Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Táborsko - 10. února 2024   11:00

Vlašim
Vlašim
19' Osuagwu  • 34' Osuagwu  • 78' Lacík  • 81' Musil
4:3
(2:0)
Táborsko
Táborsko
80' Sunzu   • 84' Bláha   • 88' Zeman
Vlašim
Vágner – Kareem (60. Pernica), Breda, Kulhánek (46. Dostál), Kurka (60. Heppner) – Beran (46. Šubert), Planka (46. Nogha), Musil, Vachoušek (75. Lacík), Pikul (60. Kneifel) – Osuagwu (75. Biegon).
Lacík, Heppner, Kneifel, Šubert, Dostál, Biegon, Nogha
Vokoun – Černoevič, Šimáček
Sportovní areál Na Lukách - UMT, Vlašim
Táborsko
Pastornický – Novák, Plachý, Zeman, Kalousek, Sojka, Schindler, Kateřiňák, Kone, Sunzu, Svatek
Kerl, Matoušek, Bláha, Varačka, Dordić, Kopáček

To je z mé strany vše. Přeji Vám pěkný a bezstarostný den a zase někdy na počtenou!
Vlašim po divokém závěru v druhé půli bere vítězství. Již na začátku hrozili hosté, ale nedokázali svůj tlak přetavit v gól, ovšem v poslední desetiminutovce se s góly roztrhl pytel. Vlašim do ligy musí napravit bránění standartních situací, konkrétně rohových kopů, protože ty je málem stáli vítězství.
90+2'
90+1'
Zemanův centr zblokoval Heppner na roh. Pravděpodobně poslední šance Táborska.
89'
Táborsko tlačí a žene se za vyrovnáním. Hráči Vlašimi jsou zastoupeni hluboko v poli.
88'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Táborsko dramatizuje utkání! VLADIMÍR ZEMAN dostal pěknou nabídku na brejk, kterou využil. Píchl si balón před Vágnerem a zakončoval do prázdné branky.
87'
Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Kateřiňák).
86'
Slibnou šanci Táborska odkopává do autu Heppner.
84'
Táborsko opět snižuje stav zápasu. Rohové kopy jsou určitě jejich silná stránka, protože se z něj znovu prosazují. Kateřiňák centroval na přední tyč, kde jeho pokus prodloužil až do svatyně ONDŘEJ BLÁHA.
82'
Vlašim se snažila o rychlý protiútok, který byl značně zpomalený rychle se vracejícími obranci. Biegon trefil pouze náruč Pastornického.
81'
Vlašim právě vstřelila branku!
Vlašim se prosazuje okamžitě po rozehrávce. LUKÁŠ MUSIL dostal na vápno precizní přihrávku, proháčkoval se přes obránce a Pastornickému nedal šanci.
80'
Akvizice Táborska se prosazuje. Centr Kateřiňáka byl prodloužen a NGOSA SUNZU si s ním poradil na jedničku a snižuje tak stav utkání.
78'
BARNABÁŠ LACÍK trochu se štěstím dostal míč přes obránce hostů a mohl postupovat sám na bránu. Jedinou jeho překázkou byl ve vápně vyčkávající Kone, ovšem Lacík v souboji 1 na 1 obstál a nedal Pastornickému šanci.
77'
Tempo hry oproti začátku druhé půle značně opadlo. Utkání se spíše dohrává.
74'
Pastornický si povodil jednoho z útočníků Vlašimi, když před ním zasekl balón a posadil ho na zadek. To byla nádhera!
72'
Osuagwu se neprobojoval přes obrannou hradbu hostů.
68'
Kateřiňákův centr našel jednoho z útočníků Táborska, ten však zamířil vysoko nad.
66'
Vlašimi se nedaří projít na útočnou polovinu.
65'
Centr Kateřiňáka zpoza vápna nikoho nenašel.
63'
Táborsko opět donutilo hráče domácího celku k chybě, tentokrát ale jejich snažení nemělo rychlost a skončilo na prvním obránci Vlašimi.
59'
Táborsko vstoupilo do zápasu aktivněji a skvěle napadají rozehrávku soupeře. Sunzu vybojoval faul a Táborsko bude zahrávat volný přímý kop z dobré pozice.
57'
Centr od Kalouska skončil na kopačce Kareena, který odkopává na polovinu hřište a uklidňuje tak hru.
54'
Centr Kurky končí za brankovou čárou. Pastornický bude odkopávat od branky.
50'
Sunzu vyslal po pravé straně Kalouska, který našel v malém vápně Zemana, ale ten orazítkoval pouze tyč Vágnerovy branky. Jeho pokus zblokoval jeden z obránců.
48'
Akce i na druhé straně. Zeman vyslal střelu na přední tyč, která minula branku Vágnera tak o dva metry.
47'
Vlašim vstoupila do druhé půle velmi aktivně a hned bude zahrávat rohový kop.
46'
Táborsko začalo utkání mírně aktivněji, avšak první udeřili domácí, konkrétně Viktor Osuagwu. Ten se prosadil i podruhé a vypadá, že se mu bude střelecky velmi dařit. Ke konci první půle měl tutovku na kopačce Svatek, toho ale vychytal skvělý Vágner.
45'
45'
Vágner nerozehrál přesně a dává ještě šanci hostům na poslední útočnou akci.
42'
Vlašim si absolutně nerozuměla při rozehrávce a míč získal Svatek, který sám před Vágnerem neproměnil vyloženou příležitost.
39'
Ofsajd, ve kterém se vyskytuje jeden z útočníkú hostů.
37'
Centr z levé strany hřiště od Pikula nikoho z jeho spoluhráčů nenašel. Táborsko bude odkopávat od branky.
35'
Táborsko se konečně dostalo na polovinu soupeře. Do střeleckého zakončení se ale stále nemohou dostat.
34'
Tlak Vlašimi stále sílí. Vachoušek donutil obránce Táborska k chybě při rozehrávce a sám došel až do vápna, kde našel kopačku VIKTORA OSUAGWUA, pro kterého to je již druhá branka v dnešním přátelském utkání.
33'
Vachoušek si ve vápně skvěle vyměnil míč s Osuagwuem, do jeho střely se ovšem obětavě položil Kone. Odražený balón odkopává obrana Táborska daleko pryč.
30'
Pastornický svým dlouhým nákopem pouze odevzdal míč obráncům soupeře.
29'
Vlašim se provinila faulem na polovině hřiště.
27'
Táborsko po obdržené brance nakopává dlouhé míče za obranu, ovšem tato strategie je zatím neúspěšná.
25'
Vlašim roh rozehrála nakrátko a zkusila si nacvičený signál z tréninku. Beran dostal rychlý míč před vápnem a z první centroval na teč na přední tyč, ovšem adresáta nenašel.
24'
Musil vybojoval pro domácí roh.
23'
Schindler vyslal dlouhý balón za obranu, u kterého byl první brankář Vágner.
22'
Pikul svou přihrávkou do běhu Osuagwua nenašel.
19'
Nové akvizice se ukazují v dobrém světle! Pikul si převzal míč na levé straně hřiště, kde si obešel dva obránce a nahrál do vápna volnému VIKTORU OSUAGWOVI, který zavěsil do pravého dolního rohu a posílá tak domácí do jednobrankového vedení.
18'
Dlouhý míč od Pastornického nikoho nenašel. Hrát tak může Vlašim.
16'
Sojka ztrácí míč, ale Táborsko ho skvělým presingem získává zpět.
14'
Vlašim odhlavičkovala balón z vápna, ale Táborsko pouze odevzdalo merunu Vágnerovi.
13'
Po centru z pravé strany zažehnal nebezpečí za brankovou čáru Novák. První roh v utkání pro Táborsko.
12'
Přihrávka Musila nikoho nenašla. Pastornický bude odkopávat od branky.
10'
Táborsko se usadilo na území soupeře. Jejich útočné snažení však maří útočný faul, kterého se dopustil jeden z útočníků hostí.
1'

