Máme za sebou konec dnešního zápasu. Druhý poločas byl úplně jiný než první. První branku vstřelili domácí, hosté však za tři minuty vyrovnali. Poté byla hra vyrovnaná. V 93. minutě vypálil Lijava a vystřelil svému týmu tři body do tabulky. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera.
90+4
Lijava vyfasoval žlutou kartu za svlečený dres.
90+3
Bergamo právě vstřelilo branku!
To byla panečku dělovka! MARKO LIJAVA vypálil zhruba ze třiceti metrů a Curci jeho střelu vyrazil jen do své branky! Tohle byla Curciho chyba.
90+2
Teď je to nahoru dolů. Oba týmy cítí šanci vyhrát.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec hracího času.
90
Nakonec šli do útoku a málem z toho byla branka! Volej Garicse mířil do boční sítě!
89
Vypadá to, že hosté jsou zatím s remízou spokojeni a drží míč na svých kopačkách.
86
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Maximiliano Moralez, přichází Franco Brienza.
86
Domácí hráči kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.
84
Kone se dostal ke střele ze třiceti metrů. Ta však neměla potřebnou razanci, a tak ji Consigli v pohodě chytil.
82
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Cristaldo, přichází Lazaros Christodoulopoulos.
82
Po zblokovaném centru Moraleze budou domácí zahrávat rohový kop.
80
Domácí hráči jsou u míče. Jde na nich vidět, že s remízou určitě spokojeni nejsou.
79
Panečku, to je závěr utkání jako hrom.
77
Bologna právě vstřelila branku!
To snad není možné dámy a pánové! Bologna vyrovnaná! Hlavička Cristalda orazítkovala břevno, míč se ale odrazil k ROLANDOVI BIANCHIMU, a ten se svou hlavičkou do odkryté branky nemínil!
76
Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, zatím ale nevymysleli nic většího.
75
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází José Ángel Crespo, přichází Rolando Bianchi.
74
Konečně tady máme branku! DAVIDE BRIVIO vypálil zhruba ze třiceti metrů. Svou střelou po zemi k pravé tyči nedal Curcimu žádnou šanci!
73
Lijava se dostal k míči a vypálil zhruba ze třiceti metrů. Jeho střela mířila přesně do míst, kde stál Curci.
71
Baselli vyfasoval žlutou kartu.
70
Cristaldo se dostal do šance. Jeho střela však branku minula o značný kus.
69
Ani sedmdesát minut hry nám nepřineslo nic k zmínění. Možná pouze šanci Marilunga, který však branku v 58. minutě minul.
67
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giulio Migliaccio, přichází Daniele Baselli.
65
Skvělý centr do vápna na Koneho. Ten se však nacházel v ofsajdu, a tak je hra přerušena.
63
Hráči Atalanty zahrávali rohový kop. Na centr z něj vyskočil nejvýše Lijava. Jeho hlavička šla nad branku.
63
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Diego Laxalt, přichází Francesco Della Rocca.
62
Diamanti vyfasoval za svůj faul na hranici vápna žlutou kartu.
60
Domácí hráči kombinují na útočné polovině. V tomto momentu jsou lepším týmem na hřišti.
58
Střídající Marilungo se dostal zatím do největší šance zápasu. Šel sám na Curciho. Snažil se ho lobnout. Jeho lob však nakonec minul branku!
57
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giuseppe De Luca, přichází Guido Marilungo.
56
Kone se nyní dostal k míči a vypálil ze třiceti metrů. Jeho střela mířila vedle pravé tyče.
55
Zatím nám ani začátek druhého poločasu nepřinesl nic zajímavého. Šancí je jako šafránu.
53
Domácí hráči kombinovali na útočné polovině, kombinaci však pokazila nepřesná přihrávka Brivia.
50
Hra nám již pokračuje. Oba hráči se zdají býti v pořádku.
49
Hra je přerušena. Na trávníku leží Scaloni a Krhin. Ti jsou samozřejmě ošetřováni.
47
Začal nám druhý poločas dnešního zápasu. U míče jsou hosté z Bologni, kteří kombinují na vlastní polovině.
46
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten je zatím poměrně vyrovnaný a žádnou větší šanci jsme neviděli. Doufejme, že se to v druhém poločasu změní a bude k vidění více šancí. Druhý poločas nám začne zhruba v 16:05.
45+2
Vypadá to, že se v prvním poločase již nic nestane.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec hracího času.
44
Volný přímý kop hostů zahrával Diamanti. Jeho centr však nenašel nikoho z jeho spoluhráčů, a tak jsou u míče hráči Atalanty.
42
Hra je přerušena. Crespo leží na trávníku s bolestivou grimasou a je ošetřován.
41
Consigli teď předvedl hodně dobrý zákrok, ale nemusel. Hra byla již přerušena pro útočný faul.
40
Migliaccio uviděl za svůj faul ze zadu žlutou kartu.
37
V tomto momentu se na trávníku nic zajímavého neděje. Hru přerušuje mnoho faulů a hra se odehrává převážně ve středu hřiště.
35
Hra byla přerušena. Po souboji se ocitl na trávníku Krhin. Ten byl i ošetřován. Už se zdá býti v pořádku, a tak hra může pokračovat.
33
Hosté zahrávali rohový kop. Na centr z něj nejvýše vyskočil Sörensen. Jeho hlavička mířila vysoko nad branku.
31
Cristaldo se dostal ke střele. Jeho střela neměla potřebnou razanci, a tak ji Consigli v pohodě chytil.
31
Hra se nyní odehrává ve středu hřiště. Oba týmy produkují mnoho nepřesných přihrávek.
28
Na druhé straně zahrávali rohový kop domácí. Na centr z něj však nikdo z domácích nedosáhl, a tak jsou u míče hosté z Bologni.
27
Dobrá šance Bologni, Crespo si však počíhal nedovoleně a byl mu odpískán faul.
26
Na hranici vápna se dostal k voleji Julio Migliaccio. Jeho střela mířila nad branku.
25
Stala se taková kuriozitka. Akci Atalanty přerušil hlavní rozhodčí, protože jeden z pořadatelů hodil na hřiště druhý míč. Domácí trenér je rozčílený.
23
Hráči Atalanty zahrávali rohový kop. Na centr z něj si nejvýše vyskočil Livaja. Hlavička se mu však vůbec nepodařila a branku neohrozila.
22
Moralez dostal skvělý míč za obranu a mohl jít sám na branku. Skvěle ho však zablokoval Sörensen.
21
Hráči Bologni se snaží uklidnit hru. Kombinují na vlastní polovině a vůbec nikam nespěchají.
19
K volnému kopu se postavil Cigarini. Svým centrem však nikoho ze svých spoluhráčů nenašel, a tak bude hra pokračovat odkopem od branky.
18
Volný přímý kop pro Atalantu zhruba ze třiceti metrů.
17
Máme zde první žlutou kartu dnešního zápasu. Tu vyfasoval Antonsson.
17
Moralez se dostal před vápnem k míči a vyslal jedovku na branku. Ta letěla jen těsně nad branku.
16
Domácí hráče Atalanty nyní kombinovali na útočné polovině. Nakonec z toho však nebylo žádné ohrožení branky, protože Brivio ztratil míč u pravé lajny.
14
Hra je rozkouskovaná. Je možno vidět mnoho faulů na obou stranách.
12
Hráči Atalanty zahrávali volný přímý kop. Centr z něj trefil prvního obránce Bologni, a tak z této šance nic nebude.
11
Zatím jsou mírně lepším týmem hosté.
9
Hosté zahrávali volný přímý kop. Centr z něj byl velmi nebezpečný, bohužel pro hosty, nikdo na něj nedosáhl.
6
Mohli jsme vidět zatím největší šanci zápasu. Na centr do vápna si vyskočil Marko Lijava. Jeho hlavička mířila jen těsně nad branku.
5
Hosté z Bologni kombinovali před domácím vápnem. Nepřesná přihrávka vše zhatila.
4
Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu. Ten by měl býti odpískán po zákroku Morlea na Raimondiho. Rozhodčí Doveri je však klidný a hra pokračuje dál.
3
I hosté se dostávají na útočnou polovinu. Po dlouhé kombinaci však v jednom ze soubojů Diamanti fauloval.
2
Domácí již od začátku útočí. Do vápna hostů se jim však dostat nepodařilo, a tak jsou u míče hosté.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí hráči, kteří nastoupili v modročerných dresech. Hosté nastoupili v dresech bílých.
1

