Máme to za sebou, Zlín je zřejmě v MSFL zachráněn. Dnes měl v první půli štěstí, že se dostal do tak výrazného vedení, každopádně to k fotbalu patří. Gólově bohatý zápas je za námi, mějte se pěkně a někdy na počtenou!
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 2:8.
90+1
82
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Krčál, přichází Smejkal.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází M. Mlýnek, přichází Vičánek.
82
82
Žlutou kartu dostává Krčál (FC Velké Meziříčí).
77
Žlutou kartu dostává Bouček (FC Velké Meziříčí).
Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).
77
76
Už to málem bylo o čtyři branky, tentokráte ale Velké Meziříčí zachránil ofsajd.
75
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Stuchlík, přichází Tkadlec.
75
Zlín právě vstřelil branku!
Fastav ale žádnou komplikaci nedopustí. Respektive obrana hostů mu byla velmi nápomocna, a to když parádního "námazu" využil ke své druhé trefě v utkání ŠIMON CHWASZCZ. 4-1!
67
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Hosté se přeci jenom dočkávají gólu a vykřesávají malou naději! Míč, jenž proletěl celé vápno, se nakonec dostal k ROBINU DEMETEROVI, který poslal balón do sítě. 3-1!
65
Tomáš Masař mohl přidat svou druhou branku v utkání, zblízka ale v tutové šanci napálil míč pouze do gólmana hostů.
62
Žlutou kartu dostává Pokorný (FC Velké Meziříčí).
58
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Liška, přichází Krčál.
55
Druhá půle zatím není nikterak atraktivní, domácí mají nahráno...
54
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází V. Mlýnek, přichází Petřík.
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Berka, přichází Svoboda.
54
46
Skóre a statistiky jsou po první půli naprosto rozdílné. Za což to hosté mají více míč a v rohových kopech je diametrální rozdíl, domácí zase díky dobrým útočným výpadům a stoprocentní střelecké úspěšnosti vede po poločase 3:0.
Střely na bránu: 3:2
Střely mimo: 2:1
Držení míče: 39%:61%
Rohové kopy: 0:5
45+1
33
Tak to je kruté pro Velmez. Ten místo snížení dostává třetí gól, a to když domácí po obranném rohovém kopu přetlačili soupeře na půlce, načež se jistou střelou k tyči prosadil ŠIMON CHWASZCZ. 3-0!
32
Hosté nyní zvýšili aktivitu a kopou již třetí rohový kop v řadě. Snížení ale zatím nepřichází...
25
Třetí gól Zlína mohl přidat Martin Mlýnek, zblízka ale branku těsně přestřelil.
20
Druhá střela na branku a je zde vedení Ševců 2-0! Chuť po neproměněné penaltě si spravuje kapitán Fastavu MARTIN BLANAŘ, který předvedl parádní individuální sólo, kdy nejprve obelstil dva protihráče, načež mu ani gólman Velkého Meziříčí nedokázal zabránit ve skórování.
13
A Fastav jde do vedení. Kapitán domácích Martin Blanař pokutový kop sice neproměnil, každopádně na dorážku TOMÁŠE MASAŘE už byl brankář Kruba krátký. 1-0!
13
Blanař (FC Fastav Zlín B) neproměňuje pokutový kop.
12
Jenomže pozor, uběhly sotva dvě minuty a je nařízena penalta pro Zlín!
10
Úvodních deset minut hry žádnou větší šanci nenabídlo, diváci ve Spytihěvi si tak na úvodní branku zápasu musejí nadále počkat.
1

FC Fastav Zlín B: J. Dostál – Michálek, Tkadlec, Stuchlík, Blanař, Žůrek, V. Mlýnek, Chwaszcz, Vašulka, Masař, M. Mlýnek
Náhradníci: Lebánek – Pavlík, Tkadlec, Petřík, Vičánek

FC Velké Meziříčí: Kruba – Šimáček, Liška, Bouček, Šuta, Smejkal, Pokorný, Demeter, Berka, Mucha, Minařík
Náhradníci: Čermák – Svoboda, Smejkal, Krčál

Rozhodčí: Dudek – Mikeska, Mankovecký.
Dobré odpoledne vážení čtenáři!

Máme před sebou utkání mezi Zlínem B a Velkým Meziříčím. Za což to hosté mají před sebou poslední utkání sezóny a vyhřívají se v poklidu na šestém místě, Ševci mají před sebou boj o záchranu. Ze 12. pozice mají náskok na sestupující patnáctý HFK Olomouc pouze jeden bod, který stejně jako Zlín, Líšeň a Třebíč mají před sebou ještě dvě utkání. Čeká nás tak velmi zajímavá koncovka letošního ročníku MSFL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.