MSFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : Mohelnice - 12. listopadu 2017   10:15

Val. Meziříčí
34' Skwarczek  • 71' Kebísek
2:1
(1:1)
Mohelnice
Mohelnice
18' Fišara
Michut – Behan (87. Byrtus), Gebert (83. Výmola), Drozd, Jurča, Kebísek, Bělíček, Gregáň (90+1. Vrána), Václavek, Šulák, Skwarczek (K)
Repáň – Vrána, Byrtus, Wludyka, Výmola
Hájek – Sedláček, Mayer
Valašské Meziříčí
Mohelnice
Skýva – Hlavsa, Kuba (K), Zhang, Fišara, Šichor, Woitek, Liu, Svoboda, Vokoun (73. Grigorovs), Knýř (44. Kotůlek)
Rohel – Grigorovs, Ivan, Kotůlek, Xi, Yimuran

Obratem dotáhlo Valašské Meziříčí zápas do zdárného konce, v domácím prostředí porazilo předposlední Mohelnici 2:1
90+3'
90+2'
Mohelničtí si pořádně pohráli s nervovou soustavou fandů Valmezu, když málem vyrovnali! Akrobatické zakončení z hranice malého vápna prolétlo nad břevnem. „Pískej konec,“ pohrozili domácí fanoušci rozhodčímu.
90+1'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gregáň, přichází Vrána.
90'
Domácí byli velice blízko připnutí pojistky na své vítězství! Po centru z rohového kopu hráč zakončující hlavou orazítkoval pravou tyč. K rozpoutání gólových oslav scházely jen centimetry.
87'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Behan, přichází Byrtus.
86'
To se nepovedlo, protože zkonsolidovaná defenziva Valmezu si všechny nabíhající soky pokryla.
85'
Teď ale úřaduje tým Mohelnice, který má možnost vyrovnat díky exekuci rohového kopu.
84'
Fandové domácího týmu si přejí pojistku na hubený náskok. Jejich prosbu chtěli fotbalisté Valmezu vyslyšet, ale hlavou zakončující hráč na zadní tyči se netrefil.
83'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gebert, přichází Výmola.
82'
Michut (TJ Valašské Meziříčí) vystavil stopku střeleckému pokusu a udržel vedení svého mužstva.
80'
V pořadí devátý ani desátý roh Valmezu nebezpečí neznamenal, přesto domácí vydrželi u míče.
78'
Útok Mohelnice utnul asistent rozhodčího – ofsajd.
77'
Domácí zakončili po rohovém kopu. Odražený balon dopadl na hranici vápna, odkud ho střílející fotbalisty kopl kousek vedle pravé brankové konstrukce.
75'
Záměr dobrý, provedení mizerné. Mohelničtí hráči balon do pokutového území neprotlačili.
73'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Grigorovs.
71'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Dvacet minut před koncem Valmez otáčí průběh zápasu ve svůj prospěch! Lahodný centr z rohového kopu našel ADAMA KEBÍSKA a ten hlavou zavěsil balon pod břevno.
70'
Momentálně se hraje z jedné strany na druhou.
68'
Podle očekávání zvolil autor nařízené standardky přímou střelu a místo sítě v bráně trefit ochrannou síť.
67'
Hráči Valmezi se prodrali do těsné blízkosti pokutového území a výsledkem jejich bojovnosti je faul.
65'
Hned další souhru fotbalistů Mohelnice zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího znamenající ofsajd.
64'
Hosté postupovali ve třech proti třem a tuto situaci nevyřešili vůbec dobře, když nastřelili jednoho ze soupeřů.
62'
Během krátkého časového sledu čelila defenziva Valašského Meziříčí hned dvěma rohovým kopům a svou úlohu vždy zvládla na výbornou.
61'
Žlutou kartu dostává Adam Kebísek (TJ Valašské Meziříčí).
58'
Z dalšího tažení získala Mohelnice výhodu rozehrávky rohového kopu. Proti balonu vyběhl Michut a vyboxoval ho mimo rizikovou zónu.
57'
Hosté znovu vystřelili z velké dálky. Tentokrát rána z přímého kopu prolétla vysoko nad břevnem. Zakopnutý balon znamená práci pro pořadatele.
56'
Žlutou kartu dostává Filip Drozd (TJ Valašské Meziříčí).
55'
Ojedinělá akce hostujícího celku skončila nepřesným dalekonosným projektilem, po kterém se gólman Michut jenom ohlédl.
54'
Centrovaný balon, který se stáčel směrem k bráně, ukryl Skýva (FK Mohelnice) do svých rukavic.
53'
Domácí tým znovu navštívil soupeře na jeho území a dočkal se odměny v podobě přímého kopu.
52'
Valašské Meziříčí oplývá ofenzivní aktivitou.
51'
Prostrkávačka do vápna úspěch neslavila, protože ze strany hráčů Valmezu zůstala nepochopena. Myšlenka to ale byla dobrá.
49'
Standardka byla nařízena kousek od pravého okraje vápna. Její exekutor zvolil překvapivou střelu a ta prolétla kolem vzdálenější tyče mohelnické branky.
48'
Tam se balonu ujali domácí, jejich útok vedený po pravé straně skončil nedovoleným zákrokem.
47'
Na startu druhého dějství se hraje ve středu hřiště.
46'
Na hrací ploše už se nacházejí všichni hlavní aktéři. Druhá polovina duelu tak může začít.
Hráči Valmezu jsou zpátky na hřišti, čeká se na návrat hostů a rozhodčích.
Úvodní poločas nabídl dva góly, přičemž oba padly z penalty. Tu první proměnil hostující Fišara, za domácí vyrovnal Skwarczek. Tým Valmezu byl aktivnější, než jeho mohelnický soupeř a po změně stran by měl roli favorita potvrdit.
45+2'
45+1'
Nastavená doba hry činí dvě minuty.
45'
Žlutou kartu dostává Marek Šichor (FK Mohelnice).
44'
Střídání v týmu FK Mohelnice: zraněného Knýře nahradil Kotůlek.
43'
Mohelnická protiakce dopadla neslavně. Pokus o dalekonosné přelobování Michuta nevyšel.
41'
Žlutou kartu dostává Knýř (FK Mohelnice).
39'
Hraje se při poměrně svižném tempu.
38'
Útočný faul. Spáchali ho domácí.
36'
Domácí měli příležitost strhnout vedení na svou stranu. Jeden z hráčů Valmezu se z pravé strany řítil do dobré šance, ve které těsně minul bližší tyčku.
34'
A MICHAL SKWARCZEK nařízený pokutový kop proměňuje. Jak na penalty, tak na skóre je stav 1:1. Skórovat ze hry se týmům zatím nedaří.
33'
Žlutou kartu dostává Hlavsa (FK Mohelnice).
33'
Valmez má možnost vyrovnat z penalty!
31'
Valašské Meziříčí pak zahrávalo roh, bohužel pro domácí byl centr z něj přetažený.
30'
Další zajímavá snaha Valmezu. Dlouhý oblouček zleva dopadl přímo do pokutového území a do následné střely z voleje vpadl obětavý obránce.
28'
Napodruhé už byli domácí úspěšnější. Centrovaný balon od rohového praporku dosedl na hlavu hráče, který přinutil Skývu k důležitému zákroku na zemi.
27'
Roh pro Valašské Meziříčí. A ještě jeden.
25'
Po zisku míče chtěli hosté zahrozit nákopem za obranu, vzdušný pas byl ale příliš dlouhý.
24'
Mohelnice proto zaujala obranné postavení a vyčkává, s čím dalším na ni její soupeř vyrukuje.
23'
Valašské Meziříčí se usadilo na útočné polovině.
21'
Jen o chvíli později čelila Mohelnice rohovému kopu a svou úlohu zvládla na výbornou.
20'
Na inkasovaný gól mohli domácí rychle odpověděť. To by však hráč zakončující z hranice malého vápna nesměl trestuhodně přestřelit.
18'
Mohelnice právě vstřelila branku!
Na značku pokutového kopu si míč postavil JAN FIŠARA. Zvolil dlouhý rozběh a přízemní zakončení k levé tyči. Přestože směr jeho střely Skýva vystihl, zabránit balonu v cestě do sítě nedokázal.
17'
Pozor! Mohelnice bude kopat penaltu.
16'
Další domácí pokus přišel po rohovém kopu. A znovu to byla střela hlavou, tentokrát letící vysoko nad horní brankovou konstrukcí.
14'
K nepřesné střele došlo také na opačné straně. Centr ze standardní situace dosedl na hlavu daleko od levé tyčky zakončujícího fotbalisty Valmezu.
13'
Z následného protiútoku hosté zakončili. Centr zprava letěl na zadní tyč a hráč střílející z jedničky minul.
12'
Vinou nepřesné přihrávky se však o balon připravili. To je škoda pro fotbalisty domácího týmu.
11'
Hra se obrátila a hráči Valašského Meziříčí prošli až k levému rohu pokutového území.
10'
Ihned po uvedení míče do hry došlo ke ztrátě hracího předmětu, hrát mohou Mohelničtí.
9'
Akce domácího týmu vedená podél levé lajny bude pokračovat autovým vhazováním.
7'
Netrvalo to dlouho a balonu se opět zmocnili domácí, kteří ho vyvezli na útočnou půlku.
6'
Mohelnická záložní řada odvedla dobrou práci a své soupeře v souladu s pravidly oloupila o míč.
4'
Domácím zatím dělá potíže projít přes zahuštěný střed hřiště. Stálo to nejde.
3'
Bezprostředně po jeho rozehrání odpískal hlavní rozhodčí útočný faul.
2'
Mohelnické družstvo zaútočili po pravé straně a už ve druhé minutě vybojovalo premiérový roh.
1'
Domácí hrají v bílém, hosté v modrém.
1'

