MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Otrokovice - 29. března 2024   15:00

Hodonín
Adamec – Guzik, Kadlec, Langer, Mihál, Tomovič, Valeca
Otrokovice
Gröger – De Souza, Frebort, Pecuch, Sekulič, Vintr, Waclawik

Pochválit si zaslouží dobře hrající Bohun, který posílal velmi dobré centry do vápna soupeře. Pro dnešek je to ode mne vše a přeji všem příjemný zbytek dne.
Sváteční duel je u konce, branku jsme bohužel neviděli. Domácí byli především v druhém poločase o něco lepší, i tak je ale remíza zaslouženým výsledkem.
90+3'
90+3'
Kalina si však ještě zasloužil žlutou kartu za zdržování hry.
90+3'
Po tlačenici je odpískal faul a Kalina pošle dlouhým nákopem míč na půlku Zlínska.
90+2'
Marcelo De Souza byl u míče a ještě vybojoval autové vhazování na půlce Hodonína.
90+1'
Střídání v týmu FC Zlínsko:
ze hřiště odchází Frebort, přichází De Souza.
90+1'
K dnešnímu utkání přihlíží slušná porce 250ti diváků.
90'
Rozehrávat bude Kalina, který je ve druhém poločase mnohem více ve hře než jeho protivník Petráš.
89'
Následný rohový kop už tak nebezpečný nebyl.
88'
Velká šance! Ránu z velkého vápna skvělým zákrokem vyrazil Kalina.
87'
Znovu Kadlec hlavičkou prodlužoval míč útočníkům, zatím velmi dobrý výkon střídajícího hráče s číslem 10.
86'
ze hřiště odchází Sekulič, přichází Pecuch.
86'
Kadlec se hned dostal k míči a šikovně ho poslal na útočníky.
85'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Bohun, přichází Kadlec.
84'
Pokus byl hodně nepřesný, a skončil za brankou Petráše.
84'
Faul na půlce domácích, po kterém mají ještě dobrou příležitost zlínští.
83'
Horní tyč zaduněla po střele domácího útočníka.
82'
Po autu znovu centrovali domácí, tentokrát z druhé strany, jenže balón opět jen přeletěl všechny hráče ve vápně.
80'
K dobrému centru se dostal z prava Bohun, míč ale hned odhlavičkoval Slovák.
79'
Čeká nás poslední desetiminutovka a zatím to vypadá na remízu, která by dnešnímu duelu slušela. I když jsou domácí momentálně trochu lepším celkem.
78'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Holek).
77'
Domácí Holek se hodně rozčiloval na pomezního rozhodčího a bude odměněn žlutou kartou.
76'
Faul na dnes velmi aktivního Jovanoviče zastavil slibně se rozvíjející šanci hostí.
76'
ze hřiště odchází Raisigl, přichází Tomovič.
74'
Spousty starostí mají domácí před vápnem s trojicí hostujících fotbalistů.
72'
Nakonec ho hodil ke kapitánovi, a ten rozehrál po levé lajně.
72'
Teď je hra zase trochu klidnější, brankář Kalina už nějakou dobu stojí nad míčem a přemýšlí co s ním.
71'
Po faulu přišel slibný centr do vápna Zlínska, po teči letěl jen kousek vedle levé tyče!
71'
Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Daňo).
70'
Dlouho jim to ale netrvalo, autem rozehráli domácí a dostali se do útoku, Bohun sice hru na půlce trochu zbrzdil, i tak z toho však byla dobrá příležitost pro Hodonín.
69'
Až teď po dlouhé době zase kombinují hosté.
67'
Hodonínští fotbalisté jsou v posledních chvílích aktivnější a více se dostávají do šancí.
65'
Guzik hned poslal dobrý centr do vápna, po hlavičce si ho sebral do rukavic hostující brankář.
64'
ze hřiště odchází Jáger, přichází Guzik.
64'
ze hřiště odchází Glusmach, přichází Vegner.
63'
Ránu zpoza vápna vyslal Glusmach, ta letěla hodně mimo a mezi diváky to jen zahučelo.
62'
Kde zkoušel centrovat Vorel, avšak hodně nepřesně.
61'
Tam si ale nevedli vůbec dobře a hra se zase obrací na polovinu druhou.
60'
Aut Sukupa daleko nedoletěl, naopak ho sebrali hosté a jdou do útoku.
59'
ze hřiště odchází Weber, přichází Vintr.
58'
Hostující sedmička byla v dobrém náběhu, nakonec ale rozhodčí odpískal offside.
56'
Hra se hodně kouskuje posledních pár chvil, k vidění je hodně jednoduchých zákroků obou brankářů, kteří poté většinou jen nakopnou míč na útočníky.
55'
Bohun nacentroval z pravé strany, a nebyl to vůbec špatný centr! Proletěl vápnem, ale domácí hráči byli moc rychlí.
54'
Který dlouhým nákopem našel na středu hřiště Vorla.
53'
Hodonín toho nijak nevyužil, naopak míč poslali hráči až k Petrášovi.
52'
Faulem na půlce přerušili hru hosté.
51'
Nákop domácích byl hodně dlouhý a také nedělal Kalinovi v brance hostů velké problémy, míč nezpracoval ideálně a musel se hodně snažit aby ho vůbec stihl před brankovou čarou.
50'
Do protiútoku se dostali hosté ze Zlínska, Weber vyslal svého parťáka, u míče byl rychleji Petráš a ten tak v klidu mohl rozehrát.
48'
Pěknou narážečkou si nahráli domácí, následně poslali míč na Raisigla, ten však centroval hodně nepřesně.
47'
U míče byli na začátku hosté, rychle o něj ale přišli nepřesnou rozehrávkou.
46'
ze hřiště odchází Sami, přichází Sekulič.
46'
ze hřiště odchází Vychodil, přichází Frebort.
46'
Zatímco se na hrací ploše rozcvičuji náhradníci, můžeme zhodnotit první poločas, ve kterém přišla nepříjemná situace ze strany vysílatele, kterému bohužel nějakou dobu nefungoval přenos ze zápasu. Avšak ze hry, kterou jsme mohli vidět je remíza slušivý výsledek prvního poločasu, do největší šance se dostal Jáger, který v úniku trefil jen boční síť branky.
45+1'
45+1'
Poslední akce prvního poločasu, ve které poslali hosté dlouhý aut až do vápna Hodonína, tam byla velká bitva o míč, který nakonec skončil odkopem na půlku hřiště a první poločas končí.
44'
Nakonec se to domácím stoperům povedlo a nákopem poslali míč dopředu.
43'
Útočníci Jovanovič s Webrem poctivě napadají domácí obranu, ta má veliké problémy dostat míč do bezpečí.
41'
K míči se na chvíli dostali hráči v červeném, po chvilce o něj ale zase přišli. Hosté ze Zlínska jsou v posledních chvílích více aktivní.
40'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Petráš).
40'
Po něm měli snahu domácí dostat se do útoku, ta byla přerušena hned na půlce.
39'
A ještě jeden roh pro hosty!
39'
Ten by stejně neúspěšný pro Zlínsko jako ten první.
38'
Rozhodčí však viděl teč jednoho z bránících, takže se bude roh opakovat, tentokrát z druhé strany.
38'
Ten ovšem poslal až moc dlouhý centr napříč vápnem.
37'
Rohový kop bude rozehrávat Zlínsko, přesněji Weber.
36'
Kteří se ihned vrhli o útoku, byl z toho však jen snadný zákrok pro Petráše.
35'
Kde ale našel jen hráče hostujícího Zlínska.
35'
Dunda pro jistotu poslal aut až na svého brankáře, který nakopl míč na střed hřiště.
34'
Ale poté Jovanovič fauloval, takže budou mít míč opět domácí.
33'
Další akci Hodonína zastavil tentokrát na lajně Jovanovič.
32'
Dlouhý balón letěl na zadní tyč, sebral si ho ale brankář Hodonína.
31'
Sami se stavěl ke standartce, nakonec ji ale rozehrál Weber.
29'
Které se ale Zlínsku nepovedlo a následně byl poslán do velké šance Jáger, který běžel úplně sám na branku Kaliny, ten však nemusel zasahovat, jelikož střela letěla jen do boční sítě.
28'
Stav je stále bezbrankový, u míče se chvíli drželi hosté, po dobrém zákroku Dundy na kraji hřišti budou mít k dispozici autové vhazování.
28'
Vypadá to, že počátkem 28. minuty se stream opět rozběhl, tak doufejme že bude v Hodoníně už vše tak, jak má být.
Bohužel to zatím na pokračování textového přenosu nevypadá, vysílatel má zřejmě nějaké technické problémy. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
U videa nastaly nějaké problémy a momentálně není k dispozici žádný signál, doufejme ze bude vše brzy v pořádku.
12'
Ti se dostali sotva na půli hřiště, kde je o míč připravili dobře napadající domácí útočníci.
10'
Po faulu rozehrával Kalina, zvolil variantu na krátko a kombinuje spolu se spoluhráči.
9'
A teď už jsou zase u míče hosté ze Zlínska.
8'
První standardní situaci měli k dispozici domácí, Sukup centroval a našel spoluhráče ve vápně, který se s balónem točil a nedokázal zakončit.
6'
Zatím se jim však nedaří dostat do dobré příležitosti.
5'
Hosté jsou u balonu a mohou kombinovat na své polovině.
4'
Po kterém se ale fotbalisté Hodonína k ničemu nedostali.
3'
Další pokus o průnik na levé straně končí tentokrát autovým vhazováním právě pro domácí.
2'
Domácí se jako první snažili kombinovat, ke střele se dostal Nečas, zakončil však hodně nad branku Kaliny.
1'

