MSFL - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rýmařov : MFK Vyškov - 5. května 2018   16:30

Rýmařov
Rýmařov
1' Tirkelidis  • 20' Ondruška  • 44' Woitek  • 69' Tirkelidis
4:1
(3:1)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
42' Matocha
Rýmařov
Furik, Piroška, Fiala, Šupák, Hleba, Kubját.
Denev – Machač, Jahoda
MFK Vyškov
Machalický, Hodinář, Přerovský, Kollár

Jakmile padla devadesátá minuta zápasu, skončilo nám utkání mezi Rýmařovem a Vyškovem. Hvězdou utkání se stal Nikolas Tirkelidis, který vstřelil hned dvě branky. Nutno dodat, že Vyškovu se druhý poločas zrovna moc nepovedl a Rýmařov si v pohodě došel pro tři body.
90'
90'
Hráči v bílých dresech závěr utkání moc nezvládají. Zbytečně faulují a Rýmařov může v klidu dohrávat. Standardní situace ovšem brankami nekončí.
89'
A Rýmařov mohl klidně vstřelit branek pět! Velká šance, kdy se míč odrazil v pokutovém území k hráči domácích, ale jeho rána byla na poslední chvíli sražena mimo!
87'
Už to vypadalo, že by Vyškov ještě mohl získat kapičku naděje, ale hlavička z velmi dobré pozice se nevešla mezi tři tyče. Odkop od brány Baroše.
86'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Michal Furik, přichází David Hleba.
85'
Sova vyrazil míč jen na rohový kop. Domácí hráč k němu vůbec nespěchá a sekundy ubíhají velmi rychlým tempem.
84'
Utkání už se jen spíše dohrává. MFK Vyškov by se rád dostal do nějaké útočné akce, avšak domácí Rýmařov hraje velmi dobře ve druhém poločase.
83'
To nakonec potřeba nebylo. Následoval tedy přímý kop, který dokázal hostující hráč odhlavičkovat jen nad sebe. Přesto u něj Vyškov zůstal.
81'
Navíc se mu zatím nechce na nohy a je k němu zavoláno také ošetření. Kdyby bylo nejhůře, mohl by Rýmařov ještě jednou vystřídat.
80'
A hráčům v bílých dresech se stále nedaří. Po nepřesné střele Baroš rychle rozehrál na svého spoluhráče, který byl nedaleko brány hostí faulován.
79'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Tomáš Němec, přichází Vlastimil Fiala.
78'
Fotbalisté v modrých dresech zatím pevně kontrolují průběh utkání. Vyškov neví, kudy by se mohl dostat do zajímavé akce, natož ke střele.
76'
Hráči v bílých dresech měli možnost rozehrávky přímého kopu z velmi dobré pozice. Ke míči se postavil Marek Matocha, jenž trefil někoho ve zdi někam do hlavy.
75'
Čas se pro hosty neúprosně krátí. Do konce utkání nám chybí už jen něco málo přes patnáct minut a Vyškov stále prohrává o tři branky.
74'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Pavel Ondruška, přichází Róbert Piroška.
73'
Žlutou kartu dostává Filip Studený (MFK Vyškov).
73'
Daniel Dydowicz udržel míč proti několika protihráčům, přestože to neměl vůbec jednoduché. Poté chtěl najít svého spoluhráče, ale byl faulován.
72'
Také šance na druhé straně. Vypadá to, že hra zase začíná nabírat na tempu! Skvělý zákrok ovšem předvedl Sova, který včas vyběhl.
71'
Další průniková přihrávka, jež byla sražena domácí obranou, a tak si míč v pohodě sebral do rukavic Baroš.
70'
Obrovská chyba domácích, kterou nedokázali hosté využít! Brankář si nejspíše křikl, že si míč sebere, jenže ten si odpálil obránce, který jen trefil hostujícího hráče. Ten měl před sebou prázdnou bránu, kterou netrefil!
69'
Rýmařov právě vstřelil branku!
A tak přichází trest! Se třemi body pro domácí to vypadá velmi dobře v dnešním utkání. Svůj druhý gól v utkání vstřelil NIKOLAS TIRKELIDIS.
68'
Vypadalo to na dobrý centr domácí Jiskry, ale nakonec byl delší, než by útočící hráč potřeboval. U balónu jsou tedy domácí hráči, kteří si nemohou vytvořit gólovou příležitost.
66'
Domácí se hnali do útočné situace. Celá akce ovšem byla hodně krkolomná, a tak Rýmařov o balón přišel. na druhé straně přišla nepřesná střela.
65'
Hra je v posledních minutách hodně rozkouskována, což dokazují i žluté karty. U míče jsou teď hostující hráči, kteří se snaží něco vymyslet.
64'
Žlutou kartu dostává Pavel Ondruška (SK Jiskra Rýmařov).
63'
Žlutou kartu dostává Daniel Přerovský (MFK Vyškov).
62'
Po nepřesně střele hráčů v modrých dresech mohl v klidu rozehrát Sova. jeho nákop ovšem sebrali domácí hráči, kteří se ženou do útoku.
61'
Už to zase mohlo být jen o jednu branku! Hosté vyslali nebezpečný centr do vápna, kde si na něj jako jediný naskočil hráč Vyškova, který ale netrefil bránu.
60'
Jedovatou střelu vyslal hráč Rýmařova. Ta nakonec jen prosvištěla těsně nad brankou Sovy, který tak nemusel zasahovat.
59'
Žlutou kartu dostává Jakub Harazin (SK Jiskra Rýmařov).
59'
Zajímavá šance pro hráče v modrém, asi první v tomto poločase. Navíc to bylo opět po rohu. Nechybělo moc, aby se prosadil Jakub Harazin. ten poté fauloval.
