ČFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřicko : Králův Dvůr - 19. srpna 2017   10:30

Litoměřicko
Litoměřicko
62' Surmaj  • 88' Šimkovský
2:1
(0:0)
Králův Dvůr
Králův Dvůr
90+3' Balšánek
Litoměřicko
Plachý – Zdržálek (89. Jelínek), Václavek, Grunert (61. Kalaš), Šimkovský (C), Hanuš (71. Kolmistr), Trýzna (90+1. Zbudil), Šustr, Surmaj (84. Batryn), Šlehofer, Dvořák
Starczewski, Zbudil, Jelínek, Kalaš, Kolmistr, Heřman, Batryn
Hányš – Tvrdík, Melničuk
Králův Dvůr
Krček – Bouček, Matas, Soldát, Zelenka (69. Ježdík), Kraus, Eliáš, Balšánek (C), Procházka (85. Dochtor), Hájek (59. Hlinka), Šlapák
Melzer – Ježdík, Hlinka, Břížďala, Dochtor, Bohánek, Černý

90+4'
90+3'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Hostující celek centroval z pravé strany na zadní tyč. Zase Plachý zcela nesmyslně šel pro balon, nakonec se ujala dorážka JAKUBA BALŠÁNKA do pravého horního rohu domácí branky střelou z pravé strany.
90+2'
Hostující celek držel míč na levé straně, ale k zakončení se nedostal. Poté byl ovšem faulovaný Bouček.
90+1'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Trýzna, přichází Zbudil.
90+1'
Plachý hledal svým výkopem Jelínka na levé straně, ale to se mu nepovedlo.
90'
Hostující celek nebyl zrovna dvakrát jistý v rozehrávce. Posléze jsme viděli centr z pravé strany. Plachý trošku nesmyslně šel z branky a vůbec nepomohl spoluhráčům, jenže ze závaru před domácí brankou nedostal nikdo ze soupeřů míč do sítě.
89'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Zdržálek, přichází Jelínek.
88'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Plachý vyboxoval míč, následně začal rychlý brejk domácího celku Kolmistr. Ten ještě vylepšil pozici přihrávkou před prázdnou branku, kde JAKUB ŠIMKOVSKÝ zakončil snadno do prázdné branky Krčka!
87'
Plachý poslal míč na pravou stranu, ale tam viděl rozhodčí Hányš faul na jednoho z hostujících hráčů. Králův Dvůr kontruje po levé straně a bude mít k dispozici standardní situaci.
86'
Jeden z hostujících hráčů to přehnal s důrazem v osobním souboji na polovině domácích. Litoměřice se nyní snaží pošetřit čas.
85'
Sledovali jsme nepřesný výkop Plachého křížem z pravé strany na levé křídlo. Míč už je ovšem v držení Krčka, který rozehrává hostující akci.
85'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Dochtor.
84'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Surmaj, přichází Batryn.
83'
Dvořák byl opět vynikající na pozici levého beka, když otřel míč o jednoho ze soupeřů. Plachý bude vykopávat.
83'
Surmaj pouze prodloužil balon na polovině hostujícího celku, avšak tam už nebylo nikdo z domácích hráčů. Momentálně drží míč ve středu hrací plochy Králův Dvůr.
81'
Plachý vykopl míč na pravou stranu, ale tam domácí celek přišel o míč. Nicméně, v obraně pracoval výborně Dvořák. Ve finální fázi domácího útoku střílel Kolmistr z levé strany špatně umístěným pokusem do náruče Krčka.
81'
Plachý je trošku otřesený. Domácí brankář je ošetřovaný, ale nic mu nebude bránit v pokračování v zápase.
80'
Hostující celek měl k dispozici standardní situaci z levé strany, Plachý si šel pro míč, následný gól z dorážky jednoho z hostujících hráčů neuznal sudí Hányš pro faul na domácího brankáře.