FK Hodonín: Petráš(C) – Bohun, Dressler, Dunda, Glusmach, Holek, Jáger, Nečas, Raisigl, Sukup, Vorel
Náhradníci: Adamec – Guzik, Kadlec, Langer, Mihál, Tomovič, Valeca

FC Zlínsko: Kalina – Daňo, Galus, Jovanovič, Krakovčík(C), Kuběna, Pernatskyi, Sami, Slovák, Vychodil, Weber
Náhradníci: Gröger – De Souza, Frebort, Pecuch, Sekulič, Vintr, Waclawik.
Nejlepším střelcem je Martin Holek(HOD), který má na kontě už 8 gólů, a to je zdaleka nejvíc ze všech v dnešním duelu.
Ani jednomu z týmu se úplně nevydařil vstup do jarní části. Zlínsko ze tří duelů zvládlo jen jeden za plný počet bodů, a dnes domácí Hodonín nevyhrál ani jednou, dvakrát však remizoval.
Domácí Hodonín se nachází ve vyrovnané polovině tabulky na deváté pozici, hosté jsou na tom podstatně lépe, na průběžném třetím místě ztrácejí na první rezervu Karviné tři body.
Pěkné sváteční dopoledne. Dnes nás čeká 21. kolo moravskoslezské fotbalové ligy mezi domácím Hodonínem a hosty ze Zlínska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.