57'
Michal Jeřábek se snažil získat míč pro svůj tým někde na hranici velkého vápna. Jako silnější se ovšem ukázal domácí hráč, jnen míč získal.
56'
Tak to bylo totální nedorozumění v podání hráčů z Jihomoravského kraje! Ti tak přišli úplně zbytečně o míč, ale naštěstí pro ně, hráči v modrých míč jen odkopli.
54'
Nepovedený centr v podání hráčů v bílých dresech. Po tom opět ztratili míč a domácí zatím v klidu kontrolují stav utkání, přestože se do šancí nedostávají.
53'
Vyškov odevzdal míč sportovně soupeři, který se po odkopu od brankáře hnal až do velmi slibní šance. Nakonec z toho bude jen autové vhazování.
52'
Hodně na hranici pravidel byl sražen hostující hráč, který se snažil dostat do šance. Ten navíc stále zůstává ležet na trávníku, ovšem bude moci pokračovat.
51'
Martin Kuncl se s trochou štěstí nakonec dostal až k centru. Ten však nikdo z jeho spoluhráčů trefit nedokázal a hostí tak míč opět ztratili.
50'
Dydowicz Daniel se dostal ke střele, ale tou trefil jen svého protihráče. Od toho se však míč odrazil až za brankovou čáru na rohový kop. U míče stále domácí.
49'
K tomu se nakonec postavil Filip Studený. Nakonec z toho byla povedená kombinace! Proběhla narážečka, a nakonec zakončoval Matocha, jehož ránu k tyči Baroš skvěle vyrazil!
48'
Hodně nepřesnou rozehrávkou se domácí hráči připravili sami o míč. Přesto ho poté ještě vybojovali a budou zahrávat přímý kop z velmi dobré pozice.
47'
Vyškov do druhého poločasu vlétl se slušnou parádou. Ještě svému soupeři skoro nepůjčil balón. Na dobrou příležitost si ještě ale musí počkat.
46'
Máme zde už i druhý poločas! Podaří se hostujícímu týmu alespoň srovnat stav utkání nebo si domácí fotbalisté v pohodě dojdou pro vítězství?
46'
Máme za sebou velmi zajímavý první poločas mezi domácím Rýmařovem a hostujícím Vyškovem. Domácí se prosadili již v první minutě po rychlé akci. Poté sice měli hosté převahu, přesto znovu inkasovali. Jihomoravané snížili na rozdíl jedné branky, ale Rýmařov si ještě minutu před koncem poločasu vzal zpět dvoubrankový náskok.
45'
45'
Ke konci prvního poločasu ještě zahrávali hostující hráči standardní situaci. centr do pokutového území byl ovšem hodně přetažený a skončil až za brankovou čárou. To byla poslední akce této půle.
44'
Už je to zase o dvě branky! Tohle byla paráda v podání domácích. Nádhernou střela v podání hráče Rýmařova šla jen do břevna, jenže k odraženému míči se nejrychleji dostal LUKÁŠ WOITEK, který bez problémů dorazil míč do prázdné.
43'
Vzápětí dobrá šance i na druhé straně! S těmi se nám teď roztrhl pytel. Centr z poloviny hřiště prodloužil domácí hráč za sebe, kde byl jeho spoluhráč. Ten však bránu vysoko přestřelil střelou z první.
42'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Každopádně o chvilku později už to branka je! MAREK MATOCHA napřáhl ke střele zpoza velkého vápna a jeho rána zapadla přesně k tyči.
41'
Velká šance hostí, kteří mohli nebývale snadno přijít k brance! Ti vyslali centr do pokutového území, kde si s ním moc neporadil Baroš, ale svou chybu ještě na poslední chvíli dokázal napravit!
40'
Na zemi zůstal ležet domácí hráč, kterému se na nohy moc nechtělo. Nakonec se ovšem zvedl, aniž by potřeboval lékařské ošetření.
39'
A to už bylo o poznání nebezpečnější! Hosté by si za svou aktivitu branku zasloužili. Rohový kop našel hlavu Lahodného, jenže jeho zakončení nebylo důrazné.
38'
Ten letěl navíc velmi pěkně! Baroš na něj dosáhnout nemohl a centr, mířící na zadní tyč, nakonec odvrátil domácí hráč na další rohový kop, tentokrát z druhé strany.
37'
Střela, možná to měl být původně centr, nakonec trefila domácího hráče a míč šel jen těsně vedle. Roh pro hostující fotbalisty.
36'
Tempo hry nám poněkud opadlo, oproti prvním dvaceti minutám. Hra se navíc celkem vyrovnala, a tak Rýmařov v pohodě drží dvoubrankový náskok.
35'
Václav Novotný vběhl do souboje jako tank, díky čemuž byl trefen a od něj se míč odrazil přímo na jeho spoluhráče vepředu. Ten ještě posílal centr do vápna, kde ho Matocha jen sklepl vedle sebe.
34'
Daniel Přerovský bojoval o míč jako lev, jenže to byl právě on, kdo se míče dotkl jako první. Domácí gólman může v pohodě odkopávat od brány.
33'
Už to vypadalo na parádní přenesení hry na levou stranu v podání hostujícího týmu. Nakonec byla přihrávka pro Novotného o kousek delší, než by potřeboval.
32'
Už to vypadalo, že Václav Novotný poběží sám na gólmana po průnikové přihrávce, jenže byl odmáván, a posléze i odpískán ofsajd.
31'
Už to vypadalo na další přečíslení v podání domácího týmu. Nakonec to bylo jen dva na tři, navíc útočící hráč po minimálním kontaktu spadl.
30'
