International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Real : Manchester Utd. - 23. července 2017   23:05

Real
Real
69' Casemiro
1:1
(0:1)

1:2 (PEN)

Manchester Utd.
45+1' Lingard  (Martial)
Real
Navas (46. Casilla) – Marcelo (46. Sacristán), Nacho Fernández (46. Manu Riol), Varane (46. Sánchez), Carvajal (46. Hakimi) – Isco (46. Arnaiz), Kroos (46. Casemiro), Modrić (46. Kovačić) – Bale (46. Feuillasssier), Benzema (46. Goméz), L. Vázquez (46. Hernández).
Casilla, Yáñez, Zidane – Casemiro, Hernández, Kovačić, Mayoral, Hakimi, Manu Riol, Tejero, Sánchez, Feuillasssier, Arnaiz, Goméz.
Stott – Elliot, Cortezová
Levi's® Stadium (Santa Clara)
Romero (52. de Gea) – Darmian (77. A. Valencia), P. Jones (46. Smalling), Bailly (46. Lindelöf), Fosu-Mensah (46. Blind) – Carrick (46. Mchitarjan), Fellaini – Martial, Pereira (46. A. Herrera, 52. McTorminay), Lingard (46. P. Pogba) – Rashford (46. R. Lukaku).
de Gea, Castro – Blind, Lindelöf, Smalling, Mitchell, Tuanzebe, A. Valencia, A. Herrera, McTorminay, Mchitarjan, P. Pogba, R. Lukaku.

Já se s vámi loučím, s konstatováním, že Real Madrid sice srovnal s Manchesterem stav gólem z pokutového kopu, v penaltovém rozstřelu však prohrál 1:2. Za pozornost děkuje Jaroslav Svoboda a u dalších přenosů již brzy na počtenou.
International Champions Cup pokračuje již dnes, a to zápasem v asijské části turnaje. Tam, přesněji pak v čínském Nankingu, na sebe narazí Inter Milán a Olympique Lyon. Utkání přineseme také živě, a to od 14:05.
Celé utkání odehrála pouze dvojice hráčů Manchesteru United Martial a Fellaini. Zbytek základních jedenáctek střídal, manchesterský Ander Herrera dokonce hned po sedmi minutách druhé půle, ačkoliv se do hry dostal právě až díky střídání v poločase. Ze zápasu jej vyřadilo nešťastné zranění.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 16:20.
Utkání je tedy u konce a jestliže první poločas opravdu nepatřil mezi nejzáživnější fotbalová představení, tak druhý již byl poněkud příjemnější na koukání. A vše nakonec vyšperkovaly penalty, ve kterých se střelci předháněli v zahazování. Manchester United vítězí v rozstřelu 2:1.
Manchester United vítězí na penalty, protože Casemiro, oproti pokutovému kopu ve hře, nyní trefuje jen břevno! United vítězí v rozstřelu 2:1!
Daley Blind poslal míč doprostřed branky, po zemi. A hlavně do sítě.
Neskutečný! Theo Hernández míjí branku a po čtyřech sériích je stav stále jen 1:1!
A Victor Lindelöf trefuje doprostřed branky a pro Casillu nebyl tento zákrok těžký!
De Gea byl velmi blízko úspěšnému zákroku, sáhl si na míč, ale neuspěl! Quezada srovnává stav na pokutové kopy!
Tak až Mchitarjan trefuje branku, posílá míč přesně k tyči, na druhou stranu, než kam se vydal Casilla.
Ani Óscar neuspěl, i jeho vychytal De Gea! To teda není zrovna ideální vizitka pro střelce!
To snad není možné! Scott McTominay také nedává! Jeho vychytal brankář Casilla!
Ale ani Mateo Kovačić není úspěšný, toho vychytal De Gea!
A přestřeluje! Martial míjí branku a Real tak má šanci!
Výborně hrající Martial bude kopat jako první.
Střílení penalt začíná.
Jako první budou zahrávat pokutové kopy hráči Manchesteru.
Statistiky po druhém poločase:

