1. FUTSAL liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Česká Lípa : Slavia - 2. září 2017   20:30

Česká Lípa
Česká Lípa
18' Havrda  • 32' Kotek  • 38' Švec
3:5
(1:1)
Slavia
Slavia
1' Směřička   • 21' Hrdina   • 25' Arsovski   • 27' Směřička   • 37' Směřička
Česká Lípa
Jiří Lasch, Jan Novotný
Sportovní hala Česká Lípa
230 diváků
Slavia
Kubíček, Žežulka – Brychta, Krstevski, Směřička, Novotný, Turek, Arsovski, Lištván, Homola(C), Míča, Hrdina, Hájek

Skončilo utkání, ve které zaslouženě zvítězila SK Slavia Praha, která měla po celý zápas míč více na svých sálovkách.
38'
Démoni právě vstřelili branku!
Vzápětí se po přihrávce Bažanta prosazuje Švec
37'
Slavia právě vstřelila branku!
Po přihrávce Hrdiny po levé straně utekl SMĚŘIČKA a střelou mezi nohy brankáře upravuje stav zápasu na 2:5.
35'
Domácí se dožadují odpískání ruky, rozhodčí ale jednoznačně ukázal, že tohle pískat nebude.
34'
Povedenou střelou ze středu se prezentoval Fichtner, když střelou ze středu hřiště donutil Kubíčka ke skvělému zákroku.
32'
Po chybě v obraně Slavie se k míči dostal Fichtner , který jej poslal na volného TOMÁŠE KOTKA a ten už to měl jednoduché a uklízí míč do prázdné branky.
31'
Fichtner rozehrál aut na Rotta, jeho střela z první skončila pouze v boční síti.
27'
Tvrdou SMĚŘIČKOVU střelu nedokázal domácí brankář zkrotit, střelu pouze zpomalil a ta se došourala až do brány.
26'
K pěkné akci se odhodlal domácí Fichtner, položil si dva hráče a poté jen těsně minul Kubíčkovu branku.
25'
Po přihrávce Jiřího Novotného se prosazuje ze strany Djokica Arsovski.
23'
Po přihrávce Arsovského se ke střele dostal Novotný, však jeho slabý pokus do středu branky bez problémů zkrotil Kirov.
21'
K rychlému protiútoku se dostal ANTONÍN HRDINA a i přes faul domácích hráčů dokázal vystřelit na vzdálenější tyč a rozvlnit síť za bezmocným Kirovem.
21'
První poločas ovládal hostující celek, který se dokázal i jednou prosadit. Domácí neměli žádnou vyloženou šanci, pouze se dostali k vyrovnání díky nedisciplinovanosti hostů.
20'
18'
Havrda si s nabídnutou šancí dokázal poradit a míč poslal do horního růžku branky.
18'
Je tu šestý faul Slavie a to znamená desetimetrový kop pro domácí.
17'
Po přihrávce Arsovského se ke střele dostal Brychta, jeho pokus do středu branky s problémy zneškodnil domácí brankář Kirov.
15'
Z přímého kopu trefuje Homola spojnici břevna s tyčí, od které se odráží míč ven z branky.
15'
Domácí se rozčilují, přáli si odpískání šestého faulu, místo toho rozhodčí odpískal faul jim.
15'
Oddechový čas pro hosty.
14'
Máme tu pátý faul Slavie a to znamená, že každý další faul hostů bude desetimetrový kop.
13'
Následný přímý kop rozehrál Novotný na Míču, jeho střela však ohrozila pouze diváky v ochozech.
13'
První žlutou kartu obdržel domácí Stanislav Bejda.
11'
Nadějný útok domácích, zastavil čistě Homola, který měl kolem sebe prostor a proto vystřelil nebezpečnou střelu, která jen těsně minula branku Kirova.
8'
Po faulu domácích se k přímému kopu postavil Novotný jeho rozehra na krátko na jednoho ze spoluhráčů nevedla k úspěchu.
6'
K první střele se dostali i domácí, Švec si navedl míč na střed a vypustil střelu která nadělala hostujícímu golmanovi hodně starostí.
4'
Druhý faul si připsala Slávia, když Míča zastavil nedovoleně útok domácího Kotka.
3'
Teť se blýskl domácí golman Kirov, když dokázal vyrazit střelu Arsovského i jeho dvě následné dorážky.
3'
Ve třetí minutě tu máme první faul, provinil se hostující Homola.
1'
Po úvodní útoku Slavie je tu první gol, střelu ze strany kterou Havrda vyhlavičkoval, doráží míč do branky MARTIN SMĚŘIČKA, bez asistence.
1'

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Bejda(C), Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Fichtner, Kořínek, Rott, Kotek, Havlásek,

SK Slavia Praha: Kubíček, Žežulka – Brychta, Krstevski, Směřička, Novotný, Turek, Arsovski, Lištván, Homola, Míča, Hrdina, Hájek

Rozhodčí: Jiří Lasch, Jan Novotný.
Jan Homola, kapián (SK Slavia Praha)
„Do České Lípy jedeme vyhrát, i když nás nečeká nic jednoduchého. Bylo by dobré odstartovat nový ročník ligy výhrou. Start ligy je vždy důležitý, ale máme za sebou náročnou přípravu a já věřím, že hned v sobotu ukážeme, že byla kvalitní.“
SK Slavia Praha
Po uspešné loňské sezoně, ve které Slavia obsadila konečné druhé místo, by letos tento úspěch chtěla minimálně zopakovat, k tomu jí má vypomoci nový trenér Nenad Veljkovič. Slavia provedla v kádru několik změn, mezi ně patří příchod dvou hráčů z Makedonie a poté hlavně příchod brankáře Václava Kubíčka z Interobalu Plzeň, který má nahradit Ondřeje Váhalu.

Slavia před sezonou sehrala dva poharové zápasy, které vyhrála. Přátelská zápas sehrála Slavia pouze jeden se Slovan Bratislava, který prohrála.
Karel Kruliš, trenér (Démoni Česká Lípa)
„Slavia nebude vůbec nic lehkého, a to si všichni dobře uvědomujeme, ale zároveň se těšíme na ostrý start ligy. Náš cíl je jasný, zaskočit soupeře a pokusit se ho obrat o body.“
Démoni Česká Lípa
Domácí, kteří v loňské sezoně bojovali až do posledního kola o play-off, provedli během letní přípravy několik změn v kádru, mezi hlavní změny patří jistě dotažení přestupu brankáře Milena Kirova ze zaniklého Benaga Zruč nad Sázavou a také příchod Miroslava Rotta z AC Sparta Praha.

V příprave sehráli Démoni čtyři utkání z nichž dvě vyhráli a dvě prohráli, dále se zúčasnili turnaje Česko-slovenského přátelství na kterém obsadili konečné druhé místo.
Dobrý Den, Vítám Vás u online přenosu z 1. kola nejvyšší futsalové soutěže, ve kterém Démoni Česká Lípa přivítají loňského vícemistra SK Slavia Praha. Utkaní začíná ve 20:30 v Českolipské sportovní hale.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.