Domácí hráči si svým výkonem sami zavařili, když v prvním poločase předvedli velice špatný výkon a navíc chyboval brankář Belaň. Ve druhé půli sice Mostečtí srdnatě bojovali, ale jakoby na kvalitní defenzívu Západočechů nemohli najít recept. Poslední naději v 59. minutě pohřbil Dvořák, a tak si Sokolovští dnes po zásluze odvážejí tři body ze stadionu Josefa Masopusta. Na počtenou příště!
90+1
Schutův přímý kop končí daleko za hranicí autové čáry.
90
Nastavovat se bude 1 minuta.
89
Nobst teď přihrával naslepo na Duvnjaka, ten stál ale jinde, než se Nobst domníval.
87
Hřiště fotbalového stadionu Josefa Masopusta opustil také Dvořák, za kterého již nastoupil Bereczký.
86
Žlutá pro Nobsta.
86
Domácí si přihrávají balon z leva do prava, ale co je to platné, když všude kam se hnou je i soupeř.
83
Druhé střídání na straně Sokolova. Šíma za Dřížďala.
81
Hřiště opouští Mujagič, který dnes předvedl sympatický a bojovný výkon, nahradí jej Vodička.
79
Marná snaha Baníku na zkorigování výsledku. Velmi dobře skonsolidovaná obrana Západočechu dnes pracuje na sto deset procent.
76
Střídání následuje i u hostů. Z celku západočechu si půjde sednout dnes velmi dobře hrající Hrubý a nahradí jej Machek
75
Domácí trenér Zach se ještě pokouší vykřesat naději střídáním. Šraga za Duvnjaka.
74
Mostečtí stopeři si teď počínali jako děti na písečku, když nechali trestuhodně projít Vaněčka II. až před Belaně, štěstí pro Baník, že se ukopl.
72
Dřížďal teď po pravé straně přešel přes tři bránící hráče, ale svou střelu nedokázal usměrnit do brány!
71
Západočeši teď také vystrčili růžky, když propagační střelou otestoval Hrubý Belaně.
69
Marná snaha domácího celku na zvrat v zápase. nevychází jim prakticky nic do čeho koupnou, ať je to centr či přihrávka.
67
Lafrance se ocitl v ofajdu po milimetrovém centru od Schuta.
65
První žlutou kartu si vysloužil domácí Procházka.
64
První střídání si připravil domácí trenér Zach, když ze hřiště poslal Pospíšila, aby jej nahradil Nobst.
62
Domácí hráči si neví rady se Sokolovskými stopery, přes které se jim nedaří přejít. Sympatické gesto teď předvádí domácí "Ultras", když povzbuzují Baník i za takto nepříznivého stavu.
59
Sokolov právě vstřelil branku!
Domácí teď stáli naprosto paralizovaní při centru Vondráčka a JAKUBU DVOŘÁKOVI tak nedělalo sebemenší problém dopravit míč za záda Belaně. Stav: 0:3.
58
Domácím se teď nepodařilo ani na třikrát nacentrovat míč do vápna, vždy skončil na hlavě bránícího hráče Sokolova.
56
Mujagič byl bolestivě sražen k zemi, standartní situace pro Baník.
54
Hrubý teď hlavičkoval v malém vápně po rohu Dvořáka.
52
Dnešnímu utkání přihlíží 525 diváků.
50
Tak teď Lafrance předvedl obrovskou minelu v zadních liniích, když jako poslední hráč zkusil kličku, která mi nevyšla a Knakal se tak řítil sám na branku, kterou minul.
49
Po centru Pilaře hlavičkoval Lafrance do tyče! Domácí teď promarnili velkou příležitost na zkorigování skóre!
48
Mostečtí nechtějí ponechat nic náhodě a již od výkopu tlačí na Bertelmanovu branku.
47
Nguyen s Pospíšilem si teď nerozuměli a Baník to stálo ztrátu míče.
46
První poločas byl vyrovnaný, avšak hosté z něj vyšli podstatně veseleji, když si do kabin odnášejí dvougólový náskok, ke kterému napomohl především výkon v prvním případě zbrklého a v druhém nepozorného Belaně. Domácí mají co odčiňovat do druhé půle, pokud ještě chtějí pomýšlet na body.
45
Sokolov se již nikam netlačí, snaží se udržet dvougólový náskok do poločasové přestávky.
43
na Severočeších je znát jistá frustrace, daří se jim držet míč na svých kopačkách více, než soupeři, jenže hosté mají dnes štěstí a pomáhá jim k tomu i špatný výkon Belaně.