79'
Litoměřice podržely balon na polovině soupeře na levé straně. Poté se míče dotkl ovšem Balšánek, a tak hru tvoří hostující celek.
78'
Kraus stál na začátku hostující akce, tu ovšem zakončil faul jednoho z hráčů Králova Dvora zhruba dvacet metrů před brankou Plachého.
78'
Kalaš zkosil jednoho ze soupeřů ve středovém kruhu a teď mžůže být domácí hráč rád za žlutou kartu.
77'
Tak to je neuvěřitelné! Balšánek opakovanou penaltu poslal do levé tyče. Hostující kapitán čekal na pohyb Plachého. Ten vystihl směr střely.
76'
Balšánek sice pokutový kop proměnil pravou nohou k pravé tyči do protipohybu Plachého, ale sudí Hányš nechává tuto situaci opakovat!
75'
Střílený centr Krause z pravé strany neznamenal větší nebezpečí. Poté byl ovšem jeden z hostujících hráčů podražený v domácím vápně a sudí Hányš nařídil penaltu!
75'
Dvořák si nakonec netroufl na souboj jeden na jednoho na levé straně a poté domácí celek ztratil míč. Zdržálek se vrátil na polovinu domácího celku.
74'
Hostující celek kontroval po levé straně, ale Plachý nevyrazil pokus hlavou před sebe, následně už je ovšem u balonu Krček.
73'
Plachý vykopl míč pravou nohou na pravou stranu. Poté došlo k přenesení hry na levé křídlo, kde Kolmistr zapsal nepovedený centr.
73'
Po centru na zadní tyč zakončoval jeden z hostujících hráčů v záklonu mimo domácí branku. Tím pádem bude Plachý vykopávat.
72'
Šlapák chtěl na levé straně prodloužit míč ke spoluhráči. Poté bylo celkem rušno před Plachým a výsledkem toho je rohový kop hostů z pravé strany.
71'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Hanuš, přichází Kolmistr.
70'
Zdržálek se dotkl míče ve středu hřiště. Poté přišel centr z pravé strany, ale nikdo z domácích hráčů nezakončil.
70'
Ve finální fázi roztáhli hosté míč křížem na pravou stranu na Procházku. Poté jsme viděli jednoduchou ztrátu domácích na polovině hřiště.
69'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Zelenka, přichází Ježdík.
68'
Domácí celek vhazoval z pravé strany, jeden z domácích hráčů si ve finální fázi přehodil míč na levou nohu, ale zakončil mimo tři tyče.
67'
K vidění bylo poměrně dost osobních soubojů, Litoměřicím ovšem nevyšel útok po pravé straně. Krček si zahrál nohama. Momentálně drží míč domácí celek.
67'
Plachý vykopl míč na levou stranu, posléze to budou domácí hráči, kdo bude vhazovat.
66'
Balšánek centroval na přední tyč, poté přišel další centr jednoho z domácích hráčů křížem vedle pravé tyče.
66'
Jeden z hostujících hráčů byl faulovaný zezadu. Králův Dvůr bude mít zkrácený rohový kop z pravé strany, který rozehraje Balšánek.
65'
Balšánek rozehrál nakrátko. Poté drželi míč hostující hráči na pravé straně, ale Kralův Dvůr vybojoval pouze autové vhazování.
64'
Viděli jsme nákop domácích z kategorie nepřesných. Posléze Zdržálek fauloval zezadu a po zásluze vidí kartu.
64'
Žlutou kartu dostává Eliáš (FK Králův Dvůr).
62'
Kalaš a Hanuš odvedli výbornou práci při útoku Litoměřic, kdy těžiště hry se přesunulo z pravé strany na střed. Na hrotu útoku zůstal volný DAVID SURMAJ , který zakončil v souboji s Krčkem po zemi levou nohou k levé tyči. Pro Surmaje to první branka v dresu Litoměřic po přestupu ze Sparty. Ještě loni hrál za sparťanskou juniorku.
