Fotbalová národní liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Příbram - 6. dubna 2024   14:00

Dukla
Dukla
49' Moulis
1:2
(0:0)
Příbram
Příbram
52' Fall   • 78' Coňk
Dukla
Šťovíček – Ullman (84. Helešic), Peterka (C), D. Hašek, Ludvíček – Kozma – Douděra (84. J. Jeřábek), J. Hora, Matějka (72. Zeronik), Moulis (72. Špatenka) – Mešanović.
Rada – Buchvaldek, Holiš.
Ratajová – Zoufalý, Radina
Na Julisce, Praha-Dejvice
2214 diváků
Příbram
Melichar – Antwi (61. O. Novotný), Fišl, Jahić, Hošek (75. Čejka) – Dudl, Dav. Krch (46. Coňk) – P. Hašek (86. Brabec), Hušbauer (C), Nečas (61. Andronikou) – Fall.
Babka – Gornický.

Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek nevšedně teplého víkendu.
Dnešní zápas je u konce. Do zápasu lépe vstoupila Dukla, která se ale dlouho nemohla prosadit. V prvním poločase si pražští fotbalisté vytvořili několik nadějných příležitostí, Moulis jednou dokonce orazítkoval břevno středočeské branky.

Zápas se změny skóre dočkal až v druhém poločase, zato ale rovnou třikrát. Nejprve v 46. minutě se po autu dostal k zakončení z bezprostřední blízkosti příbramské brány Moulis, který míč pouze přiklepl za záda brankáře Melichara. Pak už ale radovali pouze hosté. Hned v zápetí, v 52. minutě, dlouhý centr na zadní tyř propadl až an Falla, který trefil přesouvajícího se brankáře Šťovíčka, který si smolně srazil míč za vlastní záda. Finální skóre zápasu upravil Coňk, který se prosadil hlavou.
90+4'
90+3'
Centr na zadní tyč žádného z domácích hráčů nenašel. U míče Příbram.
90+2'
Hora přepadl přes Andronikoua, což rozhodčí posoudil jako faul. Dukla bude mít pár minut před koncem zápasu možnost zahrávat nebezpečně vypadající standardní situaci.
90'
Mohlo být vyrovnáno! Po zmatku v příbramském vápně se k zakončení vně šestnáctky dostal Zeronik, který svou pumelicí z první jen těsně minul levou tyč středočeské branky.
89'
Pro dlouhý balón za dukelskou obranu si vyběhl domácí gólman Šťovíček.
89'
Fanoušci na Julisce se zlobí, rozhodčí posoudil souboj o míč na polovině hřiště jako domácí faul. Rozehrávat budou tak hosté.
88'
Theodoros Andronikou si za odkopnutí míče po přerušení hry vykoledoval žlutou kartu.
87'
Jakub Jeřábek se ještě snažil vybojovat sražený míč z vápna, v souboji byl ale pozdě a tvrdě poslal jednoho z příbramských k zemi. Za to si zasloužil pokárání od rozhodčího v podobě žluté karty.
86'
Střídání v týmu FK Příbram:
ze hřiště odchází Pavel Hašek, přichází Jan Brabec.
85'
Fall si na pravé straně hřiště sice dokázal obejít jednoho z domácích fotbalistů, jeho následná střela z velkého úhlu ale neměla gólové parametry a skončila vedle dukelské brány.
84'
Střídání v týmu FK Dukla Praha:
ze hřiště odchází Martin Douděra, přichází Jakub Jeřábek,
ze hřiště odchází Ondřej Ullman, přichází Matěj Helešic.
84'
Hora to po kombinaci před příbramskou šestnáctkou zkusil z dálky, branku ale netrefil.
82'
Centr ze standardní situace skončil pouze na hlavě domácího obránce, který navíc zvládl založit i nadějně vypadající protiútok. Na jeho konci stál Douděra, jehož centr těsně přelétl hlavu nabíhajícího si Mešanoviče.
81'
Hušbauer byl kousek od dukelského vápna faulován, Příbram tak bude zahrávat nadějně vypadající standardní situaci.
80'
Dukla opět tlačí na příbramskou branku. Ani jeden z centrů se ale svého zakončení nedočkal.
78'
Obrat dokonán! Na vysoký centr z pravé strany na zadní si vyskočil MATYÁŠ COŇK, který střelou hlavou poslal míč k levé tyči a rozvlnil tak síť dejvické branky.
77'
Hora to zkusil napřímo, ale svým razantním pokusem trefil pouze hráče ve zdi od kterého se míč odrazil do zámezí. Ani z následného rohu se Dukla nedostala k zakončení.
76'
Po šikovném prosmýknutí Douděry na levé straně se faulu dopustil jeden z příbramských obránců. Dukla tak bude rozehrávat další nadějně vypadající standardní situaci.
75'
Dlouhý pas z hloubi hřiště našel na hranici šestnáctky volného příbramského střelce Falla, ten se ale nacházel v ofsajdu, a tak by i jeho případná branka neplatila.
75'
ze hřiště odchází Michal Hošek, přichází Felix Čejka.
74'
Horův centr od rohového praporku hlavu žádného z domácích fotbalistů nenašel.
Dnešní utkání sleduje 2214 diváků.
72'
ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Filip Špatenka,
ze hřiště odchází Lukáš Matějka, přichází Jakub Zeronik.
71'
Ani jeden ze tří domácích centrů nevedl k vážnějšímu ohrožení příbramské branky. Domácí fotbalisté ale budou v útoku pokračovat.
70'
Moulis svou střelou zpoza vápna trefil pouze před příbramskou brankou stojícího Mešanoviče, od toho se navíc balón odrazil ke Středočechům, kteří teď spěchají do útoku.
