Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Brno - 25. ledna 2018   13:30

0:2
(0:0)
Brno
Brno
70' Kratochvíl   • 88' Vraštil
Bohemians
Bartek, Záviška, Dias, Vrána, Šmíd, Luts, Tetteh, Hašek, Kocič, Bederka, Kouba
Váňa – Musil, Cichra
UMT Vyšehrad
Brno

90'
88'
Brno právě vstřelilo branku!
Autorem branky je LUKÁŠ VRAŠTIL, který to zkusil z dálky. Brankář Bohemky trochu podcenil situaci a míč skončil pod horní tyčkou v brance.
86'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kratochvíl, přichází Zikl.
84'
Bohemians se snaží a vyslala další dva centry do jejich vápna, ale obrana Brna kraluje.
82'
Brejk Brna byl zakončen hodně mimo branku.
80'
Další zajímavou pozici ke střele měl Kocič, ale i ten pálí nad branku!
78'
Přímý kop pro Bohemku, kdy Haškův centr propadl a ke střele se dostal Vaniček, ale ani ten nemířil přesně.
76'
Bohemka se prokombinovala až do vápna soupeře, ale bez střely na branku.
74'
Na druhé straně taktéž přišla střela, která taktéž mířila mimo brankovou konstrukci.
72'
Po několika odrazech se Brno dostalo ke střele, která mířila mimo branku.
70'
Z přímého kopu přes zeď se pěkně trefuje MILOŠ KRATOCHVÍL.
69'
Luts si navedl balón na střelu z hranice vápna. Brankář v klidu pokryl.
67'
Tetteh se dral do další šance. Na poslední chvíli ale Brno poslalo míč na roh.Ten rozehrán nakrátko a z něj nic.
65'
Dias centruje na Závišku, ale míč nakonec chytá brankář.
61'
Brno se teď trochu zvedlo a vybojovalo dva rohy po sobe. Ani z jednoho nic nebylo. První odvrácen, druhy brankář vyboxoval.
59'
Bohemka je lepším celkem po celou dobu zápasu, ale hra působí ospalým dojmem.
55'
Další akci Bohemky zastavuje ofsajd.
53'
Juhar dostal míč do běhu, musel se ale otáčet a tak ho nestihl.
51'
Další centr už doletěl ke svému adresátovi, hráč Bohemky byl ale v ofsajdu.
49'
Bohemka zahrávala hned dva rohové kopy, ale nic z toho nebylo.
47'
Bohemians kombinuje na půli soupeře.
46'
45'
44'
Další pas Bohemky za obranu, ale i tohle řeší obrana Brna v klidu v čele se svým brankářem, který má míč.
42'
Reiter postupoval sám na branku, ale je mu pískán ofsajd.
40'
Další faul před vápnem. Tentokrát centr vápnem jen proletěl.
38'
Kratochvíl centruje přímák, ale z něho nakonec nic Brno nevymyslelo.
36'
Opravdu je to hrozně ospalý z obou stran. Bohemka hraje na útočný půli.
34'
Bohemians se stále snaží jako první o vstřelení branky, ale opět jejich útočná snaha nebyla úspěšná.
30'
Nečas velmi dobře zatáhl míč po levé straně, nakonec se však hráči Bohemky nedostali do nějakého zakončení.
28'
Brno drží míč na své půlce a kombinují, zatím ale pořád čekáme na větší šanci.
26'
Musefiu se prokličkoval do vápna po levým křídle. Žádná jeho přihrávka neprošla do vápna.
24'
Kabaev vypálil z ostrého úhlu, ale brankář Brna si v pohodě poradil.
22'
Nečas vystřelil, ale netrefuje prostor mezi třemi tyčemi.
20'
Bohemians je aktivnější a pomalu se posouvá kupředu.
18'
Reiter centruje z rohového kopu a míč končí následně v rukavicích brankáře Melichárka.