MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Uničov - 13. dubna 2024   15:30

Hodonín
Hodonín
37' Holek  • 55' Dunda
2:1
(1:1)
Uničov
Uničov
30' Vybíral
Hodonín
Petráš – Bohun, Dressler, Dunda, Glušach, Holek, Jáger, Langer (62. Švantner), Nečas (62. Mihál), Sukup, Vorel (86. Raisigl)
Adamec, Guzik, Kadlec, Mihál, Raisigl, Švantner, Veljača
Kolář – Tomanec, Vlk
224 diváků
Uničov
Uvízl – Cerven, Diblík, Hausknecht (60. Ambrozek), Javůrek (60. Vichta), Komenda, Koutný, Krč, Sklenář (81. Suchánek), Svoboda, Vybíral
Ambrozek, Kvapil, Saňák, Suchánek, Vichta, Vorlický

Dnešní utkání je za námi! Domácí fanoušci se již radují z výhry a ze tří bodů do tabulky. Přitom to byl Uničov, který vstoupil do zápasu lépe, když se po půl hodině hry dostal do vedení. Poté ale přišla poměrně rychlá odpověď, několik dalších šancí domácích a především v druhé půli potom převrácení vedení na hodonínskou stranu, které vystřelil Adam Dunda. Děkujeme za pozornost, z dnešního utkání je to vše!
90+3'
90+2'
Hráči v modrých dresech sice kombinovali kolem hranice vápna domácího celku, jenže Petráše v brance nijak neohrozili. Ten bude znovu rozehrávat a pro domácí Hodonín to již vypadá velmi slibně.
90+1'
Rozhodčí dnešního zápasu bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Mezitím se toho na travnatém pažitu neděje příliš. Hostující celek se snažil o proniknutí do šance a o potenciální srovnání skóre. Jenže nepřesná rozehrávka skončila pouze gólmana Petráše, který bude moci odkopnout míč daleko od své svatyně.
88'
Na dnešní utkání si našlo cestu 224 diváků. Oznámil to hlasatel dnešního zápasu.
87'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Bohun).
86'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Vorel, přichází Raisigl.
86'
Jakub Vichta chtěl vyslat jednoho ze spoluhráčů do gólové šance, jenže jeho přihrávka neprošla přes posledního bránícího hráče.
84'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Dunda).
84'
Jakub Vichta byl faulován u půlicí čáry, a tak se hra přesouvá na kopačky hostujících fotbalistů. Čas se jim pomalu krátí a budou muset něco vymyslet, pokud chtějí srovnat nebo stav dokonce zvrátit na svou stranu.
83'
Dva stopeři domácího celku si nyní poradili s dotírajícími hráči v modrém. Následně pak obrátili hru na opačnou stranu, kde jsme však viděli jen blok jedné ze střel.
82'
Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Suchánek, přichází Sklenář.
81'
Rozehrávky se ujal Jakub Vorel, přičemž jeho pas nebyl vůbec špatný. Točil se směrem na branku, nakonec však Uvízl proti balónu vystoupil a vyboxoval ho mimo dosah hráčů v červeném.
80'
Střelec jedné z domácích branek Martin Holek si došel pro faul na půli soupeře. Uvidíme, jestli půjde o centr do vápna, či nikoliv. Rozehrávat se bude z poměrně velké vzdálenosti.
79'
Zápas se nyní odehrává opravdu především u půlicí čáry a balón se stěhuje ze strany na stranu.
77'
Petr Bohun si nyní nabíhal na přihrávku, čímž by se mu otevřela cesta k brance! Spoluhráč ho ale neviděl, respektive si nabíhajícího Bohuna všiml až pozdě, kdy na něj už přes bránícího hráče balón nedostal.
76'
Rohový kop z pravé strany nepřinesl pro domácí obránce žádné problémy. Jeden z nich míč hlavou dostal ze šestnáctky naprosto bez komplikací!
74'
Tomáš Komenda měl na kopačkách srovnání! Už si poradil s gólmanem a zívala na něj odkrytá branka, jenže potom hostující hráč poslal střelu po zemi, kterou skluzem odvrátil jeden z vracejících se hráčů! Parádní obranný zákrok.
72'
A vzdušná přihrávka do vápna skutečně přišla, jenže hosté její hrozbu bez větších problému odvrátili mimo dosah hráčů v červených dresech.
71'
Michal Guzik byl na hřišti přivítán nepříjemným faulem, který vybojoval před vápnem hostujícího celku. Hodonín tak bude rozehrávat ze strany, vypadá to na centr.
70'
Hostující celek obrátil hru na opačnou stranu, jenže i na té je situace podobná. Nevidíme výraznější šanci, která by stála za zmínku. Aktuálně hrají prim obrany obou týmů.
68'
ze hřiště odchází Jáger, přichází Guzik.
67'
Jegor Glušach se nyní odhodlal ke střele z velké vzdálenosti. A jeho pokus nebyl vůbec špatný. Uvízl se proti pokusu povytáhl z branky a následným tygřím skokem dostal balón mimo tři tyče!
66'
Aktuálně se hra podobá samému začátku zápasu, který byl poklidný a neviděli jsme šanci na ani jedné straně. Aktuálně sice mají domácí balón v držení již delší dobu, nemohou se ale prokombinovat do šance, která by přinutila Uvízla k zákroku.
64'
Po sérii střídaní jsme viděli poměrně zajímavou střelu na branku Uničova. Jenže střela šla i tak mimo nad břevno, Uvízl nakonec zasahovat nemusel.