61'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Grunert, přichází Kalaš.
61'
Moc nechybělo a dva hráči hostů se srazili ve vápně soupeře. Poté ovšem jeden z hostujících hráčů zakončoval hlavou z penalty do náruče Plachého.
60'
Balšánek podržel míč na pravé straně. Trýzna nebyl v obraně špatný. Uvidíme alespoň autové vhazování hostujícího celku z pravé strany a může přijít dlouhý aut do vápna domácích.
59'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hájek, přichází Hlinka.
58'
Těžiště hry se přeneslo na levou stranu. Poté to byl hostující celek, kdo držel míč a nakonec si pomohl přihrávkou na Krčka, který roztáhl hru opět na levou stranu.
58'
Krček pouze promáchl na penaltě, ale Hanuš poté místo zakončení do prázdné hostující branky poslal míč vedle pravé tyče.
57'
Zdržálek si zpracoval míč prsama, ale nic zásadního se při útoku domácího celku zatím nestalo. Litoměřice budou pokračovat rohovým kopem z levé strany po dobré práci Trýzny.
56'
Procházka a Soldát byli připraveni na zadní tyči, ale nikdo z hostujících hráčů nezakončil. Momentálně budeme sledovat autové vhazování hostujícího celku z levé strany z vlastní poloviny.
55'
Další brejk, ale tentokráte to byl hostující celek, kdo se dral do kontru. Balšánek zakončoval z levé strany po zemi levou nohou, Plachý jeho pokus vyrazil nohou.
54'
Velice zajímavý brejk zakončil Hanuš na zadní tyč střelou vedle levé tyče z levé strany. Avšak Krček nebyl donucený k zákroku.
54'
Hájek patou pokazil hostující kombinaci na polovině soupeře, a tak jdou útoku Litoměřice. Konkrétně na pozici středního záložníka drží míč Zdržálek.
53'
Dvakrát se domácí fotbalisté pokusili o nákop na polovinu soupeře, ale nic podstatného se nestalo. Následně Hájek tvořil hru na pravé straně. U míče jsou i nadále hráči hostů.
52'
Zelenka byl tím, kdo vhazoval z levé strany a našel Krause, poté si ovšem hostující hráči nerozuměli, a tak bude z pravé strany vhazovat Litoměřicko.
51'
Balšánek chtěl překvapit domácí obranu přihrávkou pod sebe. Jeden z jeho spoluhráčů zakončoval z pravé strany do boční sítě v pravé polovině domácí branky!
50'
Krček vykopl míč, poté si jeden z hostujících hráčů přehodil míč na levé straně na pravou nohu. Načež na pravém křídle byl faulovaný Balšánek a hosté budou mít jakýsi zkrácený rohový kop.
49'
Domácí celek vhazoval z pravé strany z vlastní poloviny. Poté jsme viděli několik hlavičkových soubojů, ale byly to Litoměřice, kdo mohl hrát. Hanuš vypálil z dvaceti metrů levou nohou nad hostující branku.
48'
Rychlý brejk hostujícího celku přerušil Grunert, následný kontr domácího týmu ovšem zakončilo postavení jednoho z domácích hráčů v ofsajdu.
48'
Trýzna centroval pravou nohou na zadní tyč, Krček pouze vyboxoval míč na roh. Avšak poté si hostující brankář došel pro centr na přední tyč.
47'
Sudí Hányš viděl faul na jednoho z domácích hráčů, takže je tady standardní situace pro domácí z levé strany.
46'
Hanuš vhazoval z levé strany z vlastní poloviny, posléze to byly Litoměřice, kdo držel míč a uvidíme tím pádem další aut. Balon si tentokráte bere Dvořák.
46'
Jeden z hostujících hráčů nakopl míč na levou stranu, kde tvořili hru jeho spoluhráči, avšak k centru před branku soupeře nedošlo.