Střely na branku: 2:2
Střely mimo: 6:6
Rohy: 4:5
Zatím se ještě stále řeší, jak to nakonec bude s rozstřelem, tedy kdo začne, na jakou branku...
Máme za sebou základní hrací dobu a čekají nás ještě penalty. Manchester vedl od konce prvního poločasu, kdy se po Martialově krásné akci prosadil Lingard. Vyrovnání zařídil z penalty Casemiro. Jeho nominace na rozstřel by se tak jevila jako logická.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Tak ještě Dani Goméz se dostal do slibné šance, měl ve vápně trochu času a prostoru, ale rána na přední tyč mu nesedla a míč míří mimo.
90+2'
Lukaku se pokoušel o zakončení na branku, míč ale míří dosti vedle.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat ve druhém poločase, pokud do té doby nepadne gól, budou následovat zmiňované penalty.
90'
Po pravé straně se rozeběhl Hakimi, jeho centr, možná střela, končí za brankovou čárou i za brankou. Odkop od branky.
89'
Diváci teď ženou Real do ofenzívy, španělský klub i kombinuje směrem vpřed, ale přímé ohrožení De Geovy branky nepřichází.
88'
Real zahrával rohový kop, který nebezpečí nepřinesl. To Hakimi se ke střele po chvíli hry již dostal, ale vysoko přestřelil.
87'
Čas se nachyluje a stále je skóre 1:1. V této souvilosti jsem zapomněl ještě dnes zmínit, že v případě remízy se přímo a bez prodloužení budou kopat penalty.
85'
Óscar Rodríguez Arnaiz dostává žlutou kartu za faul u půlící čáry.
83'
Nádhernou přihrávku za obranu dostal Fellaini, ale tady se i mistr tesař utnul, a to neskutečně! Z deseti metrů poslal míč z voleje někam velmi vysoko nad branku...
82'
Oproti první půli má hra přece jen větší tempo a nyní Hakimi zkoušel najít ve vápně Daniho Goméze, ten se však do zakončení někde na úrovni malého vápna nedostal!
80'
Ani další kontakt s míčem nedokázal Lukaku využít pro své uvolnění, nutno dodat, že si jej zadáci Realu velmi pečlivě hlídají, rychle zdvojují.
79'
Nejprve Lukaku a poté Pogba se snažili uvolnit do koncovky, oba hráči Manchesteru zůstali pokryti.
79'
Anglický tým má nyní problémy v rozehrávce a až De Gea musí dlouhým nákopem uklidnit situaci.
77'
A zatímco si na kostce fanoušci užívají pohled na Julii Roberts, tak ze hřiště odchází Darmian a nahrazuje jej Antonio Valencia.
76'
Rozhodčí ještě k tomu opět dal možnost oběma týmum občerstvit se, v těchto náročných povětrnostních podmínkách.
75'
A Martial v útoku fauloval. Manchester bude opět střídat.
75'
Daley Blind pobavil diváky krásným uvolněním, jeho snaha o zrychlení útoku svého celku zůstala nepochopena a míč se vrací znovu až do zadních řad United.
73'
Luis Quezada pořádně prohnal De Geu, který se musel na přední tyči poroučet na zem! Ale míč vytáhl mimo tyče a stav tak je stále nerozhodný, 1:1!
72'
A United přitvrdili! Smalling sestřelil rozběhnutého Feuillassiera a je z toho standardka sice z ostrého úhlu, ale z hranice vápna.
70'
Španělé si tak na první pokus na branku soupeře museli počkat nejen až do 70. minuty, ale zároveň až na nařízenou penaltu. Ta však byla naprosto jasná.
69'
Real Madrid právě vstřelil branku!
David De Gea sice vystihl směr, ale CASEMIRO nekompromisně napálil míč do sítě a Real tak z pokutového kopu srovnává na 1:1!
68'
A Real má obrovskou šanci srovnat! Victor Lindelöf naprosto nesmyslně fauloval ve vápně Hernándeze, který se proletěl vzduchem!
67'
Martial je zatím jasně nejlepším mužem na hřišti a nyní vybojoval další roh pro svůj celek, když se z levé strany dostal až do centru, který byl sražen za brankovou čáru.
65'
Španělský celek i ve druhém poločase velmi doplácí na nepřesnost v kombinacích, lehce tak Real ztrácí míče.
63'
Faulovaný Mateo Kovačić se těžce zvedá z trávníku. Přímý kop pro Real.
62'
Fellaini se ve výskoku protlačil k hlavičce, ale přestřelil branku Realu Madrid!
61'
A Manchester mohl zvýšit náskok poté, co Martial centroval do vápna! Ale Lukaku nedokázal míč poslat na branku! I tak, United budou zahrávat rohový kop.
59'
Jen značně nezdařenou ránu do zdi.
59'
McTorminay teď fauloval v nebezpečné vzdálenosti do branky svého klubu, to je tak odhadem 22 metrů daleko na koncovku. Nechme se překvapit, co z této situace Real vytěží.
57'
Nakonec Real přece jen zahrozil, ale nebezpečný centr do vápna nebyl přetaven ve střelu na branku.
56'
De Gea rozehrává na své spoluhráče. Real vytáhl napadání a nakonec Francisco Feuillasssier Ábalo sráží míč na aut, který bude Manchester rozehrávat.
55'
Real se snaží něco vymyslet s výsledkem, ale veškeré pokusy zatím marně vedou do aspoň střeleckého zakončení.
52'
O poločase provedl spoustu změn i Mourinho, který stáhl například střelce první branky zápasu Lingarda, také Rashforda či Carricka. Teď ale střídá znovu. Po sedmi minutách na trávníku se zranil Ander Herrera a nahrazuje jej McTominay, do branky se pak staví De Gea, který nahrazuje Romera.
49'
Nic vážnějšího úvodní minuty druhé půle nenabídly, jen jednu střelu hodně mimo branku v podání Realu.
46'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Eric Bailly, přichází Victor Lindelöf.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Paul Pogba.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Romelu Lukaku.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Phil Jones, přichází Chris Smalling.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Timothy Fosu-Mensah, přichází Daley Blind.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Andreas Pereira, přichází Ander Herrera.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Michael Carrick, přichází Henrich Mchitarjan.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Francisco Feuillasssier Ábalo.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Óscar Rodríguez Arnaiz.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Nacho Fernández, přichází José Manuel Hernando Riol.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Raphaël Varane, přichází Luis Miguel Qeuzada Sánchez.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Keylor Navas, přichází Kiko Casilla.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Casemiro.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Lucas Vázquez, přichází Theo Hernández.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Álvaro Tejero Sacristán.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Daniel Carvajal, přichází Achraf Hakimi Mouh.
46'
Celkem devět změn provedl Zidane, hned po výkopu se k přehledu všech střídání určitě dostaneme.
A Real vybíhá do druhého poločasu takřka v úplně jiném složení.
Pro Real Madrid je aktuální duel vůbec prvním zápasem letní přípravy. To Manchester již odehrál tři zápasy, v tom posledním porazil městského rivala Citizens 2:0.
Statistiky po prvním poločase:

Střely na branku: 0:2
Střely mimo branku: 0:1
Rohové kopy: 2:3
Ofsajdy: 3:0
Že bychom viděli nějaký úchvatný první poločas, to se říci nedá. Dlouhou dobu byla vlastně Martialova rána z úvodu zápasu tím jediným, co dokázal kterýkoliv hráč poslat na branku. Až znovu Martial vymyslel v již nastaveném čase gólovku pro Lingarda. Ten s ní naložil parádně a Manchester United tak vede v poločase utkání nad Realem Madrid 1:0.
45+3'
45+3'
Real ještě zkusil srovnat, z rohu ale nic nevymyslel a když už se o pár chvil později dostal do vápna, tak zakončení Marcela přišlo již po odmávaném a odpískaném ofsajdu. Takže míč sice v síti skončil, ale málo platné, skóre se nemění.
45+1'
Manchester United právě vstřelil branku!

Tak nakonec první poločas opravdu něco nabídl! Anthony Martial se na levém křídle nádherně uvolnil, protančil s míčem na noze až do vápna a pak předložil před branku lahůdkovou přihrávku, se kterou JESSE LINGARD nemohl naložit jinak, než že ji prostě uklidil do branky lehce placírkou. Asistence: Anthony Martial.
45+1'
V první půli se budou nastavovat tři minuty, hlavně pro to, že se tolik minut občerstvovalo.
45'
A další útok Realu končí ofenzivním faulem od Benzemy.
45'
První roh pro Real, ovšem bídně rozehraný a Manchester bleskově posílá hru až k Navasovi.
44'
První svůj fotbalovější moment v zápase předvedl Luka Modrić, který se na pravé straně uvolnil, ale centr do vápna zablokoval Eric Bailly.
43'
Sudí Cortezová bleskově vystřelila praporek nad hlavu, Lucas Vázquez byl v jasném ofsajdu.
42'
A tak je to Manchester United, kdo se postaral o vzrušení v sále. Jesse Lingard naběhl středem a před vápnem poslal na Navase bombu, která skončila těsně mimo madridské branky!
40'
Zatím se člověk musí spokojit s málem, takže Gareth Bale nyní poslal do vápna prakticky velmi nebezpečný centr, který však soupeře odvrátil do autu.
39'
Z této standardky se nic neurodilo, naopak Real rozehrál rychlý výpad, ale finální přihrávka, kterou poslal do vápna Lucas Vázquez, ta byla jedním slovem žalostná. Navíc přímo na kopačky soupeře.
39'
Luka Modrić fauloval Pereiru a jsou to zase hráči Manchesteru, kdo může zahrávat přímý kop.
38'
Nepobavila moc ani souhra Kroose s Carvajalem. Prvně jmenovaný sice poslal přesný pas za obranu, jeho spoluhráč však míč nedokázal ukrotit a je z toho jen aut a odkop od Romerovy branky.
37'
Kroosův centr však soupeři v podstatě žádné problémy nenadělal.
36'
Isco byl na hranici pravidel poslán na trávník a rýsuje se zajímavá standardní situace pro Real, z nějakých 30 metrů, necelých.
35'
Nakonec centroval Marcelo do šestnáctky, ale míč opět jen prosvištěl vápnem a tím celá akce vlastně skončila.
35'
Nezáživné okamžiky prvního poločasu nijak nevylepšil ani Benzema, který se do střeleckého zakončení neprokličkoval.
34'
Lucas Vázquez faulovaný pár metrů od středového kruhu. Přímý kop pro Real Madrid.
32'
Po téměř dvouminutové pauze se hráči vrací na trávník, hru opětovně zahájí Romero výkopem od své branky.
31'
Rozhodčí přerušil hru a poslal hráče obou týmů ve zdejším velmi horkém počasí občerstvit se.
30'
Po faulu na Luku Modriće nechal rozhodčí Realu výhodu a nakonec Isco poslal pas za obranu na Marcela, ten však zůstal pokryt.
29'
A Manchester zahrozil po levém křídle, křižný pas do šestnáctky však jen procestoval až na druhou stranu hřiště, kde míč skončil v zámezí.
28'
A k míči se nakonec dostal i brankář anglického týmu Sergio Romero, který ve výskoku sbírá centr z levé strany.
28'
Carrickovu přihrávku na Rashforda pokryl Nacho Fernández, znovu to je Real, kdo přechází do útoku.
27'
Do koncovky ho však Real nepustil. Teď tedy zase na půlící čáře kombinují hráči španělského klubu.
26'
Manchester delší dobu kombinuje kolem šestnáctky soupeře.
25'
A Luka Modrić poslal další nepřesnou přihrávku, načež situaci řešil taktickým faulem Carvajal, který zastavil Fellainiho.
