MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Líšeň - 5. srpna 2017   17:00

Hulín
Hulín
20' Otruba  • 26' Dvořáček
2:4
(2:3)
Líšeň
Líšeň
5' Krška   • 8' Michálek (vl.)  • 25' Pašek   • 80' Pašek
Hulín
Chytil, Minář, Kovář, truba, Zlámal
Ogrodník, Kostelník, Hanák
Líšeň
Krejčíř, Minařík, Smrčka, Daněk, Frimmel

90+1'
Žlutou kartu dostává Pašek (SK Líšeň).
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.
90'
Závěr zápasu se odehrává na straně hostí.
84'
Fanoušci vzpomínají na Romana Číhala(Holešov), který výrazně chybí svou rychlostí a technikou v domácích mužstvu Spartaku Hulín.
83'
Tentokrát suprovou střelu Ovsepjana vyrazil Dostál.
80'
Opět o dvě branky vedou hosté z Líšně. Druhou branku v utkání vstřelil David Pašek.
77'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Michálek, přichází Minář.
76'
Krška opět ve výborné příležitosti vstřelit branku. Obrana Hulína bezchybně zasáhla.
73'
Opět další krásný PVK kapitána Dvořáčka, BOHUŽEL NEVYUŽIT.
72'
Žlutou kartu dostává Ovsepjan (SK Líšeň).
69'
Krásná standardní situace a hlavička Otruby těsně mimo branku.
68'
66'
Krásná klička od Davida Kršky, který chtěl poslat míč z levé strany do branky, ale trefil pouze tyč. Poté nikdo ze spoluhráčů nedokázal dorazit míč do brány Dostála
63'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Hradil, přichází Kovář.
Dnešní utkání sleduje 150 diváků.
61'
Žlutou kartu dostává Zezula (SK Líšeň).
59'
PVK kapitána Dvořáčka nevyužili domácí fotbalisté.
54'
Otruba vyrazil sám k bráně, minul boční síť branky Kotnoura.
53'
Obě mužstva chtějí vstřelit branky. U míče jsou hosté z Líšně.
46'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minárčik, přichází Daněk.
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Machálek, přichází Frimmel.
46'
45'
45+1'
Skvěle zahraný roh hostujících. Hlavou přestřelil Ladislav Hanuš.
45'
Rozhodčí k prvnímu poločasu přidává jednu minutu.
43'
Dobře zahraný PVK Davida Kršky zneškodnil Michal Vyskočil.
41'
Gólovka po rohovém kopu bohužel od domácích hráčů nevyužita.
32'
Spartak Hulín mohl srovnat skóre. Michal Šrom těsně přestřelil branku.
29'
Prvně Vyskočil poté Michal Šrom, oba měli na kopačkách gól. Vybojovali pouze roh, který následně nevyužili hostující hráči poté nebezpečně zahrozili v malém vápnu.
26'
Přihrávka po zemi a následně poslal míč po zemi k zadní tyči kapitán Spartaku Dvořáček.
25'
Další nešťastná akce. Vyběhnutí golmana Dostála a nesouhra obrany zvýšila o rozdíl dvou branek. Autorem branky je PAŠEK.
20'
Krásná přihrávka od Lukáše Motala, který našel střídajícího Otrubu a Spartak tak snížil na 1:2
17'
Hulín měl šanci snížit skóre, když jeden z domácích hráčů nastřelil břevno a poté zkoušel dorazit Vyskočil Michal, branku ale přestřelil.
14'
Akce hulínských skončila rohem. Domácí však tuto šanci nevyužili.
8'
Nešťastná přihráv do malého vápna se odrazila od Radima Michálka, který je ve Spartaku na hostování z FC Fastav Zlín.
6'
Zraněného Ondřejku vystřídala letní posila Spartaku Otruba, který působil v Rakousku.
5'
První šance hostujícího celku a David Krška po přihrávce ve velkém vápnu vstřelil první gól.
1'

SK Spartak Hulín: Dostál- Michálek, Kostka, Ondřejka, Dvořáček-K-, Šrom, Motal, Hradil, Malenovský, Vyskočil Michal, Vyskočil Martin
Náhradníci: Chytil, Minář, Kovář, truba, Zlámal

SK Líšeň: Kotnour-Bednář, Čampa-K, Krška, Machálek, Pašek, Minárčik, Zezula, Ovsepjan, Hanuš, Fall
Náhradníci: Krejčíř, Minařík, Smrčka, Daněk, Frimmel

Rozhodčí: Ogrodník, Kostelník, Hanák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.