Krček – Bouček, Růžička, Soldát, Břížďala (46. Ježdík), Eliáš (72. Bahánek), Matas, Balšánek (C), Kraus, Procházka, Šlapák (57. Hlinka).
Písek
Hajdušek – Milec, Froněk, Presl (62. Hrachovec), Řezáč (75. Held), Benetka, Rendla (C), Slepička (83. Kočí), Hannzlík, Avdić, Held.
Varyš – Kočí, Held, Holub, Hrachovec, Běloušek, Kalášek.

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit zase někdy příště.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale Králův Dvůr dnes odejde bez bodů. Naopak Písek si připisuje první vítězství v letošní sezóně. O jedinou branku se postaral chytrým zakončením Antonín Presl.
90+2'
90+1'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec normální hrací doby.
90'
Hosté nyní hrají hodně zkušeně, když mají míč na kopačkách a ještě v blízkosti šestnáctky domácího celku. Na Písku je vidět, že už nikam spěchat nebude.
88'
Žlutou kartu dostává Michal Procházka (FK Králův Dvůr).
87'
Žlutou kartu dostává Václav Hrachovec (FC Písek).
86'
Žlutou kartu dostává Jakub Balšánek (FK Králův Dvůr).
84'
V pokutovém území spadl po jednom ze soubojů písecký hráč. Hosté se dožadovali odpískání pokutového kopu, což hlavní sudí razantně zamítl.
83'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Miroslav Slepička, přichází Aleš Kočí.
81'
Po volném kopu si Písek málem dal vlastní branku, jenže Kamil Hajdušek předvedl parádní zákrok. Navíc byl hostující brankář faulován, a tak se Jihočeši vracejí k balonu.
79'
Králův Dvůr už byl blízko vápnu soupeře, jenže přišla přihrávka zpátky na obránce. Nutno říct, že Písek soupeři moc prostoru nedal.
76'
Pěkná akce domácího celku! Pas z levé strany zamířil do vzdálenější části vápna, kam si nabíhal Michal Procházka. Jeho zakončení na dlouhou nohu minulo branku asi o metr.
75'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Filip Řezáč, přichází Martin Held.
74'
Také domácí předvedli malou domů, kterou si málem za rámeček nedali. Míč od krajního obránce mířil na brankáře, jenž měl plné nohy práce před dotírajícím Miroslavem Slepičkou.
72'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Petr Eliáš, přichází Tomáš Bahánek.
71'
Obrovská hrubka hostujícího gólmana. Ten dostal malou domů a míč před ním skončil. Naštěstí pro Písek míč zamířil jen na roh.
70'
Za domácí obranou zůstal Jakub Held, k němuž se rychle vrátil Jan Matas. Obránce Králova Dvora zapracoval tělem a útočník od míče odstavil.
69'
Žlutou kartu dostává Jan Matas (FK Králův Dvůr).
67'
Žlutou kartu dostává Michal Rendla (FC Písek).
67'
O další pokus po narážečce se spoluhráčem Jakub Held, jehož střela byla nepřesná.
66'
Hosté poslali do pokutového území další centr z přímého kopu. Balon propadl až k domácímu brankáři, jenž rychle otáčí hru.
63'
Dvěma stahovačkami se krásně uvolnil Václav Milec, jehož pokus zablokoval obránce. Míč doskákal k brankáři, jenž ho v pohodě chytil.
62'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Antonín Presl, přichází Václav Hrachovec.
61'
Rohový kop Písku dokázala obrana odvrátit. Ovšem míč se vrátil na kopačky Aleše Hanzlíka, jenž dostal na levé straně hodně prostoru, ale jeho přihrávka našla jen soupeře.
58'
Hostující celek se opět dostal do vápna po levé straně, Přihrávka do druhé vlny byla odvrácená. Písek reklamoval ruku, ale hlavní sudí ukazuje, že se bude kopat pouze rohový kop.
57'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Martin Šlapák, přichází Štěpán Hlinka.
57'
Po rychlé kombinaci na levé straně se k zakončení z prostředka hrací plochy dostal Tomáš Froněk, jenž trefuje prostor, kde stál brankář.
55'
Obrovská šance domácího celku. Jeden z ofenzivních hráčů byl na hranici malého vápna tísněn, a tak jeho pokus po zemi zamířil jen do bránícího soupeře.
54'
Písek mohl jít opět do přečíslení, ovšem hlavní sudí viděl útočný faul. Hra se tedy otočí před branku hostujícího mužstva.
52'
Po chybě domácího obránce vnikl do pokutového území z levé strany Tomáš Froněk, jehož pokus orazítkoval břevno! V této chvíli si Králův Dvůr koledoval o druhou inkasovanou branku.
52'
Ve hře se objevuje stále více nepřesností. Hraje se téměř pořád uprostřed hrací plochy.
51'
Centrovaný míč mířil do nebezpečného prostoru, kam si ovšem vyběhl Jiří Krček. Domácí brankář se k balonu dostal a vyboxoval jej.
50'
Písečtí byli zády k brance a přesto si vykoledovali faul soupeře. Bude následovat další standardní situace ze zajímavé pozice.
48'
Sám faulovaný hráč se postavil k rozehrávce volného kopu, jenže jeho pas odvrátila obrana soupeře.
47'
Střídající Jiří Ježdík si pokryl balon tělem a donutil soupeře k faulu.
46'
Hlavní rozhodčí zahájil druhý poločas. K výkopu se postavili hosté, kteří pasem našli na levé straně Antonína Presla, jenž před šestnáctkou upadl.
46'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Tomáš Břížďala, přichází Jiří Ježdík.
46'
V prvním poločase jsme viděli zajímavou podívanou. Lepším týmem byli hosté, kteří si vytvořili hned několik gólových šancí. Ovšem jedinou proměnil Antonín Presl. Králův Dvůr musí ve druhé pětačtyřicetiminutovce výrazně přidat, aby získal alespoň nějaký ten bod.
45+1'
45+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se bude hrát šedesát vteřin nad rámec normální hrací doby.
45'
