MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Turnov : Ústí - 8. srpna 2017   17:00

1:3
(1:1)
Ústí
Ústí
25' Kacafírek   • 63' Výborný   • 66' Matějka
Turnov
Hyka – Kordík, Šimek, Havel, Benek, Beníšek, Houžvička, Papoušek, Cigánek, Petrlák, Novotný(C).
Drahovzal, Svoboda, Veber, Dlouhý, Horák, Majer
P. Franěk – J. Kříž, M. Vitner
Aréna Turnov
449 diváků
Ústí
Tvrdoň – Hudec, Pimpara (C), Zoubek, Procházka, Miskovič, Gilian, Výborný, Šnirc, Jindráček, Kacafírek.
Kotěra – Pilík, Leibl, Zeman, Kunc, Matějka.

90'
87'
Střídání v týmu FK Turnov: ze hřiště odchází Papoušek, přichází Veber.
85'
Domácí Aleš Benek v jasné šanci zblízka nedostal míč za gólmana Tvrdoně.
83'
Pilík zamířil do tyče!
78'
Domácí Petrlák pálil z dálky, gólman Ústí musel míč v letu vyrazit.
75'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Procházka, přichází Kunc.
72'
Petr Papoušek v dobré pozici pálil do gólmana.
70'
Střídání v týmu FK Turnov: ze hřiště odchází Cigánek, přichází Dlouhý.
70'
Turnovu docházejí síly, ale úvod druhé půle patřil domácím, kteří promarnili své šance.
66'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Do úniku se dostal LUKÁŠ MATĚJKA, který proměnil svou šanci.
65'
Záhy mohl navýšit skóre Pavel Pilík, který parádně střílel z hranice vápna.
63'
Skóre obrací na stranu Army po skrumáži PETR VÝBORNÝ.
60'
Dnešní utkání sleduje 449 diváků.
58'
Poslední minuty patřily Turnovu, nejprve střílel Petrlák, záhy se ocitl v šanci Papoušek.
57'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Procházka, přichází Pilík.
57'
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Kacafírek, přichází Matějka.
57'
Střídání v týmu FK Turnov: ze hřiště odchází Houžvička, přichází Horák.
49'
A hned další roh pro Turnov.
48'
Turnov kopal záhy hned dva rohy po sobě, ale Ústí se ubránilo.
46'
45'
43'
Turnov právě vstřelil branku!
Skutečně hraje Turnov pouze divizi? ALEŠ BENEK nyní napřáhl z dobrých třiceti metrů a svou bombu umístil přesně pod břevno. Je srovnáno.
40'
Doprostřed branky mířil domácí Papoušek.
36'
Sledujeme vyrovnanou hru z obou stran. Turnov se snaží o vyrovnání.
28'
Nejprve domácí Petrlák trefil tyč a záhy znovu pálil Cigánek. Gólman Ústí vytěsnil míč na roh.
25'
Po skvělé individuální akci Procházky a přesném centru zakončil pohotově ŠTĚPÁN KACAFÍREK hlavou do sítě.
25'
Ústí se dostává do tempa a začíná tvořit hru.
20'
Po dobré šanci bude kopat roh i Ústí.
19'
Druhý rohový kop pro Turnov.
17'
Miskovič (UNL) dostal také žlutou kartu.
16'
Papoušek z trestného kopu mířil do gólmana.
15'
Bohumil Hudec (UNL) dostal za faul před vápnem žlutou kartu.
13'
Turnov se dostal k další střele a ukazuje se, že se ústeckého soupeře nebojí.
11'
Rohový kop pro Turnov.
10'
Úvodní minuty zápasu jsou značně vyrovnané.
9'
Zblokovaná střela hostujícího Jindráčka.
5'
Turnov se po standardní situaci dostal k tvrdé střele, která mířila jen těsně vedle branky.
2'
V úvodu zápasu se míč pohybuje ve středu pole.
1'

FK Turnov: Hyka – Kordík, Šimek, Havel, Benek, Benisek, Houzvicka, Papoušek, Cigánek, Petrlak, Novotný (C)
Náhradníci: Drahovzal, Svoboda, Veber, Dlouhý, Horák, Majer

FK Ústí nad Labem: Tvrdon – Hudec, Pimpara (C), Zoubek, Procházka, Miskovic, Gilian, Výborný, Snirc, Jindracek, Kacafirek
Náhradníci: Pilík, Leibl, Zeman, Kunc, Matějka, Kotera.
Turnov je účastníkem Divize skupiny C. Soupeř druholigové ústecké Army v cestě do 2. kola MOC Cupu vyřadil už dva soupeře. Nejprve v předkole Nový Bor po výsledku 5:1 a v 1. kole přetlačil Benátky nad Jizerou 3:2. To Ústí si poradilo s Vykáni 4:0.

Turnovu ještě ligová soutěž nezačala, divize startuje až po pohárovém souboji s Armou.

„Pokud sečtu tréninky se zápasy, tak na hřišti jsme byli v týdnu celkem pětkrát, takže natrénováno určitě máme. Bohužel drobné zdravotní problémy postihly Štěpána Havla, v poháru se v Novém Boru zranil brankář Majer, proto jsme přípravu absolvovali prakticky jenom s jedním. V každém případě jsme hráli s kvalitními soupeři, kteří nás dostatečně prověřili,“ řekl trenér Turnova na webu turnovskovakci.cz Josef Petřík.

Ústí nad Labem vstoupilo do druhé ligy remízou ve Vítkovicích a výhrou doma nad Sokolovem. Už v pátek pak fotbalisty Ústí čeká šlágr s favorizovanou Opavou.

Podle ústeckého kouče Jiřího Skály by měli do souboje s Turnovem naskočit hráči širšího kádru doplněni o dorostence. Ústí je v zápase favoritem, ale známé fotbalové klišé říká, že v jednom pohárovém zápase se může stát cokoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.