Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Izrael : Španělsko - 9. října 2017   20:45

Izrael
Izrael
0:1
(0:0)
Španělsko
Španělsko
76' Illarramendi
Izrael
Harush – Keltjens, Ben Chaim I (C), Tibi, Davidzada – Kabha (68. B. Bitton), B. Natcho, Cohen – Atar (75. Benajoun), Hemed, Melikson (55. Ben Chaim).
Amos, Klaiman – Elhamed, Ben Harush, Benajoun, B. Bitton, Einbinder, Elo, Refaelov, Vered, Shechter, Ben Chaim.
Španělsko
Reina – Azpilicueta, Nacho Fernández, Ramos (C) (46. Aspas), Monreal – Illarramendi, Asensio, Busquets – Viera, Aduriz (66. Isco), Pedro (76. Callejón).

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 5:6. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:5.
Je konec! Španělsko nakonec dokázalo zvítězit v dnešním utkání, což znamená, že ve své skupině neucítilo hořkost porážky. Co se týče dnešního zápasu, tam měl práve celek z Pyrenejského poloostrova výrazně navrch. Územní převaha nakonec vedla ke kýžené brance, o kterou se postaral netradiční střelec Asier Illarramendi.
90+3'
90+2'
O vítězi utkání se zdá být rozhodnuto, Španělé kráčí za další svojí výhrou.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Španělé se radovali z druhé branky, radost jim ale překazil praporek pomezního.
89'
Brzy se nám rozběhne nastavený čas a jedna z posledních šancí pro domácí hráče. Dle herního projevu to ale nevypadá, že by se měl dít nějaký zázrak.
85'
Španělé očividně nikam nepospíchají. Balón se pohybuje z kopačky na kopačku, což hostům jednoznačně hraje do karet.
84'
Docela zbytečný faul předvedl Monreal, po jehož zákroku zahrával soupeř standardku. Jeho centr do vápna ale odvrátil Isco.
83'
Po vcelku nenápadném faulu Tomera Hemeda, musel hlavní sudí odpískat nedovolený zákrok. Španělsko pochopitelně nikam nepospíchá.
82'
Klenot bílého baletu už je opět připraven ke vstupu na hrací plochu, mezitím se výkopu chopil znuděný Pepe Reina.
81'
Nějaké zdravotní problémy má Asensio, ke kterému už přispěchal také lékařský personál. Nicméně to nevypadá na nic vážnějšího.
80'
Míč si na značku postavil tradiční exekutor Natcho, který nasměroval balón do nebezpečného prostoru. V šestnáctce ale nakonec zvítězili obránci Španělska.
79'
Včas u míče byl bek londýnské Chelsea Azpilicueta, který raději odkopl hrací předmět do bezpečí. Izrael bude zahrávat roh.
78'
Na řadě jsou tak domácí fotbalisté, kteří mají stále více než deset minut. Pakliže by Izrael chtěl srovnat, bude muse výrazně přidat.
77'
Španělé se tak dočkali dlouho kýžené branky. Úvodní branka ze strany hostů padla z tak trochu nečekané záležitosti – střela z větší vzdálenosti.
76'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Tak to byla fotbalová paráda! Hosté zahrávali rohový kop, po kterém se míč odrazil k ASIERU ILLARRAMENDIMU, který parádní ránou nedal Harushovi sebemenší šanci.
76'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Pedro, přichází José María Callejón.
76'
Parádní dělovku vypustil Asensio, který zkoušel vypálit první. Nepřipravená střela logicky neměla sebemenší šanci na úspěch.
75'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Eliran Atar, přichází Yossi Benajoun.
75'
Izraelští hráči to zkusili z následného kontru. Ben Chaim měl na pravém křídle spoustu času na centr, který poslal pouze na hlavu Nacha.
74'
K exekuci přímého kopu se postavil Isco, jehož technická střela pouze narazila do dobře postavené čtyčlenné zdi.
