Kunovice
87 diváků
Hodonín
Adamec – Mihál, Tomovič, Raisigl, Kadlec, Švantner, Glushach

Máme za sebou konec utkání 24. kola, kdy si obě mužstva rozdělila jeden bod. Ve druhém poločase se nejprve prosadil domácí Marcel Novák, poté se hosté dlouho tlačili za vyrovnáním, což se jim nakonec povedlo překvapivě díky brankáři Martinu Petrášovi, který se prosadil v poslední minutě utkání.
90+3'
90+3'
FK Hodonín právě vstřelil branku!
Z poslední akce utkání se prosazuje hostující brankář MARTIN PETRÁŠ a srovnává tak stav utkání na 1:1.
90+2'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Okoromi, přichází Akumagoa.
83'
ze hřiště odchází Břečka, přichází Koryčan.
83'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Guzik, přichází Mihál.
Omlouvám se, ale domácímu klubu opět vypadl signál přenosu, budeme vás tedy v závěru utkání informovat pouze o změnách stavu.
81'
Hráči Hodonína mají posledních zhruba deset minut na vyrovnání.
78'
Střídající Tomovič se snažil prosadit po pravé straně, ale domácí obrana ho k ničemu nepustila a ten se posléze dostal s míčem až do zámezí.
75'
ze hřiště odchází Langer, přichází Švantner,
ze hřiště odchází Bohun, přichází Raisigl.
75'
ze hřiště odchází Kim, přichází Kočí.
74'
Břečka poslal do vápna nebezpečný centr, který domácí hlavy jen těsně minul.
69'
Hosté se snaží najít rychlou odpověď, ale zatím se jim nedaří dostat se do vyloženějších šancí. Jednoduchou ztrátou se opět připravili o míč.
66'
ze hřiště odchází Jáger, přichází Tomovič,
ze hřiště odchází Vorel, přichází Glushach.
62'
1. FC Slovácko B právě vstřelilo branku!
MARCEL NOVÁK se na hranici vápna opřel do skákavého balónu a k levé tyči prostřelil hostujícího brankáře Petráše. Domácí jdou z první šance ve druhém poločase do vedení.
61'
Následný roh odvrátili hosté k Bartošovi, který vypálil, avšak branku přestřelil.
60'
Domácí Kratochvíla prostčil míč na Břečku, jeho přihrávka pod sebe zblokována na roh.
59'
Dobře rozehraný roh na přední tyč lapil brankář Urban.
58'
Nečas a následně Langer se snažili proniknout do vápna domácích, bude z toho roh pro hosty.
55'
Hosté obléhají bránu Slovácka, ale jejich centrům zatím chybí větší přesnost.
53'
Vorel zastavil pronikajícího Milanova pouze za cenu faulu, Slovácko ovšem následně o míč přichází, jelikož si domácí hráči nepohlídali ofsajdovou linii.
51'
Nečásův centr si ve vápně našel Guzik, ovšem nedokázal kvalitně zakončit.
49'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Holek).
47'
Kim směřoval míč na Milanova, ale bohužel pro domácí byl delší než bylo potřeba.
46'
45+1'
44'
Nečas se uvolnil na levé straně a prověřil brankáře Urbana. Ten z jeho střelou neměl problém, jelikož letěla přímo na něho.
43'
Domácí Kim opět fauluje, na míči hosté.
40'
Okomori táhl z vlastní poloviny brejkovou situaci tři na dva, kterou vyřešil sám. Uvolnil se do středu hřiště, ale jeho střela branku minula.
39'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Kim).
39'
Další ztráta domácích, tentokrát Kim nedokázal ve slibné pozici najít nikoho ze svých spoluhráčů a následně fauluje.
36'
Hra je nyní plná nepřesností, ani jedno mužštvo se nedokáže udržet na míči delší časový úsek.
33'
Hodonín málem daroval domácím lacinou branku. Dressler se smekl na posledním hráči a nechybělo mnoho a dva domácí hráči by se ocitli sami před brankářem. Ovšem Dressler na poslední chvíli zvládl míč odehrát.
30'
A znovu Holek. Tentokrát se sám uvolnil ve vápně a ze slibné pozice míří vysoko nad branku domácích.
27'
Hostující Jáger posílal centr na přední tyč na Holka, který hlavou těsně míjí.
25'
Krásný míč za obranu také na druhé straně, Kratochvíla mířil z pravé strany sám na branku Petráše, ale příliš mu to trvalo a tak hostující obrana stihla jeho střelu zblokovat na roh.
22'
Ve slibné pozici ve vápně se ocitl hostující Holek, ale střílený centr usměrnit nedokázal.
20'
Další centr za obranu směřoval na agilního Nečase, ale tentokrát si domácí obrana náběh pohlídala.
17'
Obrovská šance hostí nekončí brankou. Na pravé straně se uvolnil Guzik, který táhl nebezpečnou akci dvou na jednoho a následně předložil míč pro Nečase, který trefil břevno naprosto odkryté brány.
15'
Aktivní Okomori si navedl míč na střed a pálil ze slibné pozice, ovšem pouze do středu branky, kde byl připravený Petráš.
13'
Na druhé straně Okomori poslal nadýchaný centr na zadní tyč, hostující obrana odvrací na roh.
12'
Hostující Jáger se snažil uvolnit na levé straně, ale domácí obrana ho do vápna nepustila.
10'
Slovácko dlouho drželo míč na hostující polovině, ale následně o něj přišlo nepřesnou přihrávkou Onuoha.
7'
Hodonín po faulu Kima zahrával standardní situaci, ale nebezpečný míč směřující do vápna si Urban pohlídal.
5'
K odraženému míči se dostal hostující Vorel, ale jeho volej netrefil branku Urbana.
5'
První roh utkání budou zahrávat hosté.
3'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Okoromi).
3'
Ale vzápětí přichází nepřesná rozehrávka a faul hostů a Slovácko bude zahrávat ze slibné pozice standardní situaci.
2'
Ostrého útočného faulu se dopustil Kratochvíla, hosté budou na míči.
1'
Obě mužstva právě přicházejí na hrací plochu. Za malou chvíli začne utkání 24. kola.