46'
Hostující celek měl výkop druhé půle.
46'
V prvním poločase jsme branku neviděli. V úvodní fázi zápasu měli více ze hry domácí fotbalisté, Litoměřice měly více gólových příležitostí. Postupem času tempo hry poměrně opadlo. Ani jeden z trenérů nemůže být spokojený s tím, co jeho mužstvo předvádí. Zejména posledních pětadvaceti minut se hrál docela nepohledný fotbal.
45'
45'
Trýzna ve finální fázi domácí akce pouze posunul míč do míst, kde byl Krček. Nyní se ovšem snaží prosadit na polovině soupeře Balšánek.
45'
Výměna míče mezi Hanušem a jedním z domácích hráčů měla k přesnosti hodně daleko. Z levé strany vhazuje ovšem domácí celek.
44'
Šlapák si naskočil na centr z pravé strany, ale nebyl úspěšný a tím pádem se nedostal ani ke střele. Nyní ovšem na polovině hřiště drží míč Balšánek.
44'
Šimkovský stál na začátku domácího útoku. Ten ovšem trval pouze pár sekund, a tak jdou hostující hráči do útoku po pravé straně.
43'
Krček dostal míč za středový kruh, poté to byl hostující celek, kdo tvořil hru. Avšak ke střele se Králův Dvůr nedostal. Litoměřice vhazují z levé strany.
42'
Surmaj odcentroval z pravé strany pod sebe, ale poté si odražený balon nenašel Trýzna. I tak pokračují domácí hráči v tvorbě hry a jeden z hráčů Litoměřic zakončuje k levé tyči, kde je připravený Krček.
41'
Plachý se rozhodl pro levou stranu, kde pracoval Šlehofer. Posléze to byl domácí celek, kdo držel míč na polovině soupeře, avšak Šimkovský nenašel Trýznu.
40'
Hájek si naskočil za středovým kruhem. Posléze měli hostující hráči k dispozici autové vhazování z pravé strany, ale Václavek vyhrál osobní souboj se soupeřem, a tak bude Plachý vykopávat.
39'
Zelenka odkopl centr z pravé strany, poté hru tvořil Balšánek, ale za polovinou hřiště přišla hostující ztráta. Z kontru chtěl udeřit Šimkovský, avšak domácí kapitán střílel křížem z pravé strany vedle levé tyče.
39'
Balšánek se zapojil do hostující obrany. Litoměřice vhazovaly z pravé strany, ale míč se nedostal k Surmajovi.
38'
Zdržálek posunul míč na pravou stranu, ale nic zásadního se při útoku domácího celku nestalo. Následovat bude autové vhazování hostujícího mužstva z levé strany.
37'
Plachý zkusil rozehrávku pravou nohou na levou stranu, kde se sice Hanuš nedostal k centru, ale útok Litoměřic bude pokračovat rohovým kopem.
37'
Jeden z hostujících hráčů rozehrál pravou nohou rohový kop, poté jeho spoluhráč zakončil z jedničky hodně nad domácí branku.
36'
Hostující celek držel míč na polovině domácích a po pravé straně se dostal k rohovému kopu.
35'
Šlehofer si přehodil míč na pravou nohu a odcentroval z levé strany, Krček pouze vyboxoval balon. Posléze z dvaceti metrů zakončoval nad hostující branku Zdržálek.
34'
Krček překvapil rozehrávkou nakrátko. Dvořák byl ovšem výborný na pozici levého beka, a tak to jsou Litoměřice, kdo jde do postupného útoku.
34'
Domácí přechodová fáze byla poměrně pomalá. Hosté se bez problémů stihli vrátit do obrany. Šlehofer zakončil z dvaadvaceti metrů z levé strany křižnou přizemní střelou vedle pravé tyče. Krček bude vykopávat.
33'
Kraus si seběhl na přední tyč, poté z levé strany zakončil křížem levou nohou vedle pravé tyče přizemním pokusem Šlapák.