Parádní práci odvedl domácí záložník, který udržel míč proti třem protihráčům. Tím založil rychlý protiútok, který skončil střelou do břevna!
29'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Mohamed Tijani, přichází Daniel Přerovský.
28'
Na druhé straně ovšem přišla nepřesná přihrávka. Míč dolétl až k Barošovi, který ho v pohodě chytil do rukavic a s jistotou rozehrál.
27'
Dostal se do ní až teď. Do vápna přilétl vysoký centr, který domácí útočník jen sklepl vedle sebe na spoluhráče. Tam ho však dokázal hostující obránce odpálit pryč.
26'
Hráči domácí Jiskry se nemohou dostat do útočné fáze, na druhou stranu jsou to hosté, kteří musí diktovat hru, pokud si odtud chtějí odvézt body.
25'
A už to mohlo být jen o jednu branku! Do pokutového území přišel rychlý centr a jen kousek chyběl Filipovi Studenému, aby ho trefil.
24'
Vyškov má stále míč na svých kopačkách častěji, jenže šance jsou hodně upracované. Tentokrát navíc přišla úplně laciná ztráta na útočné polovině.
23'
Hráči v bílých dresech poslali do vápna hned dva centry za sebou, ovšem oba dva odhlavičkovali do bezpečí domácí fotbalisté.
21'
Pěkná akce hostí! Ti se dostali do rychlého přečíslení. pas dostal na levou stranu Tijani, jenž volil střelu a Baroš si musel připsat těžký zákrok.
20'
A potom také domácí hráči skórují! PAVEL ONDRUŠKA se vyšplhal k hlavičce nejvýše a dostal míč kousek za brankovou čáru. Dlouho se ni nedělo, ovšem rozhodčí nakonec branku odpískal.
19'
Nakonec se přece jen Rýmařov dostal do útoku. Ten měl skončit centrem do pokutového území, jenže obětavý skluz hostujícího hráče zapříčinil, že se jen bude kopat rohový kop.
18'
Fotbalisté v modrých dresech by trochu potřebovali uklidnit hru. Posledních pár deístek vteřin jsou pod velkým tlakem, přesto stále drží hubené vedení.
17'
Další velká šance hostí! Ti se dostali do rychlého útoku. Když byl signalizován ofsajd jednomu hráči, stihl tam doběhnout ještě druhý, který byl na hranici pravidel sražen v pokutovém území. To mohla být penalta, rozhodčí však nepíská.
16'
Viděli jsme několik hlavičkových soubojů a po jednom z nich fauloval domácí hráč. Vyškov má možnost rozehrávky na útočné polovině.
15'
A následovala další velmi dobrá příležitost! Pokud bude takto Rýmařov pokrčovat, bude si hodně koledovat. V pokutovém území se míč odrazil ke Kunclovi, jemuž rána ale vůbec nesedla.
14'
Konečně také velká šance v podání hostujícího týmu! Toure dostal pas do běhu a proti němu byl už jen jediný hráč. Bohužel pro něj ho trefil.
13'
Stále jsou to fotbalisté Vyškova, kteří drží míč. Tentokrát z toho byl dlouhý nákop z poloviny hřiště, který stihli domácí odpálit na aut.
12'
Hráči v modrých dresech trochu ubrali na aktivitě. Jsou to především hosté, kteří diktují tempo hry, ovšem do nebezpečného zakončení se ještě nedostali.
11'
Rychlý brejk jen tak tak dokázali zastavit domácí hráči. Následovalo autové vhazování až d pokutového území, které sebral ze vzduchu domácí brankář.
10'
Přesto se nakonec do útoku dostal Vyškov. Vše vyvrcholilo střelou z celkem dobré pozice, ale Baroš byl dobře postavený a míč ho víceméně trefil.
9'
Ten nakonec opravdu přišel, jenže hostující obrana si s ním poradila na jedničku. U balónu jsou znovu domácí, kteří ho sebrali na polovině.
8'
Hráč Vyškova se provinil faulem a z toho bude nebezpečná šance. Stalo se to nedaleko vápna, jenže spíše ze strany. Následovat bude centr do pokutového území.
7'
Rýmařov proto začal hodně aktivně napadat. Nakonec skončil míč u Sovy, jenž ho poslal jen na tribunu. Po aut nic nepředvedli ani domácí.
6'
Rýmařov se provinil faulem na útočné polovině. Hostující obránci toho zatím ovšem moc nevymysleli a zatím si nahrávají jen mezi sebou.
5'
Po krátkém ošetření je však schopen pokračovat ve hře. Hosté sportovně vrátili míč domácímu týmu, a ten tak může zaútočit a pozlobit obranu hostí.
4'
To nevpadá vůbec dobře! Došlo ke srážce domácího brankáře a hostujícího útočníka. Hráč Vyškova se sebral celkem rychle, ovšem Baroš musí být ošetřován.
4'
Do Rýmařova přijelo také pár hostujících fanoušků, kteří svůj tým povzbuzují. Vše mělo vyvrcholit rychlým pasem za obranu, ale ten našel nejrychleji domácí gólman.
3'
To je opravdu raketový vstup od utkání v podání domácích. Vyškov nyní ovšem drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat do zakončení.
1'
Tak tohle bylo rychlé! Do rychlého protiútoku se dostali domácí. NIKOLAS TIRKELIDIS dostal ideální pas, díky čemuž vyšachoval i posledního obránce a střelou k tyči nedal Sovovi šanci.
A máme zde začátek utkání! O rozehrávku se postarali hostující hráči, kteří nastupují v bílém. Domácí Rýmařov hraje v modrých dresech.
1'