Po rychlé kombinaci musel být připravený Jiří Krček, jenž vybíhal proti přihrávce na útočníka. Naštěstí pro domácí byl brankář u balonu dříve.
43'
Příliš dlouhý pas hostujícího týmu skončil až v rukavicích brankáře. Ten na nic nečekal a hru poslal na druhou polovinu.
42'
Žlutou kartu dostává Antonín Presl (FC Písek).
41'
Na pravé straně mohl odcentrovat Martin Šlapák, jenž se utopil ve vlastních kličkách a o balon přišel. Písek se hnal do rychlého protiútoku, ale ten se nakonec nevydařil.
39'
K rozehrání přímého kopu se postavil Martin Kraus, jenž se pokusil o trefení prostoru tří tyčí. Ovšem jeho pokus přeletěl jen branku Písku.
38'
Králův Dvůr vybojoval standardní situaci z nadějné pozice. Uvidíme, co nám domácí předvedou.
37'
První poločas se blíží ke svému konci a musím konstatovat, že hostující tým je zaslouženě ve vedení.
35'
Po vyhraném hlavičkovém souboji se k míči dostal Michal Procházka, jenž před brankou viděl spoluhráče. Jenže celou akci přerušil hostující brankář.
34'
K odraženému míči se probojoval Martin Kraus, jehož zakončení vyrazil Kamil Hajdušek. To byla první nadějná akce středočeského týmu.
33'
Domácí kapitán získal na levé straně míč, který po pěkné kličce poslal do vápna. Ovšem Jakub Balšánek na hranici malého vápna našel jen hlavu bránícího hráče.
31'
Chvilku nejistoty si vybral Jiří Krček, jemuž míč vypadl vedle branky. Z rohového kopu se už jihočeskému celku ohrozit branku nepovedlo.
30'
Králův Dvůr hledal na hranic vápna Martina Šlapáka, jenž v první fázi zaspal. Míče se zmocnil Písek, který se žene k brance soupeře.
29'
Hrůzostrašně rozehráli domácí rohový kop, po kterém mohli jít Jihočeši do protiútoku. Ovšem jeden z hostů míč nezpracoval, a tak bylo po šanci.
28'
Další obrovská šance hostujícího celku! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Antonín Presl, jenž poslal míč k levé tyči. Ovšem domácí gólman vytáhl fantastický zákrok!
28'
Jihočeši táhli další útok po pravé straně, kde si Tomáš Froněk dával přednost se spoluhráčem, a tak následoval jen odkop domácího obránce.
27'
Po občerstvení se již hraje! Písek táhl útok podél levé postranní čáry, kde hru zavřel jeden ze stoperů domácího celku.
24'
Hlavní rozhodčí z důvodu velkého vedra přerušuje hru. Týmy se občerství a bude se pokračovat v duelu.
23'
Václav Milec si ve středu pole počkal na domácího kapitána, kterého tvrdě, ale za hranicí pravidel, poslal k zemi.
22'
Králův Dvůr v krátkém sledu bude kopat již druhý rohový kop. Ovšem jeden z domácích byl sám překvapen, že k němu míč propadl a nezakončil směrem k brance.
20'
Jan Matas dostal balon, ale byl zády k brance. Snažil se otočit, ovšem přišel faul hostujícího hráče. Uvidíme standardní situaci z dobré pozice.
19'
Po rychlé kombinaci se k přenesení hry dostal Jakub Balšánek, jehož pas byl na spoluhráče příliš vysoký. Domácí záložník se sice dostal k hlavičce, ta byla hodně nepřesná.
18'
Hostující tým kopal další rohový kop, jenž mířil do zadní části malého vápna. Z branky vyběhl Jiří Krček, jenž balon vyboxoval a navíc byl faulován.
16'
V dosavadním průběhu je Písek daleko lepší. Domácí celek se zatím k vážnějšímu ohrožení branky nedostal.
15'
Další povedený průnik Písku do vápna. Antonín Presl se dostal do vápna, kde hledal před brankou spoluhráče, ale míč jen doskákal na druhou strany šestnáctky.
14'
Kombinace hostujícího celku skončila nepřesnou přihrávkou Tomáše Benetky, a tak bude k vidění jen odkop od branky.
12'
Hostující hráči odvrátili rohový kop za šestnáctky, kde se do míče z voleje opřel Tomáš Břížďala, jehož zakončení mířilo příliš vysoko.
11'
Písek si vypracoval další povedenou akci! Jeden z hostů si natáhl míč do středu hrací plochy a jeho pokus mířil pod horní tyč. Výborně postavený Jiří Krček zasáhl a míč vyrazil nad branku.
9'
Na hranici vápna přihrál Tomáš Benetka, ovšem jeho spoluhráč balon nezpracoval, a tak se bude muset Písek bránit.
8'
Dlouhý pas za obranu dostal Martin Šlapák, ale ještě před ním odkopl míč na rohový kop obránce. Z následného kopu od rohového praporku domácí nic nevytěžili.
7'
Domácí stopeři otáleli s rozehrávkou až museli zvolil přihrávku na brankáře. Po jeho výkopu vyhrál Králův Dvůr hlavičkový souboj a může zaútočit.
6'
Jeden z hostujících středopolařů se pokusil o zakončení z velké dálky. Ovšem jeho nepovedený pokus skončil v rukavicích Jiřího Křečka.
4'
Písek právě vstřelil branku!
Tak to je rychlé branka v podání hostujícího celku. Nepříjemnou střelu vyrazil Jiří Křeček za šestnáctku, kde zůstal osamocený ANTONÍN PRESL. Jeho technická střela skončila za brankou čárou, jelikož brankář se nestihl vrátit do brány z předešlého zákroku.
3'
Po výkopu od domácí branky si přistrčením vypomohl Martin Kraus, a tak se k balonu vrací Písek.
2'
Jihočeši první útok soupeře přežili a budou moci zaútočit. Ovšem o balon přišli ještě na vlastní polovině a museli se bránit. V šestnáctce po dobré narážečce upadl jeden z domácích, ale hlavní sudí ukazuje, že se nic nestalo.
1'
Hlavní rozhodčí zahájil dnešní střetnutí. Jako první se k míči postavili domácí, kteří rychle kombinují poblíž pokutového území. Ovšem přihrávka na pravou stranu byla nepřesná.
1'
Oba celky přicházejí na zelený pažit, kde si týmy podají ruce a vše bude směřovat k úvodnímu hvizdu.

