MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Hr. Králové - 24. října 2017   18:00

Teplice
Teplice
57' Vaněček  • 90+1' Vondrášek
2:3
(0:1)
Hr. Králové
Hr. Králové
30' Súkenník   • 54' Miker   • 59' Shejbal
Teplice
Diviš – Krob, Jeřábek, Král, Vondrášek – Kučera, Soungole – Urma (68. Šup), Suchan (46. Trubač), Vošahlík (55. Vaněček) – Červenka.
Šeda, Žitný, Ljevakovič, Šup, Trubač, Vaněček, Hyčka.
M. Matějček – V. Melichar, M. Fišer
AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice
1 123 diváků
Hr. Králové
Lindr – Trávníček, Nosek, Bederka, Mudra – Shejbal (73. Pajer), Súkenník, Zorvan, Jirsák, Krátký (85. Martan) – Miker (70. Šípek).
Vízek, Pajer, Knejzlík, Martan, Šípek, Pázler.

Teplice překvapivě padly doma s Hradcem Králové 2:3 a v MOL Cupu pro letošek končí. Domácí měli hodně vlažný začátek a Hradec se postupem času rozehrál k velmi dobrému výkonu. Hosté vedli už 2:0 a 3:1, Teplice pokaždé už jen snižovaly skóre.
90+3'
90+3'
Od Vaněčka se odrazil míč do autu.
90+1'
Mezitím hodil sebou na zem hostující Šípek a hra zase musí stát a dochází k ošetřování.
90+1'
Teplice právě vstřelily branku!
Dramatizace utkání na závěr, TOMÁŠ VONDRÁŠEK se kousek od brankové čáry dostal k dorážce a nekrytý poslal míč do sítě – 2:3.
90'
Rozhodčí nastavuje zápas o tři minuty.
90'
Máme tu ošetřování jednoho z hradeckých obránců, konkrétně Trávníčka, a zápas spěje mezitím ke svému konci.
89'
Vondrášek se prokličkoval přes několik hostujících hráčů a pak z hranice vápna poslal míč vedle branky.
87'
Další obléhání hradecké branky ze strany domácích, Hradec se stále a zatím úspěšně brání.
86'
Ve vápně se odrazil míč k Šupovi, jenž pohotově pálil, ale doprostřed branky, kde stál gólman Lindr.
86'
Teplice tlačí, Hradec už vyloženě pouze odkopává míče. A tlačí také čas.
85'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Krátký, přichází Martan.
85'
Vaněček v útoku fauloval Trávníčka a Teplice o míč přišly.
84'
Další přízemní centr do vápna Hradce, hosté se opět ubránili.
83'
Kučerův centr do vápna Hradce sklepával Červenka, jenže neměl u sebe protihráče a hosté odkopli balon do zámezí.
82'
Žlutou kartu dostává Kučera (FK Teplice).
81'
Kučera vybojoval další roh pro Teplice.
80'
Na přízemní centr Kroba Vaněček před brankou těsně ve skluzu nedosáhl!
79'
Velký závar ve vápně Hradce, byly tam nějaké dorážky, domácí pak reklamovali ruku hradeckého obránce, ale vše hosté přežili.
78'
Vondrášek odrazem přes Trávníčka vybojoval roh pro domácí.
77'
Červenka postupoval s míčem, ale přes přesilu hradeckých zadáků se nedostal. Ti pak míč zase odkopli co nejdále.
76'
Vondráškův centr letěl na Červenku, který se ale k míč nedostal. Hradec pak odkopl míč do bezpečí.
75'
Teplický zmar podtrhl Vaněček, když se Teplice hnaly v sedmi lidech do útoku a domácí hráč pak nepřesně přihrál protihráči a rázem Hradec mohl jít do otevřené obrany.
74'
Lehký závar po trestném kopu směřujícím do vápna Teplic. Míč si ale vzal nakonec do rukavic gólman Diviš.
73'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Shejbal, přichází Pajer.
72'
Teplice tlačí do útoku, ale šance si nevytváří a z hranice vápna hosté z Hradce vše odkopávají.
70'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Miker, přichází Šípek.
68'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Urma, přichází Šup.
67'
Centr Urmy skončil za brankou v patnácté řadě. Od domácích to je čím dále horší.
66'
Vondrášek pronikl na kraj vápna, ale pak jeho centru přeletěl hlavu skákajícího Červenky.
65'
Dalekonosný nákop zachytil Lindr do rukavic.
64'
Míč od rohového praporku přeletěl vápno, pak si dělal prostor Červenka, ale záhy o míč přišel.
63'
Rohový kop pro Teplice.
61'
Na centr Vondráška nedosáhl Urma, míč proletěl ještě před vápnem.
60'
Teď si dělal prostor ve vápně Červenka, ale pak nepřesně přihrál. Dnes jsem ho viděl s míčem poprvé.
59'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Rychlý kontr Hradce skončil výstavní ránou JANA SHEJBALA pod břevno. Gólman Diviš byl zcela bez šance – 1:3.
57'
Střídající DAVID VANĚČEK si naskočil na centr a před gólmanem usměrnil míč ke vzdálenější tyči – 1:2.
57'
Centr Shejbala zastavil gólman Diviš v rukavicích.
56'