32'
Celkem dlouho trvalo než jeden z domácích hráčů vhodil míč do hry. Poté přišla celkem jednoduchá ztráta domácího celku na vlastní polovině, a tak vhazuje Králův Dvůr.
31'
Krček byl tím, kdo se chopil výkop. Hostující brankář poslal míč pravou nohou za středový kruh, tam ovšem jeho spoluhráči ztratili balon. Litoměřice budou vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.
30'
Narážečka Šimkovského se spoluhráčem nebyla vůbec přesná. Poté ovšem velice špatný pokus z třiceti metrů z pohybu ze středu doprostřed domácí branky zapsal Balšánek.
30'
Zřejmě Trýzna centroval z vápna soupeře z pravé strany, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. I tak jsou Litoměřice znovu u míče.
29'
Standardní situace byla rozehraná nakrátko. Poté se těžiště hry dostalo na domácí polovinu. Uvidíme autové vhazování Šimkovského z pravé strany.
28'
Hostující celek prakticky okamžitě po autovém vhazování z pravé strany z vlastní poloviny ztratil míč. Následně byl Šlehofer faulovaný, a tak mají hráči Litoměřic standardní situaci.
27'
Kraus byl součástí hostujícího ťukesu, ten zakončil jeden z hráčů hostů střelou ze střední vzdálenosti doprostřed branky, kde čekal Plachý.
27'
Narážečka Procházky se spoluhráčem vedla ke špatnému centru, který si pohlídal Plachý. Brankář Litoměřic poté poslal míč na polovinu hostů.
26'
Výkop Plachého letěla ze středový kruh, ale domácí celek neexistoval v útočné fázi. Hosté kontrovali po pravé straně, ale k centru se nedostali. U míče tím pádem Litoměřice.
25'
Matas rozehrál nakrátko, poté hostující celek kombinoval, ale na pravé straně došlo ke ztrátě hostů. Plachý rozehraje pravou nohou od své branky.
25'
Sudí Hányš viděl faul jednoho z domácích hráčů na polovině hřiště. Hosté nikam nepospíchají s rozehrávkou standardní situace.
24'
Viděli jsme útok hostů po pravé straně, kdy si na přední tyč seběhl Kraus zakončoval z jedničky mimo tři tyče domácí branky. Plachý uvede míč do hry výkopem.
23'
Jenže Litoměřicím zcela chyběla finální fáze, tohle je snadná práce pro Krčka, který si dává s pokračováním zápasu poměrně na čas.
22'
Balšánek byl agilní na pravé straně, nakonec autorem nepřesné střely doprostřed domácí branky byl Kraus. A tak to bude domácí celek, kdo bude tvořit hru.
22'
Zdržálek vrátil míč spoluhráči, který vhodil míč do hry, ale centr neznamenal nic zásadního pro vývoj zápasu. Momentálně se do útoku derou hosté.
21'
Šlapák si vyměnil míč se spoluhráčem na levé straně, ale domácí zapsali snadný zisk. Budou to Litoměřice, kdo bude vhazovat z poloviny hostujícího celku.
20'
Po centru na přední tyč se hosté snadno dostali k míči, ale zřejmě Trýzna včas přerušil brejk hostů po pravé straně.
20'
Následně jeden z hostujících hráčů poslal míč do autu a nás zajímá, jak dopadne rohový kop domácího celku z levé strany.
19'
Soldát odkopl míč. Měl by to být domácí celek, kdo bude vhazovat z levé strany z poloviny hřiště.
19'
Plachý vyhodil míč na levou stranu. Poté došlo k přenesení hry křížem na Šimkovského. Jenže domácí celek se nedostal ke střele a přišel o balon.
18'
Rohový kop šel na přední tyč, kde z výskoku ze záklonu hlavičkoval za penaltou Šlehofer nad hostující branku. Krček bude vykopávat.