62'
ze hřiště odchází Langer, přichází Švantner,
ze hřiště odchází Nečas, přichází Mihál.
61'
ze hřiště odchází Hausknecht, přichází Ambrozek,
ze hřiště odchází Javůrek, přichází Vichta.
59'
Adam Dunda běžel s balónem směrem na branku a měl poměrně dost prostoru. Naslepo nakonec zkoušel přihrávat před branku, ani jeden z jeho kolegů ale míč nezachytil a logicky jej nemohl směrovat na branku.
58'
Tomáš Langer nyní fauloval u půlicí čáry, proto se hosté dostávají do držení balónu.
57'
A na opačné straně jsme záhy byli svědky vůbec ne špatné střely ještě před hranicí šestnáctky. Tento pokus ale nakonec končí těsně mimo tyč a domácí si mohou oddychnout.
55'
Hodonín právě vstřelil branku! Tak to byla pořádná kuriozita, ale i takové góly samozřejmě platí! ADAM DUNDA se ujal rozehrávky rohového kopu. Míč poslal do vápna, přičemž se balón zatočil tak, že skončil až za brankovou čárou! Uvízl ještě zkoušel balon zachytit, možná se ho dotkl, jenže i tak mu pokus propadl!
54'
Tibor Jáger si nyní předkopl balon a byl rychlejší než jeho soupeř. Nakonec ho ale o šanci připravil gólman, který proti balónu taktéž vyběhl a nakonec ho skluzem dostal do zámezí.
53'
Hostující celek měl k dispozici rozehrávku, ze které jsme viděli centr do vápna. Následně hlavička od jednoho z nabíhajících ale končí mimo, respektive vysoko nad břevnem.
52'
Nyní to udělal dobře Martin Nečas, který díky dobrému pohybu získal balón u půlicí čáry.
51'
Saňák chtěl vyslat jednoho se spoluhráčů rychlou přihrávkou do útoku, jenže neúspěšně. Míč totiž nakonec končí jen za pomezní čárou.
50'
Hostující Uničov se dostal s rozehrávkou až za postranní čáru, rozehrávat tak bude gólman domácích.
49'
Tomáš Langer pebral přehrávku od Holka na hranici vápna. Potom zkoušel ohrozit branku, jenže jeho pokus neměl gólové parametry a Uvízl neměl jakýkoli problém schovat míč v rukavicích.
48'
Jako první se snažili do akce dostat hostující fotbalisté, ale na dobře postavenou domácí obranu si prozatím nepřišli, na balónu se ale stále drží.
46'
ze hřiště odchází Diblík, přichází Saňák.
46'
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Nabídl nám celkem dvě branky. První minuty utkání byly velmi pomalé a nikdo si nevypracoval větší šanci, pak se ale hra otevřela a viděli jsme první branky. Do vedení mohl jít jak hostující, tak domácí celek.
45+2'
45+2'
Martin Holek vyběhl za přihrávkou a už to vypadalo, že z toho bude samostatný únik! Nakonec ale rozhodčí píská ofsajd a z akce tak nebude nic.
45+1'
Rozhodčí bude nastavovat nad rámec základní hrací doby dvě minuty.
45'
Domácí nyní polevili ze svého tlaku, a tak se po delší době může na opačnou stranu podívat také hostující Uničov.
43'
Martin Vybíral se připomněl se střelou z hranice šestnáctky. Jeho pokus sice letěl mimo, i tak proti němu ale Uvízl vyskočil a následně krotí balón v rukavicích.
41'
Václav Koutný nyní fauloval po nepřesné rozehrávce po odpískaném faulu. Jeho faul vyhodnotil rozhodčí jako výraznější, uděluje mu tak žlutý kartónek.
40'
Zajímavá akce také o chvíli později! Byl to Dressler, který se dostal k hlavičkovému pokusu. Jeho střela sice nebyla příliš razantní, přesto nadělala hostujícímu Uvízlovi problémy. Ten totiž balon nezachytil, střela ale skončila na tyči. K dorážce se pak ale nikdo z domácích nedostal.
39'
A na opačné straně potom z rychlého protiútoku zahrozil Martin Holek, druhou branku v rychlém sledu ale nepřidává! Dostal se totiž do velkého střeleckého úhlu, tak jen zkusil poslat míč skrze malé vápno, nikdo ze spoluhráčů ho ale neusměrnil.
38'
Javůrek byl vyslán do akce hlavičkou za soupeřovu obranu. Jenže potom neměl dostatek prostoru a nemohl se dostat k centru.
37'
Hodonín právě vstřelil branku! A radují se také domácí fanoušci, jejich tým totiž srovnává a začínáme od začátku! MARTIN HOLEK se dostal do souboje ve vápně, poradil si s bránícím hráčem a následně po zemi poslal míč až za brankovou čáru!
35'
Uničov je po úvodní trefě určitě o něco aktivnější a hra dostala trochu jiný náboj. Uvidíme, zda hosté vymyslí něco i nyní, jsou totiž stále na balonu.
34'
A nebyli jsme vůbec daleko od toho, aby to bylo o dvě branky! Uničov měl k dispozici rohový kop. Balón se pak dostal před vápno na nohu Václava Koutného. Ten pak dobře vypálil, jenže ještě lepší zákrok předvedl Petráš, který míč dostal skokem mimo.
32'
Na opačné straně jsme potom viděli rohová kop, jehož rozehrávky se ujal Ondřej Sukup. Jeho centr šel hluboko do vápna, odkud jsme viděli hlavičkový pokus, který ale nemohl Uvízla nijak a vůbec ohrozit!