73'
Časomíra se nám dostala do závěrečné dvacetiminutovky, na úvodní branku stále čekáme. Španělsko poslední minuty vydatně svírá svého protivníka.
68'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Marwan Kabha, přichází Ben Bitton.
67'
Parádním projektil se blýskl záložník Viera, který se s níčim nerozpakoval a udeřil do balónu. Výsledkem je polovysoká střela kousek vedle tyče.
66'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Aritz Aduriz, přichází Isco.
65'
Adurizi, Adurizi. Basický útočník nyní spálil velkou šanci, když nedokázal dopravit skákající balón z bezprostřední vzdálenosti za Harushe.
64'
Busquets opět ukázal záblesk své geniality, když servíroval náramný pas na Asensia. Celou akci pokazil zdvižený praporek pomezního.
63'
Asensio se chopil rozehrávky dalšího rohu. Míč se po krátkém signálu dostal zpět na kopačku talentovaného záložníka, který svůj následný centr otřel o záda Keltjense.
62'
Ve druhém dějství stále čekáme na něco nebezpečného. Španělsko stále tápe při pokusech dostat se do jakéhokoliv zakončení.
61'
Izrael je pod velkým tlakem. Umocnil to také nedovolený zákrok Kabhy, po jehož faulu přisoudil hlavní rozhodčí míč opět hráčům z Pyrenejského poloostrova.
60'
Rozehrávka se nyní snášela do velmi nebezpečného prostoru, kde byl připravený roj hráčů v modrém. Busquets se k zakončení nedostal.
59'
Ani tentokráte se Aduriz nedostal k hlavičce, neboť na poslední chvíli zasáhl jeden z obránců. Je tu další roh pro Španěly.
58'
Pedro svojí aktivitou vybojoval roh pro svůj celek. Ten zahrával Asensio, který mířil k přední tyči. V tomto prostoru byl jako první Ben Haim, jenž míč odvrátil do zámezí.
57'
Také Viera si zkusil centr do šestnáctky, nicméně ani tentokráte se míč nedostal k Adurizovi. Harush mohl zůstat ledově klidným.
56'
Asensio zahrával standardní situaci z pravé strany. Nadýchaný bochánek mířil k malému vápnu, kde míč odvrátil tuším, že Cohen.
55'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Maor Melikson, přichází Tal Ben Chaim.
54'
Španělsko začíná hýřit aktivitou. Hosté to pro změnu zkusili po levé straně, kde obdržel přihrávku do běhu Asensio. Velmi dobře zapracoval Keljtens, jenž stačil zasáhnout míč.
53'
Busquets přenesl hru na Pedra, který udělal pár rychlých kroků k hranici šestnáctky a poté vyslal centr. Míč z jeho kopačky se stočil ven ze hřiště.
52'
To bylo sympatické. Hemed si seběhl do šestnáctky na prudkou přihrávku, kterou zakončoval hodně vedle tyče. Reina bude vykopávat.
52'
Žlutou kartu dostává Ofir Davidzada (Izrael).
51'
Aspas málem vystihl rozehrávku soupeře, míč stačil zasáhnout jen špičkou kopačky a poté se balón odrazil zpět k Tibimu.
50'
Úvod druhého poločasu se nese v opatrném duchu. Ani jedno z mužstev se nepouští do ničeho vážného, naopak je k vidění spoustu přihrávek.
49'
Hosté už opět mají míč pod svými křídly a okamžitě si s ním pohrávají na své polovině. Izrael vyčkává na ztrátu míče.
48'
Hned v úvodu druhého dějství dostal tvrdě naloženo Monreal, kterého v souboji nešetrně fauloval Hemed. Španělsko bude rozehrávat ze své poloviny.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, úvodní slovo si vzali tentokráte domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Sergio Ramos, přichází Iago Aspas.
46'
V prvním poločase jsme žádnou branku neviděli, nicméně jednoznačně navrch měli Španělé. Ti měli velkou územní převahu, ze které si ale nedokázali těžit velké příležitosti. O tu největší se nejspíše postaral hostujcíí Aduriz, jehož sólovo Harush svěle pokryl.
