30'
ze hřiště odchází Jan Vítek, přichází Radim Ševčík.
14'
ze hřiště odchází Dominik Opatřil, přichází Vojtěch Pak.
Z technických důvodu budeme informovat pouze o změnách stavu! Domácí klub nejspíše nezajistil stream ze zápasu.
1'

SK Hranice: Tomečka – Vavřík, Cverna, Kundrát (C), Grygar, Jasenský, Vymětalík, Červenka, Koláček, Rolinc, Opatřil.
Náhradníci: Andres – Kunovský, Pak, Kuchař, Šíbal, Zdražil, Ilic.
Trenér: Radek Malina

TJ Tatran Bohunice: Kunický (C) – Krejčí, Tilkeridis, Souček, Šmerda, Ulbrich, Němec, Doubravský, Bednář, Suchý, Vítek.
Náhradníci: Formánek – Král, Řeřucha, Vintr, Koreň, Ševčík, Kotoun.
Trenér: Luboš Kučerňák

Rozhodčí: Silný – Tomanec, Poláček.
Oba týmy spolu dosud odehráli pouze jedno vzájemné utkání! Ve čtvrtém kole letošní sezóny zvítězily Bohunice na domácím hřišti s Hranicemi 4:1. Branky za domácí vstřelili Nikolas Burčík a David Krška, kteří se trefili hned dvakrát. Branku za Hranice vstřelil Václav Cverna.
SK Hranice
Hranice se nachází na čtrnáctém místě tabulky MSFL a mají pětibodový náskok na svého dnešního soupeře. V posledním kole ale senzačně vyhráli na hřišti Startu Brno 0:3! Nejlepším střelcem Hranic je Jakub Rolinc se 7 přesnými zásahy.

TJ Tatran Bohunice
Bohunice jsou na tom ještě hůře, nachází se na patnácté pozici a poslední celek tabulky na ně ztrácí pouze dva body. V minulém kole ale dokázali zvítězit na hřišti třetího Zlínska 1:0. Nejlepším střelcem hostů je Nikolas Burčík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.