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Behan, Gebert, Drozd, Jurča, Kebísek, Bělíček, Gregáň, Václavek, Šulák, Skwarczek (K)
Náhradníci: Repáň – Vrána, Byrtus, Wludyka, Výmola

FK Mohelnice: Skýva – Hlavsa, Kuba (K), Zhang, Fišara, Šichor, Woitek, Liu, Svoboda, Vokoun, Knýř

FK Mohelnice

Na hraně sestupu balancující Mohelnice má stejně bodů jako předposlední Petřkovice, v její prospěch ovšem hovoří lepší skóre. Poslední dvě utkání odehrála Mohelnice doma a získala v nich čtyři body, když HFK Olomouc rozstřílela 6:1 a s Vyškovem remizovala 2:2.
TJ Valašské Meziříčí

Vyrovnaná bilance sedmi výher a sedmi porážek zařadila Valašské Meziříčí doprostřed tabulky. Aktuálně sedmý celek zrovna nedisponuje dobrou formou. V posledních čtyřech duelech utrpěl Valmez tři porážky a naposledy v Hulíně obdržel šestigólový příděl.
Příjemné nedělní dopoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům, které zároveň vítám u sledování textové online z utkání TJ Valašské Meziříčí – FK Mohelnice, které se odehraje v rámci 15. kola MSFL. Výkop zápasu je stanovan na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.