45'
44'
Aduriz selhal v obrovské šanci! Španělé přispěchali s rychlým kontrem, po kterém Pedro přihrával na úplně osamoceného Adurize. Ten tváří v tvář brankáři selhal.
43'
V ochozech to pouze zahučelo. Technicky výborně vybavený Natcho si přichystal střelu z hranice šestnáctky. Projektil z jeho nártu minul šibenici o půl metru.
42'
Do ničeho vážnějšího se ale nepouští, Španělé zatím velmi dobře pokrývají skulinky.
41'
Poslední minuty nenabízejí nic pohledného, k vidění jsou spíše přihrávky ve středu hrací plochy. Izrael se nyní zmocnil hracího předmětu.
40'
Další ojedinělé zakončení. Hemed dokázal procedit balón na Cohena, který dnes pálil snad už potřetí. Ani v tomto případě se nejednalo o nic nebezpečného.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
38'
Hezká akce nakonec vyústila v centr do pokutového území, kde se ale v tu dobu nepohyboval žádný hráč v bílém kompletu.
37'
Pedro spěchal po zisku míče na druhou stranu, čistým způsobem si ale se španělským křídelníkem poradil Keltjens, který ho odstavil tělem.
36'
Jako bych to snad zakřikl! Balón se totiž dostal na kopačku Ramose, který střílel zhruba ze třiceti metrů. Parádní ránu musel konečky prstů vyrazit Harush.
35'
Stále to samé. Hosté si stále pouze přihrávají, neboť žádný z hráčů se nechce pustit do ničeho většího.
34'
Máme za sebou více než půl hodinu utkání, na úvodní branku tohoto klání stále čekáme. Španělé sice okupují útočnou polovinu, domácí je ale nepouští k ničemu vážnějšímu.
29'
Tak konečně něco. Ramos srazil centr pouze k Cohenovi, který se okamžitě opřel do míče. Výsledkem je hodně nezdařená střela.
28'
Po Monrealově zblokované střele se míč dostal na hlavu naběhnuvšího Adurize, který zkoušel přelobovat Harushe. Hlavičce dal ale příliš málo razance.
27'
Izrael se už slušnou dávku času nepodíval na útočnou polovinu. Na hřišti to začíná vypadat jako bitva kočky s myší.
26'
K pokutovému území zavítal také Ramos, který se v obraně zřejmě nudil. Hostující kapitán zkoušel centrem najít Adurize, ten měl k míči o něco daleko.
25'
Slušná pasáž hostů. Nejdříve pohotově pálil Pedro, míč se odrazil na kopačku Viery, který pro změnu pálil hruba půl metru nad horní konstrukci.
24'
Španělsko si vybojovalo úvodní roh utkání. K rozehrávce se postavil aktivní Asensio, který centr poslal přesně na hlavu jednoho z protivníků.
23'
Asensio si dělal na levém křídle prostor k centru. V pokutovém území si na vysoký balón naskakoval Pedro, před kterým stihl zasáhnout Ben Haim.
22'
K hodně nepovedenému zakončení se dostal domácí Cohen, který střílel po autovém vhazování z první. Jeho střela vystoupala hodně vysoko nad Reinovu svatyni.
21'
Na hřišti se neděje nic nového, stále sledujeme poměrne jednoznačnou podívanou. Španělsko má jasnou územní převahu, která zatím nevede k ničemu nebezpečnému.
16'
Busquets získal balón a ihned se ho pokusil přenést na Asensia. Klenot Realu Madrid se natahoval, jak jen mohl, jenomže na balón stejně nedosáhl.
15'
Hezký ťukec také na druhé straně. Španělé se dostali až do šestnáctky, kde Asensio přihrál osamocenému Monrealovi. Prudká přihrávka pod sebe trefila pouze kopačku protihráče.