69'
Moulis z přímého kopu směřoval balón k zadní tyči příbramské branky, tam se k míči ale jako první dostal jeden z příbramských obránců.
68'
Jahič si v souboji o balón počínal nedovoleným soubojem, Dukla tak bude rozehrávat standardní situaci z nějakých třiceti metrů od příbramské branky.
67'
Za drsný faul na polovině hřiště si domácí Jan Peterka vysloužil od sudího žlutou kartu.
66'
Moulis byl dlouhým pasem mezi obránci vyslán do úniku na příbramskou branku. Přihrávkou pod sebe se snažil najít ještě v lepší pozici Mešanoviče, do trajektorie přihrávky ale vstoupil jeden z příbramských obránců.
64'
Žlutá karta pro tým FK Příbram (Matyáš Coňk).
63'
K poměrně nevšednímu zakončení se na přední tyči dostal dukelský útočník Mešanovič, dokázal balón zamířit ale pouze do prostor, kde už stál připravený příbramský brankář Melichar.
63'
Po sraženém centru z levé strany bude Dukla zahrávat rohový kop.
61'
ze hřiště odchází Emmanuel Antwi, přichází Ondřej Novotný,
ze hřiště odchází Jakub Nečas, přichází Theodoros Andronikou.
59'
Dukla kombinuje na vlastní polovině.
58'
Tenhle protiútok Příbrami zakončením neskončil. Pavel Hašek držel míč až příliš dlouho, a když se konečně rozhodl nahrát, poslal míč metr za nabíhajícího Falla.
57'
Dva rohy pro domácí fotbalisty. Ani jeden z nich neznamenal větší ohrožení pro branku příbramského Melichara.
56'
Antwi teď musel povedeným skluzem hasit dukelský protiútok, který založil přihrávkou od lajny Moulis.
55'
Příbramský centr od rohového praporku skončil na noze prvního obránce. V útoku navíc po faulu ba polovině hřiště budou pokračovat Středočeši.
54'
A tohle mohla být další branka. Douděra načechraným centrem z pravé strany našel ve vápně nabíhajícího dukelského spoluhráče, který hlavou trefil ale pouze střed branky, kde už stál připravený Melichar.
52'
A je vyrovnáno! Dlouhý centr na zadní tyč ze standardní situaci z hloubi pole si naběhl NGAGNE FALL, který z první z úhlu trefil přesouvajícího se dukelského gólmana Jan Šťovíčka, který si smolně nohou srazil míč do vlastní sítě!
51'
Příbram povedeně kombinovala na pravé straně hřiště. V souboji o míč pak střelec domácího gólu stáhnul unikajícího příbramského k zemi. Středočeši budou tak zahrávat zajímavě vypadající standardní situaci.
49'
Dukla jde do jednobrankového vedení! Po autu z levé strany se k zakončení z bezprostřední blízkosti brány dostal PAVEL MOULIS, který z první poslal nekompromisně míč za záda příbramského brankáře.
47'
Douděra si na středu hřiště předkopl balón až moc a sám sebe poslal do souboje, ve kterém nedovoleným způsobem poslal k zemi hostujícího Fišla.
46'
Přihrávka z hloubi hřiště našla na hranici domácího vápna Pavla Haška, ten si ale více všímal dotírajícího obránce než míče, který si nechal utéct až k dalšímu dejvickému obránci.
46'
ze hřiště odchází David Krch, přichází Matyáš Coňk.
46'
Cvičné utkání mladších přípravek na hřišti už skončilo, z kabin vybíhají dospělí aktéři dnešního zápasu. Druhý poločas tak zanedlouho. Pro příznivce mládežnického fotbalu – cvičné utkání skončilo 3:2, ale vítězný gól může být považovaný za sporný vzhledem k přítomnosti dalších dvou míčů na hrací ploše.
První poločas je za námi, gólu jsme se bohužel nedočkali. Několik nadějných šancí měla domácí Dukla, Moulis dokonce jednou orazítkoval břevno hostující branky. Na závěr poločasu se mohli prosadit i hosté, Fall se ale v tutové šanci ke střele nakonec ani nedostal.
45+1'
45+1'
Hašek to po zisku míče na polovině hnal na domácí branku, šikovně posunul kolmicí míč na nabíhajícího Falla, který už ale asi s přihrávkou nepočítal a nechal si utéct míč až k brankáři Šťovíčkovi.
45'
Ludvíček přesně centroval na Mešanoviče, ten si ale zády k bráně nedokázal pořádně zpracovat míč, který mu utekl až k jednomu z obránců.
44'
Domácí střelec Mešanovič se snažil přes příbramského stopera probojovat k dlouhému balónu za obranu. Fišl ho ale přes své záda nepustil a udělal prostor gólmanovi Melicharovi k sebrání míče.
43'
Jakub Nečas se při pokusu o zisk míče na soupeřově polovině počínal nedovoleně, Dukla tak bude rozehrávat pár metrů od vlastního rohového praporku.
42'
Příbramský Antwi se po levé straně vypracoval až do pozice pro centr. Jeho vysoký balón sice změřoval k Fallovi, domácí gólman Šťovíček byl ale u míče jako první.
41'
Ludvíček se nízkým pasem do vápna snažil najít Mešanoviče, ten si ale těžký vysoký balón na úroveň pasu nedokázal zpracovat.
41'
Dlouhý příbramský balón svého příjemce nenašel, rozehrávat tak bude opět Dukla, která má v posledních minutách jednoznačně navrch.
40'
