ČFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Benešov - 19. srpna 2017   10:15

Písek
Písek
74' Presl  • 83' Presl
2:2
(0:2)

4:5 (PEN)

Benešov
Benešov
8' Čapek   • 42' Farkaš
Písek
Avdič, Held M., Řezáč, Held J., Hrachovec, Holub, Varyš.
Teuber – Vaňkát, Šimeček.
Benešov
Popelka, Hrebeniuk, Rataj, Artemuk, Turek, Bohata, Rotbauer.

Benešov v prvním poločase vytěžil z minima maximum a po výsledku 0:2 to s domácím týmem nevypadalo nejlépe. Písečtí však ve druhém poločase přidali na aktivitě a dokázali alespoň vyrovnat na 2:2. Loterie v podobě pokutových kopů pak vyzněla lépe pro středočeský tým, kterému bod navíc vystřelil Zdeněk Vrňák. Hosté si tak odvážejí dva body, u Otavy zůstane jeden bod. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu.
Zdeněk Vrňák dává gól, je konec. Vrňák chladnokrevně zamířil do pravé šibenice a hostující tým se raduje z bonusového bodu navíc – 5:4.
Vrňák může rozhodnout.
Rendla trefuje tyč!
Ngimbi zamířil k pravé tyči – 4:4.
Presl si počkal na pohyb brankáře a poslal míč na opačnou stranu – 4:3.
Artemuk také dává gól do protipohybu brankáře – 3:3.
Voráček dává gól do protipohybu Rotbauera – 3:2.
Zákostelský přesně k tyči – 2:2.
Froněk zamířil do horní části brány – 2:1.
Petr Ježdík prudkou střelou zamířil přesně k levé tyči – 1:1.
Avdič střelou po zemi posílá Písek do vedení 1:0.
Pavel Čapek také neuspěl, Hajdušek vyrazil balón mimo.
Rotbauer vyrazil střelu Hanzlíka.
Střílení penalt začíná.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Domácí měli poslední šanci z rohového kopu, který ovšem odvrátil první hráč Benešova. O dnešním vítězi rozhodnou penalty.
90+1'
Čapek měl na kopačce třetí gól Benešova, když zahrával přímý kop. Jeho střela se odrazila od horní tyče.
90'
Nastavovat se budou dvě minuty.
89'
Na hráčích Benešova je znát velká únava, domácí naopak naplno útočí.
87'
Žlutou kartu vidí Zdeněk Vrňák.
86'
Voráček dal centrovanému balónu příliš velkou razanci, žádný z jeho spoluhráčů neměl šanci míč zachytit.
83'
Písek právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Dlouhé vhazování propadlo až k ANTONÍNU PRESLOVI, který z bezprostřední blízkosti prostřelil Rotbauera – 2:2.
81'
Střídání Písku. Z trávníku odešel Ondřej Běloušek, opačným směrem zamířil Muamer Avdič.
80'
Obrana Benešova dokázala odvrátit protitok domácích.
78'
Filip Řezáč dostává žlutou kartu za faul ve středu hřiště.
75'
Václava Milce na hřišti nahradí Jakub Held.
74'
Ještě to bude dramatické. Centrovaný míč se snesl na hlavu ANTONÍNA PRESLA, který dokázal z blízkosti překonat hostujícího gólmana, když zamířil do horní poloviny brány – 1:2.
72'
Domácí se pokusí s utkáním něco udělat pomocí střídání. Ze hry odejde Aleš Kočí, opačným směrem zamíří Filip Řezáč.
71'
Dnešní utkání sleduje 290 diváků.
70'
Domácí jsou sice jednoznačně lepší v držení míče, ale nemohou se dostat přes pozornou obranu soupeře...
67'
Rotbauer byl úspěšnější ve vzdušném souboji se Slepičkou.
65'
Rotbauer sebral ze vzduchu další centrovaný míč domácích.
63'
Hru na chvíli přerušil Čapek, který se na trávníku svíjel v bolestech. Hostující hráč je v pořádku a pokračuje ve hře.
61'
Rohový kop Benešova již tak nebezpečný nebyl.
60'
Čapek zahrával přímý kop, mířil do levé šibenice, ale Hajdušek dobrým zákrokem vyrazil míč na rohový kop.
58'
Rohový kop Písku odvrátil první obránce soupeře.
55'
Zákostelský zamířil vysoko nad břevno, Hajdušek mohl být v poklidu.
54'
Domácí útok z pravé strany ukončil Rotbauer, který sebral míč do svých rukavic.
52'
Přímý kop Čapka mířil nad horní tyč.
49'
Hrebeniuk nejprve nebezpečně přihrával do malého vápna, kde však žádného spoluhráče nenašel. O pár okamžiků později stejný hráč střílel přesně do míst, kde stál připravený Hajdušek.
46'
Nicolas Rotbauer dostává žlutou kartu za nedovolený zákrok na hranici pokutového území.
46'
Hosté vstoupili do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Na lavičce náhradníků zůstal Václav Ježdík, do hry se zapojil Ivan Hrebeniuk.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:29.
45+6'
45+6'
Rotbauer vyrazil přímý kop soupeře, první poločas končí.
45+5'
Tým Benešova měl k dispozici dva rohové kopy po sobě. Hajdušek nemusel zasahovat.
45+2'
Domácí obrana ustála standardní situaci soupeře.
45+1'
První poločas bude nastaven o pět minut.
44'
Presl měl na kopačce tutovku, když dostal křížnou přihrávku. Domácí hráč sám v malém vápně zakončoval těsně vedle pravé tyče.
42'
Benešov právě vstřelil branku!
Benešov se dostává do dvoubrankového vedení. Tečovaná střela DAMIÁNA FARKAŠE se dokutálela až za brankovou čáru – 0:2.
41'
Presl si špatně zpracoval míč, který mu utekl do zámezí, rozehrávat bude Rotbauer.
38'
Petr Ježdík zblokoval střelu soupeře.
36'
Hosté měli k dispozici první rohový kop, k ohrožení Hajduškovy brány nedošlo.
35'
Podobná akce jako při prvním gólu. Vrňák opět přihrával do vápna, kde tentokrát stál připravený obránce Písku.
31'
Antonín Presl dostává žlutou kartu za faul ve středu hřiště.
31'
Vyběhnuvší Rotbauer zastavil šanci Písku.
29'
V těchto minutách se o balón nejčastěji bojuje v oblasti středového kruhu.
26'
Nepříjemnost pro Benešov. Hostující gólman David Tetour se při některém předchozím zákroku zranil a odchází ke střídání. Místo v bráně Benešova zaujme Nicolas Rotbauer.
22'
Tetour nemusel proti Hanzlíkově střele zasahovat, balón mířil vysoko nad břevno.
21'
Václav Ježdík nedovoleně zastavil unikajícího Presla a dostává žluté napomenutí.
19'
Slepička mohl zakončovat do odkryté brány, ale od míče byl o krok dál, než by domácí potřebovali.
18'
Voráčkova střela bez přípravy minula pravý horní roh.
16'
V těchto chvílích je jednoznačně aktivnější Písek, který zahrával další roh. Hostující obrana zatím odolává.
14'
Střela Kočího mířila vysoko nad horní tyč.
14'
Závar před bránou Tetoura, rohový kop pro Písek.
11'
Druhá standardní situace Písku nebyla vůbec nebezpečná, balón skončil v zámezí.
10'
Domácí měli možnost vyrovnat z rohového kopu, ale Zákostelský odvrátil míč na další roh.
8'
Středočeši se ujímají vedení. PAVEL ČAPEK si ve vápně naběhl do volného prostoru, kde po přihrávce od Vrňáka nedal střelou z první domácímu brankáři žádnou šanci. Čapek zamířil do horní poloviny brány a Hajdušek se po míči natahoval marně – 0:1.
5'
Voráčkův centr se snesl do rukavic Tetoura.
4'
Aktivnější jsou zatím hosté. Telnar přihrával do vápna, kde stál jeden z domácích hráčů, který akci Benešova zastavil.
2'
Útok Benešova zastavil sudí, který signalizoval postavení mimo hru.
1'
Utkání začalo výkopem hostujících hráčů, kteří kombinují s míčem na svých kopačkách.
1'

