MSFL - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mohelnice : Val. Meziříčí - 9. května 2018   17:00

Mohelnice
Mohelnice
23' Navrátil  • 85' Fišara  • 86' Hlavsa  • 90' Smrček
Michut – Smékal, Výmola, Vrána

90+0'
90'
Mohelnice právě vstřelila branku! V samotném závěru druhého poločasu se prosazuje domácí celek znovu DANIEL SMRČEK. První jeho ránu zastavila tyč, akce pokračovala dál, a pak se znovu dostal k míči a dovezl jej do branky.
89'
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek míří za výhrou v tomto zápase.
86'
Mohelnice právě vstřelila branku! Bleskově přidává domácí celek další branku, prosazuje se po pěkné akci JAROSLAV HLAVSA. Hostující brankář nezasáhl.
85'
Mohelnice právě vstřelila branku! K velké radosti domácího publika se prosazuje Mohelnice. Po pěkné kombinaci se prosazuje JAN FIŠARA.
82'
Útočné´ho faulu se dopustil domácí celek, a tak se bude rozehrávat od brankáře Valašského Meziříčí.
80'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Petr Navrátil, přichází Daniel Smrček.
79'
Volný kop pro domácí, Vlastimil Knýř centroval před branku, jeho pokus snadno kryje gólman.
78'
Knýř hledal spoluhráče, jeho akci však zastavila nepřesná rozehrávka.
75'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme kombinační hru hostů na jejich polovině. Drozd prodloužil míč na spoluhráče, ten však zakončit nedokázal.
74'
Hraje se na polovině hrací plochy, hosté se ale ke střele nedostali. Domácí zadní řady hrají zodpovědně.
72'
Dva na jednoho nyní mířili domácí fotbalisté. Jeden z nich po dobré přihrávce spoluhráče trefil jen gólmana. Mucha drží své spoluhráče.
70'
Volný kop pro hostující celek, Valašské Meziříčí se pokouší vyrovnat. Rána, kterou vyslal Klimpar končí mimo branku.
69'
Vychodil vedl akci svého celku, jeho rána byla zblokovaná. Hosté se pokouší vyrovnat, nicméně mnoho šancí k vidění není.
68'
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
65'
Volný kop pro domácí, ti ale o balon přišli, a tak hrají hosté. Vykopává Mucha.
63'
Hlava s Kubou kombinují na útočné polovině, jejich akci sleduje na mohelnickém stadionu 160 diváků.
61'
Valašské Meziříčí hraje aktivně, domácí hráči se musí převážně bránit. Po další nepovedené střele bude rozehrávat gólman Mohelnice.
60'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Martin Výmola, přichází Tomasz Gomola.
58'
Rohový kop pro hosty, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
57'
Mucha se dobře dokázal přesunout a zneškodnil velkou šanci domácího hráče.
56'
Hostující brankář vykopává od své branky, Mucha vyslal dlouhým balonem do šance spoluhráče, jeho projektil byl ale zblokovaný.
54'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Patrik Furmánek, přichází Šimon Vrána.
54'
Petr Navrátil se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale byl v ofsajdu.
52'
Hraje se na polovině hrací plochy, Sedlo hledal spoluhráče před brankou, ale přišel o balon, a tak hrají hosté. Chapodze si v souboji pomohl nedovoleně.
50'
Valašské Meziříčí vybojovalo autové vhazování na útočné polovině, mnoho šancí k vidění není. Balon získala domácí obrana, která rychle otáčí směr hry.
49'
Sedlo kombinuje na polovině hrací plochy, následně Drozd pokoušel využít chyby soupeře.
46'
Domácí celek hraje aktivně, sledujeme povedený vstup Mohelnice do druhého poločasu. Čank nepřesně zakončoval.
46'
45+0'
44'
Domácí gólman rozehrává od své branky.
43'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Yimuran Kuerban, přichází Petr Čank.
42'
Rohový kop pro hosty. Balon se snesl před branku, ale obrana Mohelnice si dokázala poradit.
40'
Domácí hráči mají převahu, snaží se hrát aktivně, zatím se jim ale nedaří přidat další branku.
38'
Václavek rozehrával akci svého týmu, ale dostal se do postavení mimo hru. Vykopávat tak bude domácí obrana.
37'
Střelu skvěle vyrazil hostující brankář na rohový kop. Centr se snesl před branku, ale defenziva si dokázala poradit.
36'
Petr Navrátil centroval před branku, nabíhající spoluhráč byl ale obsazený.
35'
Hostující tým se nemůže dostat do lepší střelecké pozice, domácí fotbalisté hrají aktivně a defenzivně velmi dobře.
33'
Valašské Meziříčí se snaží o vyrovnání, nicméně domácí celek hraje aktivně, další ránu vyslal Vokoun, jehož projektil končí nad brankou.
32'
Volný kop pro domácí. Rána končí mimo branku, rozehrávat tak bude hostující brankář.
31'
Klimpar odehrál míč do zámezí, autové vhazování.
30'
Hosté se do pustili útočného faulu, směr hry se tedy otáčí a rozehrávat budou od své branky hráči Mohelnice.
29'
Domácí celek pokračuje aktivní hrou, hosté se musí bránit a sami si šancí zatím nevypracovali.
27'
Domácí brankář v tomto zápase mnoho práce nemá, domácí celek plní roli favorita a vede o jednu branku. Valašské meziříčí si mnoho šancí nevypracovalo, další jeho akce končí ofsajdem.
25'
Vykopávat bude domácí brankář, míč se do autu dostal od hostujícího fotbalisty.
23'
Mohelnice právě vstřelila branku! Domácí celek se dostává do vedení, prosazuje se po pěkné akci spoluhráče aktivně hrající PETR NAVRÁTIL, který z bezprostřední blízkosti prostřelil brankáře.
22'
Gomola z velké dálky nepřesně vypálil, jeho ránu snadno likviduje brankář Mohelnice.
22'
Jakub Malý kombinuje na polovině hrací plochy, jeho akce postrádala přesnost, a tak míč končí u brankáře.
20'
Hlava se dopustil útočného faulu, vykopávat tak bude brankáře Valašského Meziříčí.
20'
Autové vhazování pro hostující celek, vhazuje se na obranné polovině TJ.
19'
Yimuran se pokoušel vybojovat míč, což se mu nepodařilo, a tak hraje soupeř.
17'
Jeden z domácích hráčů nepřesně zakončoval, vykopávat bude Mucha od své branky.
17'
Domácí Večeř rozehrává od své branky, hráči v modrém se nikam neženou.
16'
Petr Navrátil se pokoušel samostatně překonat obranu soupeře, ale neuspěl.
15'
Převahu mají domácí fotbalisté, kteří jsou favority zápasu, ale i hosté umí zahrozit.
13'
Žlutou kartu dostává Roman Kuba (FK Mohelnice).
12'
Domácí celek se dostal do gólové pozice, kterou proměnil, nicméně branka pro ofsajd neplatí.
11'
Mucha vykopává od své branky, jeho dlouhý výkop končí až na útočné polovině. Tam ale jeho spoluhráči přišli o míč.
10'
Václavek se musel vracet na svou polovinu, aby rozehrával po nepřesné akci domácího celku.
8'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Vhazuje hostující Václavek na útočné polovině.
6'
Domácí celek se dostal útočnou polovinu, přihrávka na Kuerbana Yimurana byla příliš dlouhá, a tak hrají hosté.
4'
Domácí sice dostali míč do sítě, ale akci předcházel ofsajd.
3'
Rohový kop pro domácí Mohelnici. Centr se snesl před branku, obrana si dokázala poradit.
2'
Domácí hrají v modrém, hosté v červeném. Více ze hry mají hosté. Zakončoval nepřesně Martin Václavek.
1'

