Rohy: 6:2. Žluté karty: 1:2.
Sparta nakonec již nenašla odpověď na vítěznou branku Milana Palatického, který otevřel skóre v 54. minutě povedenou střelou o břevno Budinského brány. Nakonec tedy vítězí mužstvo, které se víceméně bránilo a nabídnutou šanci využilo ve svůj prospěch.
To je ode mě vše a někdy u dalšího on-line přenosu na shledanou.
90+2
90
Opět se hraje, rozhodčí určitě něco málo nastaví a Sparta však nyní nepřesně zahrála a Valeš s odkopem míče od své brány nebude pospíchat.
89
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Haitl, přichází Tešlár.
89
Probíhá ošetřování Haitla.
87
Ten však nezahráli nejlépe...následně se však opět dostali k centru z pravé strany, kde si ho stopl na prsa jeden hráč Sparty a vyslal na bránu přízemní střelu, Valeš byl připraven a drží tři body pro svůj tým.
87
Sparta po odraženém centru z pravé strany bude zahrávat rohový kop.
85
Do samotného úniku se dostal hráč Jablonce a ten trefuje vybíhajícího brankáře Budinského.
84
Rohový kop pro Spartu, centrovaný míč chytá jistým zákrokem Valeš do svých rukavic.
83
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Cabadaj, přichází Pavlík.
83
Spartě se krátí čas, Jablonec nyní zavezl míč do útoku, ale neohrozil bránu soupeře.
81
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Palatický, přichází Dil.
80
Z rychlého útoku Sparty se domácí dostali ke střele, míč končí mimo bránu.
79
Z rohového kopu již neohrozili bránu soupeře a míč má Sparta.
78
Jablonec se dostal ke střele, zákrok Budinského nebyl zrovna moc jistý, míč se opět dostal k hráči Jablonci, nakonec hráči v zelených dresech vybojovali rohový kop.
77
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Breda, přichází Žemba.
76
Sparta nyní dobře kombinovala na útočné polovině, ale nakonec si opět obrana Jablonce poradila, následně se hráč Sparty dopustil útočného faulu a brankář Valeš bude rozehrávat míč,
76
Žlutou kartu dostává Vácha (AC Sparta Praha).
74
Vatajelu centruje z levé strany, míč chytá Valeš.
72
Spartě se podařilo dostat k brance Valeše, který si připisuje úspěšný zákrok.
71
Faul ze strany Jablonce na polovině hřiště, Sparta zůstane u míče.
70
Centr z levé strany, obránce Jablonce odvrací pryč.
67
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Soukup, přichází Plestil.
67
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Frýdek, přichází Traore.
63
Sparta se po dlouhé době dostala před bránu soupeře avšak centr z pravé strany byl přetažený, následný další centr taktéž neslavil úspěch. Jablonec bude vhazovat.
62
Hráči Jablonce se stále drží své hry a předvádí precizní obrannou hru.
60
Hráči Sparty jsou gólem Jablonce zaskočeni a nyní jejich hra ztratila na přesnosti a tempu.
58
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Špaček, přichází Surmaj.
56
Jablonec vybojoval rohový kop, nakonec musel zasahovat brankář Budinský.
54
Jablonec právě vstřelil branku!
Najednou tu máme otevření skóre a prosazuje se tým, který se po celou dobu bránil. Povedený přízemní centr z pravé strany, míč se odrazil k MILANU PALATICKÉMU, který odrazem o břevno dává první branku v zápase.
53
Pokračujeme v nastoleném trendu prvního poločasu, Sparta drží míč, Jablonec předvádí obranou hru.
52
Přihrávka hráče Sparty směřovala do ofsajdu a hráč Sparty to víceméně tušil a nijak zvlášť za míčem nepospíchal.
51
Standardní situace v podání Sparty nebyla zahraná špatně, ale brankáře Valeše nedokázali ohrozit.
50
Žlutou kartu dostává P. Haitl (FK Jablonec).
49
Útok Sparty zastaven v pokutovém území.
48
Jablonečtí se dostali k centru, avšak obrana Sparty nezazmatkovala a ubránila celou situaci.
47
Sparta zahrávala standardní situaci z levé strany, míč se odrazil od prvního obránce do autu.
46
V nastavené minutě zápasu se již nic nestalo a první poločas končí bezbrankovou remízou. Více ze hry má domácí mužstvo, avšak Jablonec se prezentuje dobrou obrannou hrou. Uvidíme co nám přinese druhý poločas, který započne přibližně v 14:05.
45+1
45
Tempo hry výrazně opadlo s blížícím se koncem prvního poločasu.