1.FC Slovácko B: Urban – Onuoha, Severa, Bartoš, Kratochvíla, Okoromi, Holásek (C), Břečka, Novák, Milanov, Kim
Náhradníci: Balciar – Koryčan, Tomeška, Janečka, Kočí, Akumagoa
Trenér: Pavel Němčický

FK Hodonín: Petráš (C) – Dressler, Vorel, Sukup, Guzik, Jáger, Holek, Bohun, Langer, Dunda, Nečas
Náhradníci: Adamec – Mihál, Tomovič, Raisigl, Kadlec, Švantner, Glushach
Trenér: Pavol Švantner

Rozhodčí: Dorušák – Silný, Vejtasa.
Vzájemné zápasy
Na podzim se oba celky utkaly v rámci sedmého kola a z vítězství se radoval FK Hodonín, který po brankách Holka a Mlčocha ovládl utkání v poměru 2:0.
Slovácko B
Domácí mužstvo se nachází na sestupové šestnácté pozici, když ztrácí dva body na patnáctý Frýdlant n. O, který v minulém domacím zápase dokázalo přesvědčivě porazit 4:0. Na tuto výhru budou chtít dnes domácí určitě navázat. Ovšem nebude to snadné, protože na jaře vyhráli pouze toto jedno zmíněné utkání. Jinak vyšli třirkát na prázdno a dvakrát remizovali. Nejlepším střelcem týmu je s šesti brankami David Kratochvíla.

FK Hodonín
Hosté z Hodonína se nachází na devátém místě se třiceti třemi body. V minulém kole dokázali poprvé na jaře zvítězit, když porazili Uničov 2:1. Předtím na jaře zaznamenali sérii čtyř remíz a jednu prohru s Třincem. Kuriozní byla zejména divoká přestřelka s Karvinou, která skončila 4:4. Nejlepším střelcem týmu je Martin Holek, který letos vstřelil již deset branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.