Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Teplice - 8. července 2017   11:00

Jihlava
Jihlava
0:1
(0:1)
Teplice
Teplice
44' Ljevakovič
Jihlava
1. půle: Hanuš – Tlustý, Kryštůfek, Krejčí, Nový – Zoubele, Hronek – Fulnek, Ikaunieks, Novotný – Dvořák
2. půle: Rakovan – Pecháček, Štěpánek, Rosa, Opluštil – Vitásek, Nerad – Záviška, Daníček, Popović – Klíma
Teplice
Grigar – Dressler, Ljevakovič, Jeřábek, Urma – Soungole, Kučera – Vošahlík, Suchan, Rezek – Vaněček

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Je dobojováno! Teplice v přípravném utkání porazily Vysočinu Jihlava 1:0! V prvním poločase byly Teplice aktivnějším celke a dočkala se odměny. Minutu před přestávkou se po rohovém kopu prosadil Admir Ljevakovič. Ve druhé půli se hráči Jihlavy přeci jen pustili do útočení a dočkali se příležitostí. Tu největší zahodil útočník Klíma, který po rohovém kopu hlavičkoval těsně nad břevno. V nastaveném čase měla Jihlava ještě jednu možnost, ale Grigar vytáhl parádní zákrok.
90+1'
90+1'
Přeci jen mohlo být vyrovnáno! Jeden z hráčů Jihlavy se opřel do povedeného centru, ale Grigar parádním zákrokem podržel Teplice!
90'
Popović v samotném závěru utkání dostal možnost odcentrovat do pokutového území, ale vysokým centrem nenašel nikoho v modrém.
89'
Popović se na hranici pokutového území položil do odraženého míče a trefil jednoho z obránců. Jihlava rozehraje ještě jeden roh.
88'
Rakovan vyrazil ven z pokutového území a byl faulován. Brankář Jihlavy bleskově rozjel další útok Vysočiny.
87'
Ani Jihlavě se nyní nepovedl přechod do útoku. Popović si nepotykal se zpracováním a míč se od něj odrazil do zámezí.
86'
Vaněček se v blízkosti pokutového území dostal k odraženému míči a hledal spoluhráče v pokutovém území. Jeho pobídka ale propadla do zámezí.
85'
Do rozehrávky Teplic se znovu zapojili také stopeři. Popović to při napadání přehnal s agresivitou a dopustil se faulu.
84'
Teplice přenesly hru na hranici pokutového území soupeře, kde se snaží držet míč a šetří čas.
83'
Až nyní se Jihlava po dlouhé době dostala na polovinu Teplic. Na skákavý centr do pokutového území nedosáhl nikdo v modrém dresu.
82'
Urma podpořil ofenzívu Teplic dlouhým náběhem po pravé straně a dokonce se dostal k odcentrování. Jeho pobídku do šestnáctky ale zastavil hned první obránce.
81'
Soungole chtěl přenést hru prudkou přihrávkou na pravou stranu. Záložník Teplic ale rozehrál jen do zámezí. Jihlava bude vhazovat.
80'
Teplice napadají jihlavskou rozehrávku opravdu vysoko a nepouštějí soupeře na svou polovinu. Jihlavě zbývá posledních deset minut.
79'
Teplice zahrávaly další přímý kop. Prudký centr tentokrát přiletěl na zadní tyč, kde nebyl nikdo ve žlutém. Jihlava opět odolala.
78'
Grigar vyrazil ven z branky a dostal se daleko z pokutového území. Teplický brankář ukázal, že umí hrát i nohama a konstruktivně rozehrál.
77'
Jihlava se snaží o postupný přechod do útoku. Vysočeni se ale krátí čas na vyrovnání. Teplice zatím působí kompaktním dojmem.
76'
Teplice se usadily v blízkosti pokutového území soupeře. Jihlava ale vytáhla presink a donutila soupeře k nepřesné rozehrávce.
75'
Na povedený centr si na malém vápně naskočil Admir Ljevakovič. Střelec dosud jediné branky byl dobře bráněn a jeho zakončení minulo branku.
74'
Další akci Teplic po levém křídle zastavil Rosa skluzem. Od jihlavského obránce se míč odrazil na rohový kop.
73'
Rozehrávka přímého kopu se Teplicím vůbec nepovedla. Brankář Rakovan vyrazil ven z branky mezi hlavičkáře a došel si pro míč.
72'
Jeden z hráčů Teplic byl faulován v blízkosti pokutového území Jihlavy. Pro Teplice se tady rýsuje zajímavý přímý kop.
71'
Vitásek získal míč v souboji na polovině hrací plochy a přenesl jej na pravou stranu hřiště. Následný centr však opustil hrací plochu ještě před šestnáctkou.
70'
Soungole se parádní kličkou zbavil dotírajícího Pecháčka na polovině hrací plochy. Záložník Teplic zatím hraje velmi dobré utkání.
69'
Jihlava se usadila na polovině Teplic a snaží se najít cestu do šestnáctky. Defenzíva Teplic dnes hraje dobré utkání.
68'
Opluštil zkusil štěstí střelou ze střední vzdálenosti. Jeho rána placírkou ale prosvištěla kolem zadní tyče. Grigar se za míčem jen ohlédl.
67'
Klíma se hnal za odraženým míčem do pokutového území. Na poslední chvíli se mu pod nohy položil obránce Jeřábek, který míč zakopl do autu.
66'
Teplice kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se najít cestu do pokutového území Jihlavy. Vysočina ale ve druhé půli zlepšila svůj výkon.
65'
Hra je přerušena. Jeden z fotbalistů Jihlavy zůstává ležet v pokutovém území Teplic a musí být ošetřen. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
64'
A další šance Jihlavy! Nerad se v šestnáctce natáhl po stříleném centru z pravé strany, jenže Tomáš Grigar jeho pokus zastavil na brankové čáře!
63'
Teplice se nemohou dostat do útoku. Kučera si nabíhal na dlouhou přihrávku, ale míč se po trávníku svezl do rukavic brankáře Rakovana.
62'
Mohlo být vyrovnáno! Klíma si naskočil na centr na malé vápno a hlavičkou z těsné blízkosti poslal míč kousek nad břevno teplické branky!
61'
Opluštil se snažil odcentrovat z hranice pokutového území, ale jeden z obránců Teplic jeho pobídku srazil na rohový kop.
60'
Kučera se rychlou kličkou zbavil svého strážce, navedl si míč na pravačku, jenže technickým obstřelem netrefil branku Jihlavy.
59'
Suchan si brousil zuby na prudkou přihrávku na polovinu Jihlavy. Nováček v dresu Teplic ale neobešel Štěpánka a pro balón si doklouzal Rakovan.
58'
Popović málem podruhé v krátké době dosáhl na nepřesnou rozehrávku teplických stoperů. Jeřábek odehrál míč na poslední chvíli.
57'
Vitásek hledal obloučkem na levou stranu Závišku. Druhý jmenovaný se za míčem sice rozběhl, ale už jej nedostihl na hrací ploše.
56'
Teplice mohly přidat druhou branku! Severočeši se bleskově dostali na hranici pokutového území, obelstili obranu, ale nikdo ve žlutém nevyzrál na Rakovana!
55'
Soungala napadal rozehrávku Jihlavy na její polovině. Teplický záložník obral o míč Pecháčka, ale následnou přihrávkou jej odevzdal soupeři.
54'
Jihlavská obrana si poradila s dlouhým nákopem na svou polovinu a stoper Štěpánek zahrál hlavou do rukavic brankáře Rakovana.
53'
Popović vystihl nepřesnou rozehrávku Teplic a mohl postupovat do otevřené obrany. Jihlavský fotbalista místo toho přihrával a odevzdal balón soupeři.
52'
Jihlava se přeci jen dostala do zakončení. Střelou ze střední vzdálenosti o sobě dal vědět Záviška, jenže jeho pokus minul Grigarovu branku.
51'
Jeřábek si poradil s dotírajícím Daníčkem, zasekl si míč u postranní čáry a rozehrál na Admira Ljevakoviče. Teplice zatím hrají s přehledem.
50'
Rosa dirigoval rozehrávku Jihlavy na polovině hrací plochy. Stoper Vysočiny přenesl míč na levou stranu, jenže Nerad svým centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
49'
Do rozehrávky se zapojil také teplický brankář. Grigar napálil míč na polovinu Jihlavy, ale jeden z hráčů v modrém vrátil balón zadákům Teplic.
48'
Teplice se nastěhovaly na polovinu Jihlavy a snažily se zaútočit po pravé straně. Jeden z obránců včas vystoupil a odkopl míč do autu.
47'
Do pokutového území přiletěl zajímavý centr na malé vápno, kde se jeden z hlavičkářů dostal do zakončení, ale jihlavský brankář s jeho pokusem neměl moc práce.
46'
Jihlava obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Stopeři si nepřesnou přihrávkou zkomplikovali rozehrávku a nabídli Teplicím přímý kop.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce byly aktivnějším celkem Teplice, ale obrana Jihlavy podala bojovný výkon. Teplice si připravily několik šanci, ale brankář Hanuš nechtěl pustit soupeře do vedení. Až v závěru první půle zahrávaly Teplice rohový kop, po kterém otevřel skóre dnešního utkání důrazný hráč Teplic.
45'
44'
Teplice právě vstřelily branku!
Teplice se dostávají do vedení! Teplice zahrávaly rohový kop, po kterém se odražený míč dostal na zadní tyč, kde jej do sítě dopravil důrazný ADMIR LJEVAKOVIČ!
43'
Jihlava zahrávala další přímý kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, kde jej jeden z obránců přizvedl do rukavic Grigara.
42'
Další dobrý centr před branku Jihlavy odhlavičkoval z malého vápna pozorný Krejčí. Vaněček si na svou šanci musí počkat.
41'
Soungole se na polovině hrací plochy provinil proti pravidlům a Jihlava bude znovu rozehrávat. Zatím sledujeme bojovný duel.
40'
Zoubele centroval z pravé strany do pokutového území, jenže jeho pobídku srazil jeden z obránců do rukavic připraveného Grigara.
39'
Vošahlík uspěl v hlavičkovém souboji na polovině Jihlavy. Od jednoho z jihlavských hráčů se poté míč odrazil do autu. Teplice budou vhazovat.
38'
Zoubele si řekl o přihrávku na pravou stranu, po špatném zpracování udržel míč na hřišti, ale už nenašel nikoho ze spoluhráčů.
37'
Teplice posílají do pokutového území jeden centr za druhým. Po dalším nadýchaném míči se natahoval Vošahlík, ale ani on nedokázal zakončit.
36'
Vaněček se v pokutovém území tlačil za dalším prudkým centrem na malé vápno. Tentokrát před ním stačil zasáhnout Hronek.
35'
Jihlava se snaží uklidnit hru kombinací na vlastní polovině hřiště. Nepřesnou rozehrávku musel včasným skluzem hasit Kryštůfek.
34'
Další pohledná akce Teplic! Před jihlavskou branku přiletěl krásný centr z levé strany, po kterém se ve skluzu natahoval Vaněček, ale k zásahu mu chyběl krok.
33'
Vošahlík se snažil prodrat za prudkou přihrávkou na polovinu soupeře. Záložník Teplic však v souboji tělo na tělo neuspěl.
32'
Zoubele se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči, chtěl roztáhnout hru na pravou stranu, ale jeden z obránců jeho úmysl přečetl.
31'
Dressler spěchal po levé straně za dlouhou přihrávkou na polovinu Jihlavy. Teplický obránce už míč nedostihl na hrací ploše.
30'
Je za námi půlhodina hry a zatím sledujeme spíše bojovný duel. Ani jeden z celků se zrovna netlačí do útoku. Na trávníku dominují obrany.
29'
Vaněček napadal Kryštůfka na hranici pokutového území a dobrým pohybem jej dostal pod tlak. Obránce Jihlavy nakonec odkopl míč do bezpečí.
28'
Tlustý poslal dlouhou pobídku na polovinu Teplic, ale jeden z hráčů ve žlutém se dopustil faulu. Jihlava bude rozehrávat.
27'
Zajímavá možnost Teplic! Jeden z hostů obdržel přihrávku na hranici pokutového území a prudkou střelou prověřil jihlavského gólmana!
26'
Hráči už jsou zpátky na hřišti a Jihlava se snažil zaútočit. Nikdo v modrém dresu ale nedosáhl na dlouhou přihrávku z kopačky Fulneka.
24'
Rozhodčí přerušil hru a dopřál hráčům krátkou přestávku na občerstvení.
23'
Urma si na levé straně naskočil na vysokou přihrávku, ale už míč neudržel na hrací ploše. Jihlava bude vhazovat.
20'
Jeden z jihlavských hráčů se hnal do pokutového území, ale prudkou přihrávkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.
19'
Před jihlavskou branku přiletěl další nebezpečný centr z levé strany. Před dobíhajícím Vaněčkem odkopl balón do bezpečí pozorný Krejčí.
18'
Vaněček se patičkou snažil obhodit jednoho z obránců Jihlavy. Pozorný zadák Vysočiny se však nenechal napálit a Vaněčka před sebe nepustil.
17'
Teplice zahrávaly další roh. Tentokrát si na centr na malé vápno naskočil David Vaněček, ale z těžké pozice svou hlavičku nenasměroval mezi tři tyče.
16'
Jihlava se pokusila o rychlé přenesení hry na polovinu Teplic. Zadáci Teplic ale dávali dobrý pozor a získali míč pro sebe.
14'
Teplice zahrávaly rohový kop. Na přetažený centr ale nedosáhl nikdo ve žlutém dresu a Jihlava může vyrazit do rychlého protiútoku.
Dvořák to při průniku do pokutového území přehnal s agresivitou a v jednom ze soubojů si pomohl zatažením soupeře za dres.
13'
Hronek operoval s míčem na levé straně pokutového území. Jihlavský fotbalista se pokusil odcentrovat, ale při jedné z kliček podklouzl.
12'
Jihlava se usadila na polovině Teplic, ale hráči Vysočiny vymýšleli zdlouhavou kombinaci. Teplice díky dobrému napadání získali balón.
11'
Vaněček se při napadání rozehrávky Jihlavy v blízkosti pokutového území dopustil zcela zbytečného faulu. Vysočina bude rozehrávat.
10'
První zajímavá možnost dnešního utkání! Zoubele se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče a jen těsně minul břevno!
9'
Fulnek si naběhl na pěknou přihrávku na levou stranu, ale nedokázal oklamat pozorné obránce Teplic. Jihlava bude vhazovat.
8'
Teplice se hnaly do otevřené obrany soupeře, ale jeden z jejich hráčů se v souboji s Kryštůfkem dopustil faulu.
7'
Centr od rohového praporku přiletěl na zadní tyč, kde ve vzduchu kralovali zadáci Teplic. Teplice navíc získaly míč na svou stranu.
6'
Zoubele napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti, ale do rány se mu postavil jeden z obránců, který srazil míč na rohový kop.
5'
Teplice jsou v úvodních minutách aktivnějším celkem. Ljevakovič poslal vysokou pobídku na polovinu soupeře, ale míč propadl k Hanušovi.
4'
Kryštůfek si troufl na riskantní manévr. Jihlavský stoper si před dotírajícím Vaněčkem troufl na riskantní kličku a byl úspěšný.
3'
Teplice napadaly rozehrávku Jihlavy na její polovině a dostaly pod tlak Zoubeleho. Jihlavský záložník v těžké pozici získal aut.
2'
Před branku Jihlavy přiletěl prudký centr z pravé strany hrací plochy. Obránce Krejčí proti míči vystoupil a odkopl jej daleko od branky.
1'
Fotbalisté Teplic obstarali výkop do dnešního utkání. Zadáci severočeského celku si v úvodu moc nerozuměli a Jeřábek musel spěchat za nepřesnou přihrávkou.