FC Písek: Hajdušek – Benetka, Rendla, Hanzlík, Kočí, Milec, Froněk, Voráček, Slepička, Presl, Běloušek.
Náhradníci: Avdič, Held M., Řezáč, Held J., Hrachovec, Holub, Varyš.

SK Benešov: Tetour – Farkaš, Ngimbi, Čapek, Ježdík P., Telnar, Balata, Ježdík V., Laštovka, Zákostelský, Vrňák.
Náhradníci: Popelka, Hrebeniuk, Rataj, Artemuk, Turek, Bohata, Rotbauer.

Rozhodčí: Teuber – Vaňkát, Šimeček.
Poslední vzájemný zápas mezi dnešními soupeři byl odehrán před pěti měsíci na hřišti Středočechů, kteří dokázali využít domácího prostředí a zvítězili s přehledem 3:0. Sobotní utkání startuje v tradičních 10:15 hodin.
Písecké fotbalisty čeká v nové sezoně první domácí zápas, ve kterém přivítají mužstvo SK Benešov. Favoritem zápasu jsou Jihočeši, kteří před deseti dny na svém trávníku porazili v pohárovém zápase Pardubice 3:2 na penalty. V rámci ČFL mají oba týmy za sebou první kolo a úspěšnější byli fotbalisté Benešova. Zatímco Písečtí odjeli z Vltavína po porážce 2:1 s prázdnou, Benešov se mohl radovat z prvních třech bodů, po porážce 1:0 nováčka z Čížové.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.