17'
Dlouhý aut dolétl na přední tyč, kde Šustr vybojoval v souboji se Soldátem rohový kop.
17'
Matas vyhrál souboj se Surmajem na pozici pravého beka, ale bude to domácí celek, kdo bude vhazovat z levé strany z poloviny Litoměřic.
16'
Viděli jsme rychlý brejk domácího celku, kdy ve finální fázi se zakončující hráč snažil o obstřel Krčka z levé strany na přední tyč, ale mířil po zemi mimo hostující branku.
15'
Šustr to přehnal s důrazem v souboji s Hájkem a sudí Hányš mu uděluje kartu.
14'
Balšánek neodhlavičkoval míč z vápna při centru na zadní tyč, a tak Hanuš obešel hostujícího kapitána. Následoval další roh, ale z toho se domácí neprosadili, respektive Plachý nemusel zasahovat.
13'
Exekutor standardní situace rozehrál pravou nohou, ale nikdo z hráčů hostů se nedostal ke střele, brejk domácích táhl Dvořák. Načež uvidíme rohový kop Litoměřic z levé strany.
13'
Zelenka si narazil míč se spoluhráčem na levé straně a tím pádem vybojoval rohový kop.
12'
Velká chyba hostujících hráčů v rozehrávce. Trýzna měl dobrou pozici na pravé straně a mířil mezi nohy Krčka. Ten míč pouze poslal za sebe, ale jeden z jeho spoluhráčů odkopl míč na roh. Z toho jsme poté neviděli nic vážnějšího před hostující brankou.
11'
Balšánek se znovu pokusil o rozehrávku nakrátko po pravé straně, Plachý pouze vyrazil centr na přední tyč před sebe, jenže tam nebyl nikdo z hostujících hráčů.
10'
Hosté vhodili míč do hry z pravé strany z vlastní poloviny, poté navíc jeden z hráčů Králova Dvora byl faulovaný zezadu, a tak si míč bere Balšánek.
10'
Teď byla domácí obrana hodně nepozorná. Balšánek zkusil rozehrávku nakrátko a poté jeden z jeho spoluhráčů zakončil křížem po zemi vedle levé tyče.
9'
Balšánek se dostal k míči na pozici záložníka, posléze to byl hostující celek, kdo držel míč na polovině soupeře až přišel faul na Hájka.
8'
Jeden z hostujících fotbalistů rozehrál pravou nohou a směřoval na zadní tyč, kde se ovšem obětí faulu zezadu jednoho z hráčů hostí stal Šlehofer.
8'
Sudí Hányš nechal výhodu hostům a poté přerušil hru. Je tady standardní situace z pravé strany.
7'
Dvořák prohrál souboj na pozici levého beka, ale centr jednoho ze soupeřů nebyl vůbec nebezpečný. Nikdo z hostujících hráčů se nedostal k zakončení.
7'
Balšánek rozehrál ze středu křížem pravou nohou na pravou stranu, ale jeden z jeho spoluhráčů nezastihl míč na hrací ploše. Momentálně už ovšem kombinuje hostující celek na vlastní polovině i s Krčkem.
6'
Kraus byl faulovaný zhruba třicet metrů od domácí branky, a tak mají hostující fotbalisté standardní situaci.
5'
Litoměřice vhazovaly z levé strany z vlastní poloviny, poté se ovšem Zelenka dostal k míči. Jenže jeho práce s míčem nebyla vůbec dobrá. Balon momentálně drží Krček.
5'
Jeden z domácích fotbalistů rozehrál nakrátko a posléze odcentroval z levé strany na přední tyč, nikdo z jeho spoluhráč ovšem nezakončil hlavou.
4'
Hájek neměl ideální první dotek s balonem ve středu hřiště, ale Bouček dobře pracoval na pozici obránce. I tak budou mít míč v držení domácí fotbalisté.