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Scaloni, Stendardo, Canini, Brivio – Migliaccio, Moralez, Cigarini, Raimondi – Livaja, De Luca.
Náhradníci: Polito, Sportiello – Del Grosso, Baselli, Cazzola, Gagliardini, Koné, Brienza, Marilungo, Caldara.

Bologna FC: Curci – Antonsson, Garics, Sörensen – Laxalt, Kone, Morleo, Crespo, Krhin – Diamanti, Cristaldo.
Náhradníci: Agliardi, Malagoli – Ferrari, Maini, Radaković, Della Rocca, Christodoulopoulos, Yaisien, Bianchi, Moscardelli, Acquafresca, Masina.

Rozhodčí: Doveri – Tasso, Tonolini.
Vzájemné zápasy

V loňské sezoně se hrála první zápas na svém hřišti Bologna a vyhrála 2:1. Odvetný duel v Bergamu skončil nerozhodně 1:1. Oba zápasy byly velmi vyrovnané a to se dá předpokládat i dnes, kdy se bojuje o velmi cenné tři body.
Bologna FC

Hostům se v této sezoně zatím příliš nedaří. Bologna má na svém kontě po jedenácti zápasech pouhých deset bodů a nachází se na šestnáctém místě. Bologna zatím dokázala pouze dvakrát vyhrát, čtyřikrát remizovala a pětkrát prohrála, to vše při skóre 13:22.
Na hřištích soupeřů zatím Bologna vyhrála pouze jednou a jednou remizovala, zbylé tři zápasy prohrála.

Atalanta Bergamasca Calcio

Domácí celek má na svém kontě po jedenácti zápasech třináct bodů a nachází se na devátém místě. Bergamo zatím dokázalo čtyřikrát vyhrát, jednou remizovalo a šestkrát už prohrálo, to vše při skóre 12:14.
Na svém hřišti odehrála Atalanta pět zápasů. Z toho dokázala tři vyhrát, jednou remizovala a jednou nezískala ani bod.

Livorno – Bergamo 1:0
Bergamo – Inter 1:1
Sampdoria – Bergamo 1:0
Bergamo – Lazio 2:1
Chievo – Bergamo 0:1
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu další zápasy 12. kola a my budeme sledovat duel mezi Bergamem a Bolognou. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.