pro Brozany.
85'
Střídání Brozan. Odešel Chukwuma a přišel Spirkoski.
83'
Centr od Šollara nebyl přesný a znovu končí v autu, Další míč pro Benešov.
81'
Střídání domácích. Odešel Hrebeniuk a přišel Petr Ježdík.
79'
Útok hostujícího celku skončil jen v zámezí, takže odkop od brány Benešova.
77'
Střídání opět na obou stranách, Za Benešov střídal střelec gólu Čapek a nahradil ho Artemuk. Na straně Brozan odešel Hovorka a přišel Vlasák.
76'
Po sporném momentu vyletěl jak čertík z krabičky trenér Brozan a bývalý reprezentační obránce Jiří Němec. Rozhodnutí rozhodčího je však nevratné a míč tak budou mít domácí.
75'
Útočný faul Hrebeniuka, míč tak patří hostům.
73'
Střídání na obou stranách, za domácí odešel Telnar a přišel Kučaba, na straně druhé střídal Marič a nahradil ho Studecký.
72'
A následně je tu trestný kop, který však končí v zámezí a míč je nakonec přisouzen domácím, takže odkop od brány i na druhé straně.
70'
Po nepřesném centru budou odkopávat od brány Sokol Brozany.
68'
Žlutá karta pro benešovského záložníka Farkaše.
64'
Benešov právě vstřelil branku!
Tak domácí teď sehráli dobrou akci! Nejdříve si míč vzal Ježdík, aby ho následně předal do prostoru Laštovkovi, který pak centroval z pravé strany přesně na nohu PAVLA ČAPKA, který už neměl problém trefit bránu. Benešov vede 1:0.
63'
Centr Bubeníčka byl hodně dlouhý a přeletěl i benešovskou bránu.Takže odkop Rotbauera.
61'
Pavel Čapek se uvolnil ve středu hřiště a zkusil vypálit. Jenže branku Brozan minul.
59'
Dnešní utkání sleduje 220 diváků.
57'
Tomáš Modr musel zatáhnout za záchranou brzdu a fauloval za žlutou protihráče.
55'
Benešov měl dobrou šanci! Jenže letící centr, který se prodral až k překvapenému Ngimbimu gólem neskončil, jelikož benešovský obránce míč nedokázal kvalitně trefit.
53'
Postupným útokem se teď prezentovali i hosté, ale hlavička útočníka Brozan skončila jen v náruči benešovského gólmana.
50'
Na trávníku teď ležel Chukwuma, který se skácel po souboji s Ngimbim. Vypadá však, že bude v pořádku a hra tak pokračuje.
48'
Jejich akci ale ve finále překazil zdvižený praporek rozhodčího a píská se ofsajd.
47'
Benešov se v úvodu druhého poločasu nastěhoval na půlku soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
Tak první poločas je za námi a moc fotbalového umu jsme neviděli. Oba týmy se sice snaží útočit, ale jejich akce většinou končí nepřesnostmi. Největší šanci měl asi Luboš Balata, který netrefil po přihrávce zprava zblízka bránu. Na druhé straně krásně střílel z přímého kopu Chukwuma, ale trefil pouze tyč. To znamená, že oba týmy zatím hrají bez branek.
45+1'
45'
Podobná situace jako před chvílí. Tentokrát však fauloval na půli Ivan Šollar a vidí žlutou kartu.
43'
Trestný kop pro Benešov nedopadl úspěšně, jelikož letící centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.
41'
Pavel Čapek fauloval hloupě na půlce a dostává žlutou kartu.
40'
Chukwuma znovu v akci. Dostal balón do běhu a mohl běžet téměr osamocen na bránu. Jeho střelecký úmysl však dobře vyhodnotil Rotbauer a střelu mu lapil.
38'
Rohový kop hostů nedopadl úspěšně a vzápětí budou od rohového praporku zase zahrávat domácí.
36'
Další šance Brozan, když se uvolnil po pravé straně Šollar a patičkou střílel Chukwuma, Rotbauer ale situaci zvládl. Akce však pokračuje rohovým kopem
34'
Domácí mohli odpovědět šancí z rohového kopu, ale centr do hloučku domácích hráčů nikdo nezužitkoval.
32'
Tak bývalý hráč prvoligových Teplic Chukwudi Chukwuma ukázal parádní kopací techniku a z přímého kopu trefuje tyč benešovské brány. Pěkný fotbalový moment.
31'
Jenže vzápětí o balón přišli a nyní budou Brozany zahrávat přímý kop ze zhruba třiceti metrů.
30'
Na druhé straně střílel Hovorka, ale i on pálil nad bránu a domácí tak budou mít míč v držení.
29'
Velká šance domácích, kterou však trestuhodně zahodil Luboš Balata, když nedokázal míč nasměrovat z dobré pozice mezi tři tyče.
27'
Farkaš je sice rychlý hráč, ale na přihrávku od svého spoluhráče sprintoval marně. Hosté budou odkopávat od brány.
25'
Zajímavý míč se točil do brány. Naštěstí pro hostující tým byl na svém místě jeden z obránců Brozan, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
24'
Nyní bude mít k dispozici alespoň rohový kop.
22'
Benešov dlouho drží míč, ale nemůže vymyslet nějakou překvapivou přihrávku, kterou by se dostal více dopředu.
20'
Benešov ztratil po rohu lacino balón a hosté mohli zaútočit do rozhozené obrany, jejich protiútok však také nedopadl úspěšně.
18'
Pavel Čapek se teď prodíral po pravé straně a nakonec získal pro domácí tým rohový kop.
16'
Ofenzivní akce se zatím střídají pravidelně na obou stranách, nyní byli na řadě hosté, kteří však nezvládli finální přihrávku.
14'
Hosté neuspěli a musejí se bránit, nicméně útok domácích zatím postrádá dostatečnou přesnost.
13'
První rohový kop pro Sokol Brozany.
11'
Další střela Šollara, který měl kolem sebe v první chvíli dost prostoru. Jeho příprava na střelu však byla delší a následná střela tak nakonec byla sražena stoperem Benešova.
9'
Nyní zase útočí domácí, ale defenzivní práce Brozan drží protihráče daleko od vápna.
7'
Střela Šollara nezaměstnala benešovského gólmana Rotbauera, jelikož pokus brozanského záložníka letěl vedle brány.
5'
I hosté se snažili zaútočit, ale pozorný Zákostelský si ve vápně dobře poradil a míč odvrátil mimo nebezpečí.
3'
Další útok domácích skončil hlavičkou nad.
2'
Benešov dobře kombinoval na vlastní půlce, ale jejich snaha nakonec končí odpískaným útočným faulem.
1'
Týmy jsou na hrací ploše, zápas za malý okamžik začne.