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Růžička, Soldát, Břížďala, Eliáš, Matas, Balšánek (C), Kraus, Procházka, Šlapák.
Náhradníci: Vávra – Ježdík, Zelenka, Černý, Dochtor, Bohánek, Hlinka.

FC Písek: Hajdušek – Milec, Froněk, Presl, Řezáč, Benetka, Rendla (C), Slepička, Hannzlík, Avdić, Held.
Náhradníci: Varyš – Kočí, Held, Holub, Hrachovec, Běloušek, Kalášek.

Rozhodčí: Váňa – Cichra, Leška.
FK Králův Dvůr

Domácí tým je v tomto duelu lehkým favoritem, neboť z prvních třech kol získal o čtyři body více a proto jej nalezneme na slušné osmé pozici s tříbodovou ztrátou na vedoucí duo Benešov, Vltavín. První vítězství Králův Dvůr vybojoval hned v premiérovém kola s Převýšovem, jenž porazil 3:1. O týdne později na tento výsledek ale nenavázal a prohrál 1:2 v Litoměřicku. O minulém víkendu už Královodvorští připsali do tabulky 2 body za výhru 2:1 po penaltách nad Chrudimí.
FC Písek

Písek nezačal nový ročník ČFL vůbec dobře, když z prvních třech kol získal jediný bod a s ním se nachází na předposlední sedmnácté příčce. V prvním kole písečtí fotbalisté padli 1:2 na hřišti dosud neporaženého Vltavínu, o týden později zase prohráli 2:3 po penaltách doma s Benešovem. Naposledy se Písek představil v Praze na Vyšehradě, kde ale ani jednou neskóroval a prohrál 0:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.