30'
Uničov právě vstřelil branku! Máme tu první branku dnešního utkání! Balón se ve vápně odrazil příhodně pro MARTINA VYBÍRALA, který využil svého postavení z blízka pak poslal míč přesně, kam chtěl! Tady mohl Petráš jen těžko reagovat.
30'
Na obrázku hry se toho od posledního příspěvku moc nezměnilo, na balónu stále domácí, jenže stále na vlastní polovině.
29'
A nyní už je balón na opačné straně, v držení jej ale stále mají domácí fotbalisté, kteří hledají cestu, kudy by se z vlastní poloviny dostali.
27'
Tak až nyní jsme mohli vidět první branku! Martin Holek využil prostoru ve vápně a zřejmě střílenou přihrávkou na vzdálenější tyč hledal Tibora Jágera. Ten ale na balon nedosáhl, míč se tak jen prokutálel kolem tyče!
25'
Aktuálně vidíme přestávku zápasu, hráči obou týmů se tak mohou napít. Mezitím hlasatel ohlásil, že sledujeme prozatím „takové klidné utkání“. A nelze jinak než souhlasit! Neviděli jsme střelu na branku ani výraznější zákrok gólmanů. Utkání je také poklidné a bez větších emocí.
24'
Javůrkův centr ze standardní situace nebyl příliš přesný, mířil pouze do rohu pokutového území. Domácí tak neměli problém ani tentokrát balón odklidit mimo nebezpečí.
23'
Glušach nyní vyřešil poměrně nepřehlednou situaci, když odpálil balón z vlastního vápna mimo dosah soupeřových fotbalistů.
22'
Jeden z domácích hráčů se hnal za balónem v soupeřově vápně. V souboji byl ale sražen k zemi, penalta se však pískat nebude. To se nelíbí domácím fanouškům, nicméně rozhodčí již svůj verdikt vyřkl.
20'
Červeň a Javůrek si několikrát vyměnili balón před soupeřovo šestnáctkou, jenže potom neměli dostatečný prostor na finální přihrávku. Z této akce také tedy nebude nic, co by musel Petráš v brance domácích řešit.
19'
Máme za sebou skoro prvních dvacet minut. Začátek utkání byl velmi poklidný, viděli jsme pouze rohový kop a centr do vápna. Z ani jedné situace ale nevzešlo nic, co by museli řešit gólmani. Z toho vyplývá, že ti momentálně příliš práce nemají.
18'
Adam Červeň stihl zrychlit tak, aby chytil míč směřující na pravé křídlo z gólmanova pohledu. Zde si ho sice zpracoval, jenže potom o něj přišel v souboji proti jednomu z domácích obránců.
16'
Aleš Krč byl faulován v souboji, a tak rozhodčí opět vrací balon ke kopačkám hostujících fotbalistů. Faul se ale obejde bez karetního trestu.
15'
Adam Červeň vybojoval balon v souboji u půlicí čáry. Uničov tak může po delší době zkusit ohrozit Petráše.
14'
Byl to zřejmě Bohun, který vyběhl pro přihrávku za soupeřovu obranu. Už to vypadalo, že by se mohl dostat ke střele, rozhodčí ho ale přistihl v ofsajdovém postavení. Navíc soupeřův gólman vyběhl a u balonu byl o něco dříve.
12'
Na míči jsou aktuálně domácí hráči, jenže s ním hraji především na své polovině. Zatím tedy stále platí, že jsme neviděli žádnou šanci, dokonce ani akci, která by zaváněla prvním gólem v soupeřově síti.
11'
Martin Holek si nyní nerozuměl v rozehrávce se spoluhráčem, a tak jeho celek o balón přišel. Zatím se ale hraje především na polovině hřiště a neviděli jsme výraznější šanci, která by stála za zmínku.
9'
Viděli jsme další Javorkův centr za obranu, tentokrát musel Petráš dávat pozor. Ale poradil si dobře, proti míči vyběhl a ještě ve vzduchu ho zkrotil ve svých rukavicích.
8'
Tibor Jáger chtěl už střílet z levé strany těsně po přejetí hranice vápna. Jenže ke střele se nakonec nedostal, rozhodčí odpískal ofsajdové postavení, které zastavilo slibně se rodící šanci.
7'
V útoku jsou opět domácí hráči, zatím ale hledají nějakou skulinku, kterou by prošli až do střelecké pozice. Uničovští se zatím brání velmi dobře.
5'
Po jednom ze soubojů zůstal na hrací ploše ležet jeden z domácích hráčů, po chvíli se ale zvedá a bude připraven pokračovat v zápase.
4'
Viděli jsme první rohový kop utkání. Rozehrával jej Ondřej Sukup od pravého rohového praporku z gólmanova pohledu. Hosté si poradili a balon pak pohotově odklízí mimo dosah soupeře.
3'
Javůrek znovu zkoušel ohrozit domácí obranu, tentokrát se ale až k vápnu s balonem nedostal. Stopeři Hodonína si poradili a balon mu odebrali včas.
2'
Javůrek zkoušel z pravého křídla z gólmanova pohledu centrovat do vápna. Jeho pokus ale přes bránícího hráče neprošel, hosté přicházejí o balón a už se stahují na vlastní polovinu.
1'
Začátek zápasu je tady. Výkopu se ujali domácí hráči Hodonína, kteří budou hledat cestu do útoku jako první.
1'
Hráči společně s rozhodčími aktuálně nastupují na hrací plochu, začátek zápasu se tak trochu pozdrží, ale během dvou minut by mělo být vše připraveno k úvodnímu výkopu.

