Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Zabrze : Teplice - 28. ledna 2018   14:00

0:3
(0:1)
Teplice
Teplice
16' Krob   • 55' Hyčka   • 84' Červenka
Zabrze
Loska – Michalski, Wieteska, Karwot, Olszewski – Bartczuk, Hajda, Kamiński, Smuga – Grendel, Firlej
Teplice
Diviš – Vondrášek (75. Richter), Čmovš, Král, Krob (46. Vošahlík) – Ljevakovič (46. Červenka), Kučera (46. Kodeš) – Hyčka, Žitný, Rezek (46. Diaz, 70. Šup) – Vaněček (60. Hora)

Svěřenci Daniela Šmejkala začali zápasový program na soustředění na Kypru výborně, proti polskému celku Górnik Zabrze zvítězili 3:0. V první půli se trefil Krob, poté přišla vlastní branka, v samotném závěru vítězství potvrdil Červenka. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90'
89'
Hraje se ve středu hřiště, zatím to nevypadá, že by se skóre ještě mělo měnit, rozhodčí za malou chvíli ukončí toto utkání.
87'
Další rychlý výpad Teplic, tentokráte však brankou neskončí. Balón se totiž dostal do zámezí, Zabrze ihned rozehrává.
86'
Vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto. Poláci se nyní dostali do zakončení, ovšem Diviš si připsal druhý zákrok v zápase.
84'
Teplice právě vstřelily branku!
Górnik rozehrával rohový kop, jenže o míč přišel a český celek se dostal do brejku, MAREK ČERVENKA dostal dobrý balón za obranu, poté skóroval!
82'
Teplice se dostaly do rychlého brejku, jenže nakonec míč končí až za bránou Losky, který bude odkopávat.
81'
Až teď rozhodčí píská proti Teplicím, Górnik bude rozehrávat z vlastní poloviny, příliš času mu už nezbývá.
80'
Hraje na útočné polovině Teplic, což českému celku náramně vyhovuje, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka.
78'
Rozhodčí přerušuje hru, následně uděluje další žlutou kartu pro hráče polského týmu.
76'
Teplice se ubránily a postupovaly do rychlého brejku, který byl překažen faulem za žlutou kartu.
75'
Poláci snižují, zatím však pouze ve statistice rohových kopu. Třetí roh v jejich prospěch, tentokráte z levé strany hřiště.
73'
Další střela ze strany Teplic, která končí vedle branky. Dnes už osmá, svěřence Daniela Šmejkala to však zatím příliš trápit nemusí.
71'
Zatím to nevypadá, že by měl Górnik ještě nějak zdramatizovat vývoj tohoto přátelského utkání, spíše se musí bránit.
70'
Zahraje si také Diviš, který bude odkopávat od branky. Poláci se totiž znovu dostali s míčem až do zámezí.
68'
Balón končí u Losky, který stojí na zrodu celé útočné akce Zabrze. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka.
67'
Faulů je dnes na obou stranách opravdu příliš, což hře rozhodně nepřispívá. Ta se kouskuje, míč pro Teplice.
65'
Útočný faul ze strany Zabrze, polský tým se opravdu téměř nedostává k vápnu teplických fotbalistů, kteří zatím výborně brání.
64'
Hra se přelévá ze strany na stranu, před malou chvíli se rozeběhla závěrečná třetina utkání, Diviš dnes zasahoval pouze jednou.
62'
To se alespoň pro tuto chvíli nedaří, naopak se tepličtí fotbalisté dostali do protiútoku a i k zakončení, které směřovalo vedle branky!
61'
Teď polský tým dlouho kombinoval u pokutového území protivníka, vzápětí vybojoval rohový kop. Dokáže se z něj prosadit?
59'
Dva drobné fauly ve středu hřiště ze strany Teplic, Górnik rychle rozehrál a zkouší to po levé straně.
58'
Obrázek hry se příliš nemění, u míče i nadále Teplice, které se ženou za další brankou, v tuto chvíli však bude vhazovat soupeř.
56'
Górnik se rychle vydal dopředu a pokusil se odpovědět. Obrana Teplic však působí pozorně, ke střele soupeře nepustila.
55'
Český celek jde do vedení o dvě branky! ALOIS HYČKA centroval do vápna, jeden z obránců si míč srazil do vlastní branky!
53'
Dnes už šestá střela, která mířila mimo tři tyče, Loska ani v tomto případě zasahovat nemusel.
51'
I nadále se hraje především na polovině polského týmu, který se v samotném úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky pouze brání.
49'
Dostali se do zakončení, ovšem to mezi tři tyče nemířilo. Loska tak bude odkopávat od vlastní branky.
48'
Z celé situace nakonec tepličtí fotbalisté vybojovali rohový kop, dnes už čtvrtý v jejich prospěch. Jak s ním naloží?
47'
Teplice do druhé půle vstoupily aktivněji, obléhají velké vápno soupeře a kombinují, polský tým je pod tlakem.
46'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Teplice vedou díky vstřelené brance z penalty, o kterou se postaral Jan Krob. Uvidíme, co nám přinese druhá půle, která začne za malou chvíli.
45+1'
45'
Rozehrávat bude Górnik z poloviny hřiště. Víc už se však nejspíše nestane, rozhodčí každou chvílí odpíská konec první půle.
