Ve druhém poločase se opět více dařilo domácí Armě, která se předvedla dalšími dvěma góly. Hosté dokázali prostřelit Zdeňka Zachardu pouze jednou. Ladislav Volešák zamířil přesně z přímého volného kopu v devadesáté minutě. Arma si připisuje první tři body v jarní části do tabulky.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová
Statistiky utkání:

Branky:
39. Miskovič, 45+1. Procházka, 60. Smola, 74. Zeman – 90. Volešák.
ŽK: 58. Peterka, 66. Veverka – 41. Mareš, 63. Soldát, 88. Madej.
Vyšehrad právě vstřelil branku!
LADISLAV VOLEŠÁK z přímého volného kopu snižuje vedení domácího mužstva na tříbrankové.
88
Tadeáš Madej (VYS) si za faul nechtěně vysloužil od hlavního sudího žlutou kartu.
85
Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Petr Němec vysílá na závěr utkání do hřiště Josefa Eliáše místo Richarda Veverky.
83
Křapka zblokován Kučerou při útočné akci.
81
Slavoj se drží a nic nevzdává.
78
Střídání týmu FK Slavoj Vyšehrad! Miloslav Strnad je nahrazen na hřišti Tadeášem Madejem.
77
Střídání týmu FK Slavoj Vyšehrad! František Mysliveček střídá na travnaté ploše na pokyn trenéra Pavla Vyhnala.
76
Smola přestřelil bránu Vyšehradu.
75
Karel Soldát (VYS) po druhé žluté kartě odchází do kabiny, jelikož fauloval Jiřího Miskoviče u středové čáry.
74
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Čtvrtým gólem domácího mužstva se prosazuje MICHAL ZEMAN, který z pravé strany zamířil naprosto bezchybně za Martina Štěpanovského.
71
Veverka nahrál do předbrankového prostoru Výbornému, který však proti brankáři hostů neuspěl.
Dnešní utkání sleduje 657 diváků.
68
Střídání týmu FK Slavoj Vyšehrad! Trenér Slavoje posílá na lavičku Miroslava Mareše, na hřiště nastupuje Ivo Polanský.
67
Leibl vyslal míč do ofsajdu.
66
Richard Veverka (UNL) podkopl Jana Kvída, za což dostal od hlavního sudího žlutou kartu.
66
Miskovič se proti Štěpanovskému přesným zásahem neprosadil.
64
Kapitán hostů Volešák si z přímého volného kopu se Zachardou neporadil.
63
Karel Soldát (VYS) zhlédl taktéž žlutý kartónek za počínání si za hranicí pravidel.
62
Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Petr Výborný nahrazuje na hrací ploše Daniela Procházku.
60
TOMÁŠ SMOLA střelou z malého vápna do pravého horního rohu navyšuje vedení svého mužstva na tříbrankové.
58
Jan Peterka (UNL) za faul proti Miloslavu Strnadovi obdržel žlutou kartu.
55
Vyhnal hlavičkoval mimo bránu Ústeckých.
54
Miskovič vystřelil míč vysoko nad svatyni Vyšehradu.
51
Kučera vystřelil zblízka pouze do Zachardy.
50
Vaněk si počínal mírně za hranicí pravidel proti Vyhnalovi, rozhodčí ponechává situaci bez trestu.
49
Peterka i Mareš ve hře pokračují.
48
Peterka se srazil na defenzivní polovině s Marešem, rozhodčí hru pozastavil.
46
V prvním poločase začali aktivněji hosté, kteří velmi dobře kombinovali na ofenzivní polovině hřiště. Hned první střelu vyslal na bránu Miloslav Strnad několik vteřin po zahajovacím hvizdu. Ústí nad Labem se dlouho do hry dostávalo a o míč přicházelo. Ve třicáté deváté minutě se však Jiřímu Miskovičovi podařilo překonat Martina Štěpanovského a zavedl jednobrankové vedení. V minutě šestačtyřicáté si připsal přesný zásah další ústecký fotbalista. Tentokrát si bod do kanadského bodování přidal Daniel Procházka, jenž dorazil míč Richarda Veverky do svatyně Vyšehradu.

Fauly: 9:13.