Moulis se uvolnil k centru z levé strany, jeho mířidla ale tentokrát nebyla přesná a balón skončil za příbramskou brankou, Hra tak bude pokračovat odkopem od brány.
38'
Centr Douděry z pravé strany přesně našla hlavu bosenského střelce Mešanoviče, který ale z tutové pozice poslal hlavou míč nad břevno dukelské brány.
36'
Po sraženém centru z levé strany se do zakončení na hranici šestnáctky dostal Kozma, který ale trefil uprostřed brány připraveného Melichara.
36'
Dukla tlačí, tentokrát se snaží kombinovat po levé straně.
35'
Břevno! Po centru z hloubky pole ze standardní situace se dostal do zakončení jeden z domácích hráčů a tvrdou hlavičkou orazítkoval břevno příbramské branky.
33'
Po autu z pravé strany se dostal k zakončení z voleje Pavel Moulis, ten ale z těžké pozice pálil dva metry nad břevno příbramské brány.
32'
David Krch musel zatáhnout za záchranou brzdou a nedovoleným způsobem na půlícím kruhu zastavil se rodící protiútok Dukly. Od rozhodčího za to obdržel žlutou kartu.
31'
Centr Hoška z pravé strany hřiště srazil jeden z domácích obránců tělem. Teď navíc Dukla může jít do protiútoku.
29'
K zakončení dukelského centru od rohového praporku se dostal Peterka, svojí trefu hlavou ale minul levou tyč příbramské branky.
27'
Obrovská hrubka v příbramské rozehrávce málem vedla ke gólu! Douděra po zisku míče našel ve vápně úplně volného Mešanoviče, ten se ale nacházel v těsném ofsajdu.
24'
Další rozruch v příbramském vápně! Po rychle rozehrávce po faulu na půlce hřiště se Douděra uvolnil na levé straně a poslal balón na zády k bráně stojícímu útočníkovi, ten ale z těžké pozice nedokázal větším způsobem ohrozit středočeskou branku.
23'
Centr po přímém kopu sice způsobil rozruch před příbramskou bránou, ke střele ale nevedl. Následující roh ale byl o to zajímavější, jeden z domácích hráčů se dostal ke střele z pádu, nakonec mířil ale tak metr od pravé tyče Melicharovi brány.
21'
Antwi si v souboji u rohového praporku počínal nedovoleným způsobem. Dukla tak bude zahrávat standardní situaci.
21'
Jeden z příbramských fotbalistů zůstal po souboji ležet na zemi, hra je tak na chvíli přerušena.
20'
A hned další šance! Do rychlého brejku se dostala Dukla, Moulisovo přízemní centr ale nebyl přesný a dobíhající útočník na něj už nedosáhl.
19'
Na Julisce to vře! Po souboji domácího útočníka s příbramským stoperem se "Duklák" zřítil k zemi. Podle fanoušků se mělo jednat o penaltu, rozhodčí však rozhodl opačně.
18'
Příbramský centr od rohového praporku proletěl vápnem a skončil až u Moulise, který nastartoval nebezpečný dukelský protiútok. Po přesunutí hry na pravou stranu se Douděra pokusil procpat míč do vápna na nabíhajícího hroťáka, míč ale po cestě dokázal odrazit dobíhající stoper.
17'
Po dlouhé kombinaci Příbrami na polovině hřiště se k centru dostal jeden z hostujících hráčů. Jeho pokus z levého křídla ale skončil sražený za domácí brankou. Příbram tak bude kopat roh.
14'
Po povedené kombinaci na levé straně hřiště se k centru dostal Moulis, svým nízkým centrem žádného ze spoluhráčů ale najít nedokázal.
13'
Přízemní centr z hloubi pole domácích skončil pouze na noze jednoho z příbramských obránců. Míč se ale nakonec odrazil k hráči armádního klubu, Dukla bude tak v nátlaku na středočeskou obranu pokračovat.
12'
Moulis si krásně podržel míč tělem a byl na polovině hřiště faulován hostujícím hráčem.
12'
Dlouhý pas za dukelskou obranu vysunul do útoku jednoho z hostujících útočníků, u míče byl ale jako první gólman Šťovíček.
11'
Domácí Moulis se teď zlobí na rozhodčí. Nejdříve po povedené kličce na polovině hřiště reklamoval faul , následně se dožadoval autového vhazování. Ani jednou ho ale sudí nevyslyšeli.
9'
Dukla po zisku míče kombinuje na soupeřově polovině a snaží se najít skulinky v obraně hostujícího celku. Její snažení zastavila až nepřesná přihrávka do běhu na pravé křídlo, která skončila v zámezí za příbramskou brankou.
7'
Hušbauer krásným přizemním centrem po autovém vhazování dokázal najít na hranici šestnáctky Falla, ten se ale s míčem nedokázal otočit okolo obránce a o balón nakonec přišel.
6'
Pavel Moulis na levé straně hřiště sice dokázal vyhrát hlavičkový souboj. Svého spoluhráče po lajně ale vysunul pouze do ofsajdu.
4'
Nebezpečně vypadající útok hostující Příbrami zastavil pomezní rozhodčí zamáváním ofsajdu.
2'
Dukla se do toho pustila zhurta! Série nebezpečných centrů ale gólem neskončila.
1'
Hráči za ovací fanoušků nastupují na herní plochu, na poměry Julisky to vypadá na solidní návštěvnost.
Dobré odpoledne všem fotbalovým fanouškům, vítáme Vás z Julisky, kde se během pár minut rozeběhne zápas mezi domácí Duklou a středočeskou Příbramí.

