MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Hodonín - 2. června 2018   17:00

Hlučín
Hlučín
13' Málek  • 54' Foltýn
2:2
(1:1)
Hodonín
Hodonín
32' Šturma   • 79' Gabčo
Hlučín
Kolenko – Štefek, Hudeczek, Bialek, Žižka (K) – Foltýn, Málek – Ságner (83. Jančík), Kraut (35. Heiník), Fojtík – De Carvalho (18. Dostál)
Kodeš – Massaniec, Heiník, Krejčí, Dostál, Jančík
Dorušák Petr – Páral Roman, Macrineanu Jiří
Městský fotbalový stadion
147 diváků
Hodonín
Lupač – Mareš, Paděra (K), Žák (77. Gabčo), Novotný, Šturma, Dekleva, Opina (65. Dovhanyuk), Fojtík, Cvijović, Sasín (88. Kyselka)
Petráš – Kyselka, Gabčo, Dovhanyuk

Skončilo utkání MSFL, ve kterém si domácí FC Hlučín rozdělil body s týmem FK Hodonín za remízu 2:2. I ve druhém poločase jsme viděli na každé straně po jedné brance. Nejprve se trefil v 54 minutě Foltýn, který si naběhl na centr Málka a v zakončení se nemýlil. Deset minut před koncem dokázal vyrovnat střídající Gabčo a rozhodl tak o tom, že se body rozdělí. Domácí jsou tak dvě kola před koncem na pátém místě tabulky, Hodonínu patří momentálně devátá příčka.
90'
90'
Přetažený centr a míč končí v zámezí.
90'
Standartní situace pro hostující tým.
89'
Nepřesnosi na obou stranách hřiště a zápas se chýlí ke konci.
88'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Kyselka.
88'
Hosté se ubránili a chystají střídání.
87'
Hlučín se ale dostal do protiútoku a vybojoval rohový kop.
86'
Hodonín se nyní drží na útočné polovině.
85'
Foltýn stáhl soupeře k zemi a i tady vidíme žlutou kartu.
83'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ságner, přichází Jančík.
83'
Mareš zastavil unikajícího Ságnera a nemohlo přijít nic jiného než žlutá karta.
82'
Faulu se dopustili i domácí a hra je momentálně přerušena.
81'
Bialek faulovaný a domácí se tlačí do útoku.
79'
Hodonín právě vstřelil branku!
Hosté opět srovnávají stav utkání a hostující trenér si může zatleskat, neboť to byl právě on, který před malinkou chvíli sáhl ke střídání! DAVID GABČO se dostal k míči, individuální prací si vytvořil ideální střeleckou pozici a střelou o tyč dává branku! – 2:2.
78'
Málek poslal centr do vápna, obrana hostí byla pozorná.
77'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Žák, přichází Gabčo.
75'
Nepřesnost na domácí straně a Hodonín rychle rozehrává.
74'
Novotný není spokojený s výrokem sudího, dal to najevo jasným gestem a tak je napomínám žlutou kartou.
73'
Hosté jsou o něco aktivnější a dělají všechno pro to, aby dosáhli vyrovnání.
72'
Šturma se dostal za obranu, zastavuje jej zdvižený praporek.
71'
Dostál přetáhl centr a Málek tak nezakončil. Hosté jdou do útoku.
69'
Pokus o gól přímo z rohu nevyšel, Kolenko pozorný.
68'
Hosté využili zaváhání soupeře a vybojovali rohový kop.
67'
Nepřesná rozehrávka hostů znamená odkop od brány Kolenka.
65'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Opina, přichází Dovhanyuk.
64'
Domácí na polovině soupeře, s rozehrávkou nikam nespěchají.
63'
Kolenko včasným vyběhnutím zažehnal nebezpečí. Následně střelu Dostála pohlídal na druhé straně Lupač.
61'
Po rychlém protiútoku se dostali hosté do útoku, domácí obránci si ale celou situaci pohlídali.
59'
Žlutou kartu vidí Opina, který nedovoleně zastavil protihráče.
59'
Centr Fojtíka nadělal hostujícímu brankář problém, míč mu vypadl z ruk, následně ale hosté míč odkopávají do bepzečí.
58'
Centr Hudeczka sražený na rohový kop.
57'
Pro centrovaný míč si došel Kolenko, který rychle rozehrál. Na konci protiútoku se ocitl Ságner, který střelou z hranice vápna branku přestřeluje.
56'
Bialek na poslední chvíli odkopl míč do zámezí před dotírajícim útočníkem. Rohový kop pro Hodonín.
54'
Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají podruhé v tomto zápase do vedení! Na centr Málka si naskočil MARTIN FOLTÝN, který hlavou překonává Lupače! – 2:1.
53'
Nyní ale mají domácí výhodu standartní situace z pravé strany hřiště.
52'
Aktivněji do druhého poločasu vstoupili hosté, kteří nenechají soupeři ani metr prostoru.
50'
Cvijović se dostal k odraženému míči, prostor mezi třemi tyčemi ale netrefil.