Od Teplic je to dnes hodně špatné. V sobotu proti Karviné stál na trávníku trochu jiný tým. Hradec úplně v klidu vede 2:0 a ani se zatím moc nenadřel.
55'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vošahlík, přichází Vaněček.
55'
Vondrášek pro Teplice vybojoval alespoň roh.
54'
Mezi stopery propadl míč, který zachytil JIŘÍ MIKER a sám před gólmanem už uklidil míč k tyči – 0:2.
52'
Teplicím se stále nedaří dostat přes dobře organizovanou teplickou obranu.
51'
Střelu z úhlu hradecký gólman Lindr zastavil.
50'
Teplice se tlačí do útoku, ale stále se jim nedaří proniknout do vyložené šance.
49'
Dnešní utkání sleduje 1 123 diváků.
48'
Do teplického vápna pronikal Zorvan, ale Alex Král jej ubránil.
46'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Suchan, přichází Trubač.
46'
Máme za sebou první poločas a Hradec Králové vede překvapivě 1:0. Trefil se v 30. minutě Igor Súkenník. Od domácích je to dnes hodně vlažné, naopak Votroci hýří aktivitou a měli i další vyložené šance.
45'
44'
Míč ve vápně propadl k Urmovi, ale ten zblízka, byť z úhlu, napálil míč vysoko nad bránu.
43'
Hradec se zatáhl do obrany a Teplice kombinují s míčem, zatím na polovině hřiště.
42'
Teplice opět dobývají hradeckou branku, ale stále to není úplně ono. Na vážné domácí šance čekáme.
40'
Hradec působí živějším dojmem a v klidu drží výsledek.
39'
Naopak Hradec rychle zakombinoval a najednou se hosté dostali do domácího vápna, míč se pak zblízka dostal ke Krátkému přes Sukenníka, jenž dostal přihrávku od Mikera a z jasné pozice napálil gólmana Diviše.
38'
Teplice zvýšily aktivitu, ale stále se nemohou dostat do žádné větší útočné akce.
37'
Na polovině hřiště se od Zorvana odrazil míč do autu.
36'
Lindr promáchl centr směřující do vápna, ale přidržel v souboji Urmu, a tak ani ten na míč nedosáhl.
35'
Centr Kroba do vápna se od Urmy odrazil do zámezí. Lindr bude vykopávat.
33'
Od Teplic to zatím není vůbec dobré. Aktivity by mohlo být více, v předfinální fázi chybí přesnost, a tak se Hradec celkem v klidu brání a ještě přechází do rychlých protiútoků.
32'
Teď budou kopat roh Teplice.
31'
Hradec ožil, kopal rohový kop, teď vhazoval a Teplice pouze odkopávají balony.
30'
Po bramborače z obou stran ve středu hřiště se Hradec dostal k provedení rychlého útoku a nakonec přízemní centr Mudry našel IGORA SÚKENNÍKA, jenž pohotově uklidil míč k tyči – 0:1.
27'
Teplice drží míč, ale je to takové platonické, Hradec v klidu vykrývá prostory.
25'
Zatím sledujeme vyrovnaný zápas a není znát, že Hradec hraje o soutěž níže ve srovnání s Teplicemi.
24'
K hranici vápna se dostal Shejbal, nakonec provedl otočku a pak nepřesně odcentroval za branku Teplic.
23'
Další rohový kop Teplic, Hradec se ale znovu dokázal ubránit. Teď už bude Lindr vykopávat od branky.
22'
Krobův nákop od rohového praporku ale skončil v rukavicích gólmana Lindra.
21'
Na druhé straně budou Teplice zahrávat rohový kop.
20'
Teď naopak se dostal do brejku Krátký, hostující hráč se pak k míči po ztrátě znovu dostal, ale jeho centr byl nepřesný.
19'
Teplice teď mají územní převahu, ale nějak se jim nedaří Hradec zatlačit.
17'
Nebezpečný roh Zorvana Teplice přežily a hned odkoply míč na půlící čáru.
16'
K vápnu Teplic postupoval Krátký, ale následně vystřelil, avšak pouze do bránícího Jeřábka, od nějž skončil míč na rohu.
15'
Teď centr do teplického vápna patičkou odvrátil Vošahlík.
14'
Teplický útok přerušil útočným faulem Vošahlík.
13'
Do vápna mířil centr na Urmu, ale před ním zvedl balon obránce Votroků.
12'
Centr směřující do teplického vápna odhlavičkoval Krob.
11'
Teplice jsou opět na míči, kombinují na útočné polovině hřiště.
10'
První rohový kop pro Hradec. Hráči se postěhují do vápna.
9'
Poprvé zahrozil i Hradec. Na centr do vápna skákal hlavičkou osamocený Krátký, na míč ale nedosáhl.
7'
Urma se proboural do vápna a hledal Vošahlíka, ten zblízka neprocpal míč přes gólmana Lindra.
6'
Přihrávku Kroba vystihl Trávníček a odehrál míč do autu.
5'
A vzápětí hned druhý roh v dnešním utkání.
4'
Krob mířil pod břevno a gólman Lindr vytáhl míč na brankovou konstrukci! Gólová šance. Teplice ještě budou kopat roh.
3'
Faul na Vošahlíka byl naprosto jasný a Teplice budou kopat standardku téměř z hranice vápna.
2'
Teplice drží míč ve středu pole, zatím bez ohrožení branky soupeře.
1'