43'
Zakončení končí vedle branky, Loska zasahovat nemusel. Polský gólman bude rozehrávat, závěr první půle se blíží.
42'
Ve statistice rohových kopů srovnáno, tepličtí budou rozehrávat z pravé strany, dokáží přidat druhou branku?
40'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka. Tempo hry trochu upadlo na obou stranách.
38'
Rychle rozehraný aut na levé straně hřiště, poté střela! Loska si připisuje svůj druhý úspěšný zákrok v dosavadním průběhu.
37'
Zabrze však s postupem času přidává a nyní má lehce navrch. Poláci se tlačí za vyrovnávací brankou, zatím marně.
36'
Rohový kop pro Górnik, nakonec se Teplice dokázaly ubránit, vzápětí se balón dostal do zámezí, práce pro Diviše.
34'
Standardka pro Zabrze, první zákrok si po půlhodině hry připisuje také Diviš, který vzápětí rychle rozehrává.
32'
Na jedné straně ofsajd Poláků, na té druhé zakončení, které směřovalo na Losku! Brankář Górniku si připsal první úspěšný zákrok!
31'
Půlhodina hry za námi, Teplice vedou o jednu branku. U míče teď Zabrze, polský tým to zkouší po pravé straně hřiště.
30'
K ohrožení branky nakonec nedošlo, Poláci se ubránili za cenu rohového kopu, který český tým rozehraje z pravé strany.
29'
Další faul ze strany Górniku, velmi zajímavá standardní situace se nyní nabízí fotbalistům z Teplic!
27'
Hra se přelévá ze strany na stranu, rozhodčí opět přerušuje hru po dalším faulu polského týmu na polovině hřiště.
25'
Zahrozilo také Zabrze! Diviš ani po dalším zakončení soupeře zasahovat nemusel a bude odkopávat od vlastní branky.
24'
Série nepřesností ve středu hřiště, další vhazování pro český celek, který i nadále vede nejtěsnějším možným rozdílem.
23'
Tepličtí i nadále u míče, tentokráte budou vhazovat u rohového praporku, Poláci se zatím téměř k ničemu nedostali.
21'
Svěřenci Daniela Šmejkala jsou v posledních minutách aktivnějším týmem, hraje se především před velkým vápnem Górniku.
20'
Necelých dvacet minut hry za námi, rozhodčí vytahuje další žlutou kartu, tentokráte na straně Teplic.
18'
Další útočnou snahu Teplic zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd!
16'
Pokutový kop je zužitkován, míč si postavil JAN KROB, který překonal Losku a otevře skóre dnešního utkání!
16'
Obrovská příležitost pro Teplice, rozhodčí totiž po faulu na Vaněčka nařizuje pokutový kop!
15'
Rozhodčí píská útočný faul Teplic poblíž středového kruhu, rozehrávat bude polský celek, patnáct minut hry za námi.
14'
Górnik ztratil míč a tepličtí fotbalisté postupovali do rychlého brejku. I oni však o balón přišli a teď se musí vracet zpět.
12'
Standardka pro Teplice, vzápětí střelecký pokus! Ten však Losku neohrozil, skončil vedle, skóre se tedy nemění a zůstává bez branek.
11'
Míč skončil v zámezí, jako poslední hrál polský tým, další práce pro Diviše, který bude znovu odkopávat.
9'
Górnik se nakonec dokázal ubránit, jenže tepličtí fotbalisté i nadále zůstanou u balónu, v tomto případě budou vhazovat.
8'
Teplice zahrozily po levé straně, nakonec dokázaly vybojovat úvodní rohový kop v tomto zápase!
7'
Také Poláci se dostali do svého prvního zakončení. To však mířilo taktéž vedle branky, Diviš tak zasahovat nemusel!
6'
Těch faulů je v samotném úvodu opravdu mnoho, rozehrávky se znovu ujme polský celek, tentokráte z vlastní poloviny.
4'
Hned ve čtvrté minutě uděluje sudí žlutou kartu pro Górnik.
3'
Rozhodčí píská faul na středu hřiště, rozehrával polský celek, ovšem i ten velmi brzy o míč přišel.
2'
Tepličtí fotbalisté se hned ve druhé minutě dostali ke střele. Ta však nemířila mezi tři tyče, následuje odkop od branky.
1'
Tepličtí fotbalisté už za sebou mají první tréninkový den na soustředění v Agia Napě. Tým však v pátek přímo z letiště směřoval do Nikósie, kde je české velvyslanectví, sedmadvacet členů hráčského kádru i realizačního tým využilo pomocí voličských průkazů svého volebního práva a odvolili v prezidentských volbách. Svěřenci Daniela Šmejkala se v přípravě utkali už s Vlašimí (2:0), s Ústí nad Labem (3:3) nebo s Pískem (4:1). Nyní je čeká Górnik Zabrze, momentálně třetí tým polské ligy, který v zimní přípravě narazil na Karvinou (2:2), Austrii Vídeň (1:1) a Partizan Bělehrad (0:0).
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Na programu je řada přátelských utkání, jedním z nich je také souboj, ve kterém Górnik Zabrze narazí na FK Teplice. Zápas se odehraje od 15:00 na stadionu v Paralimni (Kypr).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.