3'
Hosté vhazovali z pravé strany, poté ovšem jsme byli svědky nepřesného centru a tím pádem bude Plachý vykopávat nakrátko levou nohou.
3'
Zelenka vhazoval z levé strany z domácí poloviny, poté přišel centr do ohně. Plachý byl hodně nejistý, jeden z hostujících hráčů mířil do břevna domácí branky.
2'
Domácí celek měl k dispozici standardní situaci z levé strany, kterou rozehrál hráč domácích levou nohou a poslal míč na penaltu, kde jsme viděli faul na Matase.
1'
Domácí celek měl výkop, ale Litoměřicím se nepovedl křižný nákop ze středu z levé strany.
1'

FK Litoměřicko: Plachý – Zdržálek, Václavek, Grunert, Šimkovský (C), Hanuš, Trýzna, Šustr, Surmaj, Šlehofer, Dvořák
Náhradníci: Starczewski, Zbudil, Jelínek, Kalaš, Kolmistr, Heřman, Batryn

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Matas, Soldát, Zelenka, Kraus, Eliáš, Balšánek (C), Procházka, Hájek, Šlapák
Náhradníci: Melzer – Ježdík, Hlinka, Břížďala, Dochtor, Bohánek, Černý

Rozhodčí: Hányš – Tvrdík, Melničuk.
FK Králův Dvůr
Mírný favorit dnešního střetnutí zapsal tři body do tabulky České fotbalové ligy. V prvním kole se Králův Dvůr představil v domácím prostředí proti Převýšovu. Skóre otevřel domácí Balšánek. Ze značky pokutového kopu poté srovnal Kraják. V poslední minutě prvního poločasu poslal domácí do vedení Eliáš. Ve druhém poločase se prosadil pouze Procházka, a tak Králův Dvůr porazil Převýšov poměrem 3:1.

Předtím se fotbalisté Králova Dvora rozloučili s MOL Cupem, když taktéž před vlastními fanoušky nestačili na celek z Fotbalové národní ligy, konkrétně na Táborsko. Soupeř vedl 2:0, Procházka pouze snížil na konečných 1:2 z pohledu mužstva z České fotbalové ligy.

Sestava Králova Dvora ze zápasu s Převýšovem:
Krček – Bouček, Matas, Soldát, Zelenka, Kraus (60. Ježdík), Eliáš, Balšánek (C) (88. Černý), Procházka (87. Dochtor), Hájek (55. Hlinka), Šlapák (80. Břížďala).
FK Litoměřicko
Domácí fotbalisté jsou před dnešním zápasem pasováni do role mírného outsidera. V prvním zápase zavítali do Záp. I tam favorizovaly sázkové kanceláře soupeře. Litoměřicko neodehrálo vůbec špatné utkání. Duel spěl do rozuzlení v podobě pokutových kopů. Jenže hosté udělali chybu v rozehrávce. Následoval rohový kop z pravé strany. Na zadní tyči si naskočil kapitán Martin Jelínek a v 90. minutě poslal míč hlavou do levé poloviny litoměřické branky.

Sestava Litoměřicka ze zápasu s Zápy:
Plachý – Václavek, Grunert, Šimkovský (C), Hanuš (63. Kolmistr), Trýzna (82. Zbudil), Kalaš (72. Batryn), Šustr, Surmaj, Šlehofer, Dvořák
Vzájemné zápasy
Říjen 2016, Litoměřicko - Králův Dvůr 2:0
Květen 2017, Králův Dvůr – Litoměřicko 0:1
Delegace
Tento zápas se pochopitelně neobejde bez trojice rozhodčích. Jako hlavní arbitr bude dnešní zápas druhého kola České fotbalové ligy rozhodovat Martin Hányš, role asistentů tohoto muže se zhostí Ivan Tvrdík a Vladimír Melničuk. Delegátem FAČR bude poté Martin Dobšík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.