40
Dámy a pánové tak toto byla fotbalová paráda, jak se sluší a patří! ZBYNĚK VONDRÁČEK nad ničím nerozmýšlel vzal míč a z dobrých čtyřiceti metrů obstřelil Belaně, který postával na hranici šestnáctky. Stav: 0:2.
39
Lácha se probil po levé straně až před bertelmana, kde ztratil míč.
38
Mosteckým jako by narostli křídla, aktivní a kombinační hrou se nastěhovali před Bertelmana, který je teď v plné permanenci.
36
Lafrance vzal míč na polovině hřiště, provedl narážečku s Mujagičem a pálil těsně k pravé tyči Bertelmanovi branky!
34
Pilař centroval zhruba z pětatřiceti metrů do vápna, Sokolovští stopeři míč odkopli.
32
Centr od pravého praporku skončil na noze Vaněčka II., který placírkou trefil balon těsně nad břevno.
31
Západočeši se teď nastěhovali na polovinu Baníku a okupují Belaňovu branku častými nákopy.
29
Dřížďalova nadějná přihrávka skončila pod Belaňem.
26
Sokolov teď přebral aktivitu a míč na své kopačky, domácí jsou jak opaření.
24
Belaň teď zcela zbytečně daroval Západočechům vedení, když vyběhl za míčem u kterého byl první Dvořák, který bez problému odcentroval míč do vápna na volného DAVIDA VANĚČKA II., který ho hlavou usměrnil mezi tři tyče. Stav: 0:1.
22
Dvořák teď našel v šestnátce volného Hrubého, ten ale uklouzl vlastním zaviněním a o míč přišel.
21
Běloušek teď vytečoval přihrávku napříč šestnáctkou až do autu.
20
Zbytečným nákopem na Láchu teď přišel Baník o míč.
18
Západočeši se teď pěknou kombinační souhrou dostali až před Belaně, kde jim míč odkopl Pospíšil.
16
Kevin Lafrance obdržel první žlutou kartu za skluz na Hrubého.
15
Mostečtí teď nakopávají míče směr Bertelman, ale ani jeden se zatím neujal.
13
Standartní situaci zhruba ze třiceti metrů odrazili bránící mostečtí hráči do bezpečí.
12
Hrubý teď doslova zazdil přečíslení 4 na 3, když poslal míč zpět na svoji polovinu.
11
Míč teď létá více ve vzduchu, než na zemi.
10
V prvních deseti minutách je hra velmi vyrovnaná, ačkoliv se Západočeši se zatím jeví jako mírně aktivnější celek.
8
Další dlouhý nákop směrem k Belaňovi zpracovali domácí stopeři.
6
Dřízďal se postaral o první střelu Sokolova, ta sice mířila mezi tři tyče, ale chyběla jí patřičná razance.
5
Pilařova střela těsně za hranicí šestnáctky šla vysoko nad Bertelmanovu svatyni.
4
Blažek si perfektně zpracoval nákop stoperů, Belaň byl ale pozorný.
3
Mostečtí se nastěhovali na polovinu Sokolova, Bertelmana se jím ale ohrozit nepodařilo.
1
Vaněček I. centroval do vápna, míč se podařilo vykopnout Schutovi.
1
Procházka zahájil dlouhým nákopem, který skončil na kopačkách Sokolova.
1
Utkání bude pikantní hned pro trojici sokolovských hráčů, kteří na jaře působili v Baníku Most, a sice pro brankáře Bertelmana, obránce Knakala a záložníka Holuba. Čtvrtý hráč Sokolova, jenž na jaře kopal v Mostě, Jiří Mlika dnes nemůže nastoupit kvůli červené kartě. Na domácí straně se zase bude chtít předvést kapitán Pilař, který v minulosti působil pro změnu v Sokolově.
Hosté v minulém kole zazářili, když doma hladce přejeli lídra ze Žižkova v poměru 3:0. Mostečtí naopak po vítězství v Čáslavi podruhé v řadě venku nebodovali a na Střížkově prohráli 2:3, přestože ještě čtvrt hodiny před koncem vedli.
Druholigová soutěž má odehráno osm zápasů, ve kterých se zatím více dařilo Sokolovu. Ten nasbíral dvanáct bodů a v tabulce mu patří 5. příčka. Severočeši mají sice jen o tři body méně, tedy devět, ale v nabité tabulce to znamená až 11. místo.
Hezké sobotní odpoledne z Mostu, kde se dnes budeme věnovat podkrušnohorskému derby v rámci 2. fotbalové ligy mezi domácím Baníkem Most a hostujícím Baníkem Sokolov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.