14'
To je velká škoda. Domácí celek podnikl rychlý kontr, který táhl Hemed. Hrotový útočník celou akci zazdil nepřesnou přihrávku na Atara.
13'
Zničehonic putovala kolmice za obranu na Meliksona, který měl k míči přeci jenom daleko. Reina si klidným krokem seběhl pro skákávý balón.
12'
Domácí hráči se po delší době opět dostali k míči a nyní s ním kombinují u půlící čáry. Španělé mezitím velmi dobře napadají rozehrávku.
11'
Hodně důrazně vletěl do souboje hostující kapitán Ramos, jenž při hlavičce smetl k zemi Atara. Hlavní sudí ale nechává pokračovat ve hře.
10'
Busquets přenesl těžiště hry na levou stranu na Monreala, který hrací předmět okamžitě vrátil na kopačku Illarramendiho.
9'
Konečně také první kloudná akce na domácí straně. Davidzada se z levého křídla prodral k nebezpečnému centru, který pouze proletěl šestnáctkou.
8'
Rychlá kombinace Španělů putovala na nohu Viery, který se okamžitě pokusil vysunout Pedra. Míč byl příliš dlouhý, Harush byl u něj jako první.
7'
Poměrně drtivý tlak hostů je u konce, Azpilicueta totiž faulova při pokusu o zisk míče. Izrael bude rozehrávat ze své poloviny.
6'
Na hrací ploše se ocitl Viera, který byl po přechodu přes půlící čáru poslán k zemi. Španělsko okamžitě rozehrálo nabízenou standardku.
5'
První střelecký pokus vyprodukoval talentovaný Asensio, který se rozhodl vypálit zhruba z pětadvaceti metrů. Harush musel projektil vyrazit do strany.
4'
Po více než dvou minutách se s míčem seznámil také Izrael, bylo to ale na krátký časový úsek. Illarramendi skvěle obral soupeře o míč.
3'
Hosté začali hrát svojí obvyklou hru. Tedy krátké přihrávky na malém prostoru, což je zatím posunulo pouze za středový kruh.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzal favorit z Pyrenejského poloostrova.
1'

Izrael: Harush – Keltjens, Ben Chaim I (C), Tibi, Davidzada – Kabha, B. Natcho, Cohen – Atar, Hemed, Melikson.
Náhradníci: Amos, Klaiman – Elhamed, Ben Harush, Benajoun, B. Bitton, Einbinder, Elo, Refaelov, Vered, Shechter.

Španělsko: Reina – Azpilicueta, Nacho Fernández, Ramos (C), Monreal – Illarramendi, Asensio, Busquets – Viera, Aduriz, Pedro.
Náhradníci: Arrizabalaga, de Gea – Bartra, Isco, Alba, Aspas, Callejón, Koke, Odriozola Arzallus, Rodrigo, Saúl Ñíguez..
Španělsko

Fotbalisté Španělska postoupili na mistrovství světa. Především to zapříčinila překvapivá remíza Itálie s Makedonií, čímž si celej z Pyrenejského poloostrova upevnil první pozici. Španělsko se může spolehát na velmí dobrou defenzívu, která doposud kapitovala pouze ve třech případech. Zajímavý je i pohled na vstřelené branky, jenž doposud čítá pětatřicet úspěšných zásahů.
Izrael

Fotbalisté Izraelu zakončí svoje skupinové putování na třetím a nebo čtvrtém místě. Na druhou Itálii totiž ztrácí propastných osm bodů, a jelikož zbývá už jen poslední kolo, o postupujících je již rozhodnuto. Izrael v minulém kole konečně přetrhl sérii několika porážek, když na půdě Lichtenštejnska zvítězil těsně 1:0. Domácí celek dnešního utkání se opírá o střelecké služby Tomera Hemeda, který se postaral o tři góly z deseti možných.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Hráči se nám opět shromáždili na reprezentačním srazu, což znamená jediné – kvalifikace mistrovství světa. My budeme společně sledovat souboj mezi Izraelem a Španělskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.