FK Teplice: Diviš – Krob, Jeřábek, Král, Vondrášek – Kučera, Soungole – Urma, Suchan, Vošahlík – Červenka.
Náhradníci: Šeda, Žitný, Ljevakovič, Šup, Trubač, Vaněček, Hyčka.

FC Hradec Králové: Lindr – Trávníček, Nosek, Bederka, Mudra – Shejbal, Súkenník, Zorvan, Jirsák, Krátký – Miker.
Náhradníci: Vízek, Pajer, Knejzlík, Martan, Šípek, Pázler.
FK TEPLICE

Teplice o víkendu porazily v prvoligovém duelu Karvinou 1:0, když čtyři minuty před koncem utkání rozhodl v jejich prospěch útočník David Vaněček. Severočeši si tak upevnili osmé místo v tabulce.

Nyní tak mohou jít v klidu do pohárovému utkání s Hradcem Králové a představitelé Teplic už předen říkali, že MOL Cupu dávají velkou prioritu a hodlají v něm přezimovat, a tedy jednoznačně postoupit do jarního čtvrtfinále.

Stále visí otazník nad startem záložníka Martina Filla, který přes soubojem s Karvinou onemocněl. V Hradci Králové dříve působil teplický střelec David Vaněček.

Teplice v letošní cestě pohárem přešlo přes třetiligový Vltavín (3:2) a naposledy druholigové Táborsko (4:3).

FC HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec vloni sestoupil z první ligy, ale letos se mu ve druhé lize úplně nedaří podle představ. V tabulce se Východočeši nacházejí až na 8. místě. Votroci dokonce ve FNL už pět zápasů v řadě nevyhráli a naposledy dokonce prohráli se Sokolovem.

„Na utkání se těším. Budu zase po delší době v mistrovském klání mezi třemi tyčemi. Čeká nás silný soupeř a na krásném stadionu, takže o to větší máme motivaci. V našem postavení můžeme v Teplicích jenom získat a svým výkonem se budeme chtít odrazit k lepším výkonům," říká na webu Hradce Jiří Lindr.

Hradec vyřadil v poháru už tři soupeře. Červený Kostelec 7:1, Velvary 1:0 a HFK Olomouc 8:1.