44
Frýdkův centr z pravé strany vyráží a posléze chytá Valeš.
43
Sparta drží míč, s kterým kombinuje daleko do brány Valeše.
41
Jablonec se dostal do rychlého protiútoku, finální přihrávka šla do území nikoho a brankář Budinský bude odkopávat od své branky.
40
Střela hráče Sparty končí daleko od levé tyče brány.
38
Sparta se dostala do šance, ale finální přihrávku řešili velmi špatně a brankář Valeš neměl žádný problém míč zpracovat a následně rozehrát.
37
Standardní situaci Sparty chytá pohodovým zákrokem Valeš.
37
Žlutou kartu dostává Munzar (FK Jablonec).
36
Ten si hráči rozehráli na krátko a pohotovou střelu musel řešit svým zákrokem brankář Valeš.
35
Rohový kop pro Spartu Prahu...
34
S tou si obrana bez problémů poradila.
34
Nyní se hráči Sparty provinili faulem a Jablonec bude zahrávat standardní situaci.
32
Po půl hodině je obraz hry stále stejný, žádná vyložená šance a držení míče ve prospěch Sparty.
31
Hráč Sparty to zkusil střelou přímo na bránu, míč končí vedle pravé tyče.
30
Sparta zkusila obranu soupeře překvapit dlouhým míčem za obranu, nakonec si vybojovala standardní situaci.
29
Sparta se s míčem dostala až ke své brance a pokusí se novou útočnou akci začít od brankáře Budinského.
28
Centr na zadní tyč odvrací obránce Jablonce.
27
Sparta Praha vybojovala rohový kop...
26
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Dao, přichází Císařovský.
25
Centr z pravé strany byl přetažený a Jablonec opět svého soupeře vytlačil s míčem až na polovinu hřiště.
24
Až nyní se začalo opět hrát.
22
Hra přerušena, jeden z hráčů Sparty zůstal na útočné polovině ležet. Probíhá ošetřování.
22
Nyní si hráči v útoku nerozuměli a Jablonec bude vhazovat aut.
20
Dvacet minut za námi a sledujeme vyrovnané utkání, kdy více drží míč Sparta, ale Jablonec svou dobrou obrannou hrou nepouští soupeře do vážných šancí. Na první šanci zápasu tak stále čekáme.
19
Hráč Sparty byl tak dlouho okopáván a postrkován, až to rozhodčí zapískal. Standardní situace však již nebyla tak dobrá a hosté vyváží míč na polovinu soupeře.
17
Jeden hráč Jablonec se to pokoušel vzít na sebe, ale předkopl si daleko míč před sebe a obránci Sparty neměli problém ubránit hráče.
16
Jablonečtí svým vysokým presinkem zadělávali soupeři starosti u rohového praporku. Nakonec to hráči v červených dresech vykombinovali a nepustili Jablonec k míči.
14
Nakonec ošetření není potřeba a hra může pokračovat.
13
Hra přerušena,Vatajelu byl v souboji atakován a moc se mu na nohy nechce.
11
Jablonec nyní fauluje a Sparta bude moci rozehrát a něco vymyslet směrem k brance Valeše. Hráči velmi rychle rozehráli, ale rozhodčí přerušuje hru a nutí hráče, aby si rozehráli znovu. Další rozehrávka míče končí za brankovou čarou a Valeš bude rozehrávat míč.
9
Sparta se nyní rychlou kombinací dostala k šestnáctce soupeře. Ale obrana Jablonce je prozatím bezchybná a nepustila hráče v červených dresech ke střele.
7
Jablonec zatlačil Spartu až na jejich polovinu, ale míč drží hráči Sparty. Jablonec předvádí vysoký presink.
5
Sparta drží míč a kombinuje s ním na polovině hřiště, nemohou se dostat přes dobře bránící hráče Jablonce.
3
Centr z rohového kopu skončil před brankou, ale hráč Sparty nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.
2
Po centru z pravé strany hosté odvrací míč na rohový kop...
1
Hráči Sparty Prahy začali zápas s míčem na svých kopačkách, hra uprostřed hřiště.
1

AC Sparta Praha: Budinský – Cabadaj (C), Dao, Frýdek, Havelka, Nový, Holzer, Penc, Špaček, Vácha, Vatejelu.
Náhradníci: Vorel – Traore, Sváta, Surmaj, Pavlík, Palecko, Císařovský

FK Jablonec: Valeš – Breda, Bulíř, Haitl, Houser, Munzar, Novák, Palatický, Skuhravý (C), Soukup, Štěpánek.
Náhradníci: Repáň – Žemba, Vitkovič, Tešlár, Plestil, Dil

Rozhodčí: Babka – Matyš, Opočenský.
Sparta Praha začala jarní část sezóny vítězně, když zvítězila na hřišti Bohemians 1905 1:0. Jediným gólem se o to postaral útočník z Pobřeží slonoviny Youssouf Dao.

Jablonec začal remízou 1:1 s Třincem. Jedinou branku Jablonce vstřelil Milan Palatický.