Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli mírně lepším týmem a po dvou gólech na začátku utkání dokázali Spartu porazit 0:2. Sparta byla ve druhé půli lepším týmem, branku však vstřelit nedokázali.
90+3
90+2
Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
90+1
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90
Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.
89
Sáček se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však zablokoval jeden z protihráčů.
89
Domácí budou zahrávat rohový kop.
88
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště.
86
Fatai se snažil obejít s míčem na pravé straně hřiště hned dva protihráče, to se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.
85
Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
84
Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku jedovatou střelu z hranice vápna, Bičík však proti této střele předvedl dobrý zákrok a míč tak dokázal vyrazit mimo tři tyče.
83
Dočkalův centr do vápna z pravé strany dokázal odvrátit jeden z obránců.
82
Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.
82
80
Dočkal byl tvrdě faulován zhruba na polovině hřiště Kambolovem a hrát tak mohou domácí. Kambolov navíc vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.
79
Dočkal poslal do vápna centr z pravé strany, míč se však ve vápně dostal pouze na hlavu jednoho z obránců a ten ho následně poslal mimo vápno.
78
Hra se nám nyní poněkud uklidnila.
77
Hostům se tento rohový kop příliš nepovedl a jeden z domácích hráčů tak neměl problém míč poslat mimo vápno.
76
Hosté budou zahrávat rohový kop.
75
Domácí střídají. Místo Váchy přišel na hřiště Mareček.
75
Dočkal se dopustil faulu poblíž hranice vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.
74
Vácha už míří za pomezní čáru, ale vypadá to, že už nebude moci dále pokračovat ve hře.
73
Vácha je stále ošetřován na hrací ploše.
72
Vácha byl faulován zhruba na polovině hřiště a bude tak muset být ošetřen.
71
Po centru do vápna se do zakončení dostal Fatai, jeho pokus však dokázal Filcov v pohodě chytit.
70
Vácha byl faulován zhruba třiatřicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
69
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
68
Hosté si špatně přihráli na polovině soupeře a míč tak skončil pouze u Bičíka.
67
Zahustel poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany, míč se však stáčel do branky, ale nakonec orazítkoval pouze břevno, od kterého se míč odrazil do zámezí.
66
Costa se dopustil faulu na vlastní polovině a hrát tak mohou hosté.
65
Další nepřesná přihrávka jednoho z domácích hráčů a míč tak skončil pouze u Filcova.
65
Frýdek a Dočkal si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak přišli.
64
Domácí jsou zatím stále aktivnějším týmem ve druhé půli, do vážnější šance se však zatím nedostali.
63
Dočkal poslal do vápna centr, tam se dostal k hlavičce Lafata, jeho následný hlavičkový pokus však skončil pouze v rukavicích brankáře Filcova.
62
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
62
Frýdek dostal příliš dlouhý pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Filcova.
61
Fatai si při zpracování míče ve vápně soupeře pomohl rukou, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
60
Fatai se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, rychle se však k němu seběhli hned dva obránci a o míč ho připravili.
59
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.
58
Konaté napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho střelecký pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
57
Zahustel chyboval na polovině soupeře a o míč tak přišel.
56
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
55
Míč se od rohového praporku dostal ve vápně na hlavu Lafaty, ten míč následně poslal k pravé tyči, tam však stál jeden z protihráčů a ten míč dokázal odhlavičkovat nad branku.
54
54
Míč se z následného rohového kopu dostal pouze na hlavu Mazucha a ten ho následně neměl problém poslat mimo vápno.
53
Kanunnikov se řítil středem hřiště sám na Bičíka, ten však proti němu dobře vyběhl a jeho následnou střelu dokázal vyrazit mimo tři tyče.
52
Hostům se tento přímý kop vůbec nepodařil a míč tak skončil pouze v zámezí.
51
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
49
Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři a ten ho následně poslal dlouhým odkopem daleko od své branky.
48
Sparta vstoupila do druhého poločasu aktivně a momentálně s míčem kombinují na polovině soupeře.
47
Do druhého poločasu nastoupili na hřiště nově Konaté, Lafata a Fatai.
46
Domácí rozehráli druhý poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:04.
První poločas je za námi. Hosté jsou zatím lepším týmem a zaslouženě tak vedou 0:2. Hosté se dostali do vedení už v 5. minutě, když se dokázal prosadit Kanunnikov. Ve 12. minutě to už bylo 0:2 a to když se dokázal prosadit Devič. Sparta se v prvním poločase prakticky nedostala do vážnější šance a zaslouženě tak prohrává 0:2. Druhý poločas tak bude ještě velmi zajímavý.

Držení míče: 46% – 54%
Střely celkem: 1 – 5
Střely na branku: 0 – 2
45+3
45+2
45+2
Míč od rohového praporku dokázal mimo vápno vyboxovat brankáře Filcov.
45+2
45+1
45
Šural se dopustil útočného faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou hosté.
45
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44
Oba už jsou za pomezní čárou a vypadá to, že budou moci pokračovat ve hře oba postižení hráči.
44
Holek a Kanunnikov se v hlavičkovém souboji srazili hlavami a oba tak musejí být ošetřeni.
43
Domácí pokračují v nepřesnosti přihrávek a i tentokrát o míč přišli touto chybou.
42
Po velké skrumáži ve vápně Sparty nakonec rozhodčí odpískal útočný faul jednomu z hostujících hráčů.
41
Hosté budou zahrávat rohový kop po zblokované střele Garcíi zhruba z pětadvaceti metrů.
40
Juliš dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
39
Frýdek se snažil projít s míčem středem hřiště mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.
38
Ozdojev už míří za pomocí lékařů za pomezní čáru a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
37
Je to kapitán Ozdojev, který je stále ošetřován na hrací ploše.
36
Další faul zhruba na polovině hřiště a opět na jednoho z hostujících hráčů, ten musí být následně ošetřen.
35
Mario Holek se dopustil tvrdého faulu na jednoho z protihráčů zhruba na polovině hřiště a od rozhodčího tak vyfasoval žlutou kartu.
34
Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři a ten ho následně poslal zpět do hry dlouhým odkopem.
33
Costa poslal do vápna příliš nepřesný centr z levé strany a míč tak skončil pouze v zámezí. Filcov bude odkopávat od branky.
33
Šural už je zpět na nohou a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
32
Šural nachvíli zůstal ležet na trávníku a rozhodčí tak musel přerušit hru.
32
Devič dostal příliš nepřesný centr do vápna z levé strany a míč tak skončil pouze u Bičíka.
31
Jeden z hostujících hráčů napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho střelecký pokus však dokázal zablokovat Costa.
30
29
García se celkem jednoduše dostal s míčem do vápna po pravé straně hřiště, místo střely však volil ještě centr na zadní tyč, ten se mu však vůbec nepovedl a míč tak skončil v zámezí.
28
Brabec se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hosté tak u míče zůstanou i nadále.
28
Matějovský si s míčem tak dlouho hrál poblíž hranice vápna soupeře, až o něj přišel.
27
Tkačuk poslal do vápna příliš nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Bičíka.
26
Domácí si však opět mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich pouze v zámezí.
25
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
24
Costa byl příliš zahnán Kadlecem k levému rohovému praporku a míč tak už nedokázal udržet na hrací ploše.
24
Zápas opět pokračuje.
22
Rozhodčí dal pokyn oboum týmům se osvěžit a zápas tak na malou chvíli přerušil.
22
Spartě se zatím vůbec nedaří kombinace a o míč tak často zbytečně přicházejí.
21
Domácí si mezi sebou neporozuměli zhruba na polovině hřiště a o míč tak přišli.
20
Kanunnikov dostal příliš dlouhý pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze u brankáře Bičíka.
19
Kanunnikov se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
18
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
17
Frýdek se snažil projít na pravé straně hřiště přes dva obránce, to se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.
17
Ten se však Spartě vůbec, ale vůbec nepovedl a hrát tak mohou hosté.
17
García se dopustil faulu zhruba třiatřicet metrů od vlastní branky a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
16
Dočkal poslal příliš nepřesnou přihrávku za obránce na rozeběhnutého Zahustela, míč tak skončil pouze v zámezí.
15
Hra se momentálně pohybuje ve středu hřiště, míč mají v moci domácí.
14
Jeden z hostujících hráčů byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
13
Domácí momentálně drží míč na svých kopačkách.
12
Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
Hosté vedou už o dvě branky! Ustinov to zkusil přímo na branku, trefil však pouze před sebou stojícího protihráče, od kterého se míč odrazil na zadní tyč, kde byl volný MARKO DEVIČ a ten už neměl problém poslat míč do sítě.
11
11
Costa poslal do vápna přízemní centr z levé strany, ten byl však příliš nepřesný a míč tak skončil pouze v zámezí.
10
Devič se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, jeho následný střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou.
9
Frýdek napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však skončil daleko vedle pravé tyče.
8
Costa poslal do vápna příliš nepřesný centr z levé strany a míč tak skončil pouze u jednoho z obránců.
7
6
5
Hosté se dostávají do vedení! MAKSIM KANUNNIKOV dostal do vápna skvělý přízemní centr z levé strany, jeho následný pokus z první skončil přesně u levé tyče Bičíkovi branky, ten na tento střelecký pokus neměl nárok.
4
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
3
Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, ten ho následně poslal dlouhým odkopem daleko od své branky.
2
2
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
1
Hosté rozehráli první poločas a momentálně s míčem kombinují na vlastní polovině.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Sparta dnes nastupuje v červených dresech, hráči Rubinu Kazaň dnes oblékli zelené dresy.

AC Sparta Praha: Bičík – Holek, Brabec, Kadlec – Zahustel, Dočkal, Frýdek, Matějovský, Costa – Šural, Juliš
Náhradníci: Koubek – Mazuch, Vácha, Lafata, Mareček, Konaté, Chvátal, Pulkrab, Čermák, Fatai, Schick, Sáček

FC Rubin Kazaň: Filcov – Ustinov, Nabiullin, Sánchez, Burlak – Ozdojev, Caktaš, García, Tkačuk – Devič, Kanunnikov.
Sparta dnes odehraje druhé utkání na soustředění v Rakousku. První utkání bohužel prohrála s Young Boys 2:1, a to i když vedla 1:0. V zápase však neproměnila mnoho šancí, a tak nakonec prohráli. V dnešním utkání bude Sparta mírným favoritem, ale uvidíme jak nakonec zápas dopadne. Určitě si ho nenechte s námi ujít.
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního přátelského utkání mezi AC Sparta Praha a FC Rubin Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.