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Osuagwu, Beran, Bartosz, Musil, Breda, Vachoušek, Planka, Kurka, Kareen, Kulhánek
Náhradníci: Lacík, Heppner, Kneifel, Šubert, Dostál, Biegon, Nogha
Trenér: Martin Hyský

FC SILON Táborsko: Pastornický – Novák, Plachý, Zeman, Kalousek, Sojka, Schindler, Kateřiňák, Kone, Nsunzu, Svatek
Náhradníci: Kerl, Matoušek, Bláha, Varačka, Dordić, Kopáček
Trenér: Roman Nádvorník

Rozhodčí: Vokoun – Černoevič, Šimáček.
Táborsko, jakožto třetí tým FNL, má za sebou zatím velmi povedenou přípravu, ovšem nutno podotknout, že jejich soupeři byli papírově slabšími. Jedinou porážku si připsali pouze proti prvoligové Mladé Boleslavi, se kterou padli 2:0. Dále už jen vyhrávali. Proti Písku 1:4, proti Znojmu 1:0, proti Příbrami 3:2 a před týdnem porazili Domažlice tesně 2:1, když 9 minut před koncem otočil vývoj utkání Zeman. Táborsko v zimním přestupovém okně přivedlo z rezervy pražské Slavie Jakuba Kopáčka a z Teplic Ngosa Sunzu.
Vlašim má za sebou účast v Tipsport lize, kde schytala vysoké porážky s Bohemians (0:7) a Pardubicemi (0:5). Poté Středočeši dokázali vyhrát 3:0 nad Žižkovem. Následně odehráli přípravné utkání proti Jihlavě, proti které utrpěli porážku 4:0. Martin Hyský, jakožto trenér, nemůže být s přípravou zatím spokojen. I proto Vlašim přivedla 3 hráče na hostování na již známé linii Slavia Praha – Vlašim, a to Kneifela, Planku a Nigerijce Victora Osuangwua. Ovšem Vlašim přivedla na hostování i další akvizice, a to Bartosze Pikula z Pardubic a včera oznámeného Tadeáše Vachouška z Teplic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.