MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Karviná B - 21. dubna 2024   10:15

Uničov
Uničov
33' Hausknecht  • 78' Krč
2:1
(1:1)
Karviná B
Karviná B
4' Delgado
Uničov
Kvapil – Diblík, Svoboda, Hausknecht, Ambrozek, Vichta, Komenda (K), Vybíral, Červeň, Javůrek, Koutný
Uvízl – Saňák, Sklenář, Vorlický, Suchánek, Krč
Cieslar – Dorotík, Marek. DFA: Langhammer
Karviná B
Lapeš – Čurma, Molitorisz, Ojora, Delgado, Jurga, Bederka, Vodilka, Guimaraes, Bielan (K), Trček
Ulihanets – Carneiro, Zdunek, Zedníček, Antovski, Brzoska, Byrtus

90+3'
Konec zápasu. Příští domácí zápas sehraje Uničov mimořádně v pátek 26. března od 16:30 proti Zlínsku.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
90'
Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Vichta, přichází Sklenář,
ze hřiště odchází Svoboda, přichází Suchánek.
89'
Zakončení Uničova po rohu bylo tečováno na další roh.
88'
Střelu Vichty k tyči Lapeš vyrazil na roh.
87'
Proti střele Karviné přišel blok obránce. Hosté míč udrželi, ale centr poslali za bránu.
86'
Střídání v týmu MFK Karviná B:
ze hřiště odchází Delgado, přichází Carneiro.
83'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Svoboda).
82'
Červená karta pro tým MFK Karviná B (Bielan).
81'
Vichtovi se nepovedl centr a je z toho jen odkop od brány.
78'
Uničov právě vstřelil branku!
ALEČ KRČ šikovně nastavil nohu na přízemní centr a míč protečoval až za záda Lapeše.
75'
Přímý kop Karviné z 20 metrů skončil nad bránou.
74'
Dnešní utkání sleduje 142 diváků.
73'
ze hřiště odchází Javůrek, přichází Saňák.
71'
Těžko říct, jestli chtěl Ambrozek střílet nebo centrovat, ale nepovedlo se ani jedno.
69'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým MFK Karviná B (Zedníček).
66'
ze hřiště odchází Komenda, přichází Krč.

ze hřiště odchází Guimaraes, přichází Byrtus.
65'
Uničov se dostal po rohu Karviné do brejku, který zakončil mimo bránu.
61'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Koutný).

Žlutá karta pro tým MFK Karviná B (Zedníček).
60'
Diblík se dostal s míčem až do vápna, ale na centr nedošlo. Včas jej odzbrojil bránící hráč.
57'
ze hřiště odchází Čurma, přichází Zedníček,
ze hřiště odchází Molitorisz, přichází Zdunek.
53'
Karviná drží míč, ale zakončit zatím nedokázala.
46'
ze hřiště odchází Vodilka, přichází Brzoska.
46'
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
43'
Žlutá karta pro tým MFK Karviná B (Bederka).
41'
Žlutá karta pro tým MFK Karviná B (Guimaraes).
37'
Centr z ostrého úhlu vyrazil Lapeš na roh.
35'
Žlutá karta pro tým MFK Karviná B (Bielan).
33'
Uničov vyhrál několik důležitých soubojů. Míč se dostal k Ambrozkovi, ten jej naservíroval do vápna. Tam si našel místo MAREK HAUSKNECHT a překonal Lapeše.
26'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Ambrozek).
22'
Centr z volného přímého kopu vyboxoval Kvapil na roh.
19'
Uničov rozehrál roh po zemi. Javůrek se dostal k míči, ale zakončil nad bránu.
16'
Hausknecht hlavičkoval v záklonu a pro Lapeše to byl pohodový zákrok.
13'
Ambrozkův pokus z dálky skončil nad bránou.
8'
Delgado druhý gól nepřidal, zakončil nad bránu.
7'
Hausknecht zbrzdil rodící se brejk Karviné. Míč poslal obranným zákrokem do autu.
4'
Karviná právě vstřelila branku!
Karviná využila výhodu. ALBERTO DELGADO dostal přihrávku mezi obránce a sólo proměnil v gól.
3'
Domácí rozehráli volný přímý kop, následný centr odvrátila obrana Karviné na roh.
2'
Žlutá karta pro tým MFK Karviná B (Molitorisz).
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči nastupují na trávník. Uničov v modré, Karviná v zeleno – černé.
Los 24. kola MSFL posílá do Uničova rezervu Karviné. Hosté přišli o vedení v soutěži a Uničov už dvě utkání v domácím prostředí nevstřelil branku a v tabulce se pomalu propadá. V minulém týdnu nezvládl utkání v Hodoníně, kde podlehl 2:1. Hosté z Karviné prohráli se Zlínskem nejtěsnějším výsledkem 0:1. Mezi oběma celky je v tabulce rozdíl pěti bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.