SK Jiskra Rýmařov: Baroš – Němec, Harazin, Němec, Dydowicz, Furik, Kocúr (C), Tilkeridis, György, Ondrušek, Woitek.
Náhradníci: Furik, Piroška, Fiala, Šupák, Hleba, Kubját.

MFK Vyškov: Sova – Studený, Matocha, Lahodný, Kuncl, Toure, Tijani, Pospíšil, Jeřábek (C), Novotný, Němeček.
Náhradníci: Machalický, Hodinář, Přerovský, Kollár.

Rozhodčí: Denev – Machač, Jahoda.
MFK Vyškov

Jihomoravští fotbalisté jsou na tom, co se týče tabulkového postavení, lépe. Nachází se totiž na šestém místě se ziskem třiatřiceti bodů. Ať zahraje Vyškov tento zápas jakkoliv, na šestém místě zůstane. Na páté místo totiž ztrácí body čtyři, naopak na sedmé má náskok tří bodů a zápas k dobru.

Forma tohoto týmu v posledních zápasech není tak dobrá jako jeho soupeře. V posledních pěti zápasech si připsal jen jednu výhru, a to proti Líšni, která je v tabulce před ním. Poté Vyškov dvakrát prohrál s Prostějovem a s Velkým Meziříčím, tedy s týmy, které ovládají letošní MSFL. Pak ještě přišly dvě remízy s Kroměříží a Otrokovicemi.

Nejlepší střelec:
Marek Matocha – 6 branek.
SK Jiskra Rýmařov

Moravskoslezští fotbalisté se v současné době nacházejí na desátém místě se ziskem dvaceti osmi bodů. Výhra za tři body by však mohla tento tým katapultovat až na sedmé místo. Od jasných dvou sestupujících pozic má Jiskra celkem pohodlný náskok v podobě sedmnácti bodů.

Co se týče formy v posledních zápasech, není na tom Rýmařov vůbec špatně. V posledních pěti zápasech si připsal hned deset bodů, když dokázal porazit Olomouc, Hulín a Mohlenici, tedy týmy, které jsou v tabulce pod ním. Ještě přišla remíza s Uničovem a prohra s Uherským Brodem.