FK Hodonín: Petráš – Bohun, Dressler, Dunda, Glušach, Holek, Jáger, Langer, Nečas, Sukup, Vorel
Náhradníci: Adamec, Guzik, Kadlec, Mihál, Reisigl, švantner, Veljača
Trenér: Švantner

SK Uničov: Uvízl – Cerven, Diblík, Hausknecht, JAvůrek, Komenda, Koutný, Krč, Sklenář, Svoboda, Vybíral
Náhradníci: Ambrozek, Kvapil, Saňák, Suchánek, Vichta, Vorlický
Trenér: Aleksijević

Rozhodčí: Kolář – Tomanec, Vlk.
FK Hodonín

Hodonín vstoupil do jarní části velmi zajímavými výsledky. V posledních čtyřech zápasech totiž zaznamenal remízový stav. Například proti B týmu Karviné v minulém kole zaznamenal velmi divoké utkání, které skončilo výsledkem 4:4. Hodonínští jsou v tabulce na devátém místě, přičemž na svého sobotního soupeře ztrácejí osm bodů. V případě výhry by se tak mohli zajímavě přiblížit.

I celek z jihu Moravy má ve statistikách střelců výrazné zastoupení. Na aktuálně třetí dělené pozici je momentálně Martin Holek, který nastřílel soupeřům do sítě devět přesných zásahů.
SK Uničov

Uničov vstoupil do jarní části sezony nepříliš vyrovnanými výkony. Připsal si celkem dvě výhry (proti Frýdlantu a Uherskému Brodu), remízu proti Třinci, ale také dva nezdary (Frýdek-Místek, Baník Ostrava B). V tabulce jsou tak aktuálně fotbalisté tohoto celku na pátém místě, na kontě mají třicet osm bodů, přičemž například na čtvrté Znojmo ztrácí pouhý jeden bod.

Uničov se v útoku může spolehnout výrazně především na jednoho muže, kterým je Tomáš Komenda. Ten je ve statistice vstřelených gólů na druhé pozici v MSFL! Na kontě má dvanáct přesných zásahů, od prvního Brazilce Neta jej dělí pouhý jeden bod.
Dobrý den, společně dnes budeme sledovat zápas mezi domácím Hodonínem a hostujícím Uničovem. Úvodní výkop je naplánován na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.