49'
Rohový kop pro Hodonín.
47'
První střelecký pokus v druhém poločase na stran hostů, Kolenko ale zasahovat nemusel.
46'
Oba týmy jsou zpět na hrací ploše.
Skončil první poločas MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín hraje s FK Hodonín zatím 1:1. Do vedení se dostali domáci v 13 minutě po dobré práci Málka, který se v zakončení nemýlil. Hosté vyrovnali o dvacet minut později, když dobře zahrali rohový kop a míč skončil v síti. Sledujeme vyrovnané utkání a o body se bude rozhodovat v druhém poločase.
45+1'
45+1'
Sasín se dostal do vápna, z úhlu ale nedokázal míč dostat před bránu.
45'
Foltýn se ocitl v dobré střelecké pozici, Lupač byl připraven.
45'
Heiník odklidil míč do bezpečí, jeho tým tak může založit útok.
44'
Blíží se konec poločasu, hosté na polovině soupeře.
42'
Branková konstrukce v hlavní roli i na druhé straně! Bialek se dostal k hlavičce, míč skončil na horní tyči!
42'
Z rychlého protiútoku vybojovali domácí rohový kop.
41'
Žák mohl poslat hosty do vedení, z bezprostřední blízkosti ale trefuje tyč!
39'
Dekleva využil své přednosti a hodil míč z autového vhazování až do vápna, kde musel zasahovat Kolenko. Domácí tým se ubránil.
38'
Šturma dostal míč na zadní tyč, jeho nabídku ale spoluhráči nevyužili.
37'
Štefek fauloval na obranné polovině a hosté mají k dispozici standartní situaci.
35'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Heiník.
34'
Fojtík se nedostal před Cvijoviće a hosté budou u míče.
32'
Hosté srovnávají stav utkání! Míč se po rohovém kopu dostal na přední tyč, na správném místě se ocitl ZDENĚK ŠTURMA, který se štěstím, a nejspíš s přispěním lehké teče domácího obránce, posílá míč do sítě domácí branky! – 1:1.
32'
Lupač si došel pro míč a rychle rozehrál. Žák se dostal ke střele, jeho pokus byl sražen do zámezí. Rohový kop pro Hodonín.
31'
Standartní situace pro domácí z pravé strany hřiště.
30'
Na hřišti teď vidíme dost tvrdých zákroků a hra je neustále přerušena.
28'
Cvijović zůstal na hrací ploše a hra byla na malou chvíli přerušena. Už se ale pokračuje, a na domácí straně se chystá druhé střídaní.
27'
Žlutou kartu dostává Hudeczek (FC Hlučín).
26'
Nejdřív Hudeczek na míč těsně nedosáhl, následná střela Dostála skončila v náruči Lupače.
25'
Kraut se k míči nedostal, nicméně je tady rohový kop číslo tři.
25'
Lupač vyráží míč do zámezí. Další roh pro Hlučín.
24'
Fojtík vybojoval pro svůj tým rohový kop.
23'
Žák poslal centr do vápna, domácí obrana pozorná.
21'
Sledujeme boj o střed hřiště, ani jeden z týmů se nedostává k šesnáctce soupěre.
19'
Opina při střele podklouzl a Kolenko zasahovat nemusel.
18'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází De Carvalho, přichází Dostál.
16'
Hosté vybojovali rohový kop, ze kterého ale nic nevytěžili.
15'
Domácí jsou stále aktivní, ale budou muset brzy střídat, neboť De Carvalho má zdravotní problémy.
13'
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni vedoucí brankou! JAROSLAV MÁLEK dostal ideální míč do vápna, a střelou z malého vápna prostřeluje hostujícího brankáře! – 1:0
11'
Kraut předložil míč Fojtíkovi, jehož střelu zablokoval obránce soupeře.
10'
Žižka nepřesně nacentroval, domácí ale stále zůstávají u míče.
9'
Domácí kombinují na vlastní polovině, Hodonín zůstává v klidu.
8'
Další rohový kop pro Hlučín, tentokrát centr Fojtíka skončil v rukavicích brankáře.
7'
Velký závar ve vápně, Lupač nakonec zasahovat nemusel.
6'
Rychlá akce na druhé straně, Ságner ale nebyl v ideální pozici. Rohový kop pro domácí.
5'
Sasín se chystal ke střele, na poslední chvíli mu ale obránce vypíchl míč.
4'
Hudeczek odklidil míč do bezpečí. Cvijović byl neúspěsný.
3'
Na druhé straně sražen centr na rohový kop.
2'
Domácí rozehráli dnešní utkání. Žižka hned v úvodu poslal centr do vápna, pro míč si došel Lupač.
1'
-3'
Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FC Hlučín: Kolenko – Štefek, Hudeczek, Bialek, Žižka (K) – Foltýn, Málek – Ságner, Kraut, Fojtík – De Carvalho
Náhradníci: Kodeš – Massaniec, Heiník, Krejčí, Dostál, Jančík