25'
I Darmian se snažil poslat klíčovou přihrávku za obranu, ani jemu však záměr nevyšel, takže pro změnu Real dobře zapracoval v defenzívě.
24'
Bale si elegantně narazil s Benzemou a pokusil se ještě zrychlit výpad opětovnou přihrávkou na svého spoluhráče, tento záměr však soupeř vystihl.
23'
Bale byl hluboko na své půlce faulovaný Fosu-Mensahem, míč tak pro Real.
22'
Bale si nabíhal za obranu pro přihrávku, kterou od Marcela opravdu dostal. Ale do jasného ofsajdu.
21'
Marcelo poslal z levé strany centr do vápna, který si však United pohlídali.
20'
Kromě třech rohů na straně Manchesteru a tvrdé bomby Martiala zatím na nějaké velké vzrušení čekáme. U míče znovu jako domácí tým psaný Real Madrid.
19'
Real rozehrál pohlednou akci, kde mezi přihrávkami si stihli hráči předat míč i několika patičkami, ale vše Manchester vyřešil ještě dřív, než se soupeř dostal ke střele.
17'
Přes Luku Modriće rozehráli hráči Realu další akci, ale ta finální přihrávka na rozběhnutého Carvajala byla hodně špatná.
15'
Bale dostával centr po levém křídle, ale míč krotil velšský hráč už za postranní čárou. Poslední desítky vteřin nabízí spíše nepřesnosti v přihrávkách než nějaké nebezpečné akce.
13'
Martial dostal míč do vápna Manchesteru a tam si tedy Marcelo dovolil! Patičkou totiž sebral v pozici posledního šanci Fellainimu, načež se rozběhl po křídle a uklidil hru do bezpečí.
12'
Středem pole se rozběhl Luka Modrić, ani nadvakrát však nedokázal jeden z klíčových mužů madridského klubu přihrát přes bránící hráče.
11'
Dlouho se Manchester na míči neohřál a znovu spolu kombinují zadáci Realu, zvláště Raphaël Varane a Daniel Carvajal.
11'
Lucas Vázquez fauloval Carricka, tudíž míč pro Manchester.
10'
Další centr do vápna Manchesteru, Bale se tentokrát ani k zakončení nedostal.
10'
Marcelův centr pokryl hlavičkující Darmian, Real bude vhazovat.
9'
Ofenzivní výpad předvedl i Real, ale Carvajal se na kraji vápna neuvolnil. Znovu však Madrid u míče.
8'
Manchester nakonec rozehrával dva rohové kopy za sebou, ani z jednoho však větší šance pro anglický tým nevyplynula. Fellaini pak v klíčové přihrávce pod sebe našel jen hráče Realu Madrid.
7'
Martial napálil míč ještě před vápnem a Navas musel vytáhnout parádní zákrok, kterým posílá hru aspoň na rohový kop!
7'
U míče zase hráči ostrovního týmu, nakonec faulovaný Pereira a bude z toho přímý kop pro United.
5'
A hned první výpad Realu končí nepříjemným centrem, kdy posílal míč do vápna Benzema! Ale Romero si důrazně vystoupil a vyboxoval centr, přičemž naložil i nabíhajícímu Baleovi.
4'
Martial vede další útok Manchesteru, který je v úvodu zápasu aktivnější.
4'
United budou zahrávat první rohový kop, centroval Pereira, soupeř situaci pokryl.
2'
Fosu-Mensah vhodil míč do hry, vzápětí již však fauloval Lingard. Teď tedy má možnost zakládat útok madridský tým.
2'
Anglický tým se až do vápna nedostal, kombinaci zastavili zadáci Realu důraznou hrou do těla.
1'
United stále u míče, ovšem Benzema dobrým napadáním na chvíli vybojoval balon pro Real. Vzápětí o něj však jeho spoluhráči zase přišli.
1'
Manchester provedl výkop a za aplausu tribun se míč dostal až k obráncům anglického celku.
1'
Stadion rozhodně není vyprodán, převahu v hledišti mají, zdá se, zámořští příznivci Realu Madrid.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, Real Madrid ve zcela bílých dresech, jak jinak, a samozřejmě jeho soupeř, Manchester United, zase pro změnu v rudých dresech.
Začátek zápasu bude o pár minut opožděn, začne se přibližně ve 23:05.
Poslední setkání obou celků se datuje do 2. srpna 2014, tehdy také v rámci Internation Champions Cupu. Manchester vyhrál v Michiganu 3:1, dvakrát se trefil Young a jednou Javier Hernández, za Real se prosadil z penalty Bale.