FK Dukla Praha: Šťovíček – Douděra, D. Hašek, J. Hora, Kozma – Ludvíček, Moulis, Peterka (C), Ullman – Matějka, Mešanović.
Náhradníci: Rada – Buchvaldek, Helešic, Holiš, J. Jeřábek, Špatenka, Zeronik.

FK Příbram: Melichar – Antwi, Dudl, Fall, Fišl – Hošek, P. Hašek, Hušbauer (C), Jahić – Nečas, Dav. Krch.
Náhradníci: Babka – Andronikou, Brabec, Čejka, Coňk, O. Novotný, Gornický.

Rozhodčí: Ratajová – Zoufalý, Radina.
Preview zápasu:

Pražská Dukla si jde nekompromisně za přímým postupem do nejvyšší soutěže. Dejvický tým má impozantní vstup do jarní části soutěže a na tápající Vyškov si už dokázal vybojovat čtyřbodový náskok. Potvrdí roli favorita i v dnešním zápase?

Bývalému vojenskému celku se postaví bývala dlouholetá stálice první ligy Příbram. Ta přitom nezažívá snový vstup do druhé části sezóny. Ze čtyř odehraných zápasů prohrála čtyři a postupně se propadá druholigovou tabulkou. Do sobotního zápasu ale nastoupí příbramští s novým lodivodem Romanem Bednářem.

Poslední soutěžní utkání dopadlo bezbrankovou remízou. Zejména díky skvělému výkonu středočeské obrany.
Krásné dopoledne, vítáme Vás u zápasu druhé nejvyšší tuzemské soutěže. Proti na sobě nastoupí domácí FK Dukla Praha a FK Příbram.