FK Mohelnice: Večer – Hlavsa, Kuba (K), Sedlo, Vokoun, Knýř – Malý, Fišara, Svoboda, Yimuran – Navrátil
Náhradníci: Vavruša – Zhang, Čank, Smrček, Chen

TJ Valašské Meziříčí: Mucha – Chapodze, Žilinský, Vychodil, Drozd (K), Gomola, Klimpar, George, Bartozel, Václavek, Furmánek
Náhradníci: Michut – Smékal, Výmola, Vrána

Rozhodčí: Zaoral – Silný, Polanský.
Zdravím všechny fanoušky Moravskoslezské fotbalové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FK Mohelnice a TJ Valašské Meziříčí.

TJ Valašské Meziříčí odehrálo 22 zápasů s bilancí 10-0-12 a získalo 30 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Otrokovicemi 2:1. Nestačilo na Líšeň 0:3, Kroměříž 0:1, Velké Meziříčí 1:4 a Prostějov 1:4. V tabulce je na osmé pozici.

FK Mohelnice odehrála 22 zápasů s bilancí 2-5-15 a získala 11 bodů. V tabulce je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů prohrála čtyři. Nestačila na Velké Meziříčí 1:3, Prostějov 0:4, Otrokovice 2:3 a Rýmařov 0:2. Tým remizoval s Hlučínem 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.