SK Benešov: Rotbauer – Laštovka(K), Ngimbi, Zákostelský, Vrňák – Ježdík V. – Čapek, Farkaš, Hrebeniuk, Balata L. – Telnar
Náhradníci: Filip, Rataj, Artemuk, Ježdík P., Kučaba, Balata V., Mezhiev

Sokol Brozany: Lipš – Stehlík, Franc, Cibulka(K), Bubeníček – Šollar, Modr, Marič, Hovorka – Benda, Chukwuma
Náhradníci: Danko, Slanička, Dunderović, Vlasák, Studecký, Spirkoski, Barnat

Rozhodčí: Hanousek – Štastný, Krupa.
Dobrý den, vložené kolo České fotbalové ligy přinese dnes od 17:00 zápasy mezi všemi hrajícími celky. Já vás budu provázet utkáním mezi domácím SK Benešov a hostujícím týmem Sokol Brozany.

Benešov zažívá povedený vstup do sezóny, ve třech zápasech zatím neprohrál a v tabulce má osm bodů, což znamená, že momentálně figuruje na prvním místě tabulky. V posledním zápase porazil Benešov nováčka soutěže Nymburk v poměru 3:0. Nicméně samotné vítězství se nerodilo až tak lehce a domácí potvrdili své hubené vedení až dvěma góly v závěru.

Sokol Brozany mají po třech odehraných kolech na svém kontě čtyři body, díky vítězství nad Dobrovicemi a těsnou prohrou po penaltách s Benátky. V posledním zápase podlehly Brozany favorizovaným Jirnám 0:1.

Každopádně Sokol Brozany je dalším týmem, který postoupil do ČFL z divize a domácí tým tak čeká utkání i s třetím, posledním nováčkem soutěže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.