FK Hodonín: Lupač – Mareš, Paděra (K), Žák, Novotný, Šturma, Dekleva, Opina, Fojtík, Cvijović, Sasín
Náhradníci: Petráš – Kyselka, Gabčo, Dovhanyuk

Rozhodčí: Dorušák Petr – Páral Roman, Macrineanu Jiří.
Poslední vzájemný zápas
Oba týmy se spolu utkaly na podzim v Hodoníně, kde byli úspěšnější hosté, kteří zvítězili o jednu branku. Největší zásluhu na výhře měl Dominik Kraut.

FC Hlučín
Domácí tým se nachází na 5. místě tabulky, na kterém má při bilanci 13-5-9 celkem 44 bodů. Radomír Korytář může být s postavením v tabulce spokojený, neboť jsou ve vrchní polovině tabulky a dokážou pravidelně bodovat. Momentálně ale mají jeho svěřenci bodový půst, neboť si připsali dvě porážky v řadě. Dostat se zpět na bodovou vlnu mohou v sobotu. V případě výhry se dostanou na stejný počet bodů, jako čtvrtá Kroměříž. Domácí bilance Hlučína je 6-4-3 a skóre 32:17.

FK Hodonín
Jihomoravský tým se momentálně nachází na 9. místě tabulky, na kterém má při bilanci 10-6-11 celkem 36 bodů. Podle vývoje ostatních soutěží je pravděpodobné, že v MSFL budou sestupovat tři týmy. Jelikož má Hodonín náskok před čtrnáctými Otrokovicemi pouhé tři body, nemůžou být svěřenci Tomáše Polácha v naprostém klidu. Co je ale povzbuzující, je forma jeho svěřenců. Hodonín v posledních třech zápasech vybojoval devět bodů a do závěru sezónu jdou v dobrém rozpoložení.
Tento víkend je na programu další kolo MSFL. Jeden ze zápasů, FC Hlučín – FK Hodonín, vám nabídneme v tomto textovém přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.