Druhý poločas začne přibližně v 19:04 hod.
45+2
45+1
Gól do šatny! DANIEL PROCHÁZKA dorazil skluzem míč od Richarda Veverky a Ústí nad Labem už vede o dvě branky.
45
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu.
44
Smola pokračuje v hraní.
44
Smola leží na zemi, lékaři za potřebí nejsou.
42
Veverka se z přímého volného kopu gólem neprezentuje.
41
Miroslav Mareš (VYS) inkasuje žlutou kartu za faul zezadu proti Danielovi Procházkovi.
39
Ústečtí fotbalisté po zásluze JIŘÍHO MISKOVIČE předvedli svým fanouškům také gól na domácí půdě poprvé v jarní části. Úspěšný střelec domácího celku se prosadil přesně vzduchem mířenou dělovkou z dálky za záda Martina Štěpanovského.
37
Zukič byl za faul proti Vyhnalovi pouze pokárán.
35
Diváci sledují spíše kombinační hru.
32
Peterka pokračuje ve hře.
32
Veverka míří těsně nad svatyni hostujícího mužstva.
31
Peterka odchází za pomoci lékařů za postranní čáru na další menší ošetření.
30
Na hrací plochu přivoláni lékaři na ošetření Peterky.
29
Smolova hlavička z dálky končí v náruči Štěpanovského.
26
Arma se dostává do útoku, Vyšehrad se brání vyrážením do autů.
24
Peterka zůstal ležet po souboji na zemi, ale po chvíli se postavil a hraje dál.
22
Leibl z autu přihrál před bránu Veverkovi, který nedokázal překonat obranu Slavoje.
21
Strnad nalezl Vyhnala, kterého zblokoval na poslední chvíli Vaněk.
19
Miskovič z přímého volného kopu nahrál Procházkovi, který zahlédl volného Veverku na protější straně. Pozorný Veverka však nedokázal namířit míč do svatyně hostů.
19
Arma bude zahrávat přímý volný kop.
18
Veverka raději nahrává míč vlastnímu brankáři.
15
Mareš pokračuje bez větších problémů ve hře.
14
Vaněk při bránění srazil Mareše před velkým vápnem.
12
Vyhnal si nedokázal udržet balón před bránícím Peterkou.
12
Střelecký pokus Procházky k levé tyči Štěpanovský vychytal.
11
Výkopu Zachardy se zmocnil Smola, který si však míč neudržel a Vyšehrad opět kombinuje.
10
Zacharda vykopává míč od své svatyně.
9
Egert je faulován na obranné polovině.
9
Vyšehrad má na hřišti mnohem větší převahu.
6
Štěpanovský střelu Zemana vyrazil do bezpečí.
5
Smola faulován těsně za půlící čárou Egertem.
3
Fotbalisté z Vyšehradu se pokouší o útočné kombinace na útočné polovině.
1
Strnad z velkého vápna zamířil těsně vedle brány Zachardy.
1
Domácí nastupují v dresech bílomodrých, hosté se představí v zelenočerné kombinaci dresů. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu tmavě modrou.
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-1-4-1, hosté dnes sázejí na rozestavení 4-4-2.
Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
Jan Váňa.
Asistenti: Jaroslav Kubr, Petr Kotalík.

Delegát svazu: Petr Petřík.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Křapka, L. Vaněk, Zukič, Leibl – Peterka – M. Zeman, Miskovič, Veverka, Procházka – Smola. Trenéři: Petr Němek, Petr Fousek.
Náhradníci: Tvrdoň – Bourenane, Eliáš, Králík, Výborný, Šnirc, Pícha.

FK Slavoj Vyšehrad: Štěpanovský – Soldát, Kvída, Kučera, Prosek – Egert, Volešák, Mareš, Tusjak – Strnad, Vyhnal. Trenéři: Jiří Novotný, Jaroslav Klíma.
Náhradníci: Havránek – Polanský, Zimmermann, Mysliveček, Madej, Smolák, Šindelář.

Rozhodčí: Váňa – Kubr, Kotalík; delegát: Petřík.
Porovnání brankářů obou mužstev:

FK Ústí nad Labem:
Zdeněk Zacharda – 6 nul.
FK Slavoj Vyšehrad: Martin Štěpanovský – 4 nuly.
Nejlepší střelci obou celků:

Tomáš Smola – 7 gólů.
FK Slavoj Vyšehrad: Miloslav Strnad – 6 gólů.

Rozhodčí: Váňa – Mencl, Ratajová.
ŽK: 16. Mysliveček, 33. Šimkovský, 49. Schön, 61. Jindráček – 76. Šnirc.
ČK: 60. Mysliveček (VYS).
Diváci: 588.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

22 zápasy: 7 výher, 10 remíz, 5 porážek; skóre 30:24, 31 bod, 5. místo.

FK Slavoj Vyšehrad:
21 zápas: 4 výhry, 5 remíz, 12 porážek; skóre 15:37, 17 bodů, 14. místo.
Poslední ligová utkání obou celků:

23. kolo Fotbalové národní ligy ČR:
FK Fotbal Třinec – FK Ústí nad Labem

1:1 (0:0)
Branky: 49. Janošík, 82. Ceplák.
Rozhodčí: Marek – Arnošt, Pilný.
ŽK: Joukl, Motyčka – Vaněk L., Výborný P., Leibl..

Diváci: 488.
Příjemný páteční podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 24. kola Fotbalové národní ligy ČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí doma FK Slavoj Vyšehrad.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov.