Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sparta U21 : Teplice U21 - 8. července 2017   11:05

Sparta U21
Štorc – Rohla, Mazuch, Boula, Čmelík, Palečko, Špaček, Kutina, Balvín, Hybš, Konate
Čajkovský – Vas, Sváta, Urban, Ejhle
Teplice U21
Němeček- Bevcšík, Vittek, Tesař, Švejda, Zeman, Malcavov, Martivojvan, Haljeta, Šup, Šimeček
Hasil – Novotný, Nejedlý

Přípravný zápas juniorských týmů Sparty a Teplic končí bezbrankovou remízou. Na to, že zápas gól nepřinesl, nejednalo se o divácky neatraktivní duel. Více ze hry měli domácí, ale dvakrát trefili tyčku.
90+0'
90'
Eichler upadl ve vápně a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Sudí tento moment neodpískal.
89'
Teplice se po dlouhé době dostali na útočnou polovinu, ale nedokázali vůbec nic vymyslet před brankou soupeře.
88'
Krátce po rohovém kopu byl Spartě odpískán útočný faul.
87'
Konate to nyní zkusil individuálně, míč mu však soupeř odkopl na rohový kop.
85'
Střídání v týmu FK Teplice U21: ze hřiště odchází Malcavov, přichází Bevcšík.
84'
Konate pronikal po levé straně, přihrával pod sebe, kde byl Čajkovský. V dobré střelecké příležitostí však minul bránu.
82'
Tomáš Balvín byl nedovoleně zastaven soupeřem. Faulu se dopustil Dominik Šup.
81'
Následoval rohový kop, po kterém přišel centr před branku, obrana si dokázala poradit.
80'
Hodně přetažený domácí centr skončil u Konateho, který se pokoušel ještě vylepšit pozici pro spoluhráce, ale brankář dokázal dobře vyběhnout a míč zastavil.
79'
Tepličtí nyní postupovali tři na dva. Haljeta to vzal na sebe, v souboji s dvěma protihráči ale neuspěl.
78'
Domácí fotbalisté teď mají jasnou převahu. Lukáš Čajkovský se probojoval do vápna, ale proti přesile neuspěl.
77'
Tomáš Balvín se také probojoval do střelecké pozice, jeho rána z podobné pozice končí ve středu branky, kde byl připravený brankář.
76'
Sparta kombinuje na své polovině, nikam se nežene.
75'
Do zakončení se nyní dostal domácí Štěpán Urban, jeho rána zpoza vápna končí na tyčce. Sparta si vypracovala další velkou šanci.
73'
Hra pokračuje dál, stále čekáme na úvodní branku zápasu.
70'
Konate připravil dobrou střeleckou pozici pro Čmelíka, jehož rána z první končí výrazně nad. Následuje krátká přestávka na občerstvení.
69'
Další zajímavě vypadající domácí akce. Vojtěch Čmelík vypálil z hranice vápna, brankář byl pozorný a u tyčky míč chytil.
68'
Zatím největší šance zápasu. Domácí Vojtěch Čmelík z levé strany centroval. Zakončoval Konate, který ovšem trefil jen břevno!
66'
Tepličtí fotbalisté dlouhou dobu kombinovali před brankou. Nakonec následovat centr do míst, kde byli jen obránci, kteří míč dokázali rychle zastavit, a tak se směr hry otáčí.
64'
Konate výborně připravil míč pro Čajkovského, ten tak dlouho zpracovával míč, až byl vytlačený z dobré střelecké pozice a vůbec nezakončil.
63'
Matěj Hybš poslal další míč do předbrankového území, míč tam chvíli poskakoval, nakonec je pískaná ruka Sparty.
60'
Domácí fotbalisté rozehrávali volný kop, centr před branku dokázala obrana Teplic zablokovat na rohový kop. Míč následně Vojtěch Novotný dokázal odhlavičkovat od branky. Hosté tento moment přečkali.
58'
Střídání v týmu AC Sparta Praha U21: ze hřiště odchází Jaroslav Rohla, přichází Tomáš Balvín.
Střídání v týmu AC Sparta Praha U21: ze hřiště odchází Filip Kutina, přichází Jiří Boula.
57'
Konate mohl přihrávat, ale zkusil to sám. Individuálně se zkoušel probojovat před branku Teplic, ale nepodařilo se mu to.
56'
Mnoho útočných akcí ve druhém poločase vidět není, hra se hodně vyrovnala, sledujeme poměrně hodně soubojů o míč.
55'
Střídání v týmu FK Teplice U21: ze hřiště odchází Vittek, přichází Tesař.
54'
Domácí fotbalisté mají k dispozici další rohový kop. Centr před branku nebyl přesný.
53'
Urban přišel před brankou o míč, pokoušel se jej rychle vybojovat zpět, ale při této snaze se dopustil útočného faulu.
52'
Dnes hodně aktivně hrající Čmelík se probojoval k zajímavému centru. Gólman Teplic míč chytil, a tak následuje výkop od brány.
51'
Eichler se dostal do střelecké pozice, proti jeho ráně si brankář vyběhl, a tak dokázal míč zastavit.
50'
Hostující fotbalisté mohli jít tři na jednoho, ale špatně se domluvili, a tak akci nedokázali vyřešit dobře.
49'
Jeden z domácích hráčů poslal dlouhý míč na Konateho, který nedokázal pořádně zpracovat míč. Dobře si vyběhl brankář Teplic, který míč chytil.
48'
Na druhé straně Vojtěch Čmelík vypálil. Míč trefil ze vzduchu, ale jeho pokus končí výrazně nad brankou.
47'
Hostující celek se rozhodl pro rychlou akci, ale Jakub Zeman byl v postavení mimo hru, akce tak pokračovat nemůže.
46'
Úvodní poločas mnoho fotbalové krásy nenabídl. Aktivnější byli fotbalisté Sparty, který se dostali do několika šancí, ale proměnit je nedokázali. Jednu z posledních příležitostí měl Konaté, který ale nevystřelil dobře.
45+0'
45'
Hostující celek bude rozehrávat volný kop z dobré pozice, jedna z posledních akcí v prvním poločase. Při centru před branku byl však odpískaný útočný faul.
44'
Sparťanský Konate se dostal až do pokutového území, ale rána se mu nepodařila podle představ. Nevýrazný pokus kryje gólman.
43'
Hasil to zkusil z velké dálky. Jeho pokus byl ovšem hodně nepřesný.
42'
Vittek posílal míč za obranu, ale jeho spoluhráč nedokázal jeho úmysl vystihnout, a tak i tato akce končí nepřesným pasem.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá pět minut, domácí zatlačili svého soupeře před vlastní brankou, ale do střelecké pozice se fotbalisté Sparty nedostali.
40'
Haljeta se probojoval do dobré střelecké pozice, ale byl v postavení mimo hru.
39'
V poklidném tempu se první poločas dohrává, brankáři mnoho práce nemají, sledujeme nezáživnou pasáž hry.
36'
Konaté se pokoušel probojovat před branku, jeho akci dokázala obrana zablokovat jen na rohový kop. Centr před branku nebyl povedený, a tak obrana dokázala celkem snadno akci Sparty zastavit.
35'
Martin Palečko nyní dokázal trefit poskakující míč. Ale rána se mu nepovedla podle představ, a tak obrana Teplic celkem snadno dokázala míč zablokovat.
34'
Příliš mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, nyní rozehrávají hosté.
32'
Sparta se probojovala nyní do postavení mimo hru, což neuniklo pozornosti sudího.
31'
Sparta v poklidu rozehrává na své polovině a čeká na možnost se dostat do střelecké pozice.
29'
Bevcšík zůstává na zemi po zákroku, který byl hraniční. Jako faul tento moment posouzený nebyl.
28'
Domácí fotbalisté rozehrávají akce na své polovině, nikam se neženou. Sledujeme klidnější pasáž hry.
27'
Na druhé straně předvedly dobrou akci hosté. Na míč za obranu si naběhl Zeman, který z první míč tečoval jen do náruče brankáře.
25'
Konta byl zatažen za dres těsně před vápnem. Následoval volný kop, který dokázala obrana Teplic zneškodnit.
24'
Haljeta prošel od poloviny hrací plochy až do vápna, tam přenechal míč Zemanovi, který byl na poslední chvíli o míč obrán.
23'
Teplice vedly další protiakci. Martivojvan prostrčil míč za obranu, kde byl Haljeta. Ten chtěl udělat kličku, což se mu nepovedlo, a tak v podstatě přenechal míč brankáři.
22'
Domácí fotbalisté kombinují na polovině hrací plochy, nikam se neženou.
21'
Balvín si chtěl rychle narazit se Špačkem, ten ale jeho úmysl nepochopil, a tak balon poslal jen do autu.
20'
Martivojvan to vzal na sebe, rozhodl se pro samostatnou akci, ale nedokázal přesněji zakončit zajímavě vypadající akci.
19'
Konate se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale proti přisile obránců nedokázal uspět.
18'
Další rychlá akce hostujícího celku končí postavením mimo hru.
17'
Haljeta se dostal do postavení mimo hru.
16'
Sparta rozehrávala rohový kop, hostující obrana si dokázala poradit.
14'
Sparta špatně rozehrávala, Zeman se mohl dostat do brejku, ale akci zbrzdil. Domácí své zaváhání dokázali zastavit.
13'
Palečko naprosto zbytečně fauloval soupeře. Ostrý faul zůstává bez karty.
12'
Martivojvan vedl akci hostujícího celku, dostal se do šance, ale jeho akci zastavil brankář.
11'
Palečko se dostal do střelecké pozice, ale brankář dokázal míč vyboxovat.
10'
Sparta má více ze hry, mnoho zajímavého se na hrací ploše neděle. Teplice se nemohou dostat do šance.
8'
Balvín se dostal k centru z pravé strany. Míč ale dokázala obrana zablokovat.
7'
Sparta má míč pod kontrolou, v osobním souboji Vittek fauloval Balvína.
5'
Domácí fotbalisté poměrně dlouho kombinovali před brankou soupeře, nakonec zase následoval nepřesný centr.
Sparťanskou akci vedl Balvín, ale jeho přízemní centr končí jen v zamezí.
3'
Dlouhý nákop hostujícího celku a nepřesné zakončení. Následovat bude odkop od branky.
2'
Hostující Bevcšík obral o míč Špačka, a tak se dostal do střelecké pozice. Z poza vápna střílí těsně mimo branku.
1'
Tepličtí fotbalisté vybojovali míč a hrají na polovině soupeře.
1'
Pro oba týmy je to úvodní přípravný duel před sezónou. Z posledních pěti vzájemných zápasů se třikrát radovala Sparta, jednou Teplice a jednou se týmy rozešly po bezbrankové remíze.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu. Přípravné zápasy na nadcházející sezónu pokračují a v tomto duelu proti sobě nastoupí AC Sparta Praha U21 a FK Teplice U21.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:05.