Vzájemná bilance z posledních pěti zápasů je pak zcela vyrovnaná, dvakrát vyhrál Manchester United, dvakrát Real Madrid, v jednom případě se celky rozešly remízou. A samozřejmě, rozdíl skóre také rovný na obě strany.
To Manchester United bude mít sice také čtyřčlennou obranu, další rozložení kádru bude jiné. V brance nastoupí Romero, v obraně zleva Darmian, Jones, Bailly a Fosu-Mensah. Před nimi pak dvojice Carrick a Fellaini, hrotového Rashforda budou doplňovat Martial, Pereira a Lingard.
Španělský velkoklub nastoupí v rozestavení 4-3-3. Do branky poslal slavný Francouz Zinedine Zidane Kaylora Navase, v obraně nastoupí zleva Marcelo, Nacho Fernández, Varane a Carvajal. Tříčlenná záloha naskočí do utkání ve složení Isco, Kroos a Modrić. Real pak vyrukuje s třemi hráči v útoku, na středu by měl být Benzema, po stranách ho podporovat Bale a Vázquez.
Dámy a pánové, ještě jednou zdravím u sledování online přenosu z utkání International Champions Cupu, kdy se Real Madrid střetne s anglickým celkem Manchester United. Už jsou známy soupisky obou týmů, nuže pojďme na ně.
Duel americké části ICC se odehraje na stadionu Levi's® Stadium v Santa Clara v Kalifornii, domácím stanovišti klubu San Francisco 49ers v americké NFL.
Real Madrid na svůj úvodní přípravný zápas stále čeká. Zinedine Zidane nebude mít vstup do nové sezóny vůbec snadný, Manchester United bude těžkým oříškem. Naváže Manchester na vítěznou šňůru, nebo ji Real Madrid přeruší?
Manchester United již v přípravě odehrál tři zápasy. Nejprve porazil LA Galaxy 5:2, poté Real Salt Lake 2:1. Na International Champions Cupu hráli Rudí ďáblové s městským rivalem, kterého dokázali porazit 2:0.

Nejlepším střelcem Manchesteru United je Marcus Rashford se třemi góly, v závěsu je pak Mchitarjan a Lukaku se dvěma brankami a Fellaini s Martialem s jedním zářezem.
Dámy a pánové, fanoušci fotbalu, vítejte u sledování přímého přenosu z utkání International Champions Cupu, kdy se v USA střetnou věhlasné evropské kluby Real Madrid a Manchester United. Zdraví vás Jaroslav Svoboda, který vás bude utkáním provázet.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.